Pereiti prie turinio

meizum

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  154
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  50%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  meizum sureagavo į antler Skundžia mane į "VMI"   
  https://www.youtube.com/watch?v=LHhth9CmbJ8
 2. Patinka
  meizum sureagavo į kloppy Meizu M2 Note baterijos problema   
  Bet kokiu atveju - dėkui už mintis.
   
  YouTube radau video, kur vyksta telefono ardymas, tai realiai, pasikeisti tą bateriją nėra taip sudėtinga. Turiu omeny, kad manau, jog galima ir pačiam pasikeisti, +baterijos tikrai nėra brangios. Bent jau Aliexpress randu po 15-20 usd.
 3. Patinka
  meizum gavo reakciją nuo kloppy Meizu M2 Note baterijos problema   
  Neseniai ir mano baterija sugedo. Prasidėjo, kai baterija greitai išsikraudavo likus 9%, paskui po 2 mėnesių baterija išsikraudavo per 3 min nuo 100% ir pasikraudavo per 15 min iki 100%. Galiausiai, pradėjo išsijunginėt telefonas pats, tai išsijungia, tai pasijungia pats. Dabar išvis pajungti nebeina, nebent įkiši pakrovėja ir išmeta vaizdą, kad reikia krauti, bet nekrauna. Bet tavo žiūriu baterija daug laiko, pagal mano naudojimą, tai į dieną du kartus krauti reikdavo. Gerai, kad apraustas tai draudimas sutvarkys.
 4. Patinka
  meizum sureagavo į Kramsteinas Prisistatymas   
  Sveiki visi!
   
  Mano vardas Edvardas. Gyvenu Klaipėdos mieste. Esu antro kurso studentas, studijuoju matavimų inžineriją kitaip tariant būsiu geodezininkas. Čia užsiregistravau, dėl to, nes noriu pasisemti žinių ir idėjų, kaip būtų galima užsidirbti pinigų. Taip pat noriu susipažinti su žmonėmis, kurie turi didesnius gyvenimo tikslus nei vadovautis "DIRBK-PIRK-MIRK" gyvenimo logika. Esu linkęs bendradarbiauti su kitais žmonėmis, nes mano supratimu dvi galvos visada yra geriau nei viena. :) Esu jaunas žmogus, bet mintys ir idėjos kaip užsidirbti pinigų mane aplanko jau nuo ankstyvos paauglystės, todėl esu išbandęs nemažai būdų ir sričių, kaip šiek tiek užsidirbti. Tikiuosi šiame forume rasti naujų galimybių, kurias galėčiau realizuot.
   
  Laisvalaikiu sportuoju. Esu akademinio irklavimo sporto šakos atstovas jau daug metų. Taip pat šioje srityje turiu ir kuklių pasiekimų :)
  Tai tiek apie mane.
   
  Ačiū už dėmesį, linkiu visiems geros dienos!
 5. Patinka
  meizum sureagavo į adas777 Gal yra norinčių kartu ieškot laimės Anglijoje?   
  As pastebejau, kad atskride i svecius, i Airija, pazystami, tik iseje is oro uosto i medzius dairosi.
  Klausiu ko ju ten ziurit.? Sako ieskom kur tie eurai auga :D :D :D
 6. Patinka
  meizum sureagavo į po3 Kuo dirbote užsienyje?   
  1. UK
  2. Jau metai laiko, Programuotoju
  3. Net per daug lengvai, jau antroj imonej dirbu, po interviu ta pacia ar kita diena gaudavau skambuti, kad kviecia dirbti.
  4. Algos tikrai geresnes negu Lietuvoje. Kadangi kolkas gyvenu, tai pinigu nelabai ir taupau :)
 7. Patinka
  meizum sureagavo į apci Android GPS navigacija   
  Navitel navigaciją gali pamėginti, yra pasirinkimai: pėsčiom, dviratis, automobilis/motociklas, taksi, autobusas, pagalbos tarnyba, pristatymas, sunkvežimiai ...
 8. Patinka
  meizum sureagavo į xeimax Android GPS navigacija   
  Rekomenduoju maps me turbūt geriausia iš visų
 9. Patinka
  meizum sureagavo į KingPin Totalus bullshit'as: "Sveiki atvykę į Žemę ir į Lietuvą"   
  Sveiki,
  Retai rašau neigiamus atsiliepimus, tačiau apie šią š... krūva, žmonės privalo žinoti.
  Renginys reklamuojamas, kaip keturių asmenų spektaklis (realiai jie tiesiog keičiasi ir vaidina spektaklyje dviese ir neaišku ką tu gausi), net aišku dėl ko taip daroma - M. Katleris pritraukia daugiau pinigų (apie tai aš bilietai.lt jau parašiau, screenshotus pasidariau, bus matyt, kaip taisys padėtį).
  Spektaklis yra žiaurus iki negalėjimo ir jei Jums festivalis "Juokis" arba Bingelis su Šilansku jau atrodo duobė - šis renginys atveria naujas platumas nemokšiškumui.
  Realiai, jautiesi, lyg ketvirtokų rengiamam vaidinime, tik kadangi tu sėdi susimokėjęs dar 15€ už bilietą - jausmai tik paaštrėja. Norėjosi išeiti jau po pirmų 10min, tačiau nesinorėjo gadinti žmonai vakaro. Jei kam atrodys, kad mano humoro jausmas prastas - galbūt, tačiau "spektaklis" nepatiko nei mano žmonai, nei man, nei sutiktiems draugams spektaklyje, nei žmonėms, kurie parašė po mano atsiliepimu, oficialioje spektaklio paskyroje facebook (tokių buvo tikrai daug, bet kaip įrodyti, kai komentarai ištrinti?), tačiau puslapio administracija, tą atsiliepimą pašalino, kas man buvo neįtikėtina. Really, žmonės dar trina fb komentarus, jei jie daro tikrąja ta žodžio prasme - šūdą? Narsūs žmonės.
  Šiek tiek turinio:
  Bajeris apie falo pavadinimus, kurio gale, aktorius pasako "######", tas pats su makštimi.
  Bajeriai apie pensininkus (tipo kur galima rasti pensininką, muahahahaha, žiauriai geri bajeriai)
  Realiai, nedaug atsimenu ir džiaugiuosi, kad smegenys moka filtruoti informaciją.
  Liūdniausia, kad prie šito reikalo, Tadas Vidmantas prikišo rankas, o bilietai į jo filmą jau email'e. Tikiuosi, jo humoro jausmas, jį pagrobus ateiviams - nepasikeitė, nes kito paaiškinimo tokiai transformacijai aš neturiu.
  Jei galvojate eiti čia ir nebuvote "Humoro klubo" "Kam tas kaip?", bėkite kuo toliau nuo šitos mėšlo krūvos ir eikite iš širdies pasijuokti.
   
  Trailer'iai buvo bent kažkiek joukingi, patikėkit, "spektaklis", yra toli, toli nuo viso to, kas vyko video...
   
  Tikiuosi, bent kam nors padėsiu sutaupyti kelis eurus ir laiką.
  Sėkmės ir eikit ši..., šito šlamšto kūrėjai.
  Toks mano atsiliepimas apie "Sveiki atvykę į Žemę ir į Lietuvą"...
   
  p.s. čia net neminiu, kad garsas ir video buvo tragiški, bet tai nuo organizatorių mažai priklausė
   
  Daugiau atsiliepimų: http://www.vinted.lt/forumai/renginiai-koncertai-parodos/1327966-sveiki-atvyke-i-zeme-ir-i-lietuva
   
   
  p.s. deja, bet maestro, visus savo postus apie spektaklį ištrynė... gaila.
   
   
  Visa, ši istorija turės ir pratęsimą:
  http://s12.postimg.org/pg65jx0q5/biliet.png
 10. Patinka
  meizum sureagavo į kloppy X-faktoriaus laimėtojas   
  Thomas kaip šauniai pasirodė! Ko gero, kad vienas geriausių X Faktoriaus apskritai pasirodymų iš kada nors buvusių. :) Bus keista, jeigu dabar iškristų.
 11. Patinka
  meizum gavo reakciją nuo tomassas youtube   
  Toliau grotu, tik po 7 dienu trail baigtus ir tada kartais reklama buna, negali dainas isplaylisto pasirinkti kokia nori, kad grotu.
  Premium labai pigiai kainuoja ir tada visos galimybes.
 12. Patinka
  meizum sureagavo į Gladiator Geriausia knyga, kurią esu skaitęs   
  Knyga, nuo kurios negalėjau atsitraukti - Mario Puzo "Krikštatėvis" (jau minėta šioje temoje). Taip pat sužavėjo visi skaityti E.M. Remarko kūriniai (labiausiai - "Gyvybės kibirkštis") ir E. Hemingvėjaus "Senis ir jūra". Iš lietuvių autorių patiko R. Granausko "Gyvenimas po klevu" (kūrinyje labai gražiai pavaizduotas kaimo gyvenimas).
 13. Patinka
  meizum sureagavo į ZuZiZ Geriausia knyga, kurią esu skaitęs   
  Fiodoro Dostojevskio "Nusikaltimas ir bausmė". Kelis kartus perskaičiau šį šedevrą, nuostabi nuostabi knyga.
 14. Patinka
  meizum sureagavo į Dhoviuz Geriausia knyga, kurią esu skaitęs   
  "Ka zmones dirba visa diena" - sitos niekad nepamirsiu, skaityta simtus kartu. :)
 15. Patinka
  meizum sureagavo į LTasdf Geriausia knyga, kurią esu skaitęs   
  Sveiki, nesu didysis knygu skaitovas, taciau karts nuo karto, kai nusibosta viskas, nebesinori spoksot i LCD ar uzsiimt kita veikla (ypac atejus blogiems orams), mielai atsiversciau kokia knyga. Noreciau, kad pasidalintumet ispudziais apie viena ar kelias jums labiausiai patikusias knygas, kurias teko skaityti :) Aciu.
 16. Patinka
  meizum sureagavo į Skuduras Pagyrimas nariui Bern1994   
  Dėkui :) Kuomet gyvenime nemyli savęs ir nematai prasmės tobulėti, lieka tik padėti atrasti tą džiaugsmą kitiems teikiant kažką, kas turi naudos.
   
  P.S. Programuoju nemokamai ir toliau. PM.
 17. Patinka
  meizum sureagavo į suvalgysiu Kaip nugalėti tinginį savyje ir atrasti motyvacijos?   
  Atsakymas paprastas, vietoj to, kad pasižadėtum sau NUO RYTOJ (arba po poros valandų) kažką daryt, tai daryt iš karto, tą pačią sekundę.
 18. Patinka
  meizum sureagavo į NerijusB Kaip atpažinti melą? (REDAGUOTA)   
  Kūno kalba yra geras dalykas:) tik neaišku kiek giliai reiktų į jo analizavimą įlysti. Aš irgi būdamas dar mokiniu perskaičiau Peaso knygą "Kūno kalba", užsikabliavau, pradėjau žiūrėti seminarus, net keliuose sudalyvavau. Vėliau netgi teko pačiam pora lb lengvų seminarų klasiokams ir grupiokams pravest apie kūno kalbą.
  Bet tada ateina momentas, kai pradedi per daug matyti. Pvz tau neutraliose situacijose pamatai kaip du žmonės diskutuoja ir matai visiškai skirtingas jų intensijas. Net negirdėdamas jų pokalbio. Arba pvz. vakarėliuose matai, kas kam simpatizuoja ir kad pvz Jonas stengiasi "pakabinti" Oną, o Ona iš tikrųjų visiškai nekreipia į jį dėmesio (nors ir kalbasi kartu), o savo dėmesį rodo Petrui. Šį perdėtą pastebėjimą parodė ir "Lie to me" (aka "Melo teorija") vienoje iš pirmųjų serijų. Kadangi dabar neskiriu daug laiko kūno kalbai, tad per kelis metus tas "per daug matymas" savaime mažėja:) Db nebent kojų kūno kalbą žiūriu, nes jos daug ką pasako.
  Jei kas klausiate ar šis kūno kalbos supratimas davė naudos, atsakymas būtų teigiamas. Kelis basic'us panaudojau keliuose darbo pokalbiuose ir jie puikiai suveikė.
   
  p.s. nuorodas į šaltinius privaloma dėti :)
 19. Patinka
  meizum sureagavo į wault Vietos kuriose dirbau   
  Dirbau Norvegijoje. Darbas buvo vazinet su suksliaveze (stovet gale) ir surinkinet konteinerius. Oj prisilaksciau, oj priprakaitavau :D Nu nors apie 350lt i diena gaudavau. Darbas nuo 6:00 iki 11:00. Nedaug, bet tempas labai didelis ir dar vairuotojas psichas buvo, tai daug baremes :/
 20. Patinka
  meizum sureagavo į Rimas Kinietiškas shopas   
  Tikrai netikiu, kad tau už 1.4$ į Lietuvą kažkokią prekę kas nors gabent.
   
  Jei jie taip žada, tai tikrai nepirk, nes scam'as čia...
   
  Edit: klydau.
 21. Patinka
  meizum sureagavo į Skuduras Pasižadėjimai 2015-tiesiems   
  Atsiskaityti chemijos kontrolinį.
  Nusipirkti naujas tapkes.
  Nusivalyti langus.
 22. Patinka
  meizum sureagavo į Karolis Kodėl TU neįgyvendinsi savo 2016 pažadų   
  Daug kas mėgsta laukt tos naujųjų metų dienos tam, kad galėtų užsibrėžt kažkokius tikslus ateinantiems metams, bet vien pažiūrėjus į tikslus matosi, kad dauguma tų pažadų sau yra pasmerkti jau pačią sausio 1-ą dieną. Kai kurie net kartoja tuos pačius, kaip ir praeitais metais (iš kur ir juokelis "2016-iems pasižadu įgyvendint tuos tikslus, kuriuos buvau užsibrėžęs 2015-iems"), kai kurie dukart pabandę daugiau jų neužsibrėžia apskritai. Aš irgi buvau tame tarpe vienąkart, ir įgyvendinau visus 50% savo pažadų, bet tikrai ne todėl, nes tai buvo "New Year's resolution", bet dėl to, nes buvo kitų motyvatorių. :) Taigi, keletas priežasčių, kodėl TU neįgyvendinsi savo pažadų ir ką daryt, kad taip nebūtų:
   
  Vizija be planavimo = useless
   
  Čia bene pagrindinė priežastis, iš kurios išplauks visa kita. Tie, kurie turi patirties su projektų valdymu žino dvi skirtingas sąvokas "vizija" ir "planavimas", kur viena apibrėžia ko yra norima ir kas turėtų būt įgyvendinta, o kita - kaip ir kada. Pvz. užsibrėžiamas tikslas "mesti rūkyti", bet nežinomos jokios metodikos (daroma prielaida, kad "per metus kažką sugalvosiu") ir laiko tarpas yra 365 dienos, tai gaunasi taip, kad pusė metų nėra daroma visiškai nieko, nes dar ir taip likę daug laiko, ar ne? O po pusės metų arba pasimirštama, arba dar nukeliama toliau ir t.t., kol galiausiai gruodžio mėnesį padaroma išvada, kad per mėnesį jau sunkiai pavyks rasti tinkamą metodą metimui, tai gal tegu lieka jau kitiems metams...
   
  Norint įgyvendint savo tikslą, jį reikia pradėt jau sausio 1-ą dieną, susidaryt bent jau minimalų planą, rasti norimus išmėginti tikslo įgyvenimo būdus (pvz. metimo rūkyti atveju gali būt "perskaitysiu populiarią knygą apie metimą", "mažinsiu po truputį", "naudosiu med. priemones (pleistus ir etc)"), apgalvoti, kas bus daroma, kai priemonės nepasiteisins (po savaitės metimo vėl traukiu cigaretę drebančiom rankom prie -20 C). Pirmosios metų dienos turi būt panaudojamos šių problemų sprendimui - metodų atradimui, planavimui, savo tikslų apgalvojimui ir jų įprasminimui.
   
  Pažadas sau nėra "ką aš turėčiau daryt", o "ką aš norėčiau daryt"
   
  Labai dažnai tarp daugumos pažadų gali pamatyt tokį dalyką kaip "Reikia pradėt sportuot", "Reikia pradėt sveikai maitintis", "Reikia daryt tą ar aną". T.y. asmuo, sukūręs šiuos pažadus, nenori jų vykdyt, bet žino, kad būtų gerai, kad taip tiesiog nutiktų (na būtų gerai numest tuos 10 kg, būtų gerai užsiaugint šiek tiek raumenukų ir pan.). Pažadai sau savaime neįsivykdys, o pažadai, kurių pats autorius nenori vykdyt (nieko nenoriu keist, bet noriu numest 10 kg) yra tiesiog pasmerkti jų numetimui į šalį.
   
  Bet, žinoma, visi norim būt gražūs, produktyvūs ir kt., todėl norint įgyvendint pvz. norą sveikai maitintis, reikėtų jį užsibrėžt kitaip - galbūt tikslą apibrėžt kaip "per parą neviršyti X kcal" ar "atsisakyti šių maisto produktų". Tokiu atveju planavimas yra daug paprastesnis ir kiek labiau įgyvendinamas - per pirmąsias metų dienas galima susidaryti lenteles kalorijoms skaičiuoti ar naudoti app tam, susigalvoti "nuobaudas sau", jeigu režimo nebus laikomasi. Tokiu atveju turint aiškų tikslą ir būdus jam įgyvendinti, įmanoma pradėt jį vykdyt iškart. Abstraktus "reikia sveikai maitintis" dažniausiai reiškia, kad "ai gal nevalgysiu šito burgerio, gi užsibrėžiau sveikai maitintis", bet grįžęs namo tas asmuo sušmaukščia porą steikų. :)
   
  Tikslų kopijavimas nuo kitų
   
  Na, ir šitam forume pamatom tokių pavyzdžių. Pirmieji postų autoriai parašo kažkokius savo tikslus ir galima matyt, kaip tie patys tikslai kartojasi ir pas kitus. Taip pat, kaip viduryje temos iš niekur nieko atsiradęs tikslas po to pradeda kartotis ir vėliau. Paprastai tariant kai kurie žmonės sudarydami savo tikslus skaito kitų žmonių pažadus ir pagalvoja "jo jo, sportuot būtų gerai, reikia įsirašyt ir man", nors nei jie nori sportuot, nei yra tam pasiryžę. T.y. vėl išlenda tas mąstymas "būtų gerai", ignoruojant tai, kad pats autorius to daryti visai nenori.
   
  Sprendimas gana paprastas: nekopijuoti, neskaityti kitų žmonių tikslų nesusidarius savųjų ir užsibrėžt tik tokius tikslus, kuriuos pats nori įgyvendint (ne tuos, kur "būtų gerai <insert stuff>", bet kur "noriu būt <insert stuff>") ir kurių įgyvendinimui jauti, kad turėsi ryžto. Jeigu darai kažką tik dėl to, nes kažkas kitas tą daro, tikėtina, kad to ir neįgyvendinsi.
   
  Motyvacijos trūkumas
   
  Žinoma, kai pamatai skaičius 2016-01-01 būna motyvacijos įgyvendint tikslus, kuriuos užsibrėžei vakar, bet ar tos motyvacijos užteks visiems metams? Ar jausiesi taip pat pamatęs pvz. 2016-07-14? Paprastai tariant, ar tavo tikslas yra tau tiek svarbus, kad net be jokio papildomo stimulo tu būsi motyvuotas jį įgyvendint? Ar visgi reikės vasarį jau eit į /r/GetMotivated subredditą ir bandyt ieškot kažkokio stimulo? :) Naujųjų metų pažadas yra ypatingai prastas motyvatorius, ir tą reikėtų suprast iškart užsibrėžus tikslus. Paprastai tariant, tu nedarysi kažko dėl to, nes užsibrėžei tokį tikslą praeitų metų gale.
   
  Sprendimas būtų neužsibrėžt tikslų, kurie tau nėra labai svarbūs, tokių, kurių įgyvendinimui neturėjai motyvacijos praeitais metais. Stebuklingai šiais metais tos motyvacijos neatsiras ir tikėtina, kad jau vasarį būsi pamiršęs savo tikslą. Taip pat netgi atradus tokius tikslus (ir nepamiršus planavimo stadijos, žinoma), reikėtų rast kažkokių external motivators. Retas žmogus sugeba įgyvendint tikslą vien dėl to, nes užsibrėžė tą padaryt gruodžio 31-ą. Paprastai tikslai yra įgyvendinami dėl kitų, dažniausiai asmeninių, priežasčių.
   
  Per daug tikslų
   
  Šitas ypatingai aktualus, ir labai yra susijęs su kopijavimu tikslų. Daug žmonių užsibrėžia ypatingai daug tikslų, darydami prielaidą, kad metai juk ilgi (nors dažniausiai nepradeda vykdyt jų iškart dėl tos pačios priežasties - juk dar daug laiko). Deja, metai nėra ilgi, ir dauguma tikslų yra tokie, kuriuos įmanoma įgyvendint tik part-time (darbo metu juk štangų nekilnosi, ar ne?). O to part-time kiekis pas daugumą nėra toks didelis, kad į jį tilptų daug tikslų+liktų laisvo laiko.
   
  Savaime nėra blogai užsibrėžt daug tikslų, kurių negali įgyvendint, tačiau reiktų nusistatyt prioritetus ir atsirinkt tikslus taip, kad nebūtum pernelyg perkrautas. Jeigu visgi pasisekė ir iki rugsėjo spėjai įgyvendint savo aukščiausio prioriteto tikslus (kuriuos ir pasižymėjai, kaip 2016-ųjų tikslus), kas dabar draudžia imt sekantį žemesnio prioriteto tikslą ir dirbt prie jo? :) Jeigu visgi nespėjai įgyvendint per visus metus, kitąmet įgausi naudingos patirties ir išmoksi geriau planuot savo tikslus bei laiką - žinosi, kiek gali užsibrėžt tikslų, kad juos įgyvendintum! T.y. tavo kiti metai yra jau užprogramuoti būt geresni! O kai tikslai yra įgyvendinami, tai ir motyvacijos yra daugiau juos vykdant.
   
  Nenumatoma, kas bus daroma nepasisekus
   
  Šitai galima pridėt prie planavimo stadijos, tačiau norėčiau išsiplėst. Jeigu esi projektų vadovas, visad turi apgalvot variantą, kad kažkas kažko nespės padaryti, kad pritrūks lėšų ar pan. ir susidaryt "kompromisų matricą", t.y. nusibrėžt, kurie kintamieji yra lankstūs, o kurie - ne. Įsivaizduokime situaciją, kuomet mano tikslas yra "mesti rūkyti", bet jau rugsėjis, aš visą šitą laiką labai stengiausi, bet vis tiek surūkau po pakelį per dieną. Ką man dabar daryti? Tikėtina, kad iki gruodžio aš jau nebemesiu rūkyt ir su tuo susitaikau. Mano galimi sprendimai tokiu atveju:
  1. Pakeist tikslą iš metimo rūkyti į pvz. "pakeisti įpročius ir rūkyt dvigubai mažiau - po pusė pakelio per dieną". T.y. aš pakeičiu savo tikslo apimtį. Nors ir nebūsiu įgyvendinęs savo tikslo pilnai, bet būsiu jį įgyvendinęs dalinai.
  2. Galbūt derėtų patį tikslą perkelti į kitus metus ir toliau stengtis naudojant įvairias metodikas, kurių dar neišbandžiau? Šiuo atveju mano lankstusis kintamasis yra laikas.
  3. Sekantis kintamasis būna piniginės lėšos, tačiau jis šiame pavyzdyje nelabai tinka. :)
   
  Tikėtina, kad tau nepavyks įgyvendint visų tikslų, tikėtina, kad susidursi su sunkumais, apie kuriuos nepagalvojai planuodamas ar užsibrėždamas viziją. Reiktų būt tam pasiruošus iškart - nuspręst, ką esi pasiryžęs paaukot, jeigu tau nepasiseks.
   
  Atidėliojimas
   
  Metai - ilgas laiko tarpas. Ypač sausį atrodo, kad gal dar galima patūsint, o viską palikt vėlesniam laikui. Juk iš 365 dienų liks visos 334 dienos - menkas praradimas, ar ne? Ne. Galbūt tavo tikslams įgyvendinti ir užtektų 334 dienų, bet atėjus vasariui atrodys, kad užteks ir 300 ir t.t. Įsisuksi į procrastinatinimo spiralę, iš kurios ištrūkt nėra lengva, todėl reikėtų į ją neįsisukt apskritai.
   
  Sprendimas yra nurodytas pirmajame punkte - planavimo stadijoje reikia nusibrėžt aiškiai, kada kas bus bandoma įgyvendinti. Ir tas laikas neturi būt "iki gruodžio 31", tai turi būt konkretūs laikai, nurodyti kiekvienam iš tikslų. Taip pat tikslai turi būt pradedami vykdyti iškart.
   
  Išvados!
   
  Neužsibrėžkit naujųjų metų tikslų. Tokia metodika neveikia. :) Bet jeigu visgi nusprendėt, pasinaudokit patarimais viršuje. Didžiosios kompanijos yra sėkmingos ne dėl to, nes jos turi geriausius programerius, ne dėl to, nes ten dirba labai talentingi UX specialistai ar pan., bet pagrinde dėl to, nes jos sugeba ypatingai gerai ir tiksliai planuot visus procesus - t.y. ne tik taip, kad kažkas išleidžiama laiku, bet ir taip, kad darbuotojai būtų laimingi dirbdami ten. Panašią praktiką (žinoma, ne visiškai tiesiogiai) visad įmanoma panaudoti ir asmeniniame gyvenime. :)
   
  Sėkmingų naujųjų 2016-ųjų metų, uždarbiečiai!
×
×
 • Sukurti naują...