Pereiti prie turinio

albertas321

Nariai
 • Pranešimai

  6
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  0%
 1. Prieš geras dvi savaites gavau Telia už 8 eurus 34GB, bet tik trečias ar ketvirtas konsultantas suteikė, jungiausi vis per naujo su kitu konsultantu derinau
 2. Dėl sutarties nutraukimo be jokių netesybų. Žodžiu, močiutės numerį norėjau iškelti į ežį, žinoma buvo terminuota sutartis ir būtų tekę susimokėti už suteiktas nuolaidas, bet draugas patarė tokį „apėjimą“. Pirmiausia susisieki su konsultantu ir paaiškini, kad kažko trūksta planui, mano atveju, daugiau interneto, ir bent bitė leidžia pereiti į brangesnį planą. Tai užsakiau brangesnį planą ir sudaroma nauja sutartis. Tik gavus naują sutartį, užregistravau perkėlimą, reikėjo susimokėti apie eurą už netesybas. Galbūt kam nors praves ši informacija.
 3. Kaip ir minėjau, iš bitės pereinu į telia. Ryt įvyks numerio perkėlimas, gavau naują SIM. Šiandien skambino iš bitės, siūlė pasilikti už 9,99 (neriboti duomenys Lietuvoje ir 20GB Europoje).
 4. 11 metų turiu bitės abonentą, nors išsimušęs esu neblogą planą (€12,5 už viską neribotą), bet įgrįso aptarnavimas, vis bandymas įbrukti brangesnes paslaugas, kai nereikia, nes mano planas buvo su sutartimi metų, bet pats galioja du metus, tai siūlė pasirašyti naują sutartį su tomis pačiomis paslaugomis už 18,9. Na toks absurdo teatras šiek tiek. Pereičiau gal į ežį, bet esu priklausomas nuo mob. parašo, tai nelabai tinka. Šiandien tris kartus rašiau į telia „live chatą“ ir teiravausi apie 8 eur 34GB planą. Pirmus du kartus sakė, kad tokio plano jau negalima gauti. Trečią kartą konsultante
 5. sveiki, esu visiškai naujas šiame forume, norėčiau pasiteirauti, gal kas netyčia turi pakvietimų ir galėtų padovanoti ar už simbolinę kainą parduoti :)
×
×
 • Sukurti naują...