Techninė profilaktika (Uždarbis.lt neveiks): 23-07 val.

Uždarbis.lt: Tapatybės patvirtinimas - Tapatybės patvirtinimas

Peršokti prie turinioTapatybės patvirtinimas

Kam reikalingas tapatybės patvirtinimas forume?

Tapatybės patvirtinimo sistema leidžia užtikrinti, jog vienas asmuo Uždarbis.lt naudojasi tik vienu slapyvardžiu. Tai būtina priemonė norint apsisaugoti nuo nesąžiningų žmonių, siekiančių pasipelnyti apgaulės būdu: pavyzdžiui, neatsiskaitant už prekes ar paslaugas ir kaskart susikuriant naują paskyrą, tikintis išvilioti pinigus iš kitų forumo dalyvių. Per pirmuosius gyvavimo metus tapatybės patvirtinimo sistema padėjo daugiau nei per pus sumažinti apgavysčių forume skaičių.

Savo tapatybę patvirtinę nariai:Kaip veikia tapatybės patvirtinimo sistema?

Kiekvienas forumo narys, norintis patvirtinti savo tapatybę, turi turėti bet kurio Lietuvos banko sąskaitą su elektroninės bankininkystės paslauga. Patvirtinimo procedūra yra visiškai automatizuota ir trunka kelias minutes, per kurias:

 • Vedlio pagalba greitai ir paprastai atliekamas bankinis pavedimas
 • Sistema iš banko kartu su pavedimo informacija gauna jūsų vardą ir pavardę
 • Unikalus 64 simbolių raktas sukuriamas užšifravus jūsų vardą ir pavardę neatkoduojamu algoritmu
 • Jūsų tapatybės raktas yra susiejamas su jūsų slapyvardžiu ir tampate patvirtintu forumo nariu

Vienkartinis tapatybės patvirtinimo mokestis yra €2.95. Taip kiekvienas savo tapatybę patvirtinęs narys prisideda prie bendruomenės plėtros diegiant tokias funkcijas, kaip realaus laiko pokalbiai, ir įgyvendinant tokias iniciatyvas, kaip Uždarbis.lt žurnalas, Geriausio straipsnio konkursas ir galbūt ateityje - Uždarbis.lt konferencija.

Esminės nuostatos

Mums nerūpi, kas jūs esate, – tik norime būti tikri, kad forume naudojatės vienu slapyvardžiu. Dėl šios priežasties:

 • Patvirtintų narių vardai ir pavardės nėra saugomi mūsų duomenų bazėje – turime tik užšifruotas jų reikšmes, kurios atrodo taip:
  ec5bb1c271173110d13b4ff06e7aa58682fb6b8494e4bef859ec9ea363290f58
  
 • Niekas – nei kiti nariai, nei moderatoriai, nei administratoriai – iš mūsų sistemos negali sužinoti jūsų tapatybės
 • Jūsų tapatybė su slapyvardžiu yra susiejama visam laikui: jos vėliau negalima nei keisti, nei panaikinti
 • Tapatybę gali patvirtinti tik tas asmuo, kuriam priklauso slapyvardis. Kilus įtarimams, jog buvo pasinaudota kito asmens banko sąskaita patvirtinimo procedūrai atlikti, Uždarbis.lt administracija pasilieka teisę suspenduoti dalyvį ir paprašyti tapatybę liudijančių įrodymų
 • Patvirtinti tapatybės neprivalo (bet tai padaryti taip pat gali) administratoriai, moderatoriai ir VIP nariai. Kaip bebūtų, Uždarbis.lt komandos pasitikėjimas šiais žmonėmis nereiškia, jog jais besąlygiškai turi pasikliauti kiekvienas narys
Kito nario tapatybės tikrinimas

Kartais pasitaiko atvejų, kai forumo narių paskyros yra pavagiamos arba parduodamos ir vėliau panaudojamos blogais tikslais. Kilus įtarimams siūlome patikrinti, ar sąskaita, į kurią vedate pinigus, priklauso tam pačiam asmeniui, kurio tapatybė susieta su slapyvardžiu.

Patikrinti nario tapatybę galima čia (puslapis vertas įtraukimo į žymas (favourites / bookmarks) atliekantiems daug sandorių)

Daugiau informacijos

Jeigu turite klausimų, daugumą atsakymų rasite sistemos pristatymo temoje. Be to, galite užduoti klausimą naudodamiesi pagalbos sistema.

Prisijunkite norėdami patvirtinti tapatybę

Užklausų vykdymo statistika

 • Dabar yra: 2021-01-21 13:42

Tas nuostabus prisijungimo momentas


Prisijungimo nustatymai