Pereiti prie turinio

kashiukas

Nariai
  • Pranešimai

    508
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    0%

kashiukas paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 22 2008

kashiukas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie kashiukas

  • Rangas
    Dažnas dalyvis

Profilio informacija

  • Vardas
    Karolis
  • Lytis
    Vyras
  • Miestas
    Vilnius
  • Pomėgiai
    World domination

Paskutiniai lankytojai

1.182 profilio peržiūros
  1. Sako, jog užsuki ciklą. Tau reikia nematchinti index.php: ^((?!index\.php).)*$ location / { root /var/www; index index.php index.html index.htm; rewrite ^((?!index\.php).)*$ /index.php/$1 last; }
  2. Yra https://developers.facebook.com/docs/graph-api/reference/v2.12/group/feed Tik, jei gerai supratau, turi turėti pakankamas (turbūt, admin) teises toje grupėje.
  3. Jeigu „užsienio serveris“ klausosi ant HTTPS, o tu kreipiesi per HTTP, tai gali būti, kad gauni redirect'ą (į https://<tavo_url>. Kodėl redirectų yra per daug -- negaliu pasakyti, reikia žinoti tikslų URL'ą ir žiūrėti ką grąžina serveris. Internetai sako[1], jog gali padėti browser cache išvalymas. [1] https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome/YzvpLaOmVrY
  4. Ar tikrai reikia escapinti htmlą dedant į DB? Apačioj parašyta, kad PDO pagal nutylėjimą naudoja client-side prepared statements.
  5. Išskyrus tą dalį, kuri 100% apsaugo nuo sql ijekcijų. Bent jau normaliose kalbose. :-) Jei ne paslaptis, kokio dydžio ir kokio patirties pasiskirstymo komandose teko dirbti? Edit: Appeal to authority: https://www.owasp.org/index.php/SQL_Injection_Prevention_Cheat_Sheet#Defense_Option_1:_Prepared_Statements_.28with_Parameterized_Queries.29
  6. PHP nesu kodinęs, bet ar prepared statements nėra patikimas būdas išvengti SQL injekcijų? Kokia alternatyva, `mysql_real_real_real_escape` ant kiekvieno argumento?
  7. Let's encrypt certificatai yra nemokami, apie kokį permokėjimą čia kalba? Edit: Let's encrypt minusas tik tas, jog jie galioja 3 mėn, bet galima lengvai automatizuoti renewalą, nežinau ar IV tą implementinę.
  8. Galbūt kita procesoriaus architektūra? :-)
  9. Teisingai suprantu: nori, kad kažkas nemokamai už tave atliktų namų darbus?
  10. „Susiinstaliuok šitą lucene-based produktą, nereikės to kito lucene-based produkto“. :-|
  11. > Gyvenu po akmeniu ir nesu girdėjęs, todėl #####. Man patinka tavo argumentavimas.
  12. Tai kad floating-point bei double-precision floating-point skaičiai by definition yra netikslūs.
  13. Kadangi davei tikrai pakankamai informacijos apie naudojamas technologijas: kalba, framework (jei yra) bei webserver... Principas: vartotojas paspaudžia nuorodą HTML puslapyje, tada naršyklė siunčia HTTP užklausą į webserverį nurodydama „referer“ HTTP header'į, kuriame yra adresas, iš kurio „ateina“ vartotojas. Taigi, jei headeryje yra tavo svetainės domain'as, reiškia vartotojas atėjo iš tavo svetainės todėl turėtum leisti parsisiųsti failą. Žmogus, šiek tiek suprantantis IT, lengvai tai apeis, tiesiog pats nurodydamas tinkamą „Referer'į“. Kaip teisingai pastebėjai, tai vadinama hotli
  14. Šriftas (font) neturi lietuviškų raidžių, todėl jos yra paimamos iš kito šrifto. Pasinaudok patarimu, kurį davė @britas.
  15. Jeigu kalbame apie ne IT įmones -- sutinku. Labiau į temą žiūrėjau iš savo varpinės -- software developing. Manyčiau, kad atsiradus daugiau sėkmės istorijų, turėtų ir „enterprise“ įmonės pradėti tai naudoti. Su sąlyga, kad ML tikrai atsiperka. :-)
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...