Pereiti prie turinio

IDK

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  632
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  10
 • Atsiliepimai

  0%

IDK paskutinį kartą laimėjo Birželio 3 2020

IDK patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie IDK

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Šiauliai / Vilnius
 • Pomėgiai
  Programming, NBA, Football, Fishing

Paskutiniai lankytojai

772 profilio peržiūros
 1. Kraken, consistently rated the best and most secure cryptocurrency exchange, which can get you from fiat to DeFi
 2. Gan įdomus ir lengvai suprantamas tutorialas kaip tuos images generuoja (čia tik vienas iš būdų, galima daryti ir kitaip). Investicijų labai didelių nereikia, nebent kažką labai solidaus ir išskirtinio nori. Fiverr pilna pasiūlymų, kur tas kolekcijas sukurtų už "kapeikas", tik aišku gali būti ir scammerių ar tokių, kur rezultatas netenkins. Mintinti NFTs taip pat galima nemokamai: https://opensea.io/blog/announcements/introducing-the-collection-manager/ https://mintable.medium.com/gas-fees-suck-mint-nfts-without-a-transaction-on-mintable-8d54b85a471c O jei sulauks populiaru
 3. Dar keletas resursų lietuvių kalba: https://balticmustache.lt/ https://www.vz.lt/rinkos/lukas-investuoja/ https://www.honestfire.lt/ http://stoic.lt/category/finansai/ O jei domiesi crypto rinka, tai ji visada gan volatili, tik šiuo bull market metu kainos stipriai šoktelėjo į viršų, tai jei žadi laikyti long term, neaišku, ar dabar yra gera proga tą padaryti, bet short term atliekant protingus žingsnius galima neblogai papliusinti. Kadangi suma nemaža, tai geriau būtų išskaidyti į skirtingo rizikingumo tranšėjas, tas, kurios yra patikimesnės, bet mažesnis APR,
 4. Dar reikia šiek tiek palaukti ir galėsi tiesiai per Paypal pirkti crypto: https://ecommercenews.eu/paypal-allows-cryptocurrencies/#:~:text=About%20Payments%20with%20tags%20Europe,the%2026%20million%20connected%20merchants.
 5. Irgi paimčiau, jei kas turite pasiūlyti.
 6. O kaip Oracle problemą spręstum, ar pats suvedinėtum baigtis? Kodėl žmonės turėtų pasitikėti tavo sistema?
 7. O kaip pvz tariatės dėl užstato? Kiek aš susidūręs, dažniausiai būna nuoma minimum metams, o nutraukus anksčiau užstatas negrąžinamas. O čia 5 butai per 3 metus. Ir gal turite kokių patarimų efektyviam persikraustymui, jei jau taip dažnai keičiate?
 8. Pats nedalyvauju, bet mačiau viena aktyvesnių grupių Discorde: https://discord.gg/fKWBUjNVy6
 9. Šiais laikais žinių įgyti galima internete, o patirtis ateina per laiką. Tiesiog svarbu nepasiduoti ir progresuoti. "Working on a problem reduces the fear of it. It’s hard to fear a problem when you are making progress on it—even if progress is imperfect and slow. Action relieves anxiety."
 10. Patys sau duobę kasa. Po tokių pakeitimų ne tik, kad pradeda atsirasti naujų platformų, bet ir žmonės jas noriau renkasi.
×
×
 • Sukurti naują...