Pereiti prie turinio

Mxv

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  73
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Mxv

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis
 • Gimimo data 1991-03-25

Profilio informacija

 • Vardas
  Martinas
 • Lytis
  Vyras
 1. Labai nemėgstu veltis į diskusijas si komentatoriais :) Bet et, tas mentalitetas. Galinė hindraulika 120+eu, priekiniai svaistikliai su zvaigzdemis 140eu, bb 20eu, gal zv blokas 30eu, grandine 49eu. Žodžiu galutiniam rezultate vien dviračio atnuajinimai, kurie dar net nedėvėti praktiškai 300+eu atsiena :) Jei tu uz 330 rasi tokio nusidėvėjimo xt komplektacija dviratuką tai gali man iškart pm su linku numest, as tau dar po 10eu uz kekviena nupirkta toki dvirati duosiu :)
 2. Gamina man nauja dviratuka tai su senuoju tenka atsisveikint. Dviratis prižiūrėtas,mylėtas ir tvarkingas. Už tikrai gerą kainą. Uždarbiečiams galutinė 450eu. Pridedu nuoroda į dviračio skelbimą. Dviratis Jei kyla klausimų pm arba susisiekti skelbime esančiais kontaktais.
 3. Visi duomenys į spss jau suvesti ir ieškau kas pamokytų kaip patikrinti keturis hipotezes. Dvi pagal nominalujį kriterijų viena spiermano korealiaciją ir viena kryžminė dažnių lentelė. Atsilyginsiu.
 4. Sveiki, sugalvojau, kad reikia savo mažulį perleisti kitam savininkui, nes jau kokia puse metų jis tiesiog renka dulkęs pas mane. Artėja žiemą ir šis pirkinys tikrai gali padėti prastumti niurius ir tamsius žiemos vakarus. Taigi parduodu xbox one 500gb prie jo pridėsiu WD 2.0 usb 2tb harda. Ir žinoma visus žaidimus kurie yra vidinėje xboxo atmintyje ir harde. Taip pat du žaidimo pultelius, hdmi bei maitinimo laidą. Xboxas veikia puikiai, niekada neturėjau jokių problemų. Į visus klausimus atsakysiu pm. Pridedu pačios konsolės ir joje esančių žaidimų foto. Kainą 250eu. Siunčiu į
 5. Atims ne teises, o teisę vairuoti LIETUVOJE ir tiek. Nu ir aišku bauda. Rekomenduoju susisiekt pirmai, kad nereiktų ieškot jiems tavęs, sušvelnins viska bendradarbiavimas :) Sėkmės.
 6. Tokiems po -5000 reikia, nes per tokius kita puse Lietuvos ir moka mokesčius kosminius.
 7. Galima lyg tais gauti darbo vizą, bet darbdavys amerikietis turi tai sutvarkyt.
 8. Neįsivaizduoju kaip į tv ta addona įrašyt :D bet einu skaityt. Ačiū.
 9. Sveiki, Esu visiškai žalias šituose reikaluose, reikia įrašyti sporto varžybas rodomas per tv, vėliau bus daromi video iš tos medžiagos. Gal suprantantys gali patarti kaip tai padaryti? Koki video graberi pasirinkti ir t.t. Reikia, kad video būtų nesunku perkelti į loptopa, arba tiesiogiai nukreipti į loptopą (išsaugant kokybe) ir įrašinėti nuo kompo dekstopo. AČIŪ
×
×
 • Sukurti naują...