Pereiti prie turinio

link

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.673
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%
 1. Sveiki, Turiu 2 FTTH ivadus, vienas 300mb, kitas 700mb, skirtingų operatorių. Greičiai kaip daug maž atitinka rašomus. Atliekant testą nuo 300mb/s gaunu 300mb, nuo 1gb/s gaunu 700mb/s~ Tik keistas dalykas, 300mb varto webą greičiau nei 700mb. Toks vaizdas, kad 700mb/s stringa, puslapis uzkraunamas lėčiau, kartais išvis stringa, kai su 300mb tik paspaudus "enter" iškart užkrauna. Kame gali būti problema? kodėl taip yra?
 2. naudojat kas nors splius interneta? kiek mokat,kaip kokybė? atsirado mano mieste splius optinis 1gb/s už 6e, įdomu ar verta pereit iš telia.
 3. Ar gauante siuntas užsakytas iš kitų šalių,ar viskas strigę? Veikia paštas,ar ir jų skrydžiai sustoję?
 4. Sveiki, Planuoju darytis regėjimo korekciją.Mastau apie SmartSurf/transPRK ar Lasik.Gal kas esat pasidarę? Ar iš tiesų labai daug kas mato "halos" ar atspindžius aplink šviesos šaltinius? Pasidalinkit savo patirtimi! :)
 5. Gal kas galėtų padėti suregzti tekstą anglų kalba? Manau reikėtų pereit per forumus, ar grupes, išdestyt esamą situacija?
 6. Užsakymas buvo darytas kovo pabaigoje, ir tada jis buvo profitable. Bet tema ne apie tai.
 7. Ten daug kas pirko, kas užsiema maininimu. Tempia gumą. Vedžiau į Japoniją, bankiniu pavedimu bet jie veikia įvairiuose šalyse. Atsiprašau, jai ne į tą skiltį papuoliau, tuomet moderatoriai galėtų temą perkelt į tinkamą kategoriją.
 8. Sveiki, Užsakinejau maineri, iš halongmining.com arba kitaip myrig.com. Pervedus pinigus po 20d. parašė, kad mainerio negalės atsiųsti. Atsiunčiau saskaita, tada parašė kad grąžinimas gali trūkti iki 21d. Galvoju ok ką padarysi. Paskui, paklausus kodėl nėra pavedimo, buvo gautas atsakymas, kad kitą savaitę jau tikrai bus baigti visi grąžinimai..nelabai tikejaus, bet galvoju palauksiu, nes nelaabai yra iš ko rinktis.Praejo ta savaite, ir dar kita.. vėl pradejau juos judint, tuomet atrašė, kad negali pervesti, nes nepalaiko jų bankas tokio SWIFT kodo.Jis geras, bet tiesiog į jį negali pervesti.
 9. Sveiki, turiu nereikalingą elektronikos prekę, kurios vertė apie 300eur. Norėčiau parduoti per ebay, nes lietuvoje nėra pirkėjų. Kas padėtų?
 10. Esu gamintojas.Galiu tiekti durpes,bei durpių briketus dideliais kiekiais. Mūsų el-paštas: [email protected]
 11. gal pas ką mėtosi nereikalingas, tai nupirkčiau :) Laukiu pasiūlymų.
 12. pasinaudok transferwise paslaugomis. šiuo metu kursas kritęs, bet už 600 eur su transferwise gautum šiuo metu 700eurų,keitimas nemokamas, o ir už pakvietimus gali gauti bonuso. Mano ref liknkas https://transferwise.com/u/86031f jei nusprestum persimesti per jį, būčiau dėkingas, kad eitum per mano ref :) ten reikia įvest savo LT saskaita, suvedi UK kortelės duomenis ir persiveda. Greičiausiai esu gavęs pavedimą per 2h.
×
×
 • Sukurti naują...