Uždarbis.lt: Age of Security Forum 2017 (Nemokamas) - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioĮvykis: Age of Security Forum 2017 (Nemokamas)

Narys yra atsijungęs   iox 

  • Naujas veidas forume
  • Akis
  • Grupė: Nariai
  • Atsiliepimai: +0 -0
  • Pranešimai: 0
  • Kartu nuo: 2007-04-18

Įvykio data: 2017-05-11 (Vienos dienos įvykis)

Age of Security Forum 2017“ – tai tarptautinė konferencijų serija, kuri rengiama Vilniuje (gegužės 11 d.), Rygoje (gegužės 16 d.) ir Taline (gegužės 18 d.).

Forumo tikslas yra supažindinti dalyvius su lyderių pozicijas užimančiais informacijos saugumo sprendimais ir metodologijomis pagal „Gartner“ rekomendacijas ir „Gartner Magic Quadrants“. Taip pat pasidalinti gerosiomis praktikomis ir patirtimis kaip efektyviai apsisaugoti nuo šiuolaikinių kibernetinių grėsmių ir kaip atitikti GDPR keliamus duomenų apsaugos reikalavimus.

Paveiksliukas

Ypatingas forumo svečias – p. Vladislav Shapiro (JAV), nepriklausomas IT ekspertas, nuolatinis svečias ir pranešėjas daugybėje garsių renginių, įskaitant „Gartner Catalyst“, „Gartner IDM Summit“, „IT Experts“ ir kt.
„Age of Security 2017“ forume V. Shapiro skaitys pranešimą apie kibernetinių grėsmių evoliuciją, tendencijas ir Europos Sąjungos požiūrį į jas. Bus apžvelgiami duomenų privatumo teisės aktai ir GDPR.
Remdamasis savo asmenine patirtimi, tendencijomis ir naujausiais 2016–2017 duomenimis iš patikimų šaltinių p. Shapiro pristatys savo įžvalgas apie tai, kurios iš kibernetinių grėsmių turėtų sulaukti daugiau Jūsų dėmesio ir kels didžiausią pavojų organizacijoms artimiausioje ateityje.

Norėdami užsiregistruoti į „Age of Security Forum 2017“ ir susipažinti su darbotvarke, apsilankykite: https://goo.gl/crXVJj

Dalyvavimas nemokamas. Iškilus klausimams dėl renginio, prašome kreiptis el. paštu: ignas.saldys@bakotech.com arba telefonu: 8 654 70905

Užklausų vykdymo statistika

  • Dabar yra: 2018-06-25 15:21

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai