Pereiti prie turinio

amQaz

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  597
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
 2. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo TEGAS Financiniu sprendimo agentura uab   
  Visos šitų produktų pardavimo schemos, dažniausiai and individualios veiklos. Nėra pardavimų - nėra uždarbio, bet laiko galėjai full-time investuot..
 3. Įdomu
  amQaz sureagavo į bratkax Delfi mokamas turinys   
  Apmokestino, bet tas "plius" realiai tie patys užkalniai su savo skystu turiniu arba tiesiog versti straipsniai (kuriuos dažniausiai tie, kurie pajėgūs mokėti už turinį, yra ir pajėgūs pasiskaityti originalo kalba). Maždaug toks pats šiukšlynas koks buvo, tik su "plius" ženkliuku.
   
  Nemanau, kad toks apmokestinikas skatins kurti geresnį turinį. Kaip tik skatins kurti visokius clickbaitus, kurie verstų susidomėti visokiomis "sensacijomis" ir paspausti pirkimo mygtuką.
   
  Aš galvoju, kad būtų geriau padaryti "tippinimo" sistemą. Kad žmonės patys galėtų pasirinkti, kuriems straipsniams išskirstyti savo sumokėtus pinigus už narystę. Tada ir pasimatytų, kuris turinys yra tikrai kokybiškas.
 4. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo suzinok Turiu pinigų bet neturiu įdėjos..   
  kaip taisyklė, nemoka rašyti, turi pinigų :D
 5. Ekspertas
  amQaz sureagavo į dziu-mAn-dzy Turiu pinigų bet neturiu įdėjos..   
  Dagalinęs 😄
 6. Naudinga
  amQaz sureagavo į Flash1 Big data Vilnius coding   
  Forumietis labai tiksliai aprase apie kursus, kalba kita, bet esme tikrai tokia pat:
   
 7. Patinka
  amQaz sureagavo į KKitamanis Vegan Keto   
  Geras veganas esi, jei kiaušinius valgai
 8. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo Succubusltu Pirkti ar nepirkti? iMac 27 (mid 2010)   
  iMac su HDD visiškas stabdis, teko susidurti
 9. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo Druski .EU 10 metų - tik 10 eurų!   
  iv.lt akcija paskelbė akciją
  .eu domenas 10 metų - tik 10 eurų!
   
  Rekomenduoju registruotis per mano nuorodą gausite 20% nuo kiekvieno užsakymo sumos premijos pavidalu
  Rekomendacinė nuoroda
 10. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo Senbuvis Nulaužtos LT interneto svetainės ir paslaugos   
  https://ibb.co/QpZFTbR
  :D
 11. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo Alterp Ergonomiska darbo aplinka   
 12. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo yEzas Nulaužtos LT interneto svetainės ir paslaugos   
  Firefoxui https://privacytools.io
   
  Jei rašaisi su ranka, siūlau prie slaptažodžių pridėti kokį suffix ar prefix, kuris niekur neužrašytas ir kurį žinai tik tu :)
   
   
  https://gdpr.eu/right-to-be-forgotten/
 13. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo Baxter Mobili automobilių plovykla   
  varguoliai, juodadarbiai. O pats Ponas circle k matau plaunat :D nejuodadarbis juodadarbiu paslaugu neiperka
 14. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo Senbuvis Nulaužtos LT interneto svetainės ir paslaugos   
  https://ibb.co/QpZFTbR
  :D
 15. Patinka
  amQaz sureagavo į yEzas Nulaužtos LT interneto svetainės ir paslaugos   
  BDAR yra tik nuostatai, pagal kuriuos visos kompanijos turi ištrinti tavo visus duomenis.
  Radau šabloną va tokį ir visiems siunčiu. Gal pravers gal ne. Čia visi pagrindiniai duomenys nurodyti, kad nereikėtu vargintis ir kiekvienai svetainei personalizuoti.
   
   
 16. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo yEzas Nulaužtos LT interneto svetainės ir paslaugos   
  Firefoxui https://privacytools.io
   
  Jei rašaisi su ranka, siūlau prie slaptažodžių pridėti kokį suffix ar prefix, kuris niekur neužrašytas ir kurį žinai tik tu :)
   
   
  https://gdpr.eu/right-to-be-forgotten/
 17. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo wan2o IT KURSAI Lietuvoje   
  Užbaigiau BIT FULL STACK PROGRAMAVIMAS 22,5 savaitės - VILNIUS.
  Moduliai:
  1. Front-end
  2. Java
  3. PHP
   
  Po mūsų grupės baigimo mokymo programų turinys pasikeitė (Patys dėstytojai kovojo prieš pakeitimus, kadangi vadovybės sprendimai nekokie)
  Prieš pradėdamas kursus buvau ką tik grįžęs iš kariuomenės, bet prieš tai turėjau kažkokį background'ą WEB development'o srityje. Todėl galėjau kažkiek objektyviau vertinti turinį, nes nebuvau žalias ir turėjau šiokį tokį supratimą kaip turi būti.
   
  Prieš pradedant studijas norėjau perskaityti realų review tačiau niekur neradau, nugirsdavau tik užuominas, kurias suvokiau būdamas ten. Dabar baigęs papasakosiu trumpai kaip sekėsi. Tikiuosi kažkam padėsiu apsispręsti.
  Nuėjau į kursus su tikslu praplėsti pažinčių ratą, įgyti naujų žinių ir gauti garantuotą realią praktiką įmonėje. Taip pat tikėjausi gero praktikos vadovo, kuris padės tobulėti daug greičiau. (apie UžT nesąmones, net nekalbėsiu. (UžT specialistės meluoja apie finansavimo nebuvimą ir t.t.))
   
  FINANSAVIMAS: Mokiausi už UžT finansavimą
  PRAKTIKA: Buvo teigiama, kad studijos truks 22.5 savaitės + 8 savaitės praktika. Tačiau jokių 8 sav. menamos praktikos net neegzistuoja, o reklamoje ir pateiktoje studijų programoje teigiama kitaip. Sutartyje minima, kad geriausiems studentams bus ieškomos praktikos vietos, tačiau visiškai niekas tuom neužsiima. Netgi geriausi studentas grupėje negauna jokių pasiūlymų, ką jau kalbėti apie kitus mokinius (aš suprantu ir įsitikinau, kad visiems studentams tikrai neįmanoma suteikti praktikos vietų, tačiau sutarty minima, kad geriausiems studentams atitikusiems visus reikalavimus tai bus suteikta, tačiau tai nėra vykdoma (reikalavimai parašyti pdf)). Kadangi kursuose vyksta visiškas konvejeris, mano akyse baigė 4 grupės (*20~žmonių) darbus rado tik keletas žmonių, o praktikos pasiūlymo negavo nei vienas iš geriausių studentų.
  PROGRAMA: Paskaitų turinys pilnai neatitinka sudarytos programos, ko pasekoje kai kurie studentai baigiamajame egzamine matydavo užduotis ir klausimus iš tų dalykų apie kuriuos net nėra girdėję (buvo merginų verksmų ir pan.)
  MOKYTOJAI: Asmeniškai aš dėl mokytojų neturiu jokių pretenzijų. Savo srities meistrai aiškina tikrai suprantamai ir kokybiškai. Konkrečiai, iš mūsų grupės buvo nusiskundimų, dėl JAVA kurso, nors mokytojas buvo tikrai geras programuotojas su daug metų patirties, tačiau mokyti buvo skirta ne jam. Po šių pastabų jis nebedėsto ir ateinančios grupės gavo stiprų teoretiką, kuris kodą rašo tik lentoje :D Dėstytojui nepasisekė dėl to, jog viso JAVA modulio metu praktinių užduočių metu grupė neturėjo praktikos vadovo. (Realiai galėjai žiūrėti tutorial'us namie ir naudos daugiau būtų buvę)
   
  Taip pat buvo teigiama, kad praktinių užduočių metu bus dirbama SCRUM metodu. Tai vyko max dvi savaites (Pats 'scrum master' buvo kažkokia vaikų informatikos mokytoja, kuri pati normaliai nežinojo, kas tas SCRUM ir kam jis reikalingas).
   
  Praktikos vadovas - tapati mokytoja, kuri neturėjo net bazinių žinių web development'e - buvo visiškai nekvalifikuota šitam darbui. Baigėsi pirmas modulis, praktikos vadovas paliko darbo vietą.
  Sekantį modulį nebuvo jokio praktikos vadovo ir studentai po teorinių paskaitų atlikdami praktines užduotis susidūrę su sunkumais neturėjo kur kreiptis (Tai kokie prasmė mokėti už kursus, jei po teorinių paskaitų nesulauki pagalbos? Taip pat galima žiūrėti kokybiškesnius video internete ir visa tai nemokamai).
  Trečio modulio gale Praktikos vadovo pozicijai pasamdė buvusi studentą (Neradęs darbo po studijų, PHP žinių neturi). Mokėsi advanced JAVA kursą - galvą ir motyvacijos turi, labai stengiasi dėl studentų (daugiau nei privalo), tačiau dažnai būna apkrautas buhalterija ir nebeturi laiko pagalbai. (jam didelis respectas)
   
  PAGR. MINUSAI:
  1. Paskaitų laikas (teorija vyksta tik 2.5h per dieną - 4 dienos per savaitę. 5h praktiką atbūni kada nori). Vienas modulis tarkim 19h prasideda. kitas 10h dar kitas 15h, laikai derinami prie mokytojų, o ne grupės)
  2. Java modulis (Be jo visiškai galima apsieiti (oop mokaisi ir php, tai gaunasi beveik dublikatas), iš kurio gautų žinių nerasi nei darbo, nei paleisi web svetainę, ar kažkokią aplikaciją. Didžioji dalis po kurso, net konsolėj Listo neatspausdintų) Tikrai daugiau naudos būtų skippinant šitą kursą ir susitelkiant labiau į php, ar front-end. Tačiau kiek sužinojau švietimo sistemos reikalavimai šios srities išsilavinimui nurodo įtraukti java oop pagrindus.
  Modulio tempas buvo nežmoniškai greitas visai grupei, nes dėstytojo tikslas buvo išeiti programą, o ne išmokyti. Taip pat pats mokytojas darbe savo srities meistras, bet mokyti jam tikrai nesisekė, ateidavo nepasiruošęs ir t.t.
  3. SCRUM. Komandinės praktinės užduotys nebuvo vykdomos SCRUM metodu. SCRUM meetai vyko pirmas savaites, sekančias, scrum masteris jų tiesiog nelankydavo.
  4. Net geriausi studentai negauna praktikos. Kiekvieno mėnesio gale esi prašomas pasirašyti dokumentus, kad neturi jokių pretenzijų dėl kursų kokybės (kažkokios problemos buvo pradedamos spręsti tik nepasirašant dokumentų. Nuolat buvo minima, jog mes pirmieji nepatenkinti kas paaiškėjo kaip netiesa (Prieš tai buvusi grupė buvo išsikvietus švietimo ministeriją ir UžT dėl nevykdomų sąlygų))
  5. Man pradėjus mokytis pati mokykla pradėjo veiklą kitoje vietoje, nes prieš tai buvusioje Vinted juos išvarė. Pastato apdailos darbai nepabaigti iki šiol. Daugiau nei pusę kursų laiko langai neturėjo žaliuzių. Pastas neturėjo šildymo, karšto vandens (kartais net šalto) ir neatitiko visų saugos reikalavimų (gesintuvai ir t.t.) Pati įrengimo kokybė nekokia (durų rankenos lūžta, tualetai neveikia, elektra dingsta, interneto problemos). Kartais paskaitos metu vykdavo remonto darbai, gręžimai, stuksenimai ir t.t.
  6. Kompetentingo praktikos vadovo trūkumas. 2 praktikos vadovai buvo nekompetentingi ir turėjo žemesnes žinias nei studentai. Dabartinis praktikos moderatorius, kaip minėjau, turi backgroundą JAVA, dėl to kas mokosi tą pačią programą, jie sulaukia šiokios tokios pagalbos. Visos kitos testuotojų, full-stack'erių, multimedijos grupės lieka be praktikos vadovo. (Aš suprantu, kad jis neturi visko žinoti, visur padėti, bet kai išvis jokios pagalbos iš šono nėra, kam tada tie kursai?)
  7. Studijų metu vidinė mūsų mokyklos vadovybė keitėsi bent 3 kartus - management'o, personalo problemos.
  8. Konvejeris. Nors teigiama, kad į grupę priimama max 20žmonių, tačiau sekančios grupės 1modulio metu turėjo net 40~ žmonių. (tai labai kenkia paskaitos turiniui ir kokybei)
  9. Egzaminas sudarytas taip, jog išlaikytų VISI, bet aukščiausią įvertinimą gautų tik tikrai gerai besimokantys studentai (egzamino metu, realiu laiku stebimi rezultatai ir gilioje šiknoje sėdintiems studentams padeda praktikos vadovas, visi kiti dirba savomis jėgomis) Ko pasekoje VISI gauna diplomus ir krenta jo vertė..
  10. Melas. Klaidingas marketingas. Pati įstaiga meluoja apie įsidarbinančių studentų statistiką. Realiai įsidarbina dėstytojų lūpomis 3-4% studentų.
  11. Rekomendacijos. Sutarty taip pat buvo minima, jog geriausiems studentams bus parašytos dėstytojų rekomendacijos. Deja vienas iš dėstytojų (java) dėl asmeninių priežasčių atsisakė tai padaryti (nenori teršti savo LinkedIn su rekomendacijomis studentams)
  12. Vienas egzaminuotojas dėl asmeninių priežasčių per baigiamąjį egzaminą 'sodina' kai kuriuos studentus.
  13. Studentai neinformuojami apie galimas lengvatas (socialines pašalpas) UžT nei pačios mokyklos (International student pažymėjimas, kurio dėka gali gauti studentų nuolaidas: vilniečio kortelėj, gauti nemokamus IDE ir t.t.)
  14. Gavus finansavimą pagal dvišalę sutartį, po studijų, reikia IT sferoj išdirbti bent 6mėn, didžioji dalis studentų neranda darbo, todėl yra tikimybė, kad neradus išeities gali tekti gražinti visą sumą už mokslus ir stipendiją,
   
  PLIUSAI:
  1. Lengvas, greitas profesinio mokymo išsilavinimas
  2. Po kursų pabaigos dar 6mėn nemokamai gali lankyti patalpas ir mokytis savarankiškai
  3. Seminarai penktadieniais IT tema. Buvo kviečiami projektų vadovai, programuotojai, teisininkai, dizaineriai ir t.t. Labai daug naudingos informacijos
  4. Dėstytojai. Savo srities profesionalai
  5. Lyginant su kitais kursų teikėjais, kad ir kiek neigiamų dalykų prirašiau, ši ĮSTAIGA rinkoje atrodo geriausia iš visų. Teko susidurti su studentais baigusiais codeacademy, Vilnius coding school, 3wa ir kt, tai ten padėtis atrodo dar prastesnė
  6. QA modulis. Asmeniškai aš papildomai nemokamai baigiau Programinės įrangos testavimo modulį. Dėstytojas buvo superinis kaip ir pats modulis. Labai geras būdas greitai persikvalifikuoti. Konkrečiai šitas modulis (2mėn) turbūt vienintelis iš visų kurio suteiktų žinių užtenka susirasti pirmam darbui. Šito dėstytojo studentai beveiki visi randa darbus (testuotojai). Praeitoje grupėje taip pat įsidarbino beveik visi.
  7. Greitas internetas.. :D
  8. Pažintys, connection'ai (bendraminčiai, kuriuos sieja panašūs tikslai ir veikla)
  9. Susistemintos žinios, aiški kryptis ir suteikiami mokymosi šaltiniai.
  10. Iššūkiai ir išbandymai.
  11. Teko pravesti keletą PHP paskaitų, tai tikrai buvo gera patirtis ir išėjimas iš komforto zonos.
  12. Smagiai praleistas laikas
  13. Kokybiškas įvadas į IT rinką. Po studijų nesumažinus tempo, pirmąjį darbą susirasti galima metų bėgyje.
  14. Aplinka motyvuoja mokytis ir tobulėti.
  15. Galima tikrai suprasti/apsispręsti ar tai tavo sritis ar ne.
  16. Yra nedidelė virtuvėlė, kurioje galima pavalgyti (šaldytuvas, kavos aparatas, spinta, arbatinukas, mikrobangė, kriauklė, stalo įrankiai)
   
  IŠVADA:
  Pirkti kursus už savo pinigus: NEVERTA. Geresnės kokybės turinį galima gauti Udemy ir kituose mokymosi platformose išleidus kur kas mažiau pinigų. Taip pat tie patys dėstytojai teikia privačias pamokas, tai mažesnę sumą sumokėjus privačiam mokytojui bus kur kas daugiau naudos nei iš pačių kursų.
   
  Pradėti mokslus su UžT finansavimu, verta tik tada, jei:
  - neturi jokio background'o dominančioje srityje
  - nesugebi atsirinkti mokslams reikalingos informacijos
  - neturi motyvacijos mokytis namie
  - nori persikvalifikuoti
  - nežinai ką veikti gyvenime ir nori save išbandyti naujoje srityje
   
  Rezultatai:
  Studijose turėjau geriausius rezultatus grupėje, gavau diplomą su pagyrimu.
  - Susiradau pirmas IT pažintis
  - Gavau dviejų dėstytojų rekomendacijas LinkedIn
  - Pagilinau JavaScript ir CSS žinias
  - Išmokau dirbti komandoje
  - Sužinojau kaip valdomi projektai ir jų darbų eiga
  - Išmokau versijuoti kodą
  - Išmokau programinės įrangos testavimo, gan lengvai galėčiau rasti junior QA engineer darbą, bet pasirinkau programavimą.
  - Užtvirtinau turimas žinias
  - Didžiausią naudą gavau iš seminarų
   
  Patarimai:
  - Nepradėkite lankyti kursų, jei sugebat mokytis savarankiškai ir jau turit kažkokią žinių bazę ir žinot kur judėti toliau.
  - Galite lankyti seminarus penktadieniais (nemokamai) juose tikrai gausit postūmį savo tikslų link (savarankiškai besimokantiems)
   
  Įgytų žinių maksimalus rezultatas: (ką gali sukurti pagal mokomą programą)
  Lokali web svetainė tavo kompiuteryje, kuri dashboarde turi CRUD, o pagrindiniame puslapyje atvaizduoji kažkokius duomenis iš duomenų bazės su nesudėtingu ryšiu tarp skirtingų duomenų bazės lentelių. (Laravel framework). Keli nesudėtingi Servisai, nesudėtingas custom front-end (css ir plain javascript).
  Kas keisčiausia baigus kursą, tu nemokėsi uždeployinti šios svetainės į live, kadangi mokymo programoj tai nenumatyta :o
  Pats php modulis šoko į laravelį dar net neišmokęs studentų pagrindinių php funkcijų, oop sąvokų ir subtilybių. Išmetus 2mėn java modulį progresas būtų buvęs kur kas didesnis, bet yra kaip yra. Dėstytojai kiek galima labiau stengiasi suteikti naudos minimaliai pakeičiant programą.
   
  Labai nustebino, kad gan didelę dalį studentų sudaro >30 metų amžiaus žmonės (UžT specialistės siunčia žmones nežinia kur, to pasekoje tikrai norintys žmones praranda galimybę mokytis nemokamai). Buvo grupėj botų, kurie stabdo kursą, bet tai turbūt neišvengiama ir tokia pasirinkimo kaina.
  Teko kalbėti su vadovybe iš Klaipėdos gyvam susitikime, paaiškinau esamas problemas ir situaciją studijose, tai atsiprašinėjo ir prisižadėjo gerinti situaciją :) Tikiuosi būsimieji studentai sulauks geresnės kokybės.
   
  Ar būčiau pasiekęs geresnių rezultatų be šitų kursų? Manau, taip, nes didžiąją laiko dalį dariau užduotis, kurios man nebuvo labai sunkios, kadangi kaip ir minėjau mano žinių lygis buvo kiek didesnis, nei visų studijų kursas prieš pradedant studijas (my bad).
  Dariau visas užduotis, namų darbus, papildomus darbus, projektus, kad gauti praktikos vietą įmonėje. Dėl to likdavo mažai laiko tobulėjimui lendant giliau į kitus programavimo aspektus. Pusmetį 9-22h praleisdavau BIT patalpose, jei tą laiką būčiau skyręs tolimesniam mokymuisi savarankiškai, būčiau pažengęs kiek labiau ir nešvaistęs laiko darant užduotis dėl gerų rezultatų dėstytojų akyse. Visų kursų metu prisiminiau turimas žinias ir galiausiai jas užtvirtinau. Negaliu teigti, kad nieko neišmokau, nes tikrai atradau naujų dalykų ir patobulėjau kai kuriuose srityse. Net žiūrint ta patį filmą du kartus atrandi vis kitų detalių. Esu dėkingas dėstytojams už žinias, kurias man suteikė ir kad paragino tęsti kelią toliau.
   
  Nuo kursų pabaigos praėjo dvi savaitės, turėjau tikslą tęst "mokymosi" procesą NFQ akademijoje, tačiau visai netikėtai viskas pasisuko taip, kad atlieku praktiką įmonėje kaip Junior Laravel Developer (1mėn trukmės bandomasis, po kurio darbdavys, spręs ar mane darbinti).
  Vakar sulaukiau pranešimo (po pokalbio su vadovybe), jog tam tikra įmonė (pigu.lt) ieško programuotojo ir kad išsiųsčiau cv ir paminėčiau, jog 'mokykla' mane rekomenduoja. Smagu, jog pradėjo judėti ledai, tikiuosi ateinančioms grupėms nereikės reikalauti dalykų, kurie jiems priklauso :)
   
  Kiek teko kalbėti su ex studentais, anksčiau kokybė buvo kur kas geresnė, tačiau su laiku viskas tapo pinigų mašina. Studentams buvo suteikiamos praktikos vietos ir panašiai, tačiau jie patys išsikasė sau duobę, kadangi studentai įmonėms palikdavo nekokį įspūdį..
  Pačio instituto tikslas gal ir geras, tačiau dabartinė realybė tokia, kad tai konvejeris darantis pinigus iš Užimtumo Tarnybos (ES lėšos)
   
  Tai yra mano po asmeninė nuomonė apie baigtas full-stack programavimo studijas Vilniuje, todėl nepatvirtinu, kad tapati situacija yra kituose miestuose ar kitose studijų programose ir jūs turėtumėte vengti šios įstaigos.
  Manau, jog žmonėms, kurie nori gauti įvadą į programavimą, tai puiki vieta pradžiai, tačiau didžiausias minusas tame, kad įmonė reklamuoja tai ko nesuteikia.
   
  Tai tik dalis to, kas buvo mano studijų metu, jei turite dar kažkokių klausimų galite kreiptis privačiai :)
   
  Nuoroda į mokymosi programą
   
   
 18. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo GytisGG Kas pasikeitė per karantiną?   
  Daug naujų žinių, daug daugiau darbų ir dar mažiau gyvenimo :D
  Nebuvau mėgėjas eiti į miestą, bet net man dabar norisi išeiti prasiblaškyti.
  Realiai viską pasvėrus viskas tik geryn
 19. Patinka
  amQaz sureagavo į FLSHS Ieškome partnerių, dirbančių IT srityje   
  Nesvarstome. Darome. Norėtumėme greičiau, bet taip greitai kaip galbūt norėtumėme darbai nevyksta :)
 20. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo Blackbeard SWEDBANK banko keitimas   
  gan ilgai ant šito sedėjau. Tik prieš kelis mėn pasėmiau planą gaunantiems darbo užmokestį už 0.9eur
 21. Patinka
  amQaz gavo reakciją nuo GytisGG Kas pasikeitė per karantiną?   
  Daug naujų žinių, daug daugiau darbų ir dar mažiau gyvenimo :D
  Nebuvau mėgėjas eiti į miestą, bet net man dabar norisi išeiti prasiblaškyti.
  Realiai viską pasvėrus viskas tik geryn
 22. Patinka
  amQaz sureagavo į Tmaster internetas telsuose   
  tai kaip ir viską apžvelgei, kai gyveni huinioj, tai ir internetas huine
 23. Patinka
  amQaz sureagavo į ReborN SWEDBANK banko keitimas   
  Tik primenu, kad nuo Vasario 1 d. Swedbank apmokestins VISUS nuėmimus nuo bankomato 0.5 eur arba 0.5% (atitinkamai, kuris didesnis):
   
  Šiuo metu:
   
  Grynųjų pinigų išėmimas:
  „Swedbank“, AB, Swedbank AS (Estija), Swedbank AS (Latvija) ir Swedbank (Švedija) bankomatuose
  nemokamai
   
  Viršijus limitą - 0.4% apmokestindavo sumą.
   
  Galioja nuo 2021-02-01
  Grynųjų pinigų išėmimas:
  - „Swedbank”, AB, Swedbank AS (Estija), Swedbank AS (Latvija) ir
  0,5%, min 0,5 Eur
   
  https://www.swedbank.lt/static/pdf/private/home/more/pricerates/pricelist/bekontaktes_debit_mastercard_korteles_ikainiai_nuo_2021-02-01.pdf
   
  Tai imant, tarkime, 500e - atiduosite bankui 2.5e (!)
   
  Tai ką, ieškome naujo banko. Rekomendacijos? :)
 24. Patinka
  amQaz sureagavo į babunas Kaip išmanyti Lietuvos įstatymus?   
  tai geriausias mokslas per praktika, kuo daugiau busi teistas kartu ir uz ivairius straipsnisu tuo daugiau ismanysi.
 25. Patinka
  amQaz sureagavo į lasickui SWEDBANK banko keitimas   
  Nes:
  1) Karantino metu tik iš anksto užsiregistravusius priima, todėl nebus "čia ir dabar"
  2) Dar didesnis procentas, kurį nuo vasario 1 dienos padidina iki 2%. Čia yra apiplėšimas. Reikėjo išsiimti pinigus. Pagal naujus tarifus banke būtų teke palikti virš pusės tūkstančio. Normalu? O dviem asmenim gryninant iš bankomatų ne per vieną dieną, bendroje sumoje gavosi apie 50e viršaus. Vis tiek nesamonė kaip už disponavimą savo pinigais
×
×
 • Sukurti naują...