Pereiti prie turinio

HonestFIRE

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  246
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  9
 • Atsiliepimai

  0%

HonestFIRE paskutinį kartą laimėjo Sausio 13

HonestFIRE patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie HonestFIRE

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

744 profilio peržiūros
 1. Ačiū, linkiu neužšokti nuo vilko ant meškos. 😄
 2. Šito įrašo net neplanavau, turėjo būti tik įžanga tolimesniam veiksmui, turėtų būti ir daugiau ateityje. 🙂
 3. Sutinku, kad planktonu tampa per kelis metus, dingstant entuziazmui, kai darbas nebetenka kažkokios kitos prasmės, išskyrus pragyvenimo išlaidų dengimą.
 4. Visi įvykiai ir personažai yra išgalvoti. Bet koks atitikimas su realiu gyvenimu yra atsitiktinumas. -Ar esi pasiruošęs dirbti viršvalandžius? -Dirbsiu tiek kiek reikės, svarbiausia, kad viršvalandžiai būtų apmokami. Noriu išmokti naujų dalykų, suprasti kaip veikia verslas iš vidaus ir padėti YE audito kompanijai augti – atsakė Ugnius. Susipažinkite – prieš Jus sėdi Ugnius. Jis ieško pirmo darbo. Rožiniais akiniais pasidabinęs jaunuolis savaitę šventė bakalauro disertacijos apie renginių vedėjų karjeros kelius įteikimą Edinburgo baruose. Tačiau realybė pradėjo viską statyti į sa
 5. RC išrašą, jei nori gali išsitraukti už kelis eurus. Notaras irgi patikrins info.
 6. Viskas įkainota į kainą. :) China nedidelę dalį sudaro.
 7. Naujiems metams sau pasidovanojau iki šiol didžiausią vėluojančių paskolų pirkimą Bondoroje ir €32.539 face-value paskolų nusipirkau už €8.000. Pirkimą finansavau €7.800 Revolut paskola už 8.57% metines palūkanas (mokėtina. suma per 96 mėnesius – €10.678,80). Skolintis investavimui nerekomenduoju. KATĖ MAIŠE? Portfelį sudaro 1.369 (44% suomiškos, 29% estiškos, 25% ispaniškos, 1% slovakiškos) paskolos. Lyginant su ankstesniu pirkimu, ženkliai mažiau estiškų paskolų, kurių išieškojimas yra geriausiai vykdomas Bondoroje. Tačiau per pastaruosius keturis mėnesius bent centas buvo išieškot
 8. Kažkada maniau, kad pakaks 30.000 Eur, tada 100.000 Eur, tada 250.000 Eur, dabar 500.000 Eur. Manau, kad kuo mažiau turi, tuo mažesnės sumos atrodo, reikia. Tačiau ją pasiekus supranti, kad kaip pajamos šone visai cool, bet vien iš to gyventi būtų nepatogu.
 9. Brokerius gali irgi išskirstyti, jei labai didelę sumą investuoji. Swedbank iki 30k be komisinių daug pasirinkimo. Jei nenori prisiimti vienos šalies rizikos, kodėl neinvestuoji į viso pasaulio akcijų indeksą?
 10. Jei platforma gali pasiimti penkiaženklę sumą be didelių praradimų - kodėl to nepadarius? Žiūrint į bendrą vaizdą, mažiems portfeliams platformoje būti neapsimokės, taip pat naujam žmogui renkantis tarp visų platformų, manau, kad naudingiau bus rinktis platformą be mokesčio, nes per pusmetį ne kiekvienas gali susibuildinti kelių tūkstančių portfelį. Jei karvutė duoda daug pieno - kam skerst? 🙂
 11. Loftas paprastai yra ne gyvenamos paskirties ir reikės didesnio pradinio įnašo, taip pat prisideda NT mokestis, priklausomai nuo vertės RC.
 12. Butas yra loftas, dėl to pajamingumas kiek kitoks. Prieš metus pirkau panašų už 55k, 380 Eur nuoma per dieną išėjo.
 13. Taip, vieną mėnesį visus laisvus pinigus investuosiu į p2p, kitą į akcijas ir taip ratu. Mano turimos būsto paskolų įmokos sudaro 20% DU, su vartojimo paskola gaunasi apie 31%, tai dar telpa. Vartūškę, esant reikalui skolintis iš banko grąžinčiau. Dar turiu IV ir nuomos pajamas, bet bankas jas gana konservatyviai vertina, tai dar neteko eiti kryžiaus kelių įrodant jų tvarumą. 🙂 O jas laikai ar ir pardavinėji?
×
×
 • Sukurti naują...