Pereiti prie turinio

Kaizen

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  157
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  50%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Kaizen sureagavo į MR Airis Milliono dolerių puslapis   
  Kiek Zinau, sito puslapio savninkui po dideliu nesekmiu su kitais projektais, pasiseke pasiekti aukstumas, sukurdamas sekminga appsa, tapo milijonierium.
   
  Appso pavadinimas - Calm
  Padeda pries miega nervus apraminti, ir seip pasisekes projektas skirtas sio meto zmonem, kovoti su ju problemomis.
 2. Patinka
  Kaizen sureagavo į Demogorgonas Nemokami coursera mokymai bet kam   
  Ne, galima imti kiek nori :)
 3. Patinka
  Kaizen sureagavo į Tmaster Kaip atrodo jūsų darbo dienotvarkė?   
  5:55 žadintuvas
  6:00 atsikeliu
  6:00-7:00 mankšta, kava, gaminuosi pusryčius
  7:00-17:00 trolinu uždarbio forume
  17:00-22:00 family time + toliau trolinu uždarbio forume
  22:00-5:55 sleep time
 4. Patinka
  Kaizen sureagavo į diablom 27 metai ir nesu turėjęs merginos   
  Keli mano pastebėjimai, ką aš supratau sulaukęs 30+ amžiaus:
   
  1. Kad atvirkščiai, nei daug kas mano, žmonės nėra skirti gyventi poroje. Laimingai gyvena nebent tie, kurie kartu praleidžia tik ganėtinai mažai laiko kartu, kad spėti stipriai pasiilgti, vykdyti savo mėgstamas veiklas atskirai. Kitais atvejais, gyvena, nes patogu, bijo išsiskirti, turi bendrų įsipareigojimų, ar vaikų. Nors ir gražiai atrodo viešumoje, tačiau dauguma jų tikrai nesijaučia laimingi. Visi žmonės tiesiog per daug skirtingi ir nors pradžioje atrodo, kad tuos skirtumus gali maloniai priimti, ar net kaip tik smagiau, kad jų yra, po kelių metų tai pradeda slėgti. Taip pat, dažnu atveju partneriai vienas kitą blokuoja ir stabdo tobulėjimą, nes koncentruojasi vienas į kitą, ar bendras veiklas.
   
  2. Daug kas sako - investuokite į save, skaitykite knygas, mokykitės naujų dalykų, sportuokite ir kitaip tobulėkite. Su šituo punktu reikia atsargiai. Turite suprasti, kad jums tobulėjant, mergina, draugai, tėvai, kolegos ir kiti artimieji tikriausiai liks savo vietoje, nes tik nedaugelis investuoja į save. Juk patogiau grįžus po darbo sėsti prie TV, nei skaityti knygas, ar mokytis naujos veiklos. Jei jūs tobulėsite, o aplinkiai ne, jums taps neįdomu bendrauti. Tai net ims erzinti ir, arba jūs bendrausite tik iš reikalo, arba ryšiai turės nutrūkti. Iš dalies tai gerai, nes tikėtina, kad susipažinsite su įdomesniais, daugiau pasiekusiais žmonėmis, bet čia vėlgi, ilga nauja diskusija. Tuomet pradedi galvoti, buvai laimingesnis tuomet, ar esi dabar.
   
  3. Niekam - nei draugams, nei tėvams, nei merginai nepasakokite savo pajamų. Net jei jos jums ir neatrodo didelės. Šioje vietoje būtų galima išsiplėsti, tačiau pirmiausia jus, jūsų dovanas ir gerus darbus visi vertins žymiai labiau.
 5. Patinka
  Kaizen sureagavo į LukasKuc Ieskau Laravel starter kit   
  Na, čia visa turinio valdymo sistema, kuri dabar žiauriai ant bangos, tampa vis populiaresnė, kasdien naujų pluginų sukuriama ir t.t. Vienas geresnių sprendimų, nes bendruomenė nemaža ir ji tik didėja.
 6. Patinka
  Kaizen sureagavo į IDK 570 nemokamų Udemy kursų programuotojams   
  Šiandien aptikau, tai nusprendžiau pasidalinti, galbūt rasite ką nors naudingo:
  https://dev.to/rosepac/570-free-udemy-courses-in-english-let-s-go-study-programming-in-2020-525n
 7. Patinka
  Kaizen sureagavo į Loganas Nemokami Ebooks: Ekonomika, Trade'nimas, Crypto   
  Dar daugiau apie Trade'inimą: https://drive.google.com/drive/u/0/mobile/folders/0B1s-Y597iYjabW5rZklPTzlpcmc
 8. Patinka
  Kaizen sureagavo į Loganas Nemokami Ebooks: Ekonomika, Trade'nimas, Crypto   
  https://drive.google.com/drive/u/0/mobile/folders/1E78RI4WXYIPFLqSOZRL046gbNdeBEtOR?usp=sharing
 9. Patinka
  Kaizen sureagavo į Sventasis Lietuvos IT įmonių sąrašas?   
  https://unicorns.lt/companies
 10. Patinka
  Kaizen sureagavo į Frankenstein InfiniteWP didele saugumo spraga, atsinaujinkite.   
  Sveiki,
   
  Jeigu kas nors naudojete InfiniteWP wordpress svetainiu valdymui, butinai atsinaujinkite i naujausia versija. Rasta itin pavojinga saugumo spraga, kuri is esmes leidzia hackeriui prisijungti i jusu wp admin paskyra. Jeigu pas jus yra neatnaujinta versija, butinai pasitikrinkite ar neesate nulauzti, nes hackeriai tiesiog skanuoja visus web is eiles ir automatizuotai lauziasi. Taip, kad jeigu galvojete niekas manes nehackins tai atsiminkit, kad jusu speciailiai netargetina - targetina visus,.
   
  Daugiau apie tai: https://www.wordfence.com/blog/2020/01/critical-authentication-bypass-vulnerability-in-infinitewp-client-plugin/
   
  Dekui
 11. Patinka
  Kaizen sureagavo į MrRolis Ką prisižadėjote daryti po naujų? :D Kokių self improvement dalykų   
  Per 2020m sukurti 3 naujas darbo vietas :)
 12. Patinka
  Kaizen sureagavo į Skraidytojas Ką prisižadėjote daryti po naujų? :D Kokių self improvement dalykų   
  Pradėk daryti tai ką temos autorius surašė savo sąraše (t.y., iš esmės, užsiimti reikalais, gerinančiais sveikatą) - pajausi tame malonumą, ir noras rūkyti sumažės. Po Wim Hof kvėpavimo gausi kaifą didesnį negu nuo rūkymo - ir tada pagalvosi "kam man tas anglies monoksidas jeigu grynas oras yra dar geriau?".
   
  Aš ant savęs gyvenime pastebėjau, kad galiu eiti tik arba sveikatingumo, arba savęs žalojimo kryptimi - trečio kelio (nedaryti nieko) nėra. T.y., kai sąmoningai užsiimu tuo kas sveika (pakankamas miegas, sporto klubas, baseinas, sveikas maistas, sąmoningumo praktikos, ir pan.) - noras save žaloti (alkoholis, rūkymas, junk food) tiesiog dingsta. Bet jeigu neužsiimu sveikatingumo veiklomis, automatiškai pradėdavau eiti antruoju keliu - t.y. visi blogi įpročiai paimdavo viršų.
   
  Ką tuo noriu pasakyti - kad kovoti su blogais įpročiais neužtenka, jeigu neturi kuo jų pakeisti. Bet jei sugalvoji gerų įpročių ir pradedi juos instaliuoti, tai blogi pradeda išeidinėti, nebūtinai iš karto, bet su laiku išeis. Iš pradžių gal atrodo normalu po sporto klubo parūkyti (ale kaip "apdovanojimas" sau), bet po to susivoki kad čia nesąmonė, nes kam daryti vieną žingsnį į priekį ir poto vieną atgal, jeigu turėjai progą eiti tik į priekį. O kuo ilgiau gyveni su gerais įpročiais, tuo labiau ir kitų gyvenimo sričių kokybė pradeda gerėti (intelektas, finansai, santykiai) - tada jau ir protas logiškai nusprendžia, kad nesąmonė grįžti į tą mėšliną, smirdantį blogų įpročių lovį. Sėkmės
 13. Patinka
  Kaizen sureagavo į aiwarazass Ką prisižadėjote daryti po naujų? :D Kokių self improvement dalykų   
  Pirmą kartą gyvenime pradėti gyventi dėl savęs. Būti didesniu egoistu. Mažiau stengtis dėl kitų.
 14. Patinka
  Kaizen sureagavo į emporio Ką prisižadėjote daryti po naujų? :D Kokių self improvement dalykų   
  Daugiau miego ir poilsio :D Visiems uzdarbieciams graziu ateinanciu! :)
 15. Patinka
  Kaizen sureagavo į Toffy Reikia sukurti el parduotuvę   
  https://www.caesar7.lt/lt/ kreipkis
 16. Patinka
  Kaizen sureagavo į Skraidytojas Proaktyvumas - The Power of Asking   
  Super straipsnis :) Iš tikro, įdomūs dalykai įvyksta kai atleidi savo stabdžius ir leidi sau išlipti iš komforto zonos. Į tą pačią temą, pasidalinsiu savo keliomis istorijomis, kai proaktyvumas atidarė vartus į ten kur net pats netikėjau kad galima patekti.
   
  1. Kažkada filmavom mėgėjišką filmą su draugų kompanija. Tą dieną turėjom filmuoti scenas ofise, dėl kurio buvom susitarę. Sekmadienio rytas. Dvi valandos iki filmavimų pradžios. Paaiškėja, kad ofiso nebeturim, o viskas jau suplanuota - aktoriai, įranga, transportas, ir t.t. Kitos progos nebebus, filmas žlugs be šitų scenų. Nusprendžiu paskambinti ARTŪRUI ZUOKUI, buvusiam Vilniaus merui, ir paprašyti pagalbos. Žinojau, kad jis šalia namų turi ofisą. Nepamirškit - SEKMADIENIO RYTAS. Mes nei kokie draugai nei ką - vienintelį kartą gyvenime buvom susitikę, dėl to ir turėjau tel. nr. O pagalvokit kiek veidų toks žmogus pamato per dieną. Skambutis. Per 5 sekundes gaunu atsakymą TAIP ir po valandos mes jau jo ofise, palikti vienui vieni, filmuojame savo filmą. Visas ofiso turtas, dokumentai ir t.t. palikti be priežiūros. Nemaniau kad tai įmanoma, bet kai nebeturi kitos išeities - tiesiog imi ir prašai :)
   
  2. Norėjau patekti į Demartinio seminarą Australijoje nemokamai (šiaip kaina apie 2000 eur). Pasisiūliau būti guest speaker'iu. Žinoma, nesutiko. Ir nesitikėjau, kad sutiks. Nes ir durnam aišku kad kažkoks 24 metų pyplys negali dalintis scenos su 60 metų pasauline legenda :) Bet vistiek nuvažiavau į seminarą, be bilieto. Rezultate gavau daugiau nei tikėjausi: privačią konsultaciją su Demartiniu nemokamai bei galimybę pasilikti seminare visai dienai. Parašiau straipsnį detalizuodamas visą istoriją: https://medium.com/@tomcherry/dont-ever-pay-2-000-for-a-seminar-go-for-free-legally-here-s-how-26530da00a4c
   
  3. Australijoje gavau darbo pasiūlymą dirbti vienoje iš perspektyviausių kompanijų už dvigubai didesnį atlyginimą negu tos industrijos vidurkis, turėdamas tik 50% reikalingų įgūdžiu, ir - SVARBIAUSIA - neprašydamas to darbo. Kaip? Tiesiog vadovams pasiūlęs susitikti neformaliam pokalbiui tema "kaip pakeisti pasaulį". Esminis skirtumas: ne PRAŠAI darbo (kaip kad daro 99%), o SIŪLAI kažką nuveikti kartu - PROAKTYVUMAS.
   
  4. Viename seminare taip jau gavosi kad pietavau šalia milijonieriaus. Visuomet norėjau susirasti milijonierių mentorių. Ir štai atsirado galimybė. Bet tuo metu buvau praradęs pasitikėjimą savimi, po skaudžių nesėkmių versle. Paprašyti nebūčiau drįsęs. Jaučiausi kaip visiškas loseris. Apskritai, nieko jam į akis pasakyti nedrįsau. Tai pasiėmiau popieriaus lapelį ir pradėjau rašyti, kuo aš jam galėčiau būti naudingas, mainais už tai kad jis mane pamokytų. Paskutinę sekunde, pietums besibaigiant ir visiems beatsistojant - užbaigiu rašyti ir įbruku tą lapelį milijonieriui į rankas. O jis, net neatvertęs to lapelio, iš kart paklausia: ar užrašei savo tel. nr.? :) Prisėdame dar kuriam laikui, kalbamės, ir suprantu kad mentorystė jau prasidėjo - nes aš jau klausinėju, o jis dalinasi savo išmintimi. Po to dar keletą kartų su juo susitikom ir esu labai laimingas, kad įteikiau jam tą lapelį! Beje, jam buvo visiškai nesvarbu kuo aš galėčiau būti naudingas - niekad nieko nepaprašė ir nieko jam nedaviau. Tik klausinėdavau. Bet tas proaktyvumas vis tiek pralaužė ledus :)
   
  Aišku ne visos istorijos tokios įsimintinos - ne kartą sulaukdavau NE arba išvis jokio atsakymo. Bet tiesa yra viena - neparašysi/nepaskambinsi - negausi.
   
  Gal kokią tobulėjimo grupę kas nors nori įkurti kurioje būtų reikalavimas bent kartą per savaitę pasidalinti savo proaktyviais veiksmais? :D Pastebėjau, kad norėčiau dažniau tokiais veiksmais užsiimti, nes grąža kosminė. Bet tiesiog kažkaip ima ir nukrypsta dėmesys ne ten kur reikia ir prašvaistau laiką.
 17. Patinka
  Kaizen sureagavo į 24bazar Nekenti savo darbo? Trūksta pinigų?   
  Rašau šį tekstą, nes šiandien mane tiesiog įsiutino vieno nario rašliava apie gyvenimo beprasmybę ir neapkenčiamą darbą. Baisiausia yra tai, kad už ta nesamonių kratinį atsirado krūva narių palikusių jam reputacijos pliusų, kas reiškia, kad jie sutinka su tokiais išsakomais vėjais... Suprantu, kad dauguma čia besilankančių ir skaitančių šias rašliavas galimai jaučiasi panašiai, kaip tas gyvenimo nevykėlis, todėl nusprendžiau sukurti šią temą, kad padėti jums suprasti:
   
  Niekas kitas - tik tu - gali pakeisti savo pasaulį
   
  Šioje temoje nepasakosiu darbuotojui už 400 į mėn, kaip kurti verslą. Bet visuomet maniau, kad šis forumas yra skirtas verslininkams wanabe, beje ir pats čia daug ko išmokau, tai laikykit, kad čia mano duoklė forumui ir tikiuosi, bent vieną žmogų įkvėps mano istorija ir gal net keliems pavyks pakeisti požiūrį į gyvenimą.
   
  Kodėl turėtum skaityti, toliau? Patikėk, kad ir kokioje padėtyje tu dabar esi, aš ten buvau. Kodėl turėtum klausyti mano mokymo ir kas aš per 24bazaras, kad mano rašliava aplamai turi kažkokią reikšmę. Berods 5 metų amžiaus padariau savo pirmąjį pardavimą. Neskaitant to, kad mano pagaminto produkto pirkėjas buvo mano tėvas, bet gavau tikrus pinigus už savo padarytą darbą - vazą. Nuo tos akimirkos mano galva pradėjo virti generuodama įvairias idėjas ką galėčiau padaryt, kad gauti daugiau pinigų. Ir jų man reikėjo ne tam, kad nusipirkt saldainių, nuo mažens mane tėtis mokino, kad reikia taupyti pinigėlius, tam kad pirkti didelius ir reikšmingus daiktus.
  To pasekoje dar mokykloje turėjau mini verslą, kurio pagalba uždirbdavau keliskart daugiau nei mane mokantys mokytojai (tais gūdžiais laikais, kai nebuvo interneto aš prekiavau mobiliais telefonais per laikraščius).
  Gyvenime esu dirbęs kažkam lygiai dvi savaites. Po mokyklos man atrodė, kad reikia susirast kažkokį šaunų darbą, to pasekoje susižavėjau Nekilnojamojo turto eksperto pozicija vienoje iš agentūrų. Atėjau jaunas entuziastingas ir mane priėmė po pirmo pokalbio, net neskaitant to, kad man vargiai buvo 19. Po dviejų savaičių turėdamas mobilų telefoną ir studento pažymėjimą (bandau pasakyti, kad babkių neprisnigo iš dangaus, nes turėjau nedidelį kapitalą telefonuose, o iš pajamų linksmai gyvenau), aš jau turėjau savo nuosavą NT agentūrą. To pasekoje supratau, kad ir kokio amžiaus būčiau niekada neleisiu kažkam man nurodinėti.
  Po to, sekė antras, trečias, ketvirtas verslas. Gyvenau american dream tėvynėje. Brangūs auto, keli butai, nt projektų vystymas ir tada 2008m pabaiga... taip jaunėli, jei naudojiesi google tai turėtum rasti, kad tuo metu atėjo krizė ir šitas dėdė labai skaudžiai užsigavo, parex bankas mano pagrindinei įmonei įkalė ragą ant 1mln litų ir to pasekoje mano įmonių grupė buvo suskaldyta, dalis parduota dalis tiesiog subankrutavo.
  Ši patirtis buvo labai brangi, tiek finansiškai, nes buvau pakankamai durnas, kad bandyčiau išgelbėti įmones. Nešdamas pinigus iš namų, kad sumokėt algas nedėkingiem darbuotojam, kaip tas kuris šiandien mane supykdė su savo požiūriu į darbą, likau prie suskilusios geldos. Su nebaigtais vykdyti įsipareigojimais klientam, ko pasekoje dar dabar kažkur internete įmanoma rasti bloga atsiliepimą apie mano buvusią įmonę ir neva mane, nes vienai vištai nebuvo laiku baigtas mūsų parduotas kotedžas :) kuriame ji turbūt po šiai dienai laimingai gyvena. Bet ne apie tai.
  Esminis dalykas ką išmokau, tai kad visą laiką taip nebus ir kad jokie žmonės niekada neįvertins tavo pastangų, kad ir ką tu darysi.
  Po tos krizės užsireginau į šitą forumą, nes buvau baisiai apsinuodijęs darbu su žmonėm. Norėjau interneto ir lengvo gyvenimo iš pajamų iš interneto, kaip rašo knygose :)
  Prisipirkau įvairių projektų ir didelė dalis jų buvo ganėtinai sėkmingi, kol susikoncentravau į kelis pusiau warez reikaliukus, nes jie nešė geras babkes. Rizikos diversifikavimui buvau paleidęs dar vieną fizinį verslą, bet taip nutiko, kad dviejų metų bėgyje mane aplankė antras ir skaudžiausias bankrotas, nes verslui daryti buvau pasiskolinęs 100k pinigų ir nors ir pradžioje sekėsi puikiai ir galėjau kelis kart atiduoti viską kišau atgal į savo verslą, nes norėjosi augti greičiau.
   
  Šio bankroto pliusas buvo tas, kad išmokau pagrindines pamokas gyvenime:
   
  1. Reikia skaičiuoti viską - ne tik kiek uždirbi, bet taip pat kiek ir kur išleidi.
  2. Niekada nedėk visų kiaušinių į vieną krepšį (šią pamoką teoriškai išmokau po pirmo bankroto, nes visos įmonės buvo NT sektoriaus), bet nedėk ir į du krepšius, jei jų turi daug.
  3. Jei negali metam išvykti ir rasti savo verslą tik dar labiau užaugusį, vadinasi tai ne verslas, o tik gerai apmokamas darbas
  4. Niekada nenoriu dirbti net ir sau, tegul dirba pinigai
   
  Susikūriau naujus tikslus, daug mokymosi, daug pastangų, bet rezultatas -100k nesėkmės naudai. Sunku įtikinti investuotojus duot pinigų, kai nebeturi nei realaus produkto, nei realios vizijos..
  Forex101
  F*ck it aš galiu. 1000 pinigų iš nemokamų smscredit ir mes jau pakeliui į 3x per mėn, 2x.. f*ck it reikia apmokėt sąskaitas, ir valgyt norisi. Daugybė bemiegių naktų. Daugybė paskolų paėmimų ir grąžinimų. Ir jokios sėkmės padidinti kapitalą daugiau nei pravalgymas, jau nekalbant apie dienas, savaites ar mėnesius kai reguleriai nepaeina ir džiaugiesi, kad nevisai sudeginai balansą.. Todėl visi tie, kas jaučiatės beviltiškai ir tikit, kad forex jus išgelbės.. jei būsit tarp 5% ir išmoksit degint pinigus be streso tai gal tai bus jums, bet tik ne iš paskutinių ir skolintų pinigų.
  Tokia sėkmė priveda iki to, kad po eilinės graikų bail out balsavimo nakties praleistos prie kompo pradedi svarstyt, kad čia ne gyvenimas. Supranti, kad reikia pergalvoti gyvenimą ir atrasti kas sekėsi, o kas ne.
  Tokioj situacijoj kiekvienas atrandam savo privalumus ir trūkumus, laimei pas mane tuo metu vienintelis trūkumas buvo pinigai :)
  Netrukus radau IT projektą, kuris atsiperka per 6 mėn, jam reikia tarkim 10-15k. Visdar turiu -100k ir gyvenu su drauge iš jos algos ir smscredit forexe keldamas babkes ant pavalgymo. Puikiai atsimenu, kaip nesunkiai galiu parduot telefonus ir kaip nesunkiai juos dalina įmonėms salonai. Pasiimu jų tiek, kad pardavus užtektų nusipirkt projektą. 24men sutartis, o projektas atsiperka per 6 men. Vuolia turim cash flow ir uždirbu svetimais pinigais daugiau nei naktis ir dienas leisdamas prie forex ekrano.
  Kai ieškai tų galimybių atsiranda vis daugiau, taupydamas kiekvieną centą žinau kur išleidžiu, todėl visada lieka vietos investicijoms. Pora metų ir aš back on track, netgi berods po dviejų metu pirkom butą (aišku su paskola), pirmą kartą įėjus į savus namus, kuriuos ketini turėti aptinka tas dejavu jausmas, kad nori taip gyvent ir jaustis visada, kad artėji prie tikslo.
  Aišku pamatę, kad mano gyvenimas taisosi mano investuotojai, kuriems aš skoloj primena apie seną skolą, o aš žinau, kad jei atidavinėsiu savo varganus pinigučius, tai jiems reiks atidirbinėti daug metų, o tuo metu aš tikrai neaugsiu. To pasekoje parodau ką veikiu ir pasiūlau dalyvauti arba kaip partneriui arba už fiksuotą grąžą. Po to, Beveik per metus sugrąžinau tą 100k. Be to, dauguma mėgsta fiksuotus skaičius, kuriuos aš visada mokėjau pasiūlyti, tai per pastaruosius 6 metus mano investuotojai ne tik atgavo savo pinigus, bet ir kartu su naujai įneštu kapitalu padidino savo kapitalą bent 3 kartus.
  Šiuo metu esam investavę į daugiau kaip 10 skirtingų sričių. Nuo švietimo iki statybos, nuo automobilių iki maitinimo, nuo IT iki didmeninės prekybos, nuo logistikos iki autoservisų. Ir kasdien galvoju kur plėstis toliau, bei iš kur paimti daugiau pinigų :)
   
  Mano fanai šiame forume niekaip nesupranta, kodėl aš prie investavimo skelbiu tiek pasiūlymus tiek paieškas investicijų :)
  Na suprantu, matematika ne visiem sekasi tai paaiškinsiu pagaliau. Visada priimu paskolas ir investicijas už 18%, kartais netgi moku ir 24% per metus, dažnai ir su užstatu :)
   
  Whaaat??? Kodėl, juk vidutinė rinkos grąža 9 procentai, o paskolos banke prasideda nuo niekingų 3%?
  Į tai turėtų atsakyti kita mano tema, kur aš siūlau investuoti į verslus, kurie gali generuoti 100% per metus ir gan saugiai! Ir nepatikėsit kiek tokių yra :)
   
  Taigi, kad jau atskleidžiau visas savo paslaptis, tai ką iš to išmokai tu?
   
  Ko tu nori?
  Kaip įsivaizduoji savo gyvenimą po 5metų?
  Ką norėtum veikti jei turėtum neribotus resursus ir žinotum, kad tau tikrai pasiseks?
   
  Kad ir kas tai bus, tau reikia pradėti nuo:
  1. tavo skilsai - labai sunku dirbti nekvalifikuotus ar tau nepatinkančius darbus, o kurti verslą be žinių yra tas pats kas šokti be parašiuto iš lėktuvo ir tikėtis išgyvent.
  2. menas parduoti - kad ir ką tu veiki gyvenime, tu visada parduodi save. Ir nuo tavo mokėjimo parduoti priklauso, kaip brangiai tu parduodi savo laiką
  3. taupymas - turtingas ne tas, kuris daug uždirba, o tas kuris daug sukaupia ir moka įdarbinti pinigus
  4. investavimas - jei neišmoksi uždirbti kol miegi, dirbsi visą savo varganą gyvenimą
  5. sveikata - neprarask sveikatos keldamas milijonus, nes sveikata yra svarbiausia
  6. laikas - laikas yra vienintelis resursas, kurio begalybės nėra žemėja
   
  Finansinė nepriklausomybė
  Nedirbk!
  Jei tu dirbi darbą, kurio nekenti, tai tavo pagrindinis tikslas turbūt finansinė nepriklausomybė. Kas pagal google reiškia, kad išlaikai gaunamas pajamas nedirbdamas. Tarkim norint turėti 1500eurų pajamas per mėnesį tau reiktų investuoti 100k į priemonę generuojančią 18% per metus.
  Jei nori pasiekti finansinę nepriklausomybę greičiausiai, tau reikia parduoti savo laiką brangiausiai kaip tai įmanoma. Net jei tu neturi kažkokių super skilsų, pasižiūrėk koks darbas yra geriausiai apmokamas ir reikalauja mažai žinių. Kažko pastoviai prisimenu fūristo istoriją, kaip žmogus praradęs verslą (sudegė fabrikas) sėdo vairuoti vilkiką ir per metus turėdamas stogą virš galvos, o tuo pačiu ir darbą (vilkiką) per metus sukaupė pradinį kapitalą investicijoms. Jei ką vilkikų vairuotojai uždirba bent 2000 eurų per mėnesį. tai uždirbdamas 24k per metus vilkiko vairuotojas stipriai taupydamas galėtų išeiti į nepriklausomybę po maždaug 4-5 metų.
  Jei tavo tikslas finansinė nepriklausomybė tai galbūt galėsiu tau padėti pasiūlydamas geresne grąžą nei rinkos vidurkis.
   
  Jei tavo tikslas verslas, tai neieškok naujų pasiteisinimų, savaitgalius leisk ne su alum, o su knyga rankoje. Pinigus leisk ne naujiem kedam ar treningui, o mokymų kursam. O kai turėsi pakankamai skilsų pradėk veikti.
  Jei sugalvosi verslo idėją, kuriai įgyvendinti turėsi pakankamai skilsų, tai kreipkis ir galbūt aš tau padėsiu ją įgyvendinti.
   
  Papildymas:
  Šios temos tikslas nebuvo parduoti tai ką aš darau ir siūlau žmonėm. Kiekvienas jūsų turi savo įsivaizdavimus ir visi keliai tam pasiekti yra teisingi. Tik vieni bus greitesni, kiti lėtesni. Vieni gali tai pasiekti mokydamiesi iš savo klaidų, kiti mokydamiesi iš svetimų klaidų.
  Kažkodėl daug kas komentaruose bando teigti, kad aš pinigų vergas :D Nors aš jau senokai nedirbu pats, kad uždirbti pinigus...
  Finansinė nepriklausomybė niekada nebuvo mano pagrindinis tikslas, bet manau kad kiekvienam ji būtina. Nepriklausomai ar tu esi savo srities profas darbuotojas ar turi savo srities pro įmonę, turi suprasti, kad visą laiką taip nebus :) anksčiau ar vėliau ateis tas laikas, kai negalėsi dirbti, ar jei esi verslininkas - bankrutuos tavo įmonė. Kiekvienas dalykas gyvenime turi savo egzistavimo pradžią ir pabaigą. Todėl finansinė nepriklausomybė yra būtinas dalykas kiekvienam, kas nenori vergaut dėl pinigų.
  Kai tau nereikia vergauti dėl pinigų tavo diena atrodo kitaip. Mano diena atrodo tikrai kitaip nei daugumos. Galiu keltis iš lovos kada noriu, bet dažniausiai keliuosi apie 8 ir važiuoju sportuoti. Bet jei nuspręsiu, kad šiandien tingiu ir noriu leisti ryta su vaiku, tai taip ir padarysiu. Nes nepriklausomai nuo to ar aš miegu ar sportuoju, at žaidžiu su vaiku aš gausiu tokias pat pajamas kasdien.
  Tas laisvas laikas ir galėjimas daryti ką nori, kada nori padeda susipažinti su įvairiais žmonėmis, padeda su jais greitai susitikti (tarkim kažkas baisiai užimtas ir turi 1 val per savaitę laisvą, tai jei aš būčiau toks pats užimtas, tai geriausiu atveju susitikčiau po kelių mėn, dabar man nesunku susidėliot dienotvarkę, kad abiem tiktų).
  Ir nenorėčiau, kad vėl kažkaip neteisingai interpretuotumėt, nes realiai tai betkas taip gyventi gali, tiesiog reikia labai norėti ir mokytis tai pasiekti. Būtent tuo tikslu paleisim tokį mokymų projektą, kur gal ir pats vesiu mokymus 1 ar 2 temom, nes iš to "neturėjimo ką veikti" sugalvoju kaip padėt pasauliui būti gražesniam.
 18. Patinka
  Kaizen gavo reakciją nuo Mommyme Modafinil "Smart drugs" veiksmingas?   
  Kazkas akimis praleidzia :D parasyta svetaine video modapharma dot com :D
   
  P.S https://modapharma.com/freebie/ 10 nemokamu pillsu :D imkit
 19. Patinka
  Kaizen gavo reakciją nuo Stanley Kokia žmogaus frazė ar sakinys priverčia jus juo nusivilti?   
  Šiandien išgirdau tokia frazę,viskas ateina iš viršaus. Arba likimas parodys.
  Bandysi apšviesti, dar tik labiau nuliūdinsi žmogų.
 20. Patinka
  Kaizen sureagavo į 2021 Emocinis dugnas   
  Yra du variantai šiame gyvenime:
  1. Priimti, kad gyvenimas yra beprasmis ir nieko nedaryti, bet kentėti tą egzistencijos skausmą. (Didelė ar ne to kaina spręsti tau)
  2. Priimti, kad kiekvienas veiksmas turi prasmę, pasekmes. (Jokio veiksmo nedarymas taip pat - veiksmas, tik ilgiau užtrunka įžvelgti jo pasekmes)
   
   
   
 21. Patinka
  Kaizen gavo reakciją nuo Jasinka Uždarbis iš YouTube (DUK)   
  Dėkui su šitu pagerėjo.
 22. Patinka
  Kaizen sureagavo į Marw Sukursiu parduotuvę nemokamai.   
  Visų pirmą, jeigu ir irašyčiau tik TVS, tai jau kaip nemokama parduoutuvė būtų gerai. Antra, siūlau visiškai nemokamai, tad eikvoti savo laiką dėl ginčų nežadu. Trečia, tuom užsiimu daugiau nei 3 metus. Ketvirta, ačiū viso gero.
   
  Tokie kaip tu, niekada nesupras kodėl taip viskas yra. ;)
 23. Patinka
 24. Patinka
  Kaizen gavo reakciją nuo zajecas Vieną valandą Com/Net domenai tik po 0.99$   
  Ačiū. Kol galvojau ir analyzinau domenus ir pasibaigė happy houras :D
 25. Patinka
  Kaizen gavo reakciją nuo zajecas Vieną valandą Com/Net domenai tik po 0.99$   
  Ačiū. Kol galvojau ir analyzinau domenus ir pasibaigė happy houras :D
×
×
 • Sukurti naują...