Pereiti prie turinio

Kushvid

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  284
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Kushvid sureagavo į mantas666 Kaip įdėti FAQ schema į savo svetainę   
  Kas yra FAQ schema?
  Standartizuotas formatas pažymėti informaciją apie svetainės puslapį.
  Leidžia Google/Bing paieškos varikliams geriau suprasti apie ką šis konkretus puslapis.
  Kai paieškos variklis geriau supranta turinį,- tada gali pateikti jį paieškos rezultatuose pagal užklausą.
  Šiuo atveju t.y. papildomas “blokas” paieškos rezultate pagal konkrečią užklausą atsakantis į klausimą.
  FAQ- frequently asked questions ==> dažnai užduodami klausimai
   
  P.s. Taip greitai nesugebėjau rasti tinkamų pavyzdžių pritaikytų lietuviškuose tinklalapiuose, reiškia, kad ne daug kas naudojasi šitu “seo hack”,- tiesiog pridedu screenshot kaip tai atrodo (žr. apačioje).
   
  Ar galite pritaikyti visa šita savo svetainėje?
  Sakykim jūs turite e-parduotuvę. Tokiu atveju galite susikurti specialų FAQ puslapį ir ten surašyti savo informaciją, plius įdėti papildomą kodą.
  Kitas pavyzdys, sakykim tinklaraštyje darote apžvagą produkto,- galite atsakyti į potencialiai rūpimus klausimus. Šiuo atveju rekėtų pasinaudoti Google adwords ir surasti ieškomas frazes, kas rūpi žmonėms.
  Taisyklės:
  Jūsų turinys matomas lankytojui, bei “rich snippets” turinys turi sutapti,- negalima tinklaraščio įraše apie padangų apžvalgą dėti absoliučiai skirtingos, nesusijusios informacijos sakykim apie korona virusą (kas yra “trending” dabar)
  Visus reikalavimus rasite čia https://developers.google.com/search/docs/guides/sd-policies
   
  Koks pliusas iš SEO pusės?


   
  Jei/kai Google suindeksuos ir pradės rodyti FAQ jūsų svetainė gali gauti daugiau lankytojų.
  Jūsų turinys “užims” daugiau vietos paieškos rezultatuose.
  Jei kuriate turinį anglų kalba yra didesnė tikimybė, kad jūsų turinys pateks į Google Assistant balso užklausų rezultatus. (visi nauji Android OS telefonai, plančetės bei Google home).

   
  Koks minusas?
  Žmogus gali gauti atsakymą tiesiog iš pačios santraukos, kurią pridėsite (neapsilankyti svetainėje).
   
  p.s.Visose savo svetainėse naudoju WordPress, bet su visais bandytais pluginais yra viena problema: neleidžia pridėti daugiau nei vieno rich snippets modulio.
  pvz Jei norite įdėti rating plius FAQ schema.
   
  Viename blog’o įraše arba svetainės puslapyje galima pridėti iki 10 tokių klausimų/atsakymų. Nors tai nereiškia, kad viskas tiesiai atsidurs paieškos indekse. Google pats nusprendžia kas yra svarbu, o kas ne. Mes šiuo atveju stengiamės duoti daugiau informacijos apie savo turinį ir padidinti savo šancus atsirasti kuo aukščiau paieškos rezultatuose.
   
  Kaip įdėt FAQ schema?
   
  Įdedu json-ld kodą, kurį reikia pakoreguoti: vietoje “question” įdėti savo klausimą/frazę, o answer- įdėti atsakymą, galiausiai pridėti arba ištrinti likiusius tuščius kodo “blokus”
  p.s. Kodas nebus matomas lankytojams, jis bus matomas tik paieškos robotukams.
   

  <script type="application/ld+json"> { "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [{ "@type": "Question", "name": "INSERT QUESTION TEXT HERE", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "INSERT ANSWER TEXT HERE" } }, { "@type": "Question", "name": "INSERT QUESTION TEXT HERE", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "INSERT ANSWER TEXT HERE" } }, { "@type": "Question", "name": "INSERT QUESTION TEXT HERE", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "INSERT ANSWER TEXT HERE" } }, { "@type": "Question", "name": "INSERT QUESTION TEXT HERE", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "INSERT ANSWER TEXT HERE" } }, { "@type": "Question", "name": "INSERT QUESTION TEXT HERE", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text":"INSERT ANSWER TEXT HERE"} }] } </script>
   
  Visiems kas nenori "bendrauti" su kodais galite pasinaudoti šitu online įrankiu
  FAQ schema generator
   
  Įdėt kodą galima prieš pasibaigiant </body> tag tiems, kas dar turi html ar kitokio tipo svetaines.
  WordPress besinaudojantiems Classic editor reikia pereiti į html mode ir kopijuot/įklijuot kodą. WordPress gutenberg tiesiog galima įdėti bekuriant turinį pridedant html bloką.
   
  Išsaugojus pakeitimus svetainėje einame į structured data testing tool ir pasitikriname ar nėra jokių klaidų.
  Kai matome, kad viskas tvarkoje, tada einame į Google webmaster tools ==> Url inspection, dedame savo nuorodą ir spaudžiame "request indexing", tam kad būtų perindeksuotas puslapis su nauja informacija.
   
  p.s. nedėkite FAQ schema į kiekvieną savo tinklaraščio įrašą (jei turite daug turinio), Google supras, kad jūs manipuliuojate sistema. Verčiau pasirinkite pagrindinius straipsnius/įrašus, bei juos optimizuokite (kurie jau gauna lankytojus iš paieškos), kad dar daugiau dėmesio atkreiptumėte.
   
  update:
  Iš neturėjimo ką veikti radau FAQ WordPress pluginą, kuris nekonfliktuoja su kitais, esamais pluginais, nemokamas ir įdėjus schema niekada nemeta klaidų (bent jau kolkas).
  https://wordpress.org/plugins/structured-content/


 2. Patinka
  Kushvid sureagavo į MarijaB Žygis nuo Kauno iki Baltijos jūros?   
  Kitą kartą vaikinai pas patyrusį žygeivį į svečius prie žygį įsiprašykite. Nuo savaitės žygio tikrai neturėjo skaudėti nugaros.
  Išvada - netinkamos kuprinės, nemokėjote jų susidėti ir nemokėjote jų užsidėti (taip... taip ir dar kartą taip... užsidėti reikia mokėti, kai mane išmokino čiakros atsivėrė :D ) Gali būti mėlyni klubai nuo kuprinės, bet nugaros skaudėti negali.
   
  antras dalykas dėl to lietaus ir įrangos. aic.lt yra pakankamai gerų maišų, kurie nuo drėgmės saugo ir nedaug sveria. Pigesnis variantas - visada turėti šiukšlių maišus kelis.
   
   
  Spaudžiu dešinę. :) Gal kur prasilenksime
   
  P.S. Video nuostabus.
 3. Patinka
  Kushvid sureagavo į Giovanni Žygis nuo Kauno iki Baltijos jūros?   
  Neseniai pasibaigusi vasara kiekvienam įteikė vis kitokius prisiminimus. Kas pailsėjo, kas pakeliavo, o kas įgyvendino užsibrėžtą avantiūrą.
   
  Esame trys vaikinai iš Kauno: Rimvydas Ardickas, Dovydas Šaudys, Kastytis Valevičius nusprendėme šią vasarą paskirti žygiui iki Baltijos jūros.
   
  Keliavome dvyliką dienų. Pirmąją dieną 10 val. 04 min. vaikinai pajudėjome iš Kauno ir įveikėme 30 km. Vėliau per dieną vidutiniškai nueidavome apie 20 km. Jautėme, kad viską filmuoti ir tuo pačiu derintis su žygio sunkumais nėra taip paprasta.
   
  Įveikus 150 km. nusprendėme gerai pailsėti prie laužo šviesos, nes prieš akis dar laukė dviejų dienų kelionė iki Nidos, o jau buvo sunku eiti, skaudėjo ne tik kojas, bet nuvargo ir nugara tačiau nenorėjome pasiduoti.
   
  Keliavome iš Kauno iki Kačerginės, vėliau Zapyškio, Vilkijos, Veliuonos, Panemunės, Jurbarko, Šilutės, Ventės, nuo kurios keltų kėlėmės į Nidą, o iš ten į Klaipėdą ir galiausiai – Palangą.
   
  Pirmas naktis nakvojome palapinėse, Poto kelis kartus mus priėmė į namus, paprašius, ar galime pasistatyti palapinę kieme. Buvome labai nustebę žmonių gerumu Lietuvos apylinkėse.
   
  Kelionėje žinoma pasitaikė ir lietus, gero oro juk neužsakysi. Tokia avantiūra tikrai reikalauja ištvermės. Stengėmės kuo sandariau apsaugoti kuprines, kad nepatektų vanduo ir nesugadintų svarbios įrangos.
   
  Pasiekus kelionės tikslą, neslėpsiu, kad užplūdo keistas, tačiau nuostabus jausmas - Tai, kas kažkada buvo tik pasvajojimai prieš miegą, pagaliau buvo įgyvendinta!
   
  Tas jausmas pasiekus tikslą privertė mūsų galvas sprogti nuo to, kad pasiekus vieną tikslą, mes galime įgyvendinti kažką dar didesnio.
   
  Kviečiu pažiūrėti video :
 4. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo Mikaz Neapmokestintos pajamos   
  Yra skirtumas tarp veiklos vykdymo ir vienkartinių pajamų.
  T.y. jei parduodi savo seną lovą už 2000eur nereikia susimokėt mokesčių nuo šių gautų pajamų, bet jei tarkim pardavinėji, kad ir pvz kojinės po 5eur ir tai ne vienkartinis pardavimas, o parduodi po kojinių porą į dieną dzin, kad tai atrodo maža suma, bet tai yra veikla t.y. pastovios pajamos kurias reikia deklaruoti ir susimokėt mokesčius.
 5. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo Mikaz Neapmokestintos pajamos   
  Yra skirtumas tarp veiklos vykdymo ir vienkartinių pajamų.
  T.y. jei parduodi savo seną lovą už 2000eur nereikia susimokėt mokesčių nuo šių gautų pajamų, bet jei tarkim pardavinėji, kad ir pvz kojinės po 5eur ir tai ne vienkartinis pardavimas, o parduodi po kojinių porą į dieną dzin, kad tai atrodo maža suma, bet tai yra veikla t.y. pastovios pajamos kurias reikia deklaruoti ir susimokėt mokesčius.
 6. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo Mikaz Neapmokestintos pajamos   
  Yra skirtumas tarp veiklos vykdymo ir vienkartinių pajamų.
  T.y. jei parduodi savo seną lovą už 2000eur nereikia susimokėt mokesčių nuo šių gautų pajamų, bet jei tarkim pardavinėji, kad ir pvz kojinės po 5eur ir tai ne vienkartinis pardavimas, o parduodi po kojinių porą į dieną dzin, kad tai atrodo maža suma, bet tai yra veikla t.y. pastovios pajamos kurias reikia deklaruoti ir susimokėt mokesčius.
 7. Patinka
  Kushvid sureagavo į vilsta 2018 metų lietuvių projektai „Kickstarter“ ir „Indiegogo“ platformose   
  Kokie buvo šie metai lietuviams, pristačiusiems savo idėjas "Kickstarter" ir "Indiegogo" sutelktinio finansavimo platformose? Prieš kelis mėnesius sudariau lietuviškų projektų, kurie surinko bent €5000, sąrašą (jį galite rasti čia: https://www.igyvendinkideja.lt/lietuviu-top-projektai-kickstarter-ir-indiegogo-platformose/) ir jį nuolat papildau naujais projektais.
   
  Šiais metais turėjome septynis labai skirtingus projektus. Net du jų (arbata "Tealure" ir dviračių parkavimo sistema "Parkis") dalyvauja "Kickstarter" platformoje jau ne pirmą kartą. Didelio atgarsio susilaukusių kampanijų nebuvo, tačiau džiugu, kad lietuviai nestovi vietoje ir drąsiai pristato savo idėjas. 2018m. projektų sąrašas (surikiuotas nuo vėliausiai pristatyto) ir suma, kuri buvo surinkta sutelktinio finansavimo kampanijos metu:
   

  [indiegogo] Išmanieji pelėkautai „Smart Mouse Trap“ - €10255
  [Kickstarter] Šeimos biblija „The World's Most Beautiful Illustrated Family Bible“ - €15728
  [indiegogo] Komiksai „THE POWER PACK OF KEN REID“ - €15220
  [indiegogo] Filmas „Isaac“ („Izaokas“) - €8974
  [Kickstarter] Rūšinė arbata iš Nepalo „Tealure“ (antras sėkmingas projektas) - €8163
  [Kickstarter] Dviračių parkavimo sistema „Parkis“ (antras sėkmingas projektas) - €18139
  [indiegogo] Alternatyvios muzikos ir meno bendruomenės kultūros centras - €11477

  Beje, viename iš projektų išbandėme registruoti "Kickstarter" kampaniją per "Revolut" sąskaitą (kaip žinote, "Kickstarter" neleidžia lietuviams registruoti kampanijų ir yra būtina sąskaita šalyje, kurią platforma palaiko).
  Jei kam bus įdomi ši istorija, parašykite ir tuomet sukursiu atskirą temą ir ten pateiksiu daugiau informacijos.
  Belieka palinkėti sėkmės mūsų tautiečiams ir su nekantrumu laukiu, kokių naujų lietuviškų projektų sulauksime 2019-aisiais! :rolleyes:
  O ar jūs turite kokių nors idėjų, kurias norėtumėte pristatyti per sutelktinio finansasavimo platformas?
 8. Patinka
  Kushvid sureagavo į Django Kalėdos 2018   
  Suprantu, kad pinigai nesmirda, bet ar toks darbo pobudis jus tenkina? Pardavinet maybacho aksesuarus ar fidzet spinerius vaikams? Atsikelt ryte ir galvot, kokia strategija sukurus, koki posta parasius, kaip daugiau to sudo parduot. Susirasyt ivairiais klausimais: "gal yra kitu spalvu?", "ar cia tikrai ne kinijos?"; "o jei dydis netiks, ar pinigus grazinsit?". Tada ziuret, kaip kiekvienas euras ikrenta is ju tevu banko saskaitos, kartkartemis pagalvojus, kaip tas vaikis turejo issiprasyt tevu, jog ta suda nupirktu. Galu gale pasiimat to rudo pakavimo popieriaus, kuris kvepia kazkuo daugiau nei popieriumi, kuris kvepia galimybemis ir beikrentanciais pinigais. Vyniojat savo prekes i ta popieriu, skubat i artimiausia pasto skyriu, siek tiek paflirtuojat su ta darbuotoja, kuri su susidomejimu mato jus visa savaite su siuntiniais beslankiojanti. Po viso savo darbo iseinat is pasto, is kisenes issitraukiat malborkes pakeli, dedat sprigta i apacia, kad issoktu cigarete, ja prisidegat ir gurkstelit to saldaus laimes dumo - aah, kaip gerai, kad gimiau verslininku.
   
  Kuo tokios halturkes geriau uz fabrikus ir sandelius britanijoj didziojoj?
 9. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo Auksinis Darbo biržos niuansas.   
  Na užmečiau akį ar niekas nepasikeitė nuo tada kai pats domėjausi tai čia http://www.ldb.lt/informacija/paslaugosasmenims/puslapiai/profmokymas_neformalus_svietimas.aspx nukreipia į šias sutartis kurios yra pildomos pasirašant formalaus ugdymo įgyjimą per LDB https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/0f01c0d0615f11e79198ffdb108a3753/SWTitDsOOW ir ten sutartyje nurodyti punktai :)
   
  2.6. atlyginti darbo biržai visas jos patirtas išlaidas, susijusias su profesiniu mokymu, jeigu nevykdė arba netinkamai vykdė Sutarties 2.1–2.4 papunkčiuose numatytus įsipareigojimus be svarbių priežasčių, nurodytų Įstatyme, ir nesant Įstatyme nustatytos išimties;
   
   
  2.7. atlyginti darbo biržai jos patirtas išlaidas, susijusias su profesiniu mokymu, kurių atlyginimo dydis mažinamas proporcingai išdirbtam laikotarpiui, jeigu nevykdė Sutarties 2.5 papunktyje numatyto įsipareigojimo be svarbių priežasčių, nurodytų Įstatyme, ir nesant Įstatyme nustatytos išimties;
   
   
  Jei kas pasiekite ir neatnaujinta, tai atsiprašau nes neketinu suklaidinti, bet keik matau sutartis lyg nepakito :)
   
   
   
  2.1. su profesinio mokymo teikėju sudaryti profesinio mokymo sutartį, dalyvauti ______________ [3]
  profesiniame mokyme ir mokytis pagal _______________________ profesinio mokymo programą;
  (profesinio mokymo programos pavadinimas, kodas)
  2.2. ne vėliau kaip iki 20___ m. _____________________ ___ d. įgyti / patobulinti šią kvalifikaciją
  (reikiamą pabraukti)_______________________________ arba šią (-ias) kompetenciją (-as) ____________________, reikalingą (-as) Sutarties 4.2.2 papunktyje nurodytoms darbo funkcijoms atlikti, pagal Sutarties 2.1 papunktyje nurodytą profesinio mokymo programą;
  2.3. nenutraukti profesinio mokymo be svarbių priežasčių, nurodytų Įstatyme;
  2.4. užbaigus profesinį mokymą, sudaryti su darbdaviu darbo sutartį Sutarties 4.2 papunktyje nurodytomis sąlygomis;
  2.5. nenutraukti darbo sutarties be svarbių priežasčių, nurodytų Įstatyme, ne trumpesnį negu 6 mėnesių laikotarpį;
 10. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo Auksinis Darbo biržos niuansas.   
  Jei ėjo pagal "formalujį ugdymą" tada turėjo pasirašyt dvišalę arba trišalę sutartį, kad pabaigus kursus dirbs pagal įgytą specialybę 6mėn.
  Taip pat galėjo pasirašyt dvišalę sutartį su pačia birža, akd pabaigus kursus birža jai suras darbo vietą ir tada turės 6 mėn. atidirbti pagal įgyta specialybę.
   
  Kokią sutarti bebūtų pasirašius gali parašyt prašymą ir persirašyt į dvišalę sutarti kur nurodys, kad žada dirbti pagal Individualią veiklą, ją išsiima ir pati savarankiškai moka PSD kiekvieną mėnesį 6 mėnesių laikotarpi. Po to gali nutraukti IV ir negausi jokios nuobaudos nes nenusižengei sudarytai sutarčiai ( nėra nurodyta, kad veikla būtinai turi būti pelninga ar pan. nurodyta tik laikotarpis kiek laiko ji turi būti vykdoma).
   
  Jei nesilaikys sutarties tai teks gražinti kiek buvo sumokėta už kursus, kiek gauta stipendijos, padengta už bustą ar kelio išlaidas. :)
   
  Dabar PSD įmokos suma yra 36 eur. Tad išsiėmus IV teks sumokėt 216eur :) ( 36eur/mėn PSD * 6 mėn vykdoma IV)
 11. Patinka
  Kushvid sureagavo į ThomasRay Žalios Kortos - Green Card Loterija (DV-2020)   
  Žalios kortos DV2020 Registracija : Trečiadienis Spalio 3, 2018 (19:00) - Antradienis Lapkričio 6, 2018
  Laimejimu tikrinimo laikotarpis : nuo Gegužės 7, 2019
   
  SĖKMĖS!
   
  https://www.dvlottery.state.gov
  Visos instrukcijos ir papildoma informacijahttps://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2020-Instructions-Translations/DV-2020-Instructions-English.pdf(NAUJA 2020 VERSIJA)
   
  *Galima registruotis tik viena karta!
  *Rekomenduojama nelaukti paskutiniu registracijos dienu.
  *Jaigu laimite turite viska susitvarkyti [nuo: Spalio 1, 2019 iki: Rugsejo 30, 2020](*Skaityti Taisykles)
  *Nors ir nelaimejus, registracijos kodus rekomenduojama issaugoti bent iki kitu loterijos metu.
   
  Jaigu turite klausimu, klauskite!
  2021 TEMA *Thanks to L33T
  2020 TEMA
  2019 TEMA
  2018 TEMA
  2017 TEMA
  2016 TEMA
  2015 TEMA
  2014 TEMA
 12. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo Auksinis Sukurtas produktas, sutartis su platintoju (produkto pardavimas)   
  Nu va, kaip ir žadėjau šian paskambinau tavo nurodytai įmonei ( Metida ) :) Visų pirmą dėkui už jų kontaktus, tikrai labai maloniai bendraujantis ir geranoriškai nusiteikę sugaišo 20min nemokamai konsultacijai telefonu ir net pasiūlė nemokamai neformaliai susitikti prie kavos pasikalbėt esant reikalui :) (kainas rašysiu litais nes taip man jas ir padiktavo) Tai va po pokalbio išvados tokios:
   
  a) Patentuoti produktą patento paruošimas europoje 15.000lt + 1000lt už kiekvieną šalį kurią norių įtraukti į sąrašą (kad būtų aiškiau tai 15.000lt kainuoja pats popierizmas, bet jokioj šali nebūna užpatentuota už kiekvieną šalį kuria noriu įtraukti reikia mokėti 1000lt t.y. tarkim noriu patento ir, kad būtų patentuota Vokietijoje, Ispanijoje, Anglijoje, Italijoj, Olandijoj ir Prancūzijoj tai kaina būtų 15.000 + ~6.000lt (nes 6 šalis). Pliusas tas, kad valstybe kompensuoja 80%-90% išlaidu pagal Europos sąjungos paramas ir t.t. Bet viskas užtrunka (tiek pats patentavimas gali užsitęsti metus ) bei kiek supratau pirmą susimoki, o tik po to gauni kompensaciją jei viską patvirtiną, tad reik turėt nemažai atliekamų pinigų.
   
  b) Pasiūlyti pateikti pasiūlymą įmonei, bet paprašyti, kad prieš tai pasirašytu (turbūt internetiniu parašu) konfidencialumo sutartį, kad niekam negali prasitarti bei patys negali naudoti mano pateiktą informaciją kaina nuo 200eurų į viršų jų įmonėj (Medita) tokios sutarties paruošimas. (Klausimas dar ar jį sutiks pasirašyt)
   
  c) Geranoriškai pateikti mintį ir tikėtis tokio pačio geranoriško atlygio ( Nieko nekainuoja tik kelias valandas, kad sukurt gerą laišką bei video įrašą, tačiau gali visiškai laisvai pavogti idėją ir negalėsiu reikšti jokių pretenzijų )
   
  Tai va situacija tokia, dabar reikia galvoti ir spręsti kaip elgtis toliau... :)
   
  Būtų įdomu išgirsti kaip patys elgtumetęs, gal padėsit man apsispręsti, nes pats dabar linkstu į riziką ( į c variantą) :)
 13. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo Auksinis Sukurtas produktas, sutartis su platintoju (produkto pardavimas)   
  Tai va iShark, dėl to ir nenoriu veltis į tuos patentavimus. Sutikčiau pilnai, kad paliks ant "ledo" tokia įmonė (nes juk versle draugų nėra :D) jei tarkim norėčiau pastovaus pelno ar pan, bet gal būtų galima pretenduoti į vienkartinę išmoką ir, kad jie pasiliktu visas teisės sau... :unsure:
   
  Iš tikro vystau šią temą vien todėl, kad pernai, Audi klubo forume užmačiau post'ą kai lietuvos vaikinukas parašė laišką ir sukūrę 10sekundžių video kurios išsiuntę į AUDI, kuriame parodo, kaip audi Q7 galėtu pagerinti savo galinės lempas (kad kuo daugiau įspaudi stabdžio pedalą, tuo daugiau lempučių užsidega, taip žmogus važiuojantis už tavęs žino ar šiaip pristabdai ar staigi kliutis). Žinau, kad audi jam atsakė, atsiuntė dovanu tušinuką ir audi automobilio maža replika (modeliuką) ir žadėjo, kad jei vystys jo pasiūlytą mintį jo nepamirš, bet va neprisimenu ar užsipatentavo tą mintį ar ne ir nežinau kuom viskas baigėsi, dėl to ir sukūriau šią temą, nes tokių atveju ir minčių matyt daug kam pasitaiko :)
 14. Patinka
  Kushvid sureagavo į venom Labai svarbus pranešimas perkantiems IV balansą   
  Pradėsiu nuo to, kad jei perkate IV balansą, pirkite tik perlaidą, o ne jos pildymą SMS žinutėmis, siūlai todėl, kad pačiam buvo problemų pridaryti, kai pirkau ale IV balansą, bet man jį pripildė SMS žinutėmis, po kurio laiko, ateina laiškas į IV.LT, kad premija visa anuliuota dėl to, jog tas, kuris siuntė neapmokėjo savo sąskaitos (greičiausiai įmonė paskelbė bankrotą) ir tiesiog gražiai į#keiksmažodis# didelį minusą, ko pasekoje iv.lt užblokuotas ir premija dingusi. Tad būkite labai atsargūs pirkdami, pirkite tik perlaidą, o ne jos pildymą.
 15. Patinka
  Kushvid sureagavo į hilerix PROTO INDUSTRIJA YouTube Kanalas   
  Naujas video :)
   
  https://www.youtube.com/watch?v=EJcbNUzxqkA
 16. Patinka
  Kushvid sureagavo į Loganas Gero gatvės pardavėjo video (analizė)   
  Visų pirma įdėmiai peržiūrėkite šį video:
   
   

   
  Analizė
  Viso video metu kalba yra rišli, turininga, įdomi, be ilgų nepatogių pauzių. Dažnai klausia klausimų, kurie priverstų žiūrinčius susimąstyti
   
   
  0:24 Pamini ir vaisius nes testuoja su daržovėmis. Labai svarbu, nes tai ką matai, tą ir įsivaizduoji. Vaisių paminėjimas pritraukia daugiau klientų.
   
  1:42 Leidžia klientui pratestuoti, taip pritraukdamas tą žmogų ir kitus žiūrinčius. Taip yra sukuriamas saugumo/patikimumo jausmas.
   
  2:55 Stainless steel, aiškiai nurodo iš ko pagaminta. Leido ne tik potencialiam klientui pamėginti, bet ir išsklaido visas abejones pasakydamas jog galima nupirkti ir jo pratestuotą produktą. O tai reiškia jog jie visi vienodi ir patikimi.
   
  3:05 ''You can't buy them in the stores''. Labai stipru. Taip pasakai jog net dideli konkurentai to negalės pasiūlyti plius taip žmogus iš galvos išmeta idėją jog tu gali pro šį dieduką lengvai praeiti ir tiesiog kažką panašaus nusipirkti įprastoje parduotuvėje. ''They are worth every penny. Will last a lifetime''. Taip pat stipru, išmeta žmogui iš galvos mintį jog tai gali būti per brangu, pasako jog jų kokybė tokia gera jog jie tarnaus visą gyvenimą.
   
  3:46 Promo nuolaida, parduodi daugiau per trumpesnį laiką "1 for 5, 5 for 20".
   
  4:08 Jei nori pigesnio varianto - pirk pigesnį variantą iš kitur, bet bus nieko vertas. Labai svarbi vieta. Pradžioje video tik parodė skirtumus, o čia jau pasako jog jei nori pirkti už pigiau - pirksi blogesnį daiktą kas automatiškai suvilios ne vieną klientą kadangi jis žinoma norės "geresnio" varianto, kuris yra šiek tiek brangesnis, bet daug geresnis ir ilgiau tarnaus nei konkurentų.
   
   
   
  Pasikartojantys, bet svarbūs elementai:
   
   
  - Humoras: "Nothing from Switzerland was ever cheap", ''Even arthritis won't stop her from peeling'' ir kitos frazės.
   
  - Aiškiai ir greitai parodo bei apibūdina kuo produktas yra geresnis ir pranašesnis už kitus.
   
  - Papildomos trumpos frazės padedančios pritraukti klientą "The best five dollars you will ever spend''.
   
  - Viso video metu matoma demonstracija, kuri yra papildoma žodžiais. Net kai ima pinigus iš žmogaus jis ''neišsijungia''.
   
   
   
  Šis diedukas kai buvo gyvas, tapo milijonieriumi pardavinėdamas vien šią prekę.
   
  Tad nebūtinai turi turėti super idėją, super komandą ar daug investicijų, kartais užtenka gero produkto ir teigiamo užsispyrimo/mokėjimo parduoti.
 17. Patinka
  Kushvid sureagavo į SarzzeR [BAIGĖSI] For Honor Starter Edition - nemokamai!   
  Sveiki visi,
   
  Norėjau pranešti, kad šiuo metu Ubisoft nemokamai dalina strateginį viduramžių kovos žaidimą - For Honor!
   
  Prisijunkite prie savo Ubisoft paskyros ir žaidimas atsidurs pas jus, visam laikui.
   
  Žaidimą dalins laikinai, tad nedvejokite ir pasiimkite, kol dar galite. :)
 18. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo EddieWAL Atsiliepimai apie darbuotojus iš Ukrainos   
  Kaip dėl įdarbinimo nežinau, bet teko bendrauti su ukrainiečiu brigada kai vyko Karaliaus Mindaugo verslo centro statybos darbai. Draugą paemė į kariuomenę ir teko man už jį prižiūrėt jo kolektyvo atliekamus skardinimo darbus. Rangovai turėjo pasisamde ukrainiečių fasadininkų brigadą tai galiu atsiliepti tik teigiamai. Paviršių palangėm paruošė tobulai - nuolidžiai išgaudyti, atkosai lygus. Kai maniškiai nespėjo su darbais šie geraniriškai pagelbėjo ( aišku už tai atsiskaičiau). Tikrai nebuvo iš tų kurie piktnaudžiavo alkoholiu. Dirbdavo net šeštadieniais iki vakaro. Kai paklausiau kodėl nesiilsi atsakė: "Tai ką mes veiksim tuose namuose, šeimos čia nėra, negeriam, per teliką nieko gero nerodo, o miesta neinam nes atvažiavom užsidirbti. Tai vieoj to, kad švaistitumėm laiką vat geriau čia dar kažką padarysim ir greičiau grįšim šeimų aplankyt." :)
   
  Kaip pats minėjai kiekvienas žmogus skirtingas, bet būtent šitie su kuriais man teko susidurti buvo tikrai šaunus :)
 19. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo EddieWAL Atsiliepimai apie darbuotojus iš Ukrainos   
  Kaip dėl įdarbinimo nežinau, bet teko bendrauti su ukrainiečiu brigada kai vyko Karaliaus Mindaugo verslo centro statybos darbai. Draugą paemė į kariuomenę ir teko man už jį prižiūrėt jo kolektyvo atliekamus skardinimo darbus. Rangovai turėjo pasisamde ukrainiečių fasadininkų brigadą tai galiu atsiliepti tik teigiamai. Paviršių palangėm paruošė tobulai - nuolidžiai išgaudyti, atkosai lygus. Kai maniškiai nespėjo su darbais šie geraniriškai pagelbėjo ( aišku už tai atsiskaičiau). Tikrai nebuvo iš tų kurie piktnaudžiavo alkoholiu. Dirbdavo net šeštadieniais iki vakaro. Kai paklausiau kodėl nesiilsi atsakė: "Tai ką mes veiksim tuose namuose, šeimos čia nėra, negeriam, per teliką nieko gero nerodo, o miesta neinam nes atvažiavom užsidirbti. Tai vieoj to, kad švaistitumėm laiką vat geriau čia dar kažką padarysim ir greičiau grįšim šeimų aplankyt." :)
   
  Kaip pats minėjai kiekvienas žmogus skirtingas, bet būtent šitie su kuriais man teko susidurti buvo tikrai šaunus :)
 20. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo EddieWAL Atsiliepimai apie darbuotojus iš Ukrainos   
  Kaip dėl įdarbinimo nežinau, bet teko bendrauti su ukrainiečiu brigada kai vyko Karaliaus Mindaugo verslo centro statybos darbai. Draugą paemė į kariuomenę ir teko man už jį prižiūrėt jo kolektyvo atliekamus skardinimo darbus. Rangovai turėjo pasisamde ukrainiečių fasadininkų brigadą tai galiu atsiliepti tik teigiamai. Paviršių palangėm paruošė tobulai - nuolidžiai išgaudyti, atkosai lygus. Kai maniškiai nespėjo su darbais šie geraniriškai pagelbėjo ( aišku už tai atsiskaičiau). Tikrai nebuvo iš tų kurie piktnaudžiavo alkoholiu. Dirbdavo net šeštadieniais iki vakaro. Kai paklausiau kodėl nesiilsi atsakė: "Tai ką mes veiksim tuose namuose, šeimos čia nėra, negeriam, per teliką nieko gero nerodo, o miesta neinam nes atvažiavom užsidirbti. Tai vieoj to, kad švaistitumėm laiką vat geriau čia dar kažką padarysim ir greičiau grįšim šeimų aplankyt." :)
   
  Kaip pats minėjai kiekvienas žmogus skirtingas, bet būtent šitie su kuriais man teko susidurti buvo tikrai šaunus :)
 21. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo EddieWAL Atsiliepimai apie darbuotojus iš Ukrainos   
  Kaip dėl įdarbinimo nežinau, bet teko bendrauti su ukrainiečiu brigada kai vyko Karaliaus Mindaugo verslo centro statybos darbai. Draugą paemė į kariuomenę ir teko man už jį prižiūrėt jo kolektyvo atliekamus skardinimo darbus. Rangovai turėjo pasisamde ukrainiečių fasadininkų brigadą tai galiu atsiliepti tik teigiamai. Paviršių palangėm paruošė tobulai - nuolidžiai išgaudyti, atkosai lygus. Kai maniškiai nespėjo su darbais šie geraniriškai pagelbėjo ( aišku už tai atsiskaičiau). Tikrai nebuvo iš tų kurie piktnaudžiavo alkoholiu. Dirbdavo net šeštadieniais iki vakaro. Kai paklausiau kodėl nesiilsi atsakė: "Tai ką mes veiksim tuose namuose, šeimos čia nėra, negeriam, per teliką nieko gero nerodo, o miesta neinam nes atvažiavom užsidirbti. Tai vieoj to, kad švaistitumėm laiką vat geriau čia dar kažką padarysim ir greičiau grįšim šeimų aplankyt." :)
   
  Kaip pats minėjai kiekvienas žmogus skirtingas, bet būtent šitie su kuriais man teko susidurti buvo tikrai šaunus :)
 22. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo EddieWAL Atsiliepimai apie darbuotojus iš Ukrainos   
  Kaip dėl įdarbinimo nežinau, bet teko bendrauti su ukrainiečiu brigada kai vyko Karaliaus Mindaugo verslo centro statybos darbai. Draugą paemė į kariuomenę ir teko man už jį prižiūrėt jo kolektyvo atliekamus skardinimo darbus. Rangovai turėjo pasisamde ukrainiečių fasadininkų brigadą tai galiu atsiliepti tik teigiamai. Paviršių palangėm paruošė tobulai - nuolidžiai išgaudyti, atkosai lygus. Kai maniškiai nespėjo su darbais šie geraniriškai pagelbėjo ( aišku už tai atsiskaičiau). Tikrai nebuvo iš tų kurie piktnaudžiavo alkoholiu. Dirbdavo net šeštadieniais iki vakaro. Kai paklausiau kodėl nesiilsi atsakė: "Tai ką mes veiksim tuose namuose, šeimos čia nėra, negeriam, per teliką nieko gero nerodo, o miesta neinam nes atvažiavom užsidirbti. Tai vieoj to, kad švaistitumėm laiką vat geriau čia dar kažką padarysim ir greičiau grįšim šeimų aplankyt." :)
   
  Kaip pats minėjai kiekvienas žmogus skirtingas, bet būtent šitie su kuriais man teko susidurti buvo tikrai šaunus :)
 23. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo EddieWAL Atsiliepimai apie darbuotojus iš Ukrainos   
  Kaip dėl įdarbinimo nežinau, bet teko bendrauti su ukrainiečiu brigada kai vyko Karaliaus Mindaugo verslo centro statybos darbai. Draugą paemė į kariuomenę ir teko man už jį prižiūrėt jo kolektyvo atliekamus skardinimo darbus. Rangovai turėjo pasisamde ukrainiečių fasadininkų brigadą tai galiu atsiliepti tik teigiamai. Paviršių palangėm paruošė tobulai - nuolidžiai išgaudyti, atkosai lygus. Kai maniškiai nespėjo su darbais šie geraniriškai pagelbėjo ( aišku už tai atsiskaičiau). Tikrai nebuvo iš tų kurie piktnaudžiavo alkoholiu. Dirbdavo net šeštadieniais iki vakaro. Kai paklausiau kodėl nesiilsi atsakė: "Tai ką mes veiksim tuose namuose, šeimos čia nėra, negeriam, per teliką nieko gero nerodo, o miesta neinam nes atvažiavom užsidirbti. Tai vieoj to, kad švaistitumėm laiką vat geriau čia dar kažką padarysim ir greičiau grįšim šeimų aplankyt." :)
   
  Kaip pats minėjai kiekvienas žmogus skirtingas, bet būtent šitie su kuriais man teko susidurti buvo tikrai šaunus :)
 24. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo EddieWAL Atsiliepimai apie darbuotojus iš Ukrainos   
  Kaip dėl įdarbinimo nežinau, bet teko bendrauti su ukrainiečiu brigada kai vyko Karaliaus Mindaugo verslo centro statybos darbai. Draugą paemė į kariuomenę ir teko man už jį prižiūrėt jo kolektyvo atliekamus skardinimo darbus. Rangovai turėjo pasisamde ukrainiečių fasadininkų brigadą tai galiu atsiliepti tik teigiamai. Paviršių palangėm paruošė tobulai - nuolidžiai išgaudyti, atkosai lygus. Kai maniškiai nespėjo su darbais šie geraniriškai pagelbėjo ( aišku už tai atsiskaičiau). Tikrai nebuvo iš tų kurie piktnaudžiavo alkoholiu. Dirbdavo net šeštadieniais iki vakaro. Kai paklausiau kodėl nesiilsi atsakė: "Tai ką mes veiksim tuose namuose, šeimos čia nėra, negeriam, per teliką nieko gero nerodo, o miesta neinam nes atvažiavom užsidirbti. Tai vieoj to, kad švaistitumėm laiką vat geriau čia dar kažką padarysim ir greičiau grįšim šeimų aplankyt." :)
   
  Kaip pats minėjai kiekvienas žmogus skirtingas, bet būtent šitie su kuriais man teko susidurti buvo tikrai šaunus :)
 25. Patinka
  Kushvid gavo reakciją nuo EddieWAL Atsiliepimai apie darbuotojus iš Ukrainos   
  Kaip dėl įdarbinimo nežinau, bet teko bendrauti su ukrainiečiu brigada kai vyko Karaliaus Mindaugo verslo centro statybos darbai. Draugą paemė į kariuomenę ir teko man už jį prižiūrėt jo kolektyvo atliekamus skardinimo darbus. Rangovai turėjo pasisamde ukrainiečių fasadininkų brigadą tai galiu atsiliepti tik teigiamai. Paviršių palangėm paruošė tobulai - nuolidžiai išgaudyti, atkosai lygus. Kai maniškiai nespėjo su darbais šie geraniriškai pagelbėjo ( aišku už tai atsiskaičiau). Tikrai nebuvo iš tų kurie piktnaudžiavo alkoholiu. Dirbdavo net šeštadieniais iki vakaro. Kai paklausiau kodėl nesiilsi atsakė: "Tai ką mes veiksim tuose namuose, šeimos čia nėra, negeriam, per teliką nieko gero nerodo, o miesta neinam nes atvažiavom užsidirbti. Tai vieoj to, kad švaistitumėm laiką vat geriau čia dar kažką padarysim ir greičiau grįšim šeimų aplankyt." :)
   
  Kaip pats minėjai kiekvienas žmogus skirtingas, bet būtent šitie su kuriais man teko susidurti buvo tikrai šaunus :)
×
×
 • Sukurti naują...