Pereiti prie turinio

apci

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  741
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie apci

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimimo data 1979-01-01

Kontaktai

Profilio informacija

 • Vardas
  Kardas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kažkur anapus...

Paskutiniai lankytojai

2.745 profilio peržiūros
 1. Sveiki, Kiek dabar maždaug kainuoja visas popierių tvarkymas įsigyjant būstą ? Sakykim sandoris 220k€ . Būsto paskolos sutartis su banku; Notaras; Registrų centras.
 2. Prieš kelias dienas pats ant greito susimečiau kelių tiekėjų kainas, tai ignitis bent jau kainas iš kart su pvm rašo, o kiti bando pasirodyti ale pigiau nurodydami be pvm ir skirtumas visur juokingas keli centai. Na iš manęs ir vartotojas ne koks apie 180kW. Todėl paskaičiavęs pamačiau, kad nei dviejų zonų, nei pastovios dalies mokėti neverta, dėl kelių centų - rinksiuos Ignasijų 🙂
 3. Šiandien SMS gavau iš Nr. 0191011 su tekstu " Ar vis dar turite skelbime parduodamą prekę? Parašykite mano žmonai. [email protected] Vakare prisėsiu su kokiu laikinu paštu pabendrausiu, pažiurėsiu iki kokio lygio nusirite.
 4. Siunčiausi prekę iš lenkijos sandėlio už 42,99€+ shiping 7,05€ Viso 47,53€ atėjo birželio mėnesį per 4 dienas, jokių muitų. Dabar kolegai prireikė, bijo su muitinėm prasidėti, sakau padėsiu. užsakau liepos 10 gaunu per 4 dienas. Sąskaita tokia 39,42€+shiping 3,64€+Tax 8,04€ Viso 49,37€. Net pačiam keista, kad tik pora eurų pabrango, o tuo pačiu metu prekė atpigo.
 5. Dėja, be „Lietuviškų“ bankų išsiversti negalima ir grynųjų algos gavimo į rankas laikus galima pamiršti. Aš iš tų žmonių, kurie nemėgsta suvaržymų, ypač kai tai liečia asmeninius pinigus už kuriuos reikia susimokėti, norint turėti rankose. Aišku tiek grynų dažnai nereikia, bet kai reikėjo 15k išsigryninti teko pašokti su būgnais, kad kuo pigiau ir greičiau turėti juos rankose. Dabar jau porą mėnesių naudoju Bitwala duoda Vokišką IBAN. Reikėjo programėlės telefone, tapatybės patikrinimui KYC rimtas, kad kokios kaukės nebūtum užsidėjas, dėl ID kortelės tinkamumo nežinau, bet pasą teko braukyti
 6. Kol neužfiksuos, kad perkeli, tol geresnių pasiūlymų neduos. Šiaip ką geriausiai davę nesenai tai 7,5€ su 40GB. Bet čia jau reikėjo eiti į Telia, užregistruoti perkėlimą ir gauti naują kortelę.
 7. Nurodžiau sutarties paskutinę dieną, tavo atveju lapkričio 30d.
 8. Jei nori išsaugoti esamą numerį ir esi abonentas(pvz.Tele2) reikia eiti tiesiog į Telia saloną (internetu to nesutvarkysi) ir sakyti, kad nori perkelti numerį į ežį (pirkti ežio kortelės nereikia). Salone pasiruošk atlaikyti spaudimą, kad neįsiūlytų abonento(pasakai, kad uošvijoje ar pas tėvus kaime tele2 grybauja ir nori išbandyti jų tinklą, be jokių įsipareigojimų). Jei turi išankstinio mokėjimo kortelę (labas,pildyk) tai jau reikia užpildyti perkėlimą ir nurodyti savo asmens kodą, kad esi numerio savininkas. Salone perkėlimo dieną gali nurodyti, kad ir už dviejų savaičių(pvz. sekančiai dien
 9. Nu va paskambino iš tele2 vietoje 12€ neriboto su 20GB , pasiūlė 7.5€ neribota su 40GB.Paskutinę sutarties dieną,o jau nuo rytojaus turėjo ežį pajunkti :)
 10. Neradau ir aš Tele2 savitarnoje kur galima būtų užregistruoti perkėlima, čia tikriausiau tik"pildyk,labas,ežys"išankstinio mokėjimo abonentmas tokia funkcija yra. Telios salone tiesiog pasakiau kad noriu perkelt numerį į ežį,už savaitės( kadangi baigiasi sutartis),bet primygtinai siūlė imti abonentą kelis kartus, nors aiškiai pasakiau ko noriu. Dabar lauksiu skambučio iš tele2, mokėjau 9 € siūlė 10 su daugiau gigų ale jau to seno neturi, taip kad planas už 5€ su 25 gigais tikrai geras variantas.
 11. Smulkesni mokesčiai? Kažką tu čia maišai. Jei esi dirbantis už tave sumoka PSD+VSD darbdavys ir tau vykdant veiklą lieka tik sekančiais metais deklaruoti gautas pajamas ir tik nuo jų jau sumokėti mokesčius. Jei niekur nedirbtum tuomet, reiktų mokėti pačiam, kad ir negautum pajamų kiekvieną mėnesį PSD+VSD nuo minimalios algos.
 12. Tai kad nebūtina išeit, tiesiog sms nusiunti "+PLANAS 25GB" numeriu 1566 ir užsisakai... Tik sąskaitoje turi būti bent 5.10€ 5€planas + 0,1 už sms.
 13. SolidWorks viskam tiks ir vizualizacijoms ir brėžiniams ir ko ten jis tik neturi...
 14. Ar tikrai numerio perkėlimo užpildymo forma reiškia tai, kad tu nutrauki sutartį ?!
×
×
 • Sukurti naują...