Techninė profilaktika (Uždarbis.lt neveiks): 23-07 val.

Uždarbis.lt: Liepa 14 - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioUždarbis.lt reklamos užsakymas →


Įvykis: Vasaros Iššūkis 2018

Narys yra atsijungęs   Simonas 

  • Forumo senbuvis
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Grupė: Moderatoriai
  • Atsiliepimai: +111 -0
  • Pranešimai: 2.600
  • Kartu nuo: 2008-10-27

Įvykio data: 2018-07-14 (Vienos dienos įvykis)

Vasaros iššūkis - tai interaktyvios varžybos, kurios susideda iš orientavimosi, galvosūkių sprendimo, užduočių atlikimo ir kliūčių įveikimo. Šis renginys neturi analogų, nes:
  • Renginys yra interaktyvus - užduotis turėsi atlikti ir gyvai, ir išmaniojoje programėlėje;
  • Varžybos vyks specialioje, 50 hektarų ploto uždaroje, specialiai renginiui įrengtoje trasoje.
  • Nėra nė vieno žmogaus, kuris būtų žaidęs šioje trasoje - ji specialiai įrengta šių metų Vasaros Iššūkio žaidimui;
Paveiksliukas

Užsiregistravę ir startinį paketą atsiėmę žaidėjai ir / arba komandos lauks starto laiko, kurį matys savo išmaniajame telefone. Prasidėjus varžyboms, renginio organizatoriai atidarys vartus ir paleis visus dalyvius į renginio trasą. Renginio dalyvių užduotis - per numatytą laiką įvykdyti kuo daugiau užduočių. Užduotys pateikiamos išmaniajame telefone. Dalyviai turės 5 valandas vykdyti visas numatytas užduotis. Laimėtoju skelbiamas tas dalyvis (ar komanda), kuri sugeba per numatytą laiką įgyvendinti visas renginio organizatorių sugalvotas užduotis. Renginio dalyviai iš karto negauna visų užduočių - užduotys yra atrakinamos priklausomai nuo dalyvio arba komandos progreso trasoje. Skirtingi užduočių tipai bei paslėpti bonusai padaro žaidimą dar įdomesnį, nes reikia papildomo atidumo atliekant užduotis ir judant trasoje.


Varžybų dalyvis arba komanda visada turi pasirinkimą sustabdyti savo laiką. Tokiu atveju įskaitoje dalyvaujantis dalyvis gauna papildomus taškus už nepanaudotą laiką. Renginio dalyvis nutraukti laiką gali bet kuriuo metu.

Varžybose dalyvaujantys asmenys varžosi asmeninėje arba komandinėje įskaitoje. Tai priklauso nuo to, kurį variantą pasirinko dalyvis registracijos metu. Maksimalus komandos narių skaičius žaidime yra 2 žmonės. Jeigu dalyvis yra vienas, jis negali dalyvauti komandinėje įskaitoje ir atsiranda tame pačiame rezultatų sąraše, kur atsiranda visi dalyvaujantys po vieną.


Po varžybų, turėsite galimybę įsigyti maisto ir gaiviųjų gėrimų (tokia galimybė bus ir prieš žaidimą), aptarti žaidimą su kitais dalyviais. Po programos dalyviai bus apdovanoti specialiais rėmėjų prizais, o pagrindiniai laimėtojai bus apdovanoti gražiomis ir specialiai renginiui paruoštomis taurėmis.

Daugiau informacijos www.vasarosissukis.lt

Užklausų vykdymo statistika

  • Dabar yra: 2020-08-04 18:41

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai