Techninė profilaktika (Uždarbis.lt neveiks): 23-07 val.

Uždarbis.lt: Uždarbis.lt meet'as 2019.12.11 - Uždarbis.lt

Peršokti prie turinioĮvykis: Uždarbis.lt meet'as 2019.12.11

Narys yra atsijungęs   Simonas 

  • Forumo senbuvis
  • AkisAkisAkisAkisAkis
  • Grupė: Moderatoriai
  • Atsiliepimai: +111 -0
  • Pranešimai: 2.619
  • Kartu nuo: 2008-10-27

Įvykio data: 2019-12-11 (Vienos dienos įvykis)

Uždarbis.lt susitikimas - tai didžiausios Lietuvos IT ir verslo bendruomenės sąskrydis Lietuvoje. Šio renginio dalyviai - aktyvūs smulkaus ir vidutinio verslo atstovai, startuolių įkūrėjai ir laisvai samdomi specialistai. Ši renginys yra puiki proga gauti naujų užsakymų savo veiklai, užmegzti naujas verslo pažintis ir išsinešti praplėstą kontaktų ratą. O galbūt, pabendrauti gyvai su tais, kurie pasirodė įdomūs forume.

Kiekvienas renginio dalyvis turės laiką skirtą informuoti apie savo vykdomą veiklą ir pranešti, ko ieško. Galbūt ieškote programuotojo svetainei? Galbūt ieškote specialisto, galinčio parduoti Jūsų įmonės produktus? O galbūt turite idėją, kuri verta milijonų ir norite surasti investuotoją ar verslo partnerį?
Bendrausime, kalbėsimės ir diskutuosime. Šio renginio dalyvių bendruomenė yra susivienijusi jau 16 metų. Mes padedame vienas kitam versle, siekiame asmeninio tobulėjimo ir tikslų kartu.
Kviečiame prisijungti prie mūsų jau Gruodžio 11 d (TREČIADIENIS), 19:30, Nisha Craft Capital bare, L. Stuoko - Gucevičiaus gatvėje, 9 numeriu pažymėtame name.BILIETAI ČIA
DALYVAVIMAS GALIMAS TIK FORUMO NARIAMS
Renginys pakeistas pagal dalyvių pageidavimus. Surinktas lėšas panaudosime renginio išpildymui reikalingam material'ui ir furšetukui, kad būtų ką pasivaišinti ;)

Užklausų vykdymo statistika

  • Dabar yra: 2021-01-18 13:06

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai