Pereiti prie turinio

nemura12

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  24
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie nemura12

 • Rangas
  Naujas veidas forume
 • Gimimo data 1998-02-10

Profilio informacija

 • Vardas
  Ignas
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki, esu jaunesnysis programuotojas įmonėje, šiais metais baigęs informatikos inžinerijos studijas Kauno technologijos universitete. Besimokant ir laisvu laiku daug dėmesio skiriu interneto svetainių kūrimo principų įsisavinimui ir jų taikymui praktikoje. Kurdamas įvairius projektus, dažniausiai naudoju HTML, CSS, JavaScript, taip pat PHP technologijas, o pastaruoju metu mokausi React.js, Angular ir Laravel karkasų veikimo detales. Nutariau, kad laivu laiku galėčiau savo žinias išnaudoti padėdamas kitiems sukurti internetines svetaines, taigi, jeigu yra norinčių, kreipkitės, galėsime p
 2. Sveiki, esu ketvirto kurso informatikos inžinerijos studentas, vasaros metu ypač daug dėmesio skiriantis interneto svetainių kūrimo principams įsisavinti ir taikyti praktikoje. Studijų metu iki šiol teko naudoti HTML, CSS, Javascript, taip pat PHP ir SQL įrankius. Pastaruoju metu mokausi React.js, Vue.js, Laravel framework'us. Besimokydamas pagalvojau, kad galėčiau savo žinių įsisavinimą pagreitinti atlikdamas įvairius projektus bei nusprendžiau, jog galėčiau nemokamai ar už simbolinį mokestį padėti kitiems sukurti internetines svetaines. Taigi, jeigu yra norinčių, kreipkitės, galėsime pasit
 3. Sveiki, lauksiu jūsų smulkių projektų pasiūlymų, kurie generuoja nors ir minimalų pelną. Pasiūlymus su detalesne informacija būtų smagu gauti PM su nustatyta kaina.
 4. Sveiki, esu trečiokurso studentas KTU universitete, tad kaip ir visiems studentams, visai neprošal būtų papildomas uždarbis. Jeigu turite ką pasiūlyti, parašykite A.Ž. arba palikite žinutę komentaruose, pateiksiu CV. Galiu atlikti įvairius smulkius darbus, labiausiai išmanau susijusius su IT.
 5. Sveiki, užduotyje liepiama papildyti esantį sąrašą įterpiant naujus duomenis, kurių sąrašas yra atskirame faile. Ilgai mąstau, nelabai kas gaunasi, gal yra galinčių padėti? Būčiau labai dėkingas!
 6. Sveiki, gavau užduotį atlikti ir susidūriau su viena problema. Nesugebu atlikti metodo, kuris turi patikrinti du teksto failus ir palyginti ar yra viename teksto faile tokia spalva, kokios nėra kitame faile? gal turit idėjų? būčiau labai dėkingas!
 7. Copy - paste darbai. WORD darbai. EXCEL darbai. Skelbimų dėjimas į autogidą, autoplius. Taisyklingai rašau lietuviškai, galiu taisyti gramatikos, skyrybos klaidas. Vertėjavimo darbai. Informacijos ieškojimas internete. VISADA LAUKSIU JŪSŲ PASIŪLYMŲ ASMENINE ŽINUTE.
 8. Sveiki, nuo seniai labai domiuosi panašiais dalykais ir visai neseniai aptikau tokį dalyką, pavadinimu grafikos dizainas. Mane labai įkvepė Tomo su Justu sėkmė, todėl labai noriu pabandyti išmokti ir aš. Taigi, gal yra čia žmonių, žinančių ir galinčių padėti, atskleisti kur ieškoti informacijos apie šią sritį, nuo ko pradėti mokytis? Būčiau labai dėkingas, sulaukęs bet kokio atsakymo :)
 9. Sveiki, programuotojai, pamaniau, kad ši tema labiausiai tiktų čia :) Kreipiuosi į jus, kadangi mane neramina vienas klausimas. Artėja studijos ir tenka po truputį planuoti ateitį, jau esu įsitikinęs ką studijuosiu ir noriu jūsų paklausti, kuriam universitete KTU ar VGTU yra verčiau studijuoti INFORMATIKOS INŽINERIJĄ? :) Ir jeigu galima su argumentais :) Ačiū labai už bet kokius atsakymus, draugai :)
 10. Sveiki, kadangi mokausi informatiką, stengiuosi ieškoti informacijos apie programavimą, ypač c++ kalba. Sugalvojau ieškoti grupelės žmonių, kurie nusimano šį "amatą" ir norėtų padėti, nes pats kolkas nesu labai geras šioje srityje, o individualiai taip pat kolkas sunku. Taigi, jeigu atsirastų geranorių žmonių, kurie norėtų padėti mokytis vakarais, laukiu jūsų atsakymų. :) Būčiau be galo dėkingas už bet kokią pagalbą :)
×
×
 • Sukurti naują...