Pereiti prie turinio

Arturas1985

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  96
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Airidas10 Crypto mokesčiai   
  Esmė kol tu nepardavei krepšelio vertė nėra svarbu, tas pats kas nupirkai 1kg obuolių, juk nesvarbu kokią vertė kol nepardavei, nes tada turi tik išlaidas. Tu deklaruoji ind. veikloje tik pajamas ir faktinės išlaidos arba 30proc jei nekaupi išlaidų. Tarkim nupirkai 1btc už 50k tai gali jį vedžioti pirmyn atgal kur nori, tu jo nepardavei pajamų negavai, tik turi 50k išlaidų, nors BTC jau milijonas. Dėl lending ir panašiai negaliu atsakyti, nes to nedarau. 
  PSD ir keisis kai deklaruosi, nes PSD moki nuo minimumo, jei uždirbai per metus daugiau tai kitais metais deklaruodamas mokesi pagal skaičiuokle PSD kiek priskaičiuos. VSD irgi pagal skaičiuokle. 
  Bet aišku galima ind. veiklą pasiimti dėl ramybės ir tada jau deklaruoti, kad ir nulius, jei rimtai ir didesnėm sumom žadi prekiauti, jei ten nupirkai į mėnesį už 100 eurų tikrai nemanau, kad labai kas suka galvos 🙂
 2. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo JY KO X Crypto mokesčiai   
  Jei perki/parduodi pastoviai tai tęstinė veiklą, jei nupirkai ir pardavei po metų tai investicija. Tu nori spekuliuoti crypto, tai tikrai nėra investicija. Bet aišku kiekvienas daro pagal save 🙂 
 3. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Airidas10 Crypto mokesčiai   
  Teisiškai yra taip, jei perki/parduodi crypto pastoviai tai jau tęstinė veiklą ir turi išsiimti individualią veiklą ir fiksuoti visus sandorius perskaičiuojant eurais, jei nupirkai ir po metų pardavei tai kaip ir minėjo iki 2500 pelno nieko nemoki, po to 15proc. Aišku daugelis nemoka, ir nieko nerodo VMI, bet čia jau mokesčių slėpimas. Binance jau reikalauja KYC, taip pat paskutiniai veiksmai dėl futures prekybos uždraudimo ES manau rodo, kad stengiasi kuo labiau "legalizuotis". O Binance kortelę aptarnauja tai Contis. Visa debit card is issued by Contis Financial Services Limited. Aišku jei žaidi smulkiai, o dabar tokių vis daugėja tikrai VMI nežais su tokiais, bet jei rimtos sumos ar kažką žadi iš tų pinigų pirkti kaip NT tai jau geriau susitvarkyti, ypac kai esi pasidaręs KYC, vedi pinigus iš banko ir t.t. bet čia jau kiekvienas sprendžia pagal save.
 4. Patinka
  Arturas1985 sureagavo į UnoDėdė Kaip turetų būt sprendžiama pandemija?   
  1. Skleisti kuo daugiau žinių apie tai, kad viruso nėra ir visi skaičiai išgalvoti, o valdžia kažką slepia. Kaip ji slėpė statistiką apie pirmuosius užsikrėtimus ir niekam apie tai nieko nesakė, taip ir dabar sugalvojo slaptą planą, kaip padidinti užsikrėtimų skaičių.
   
  2. Varyt ant Šimonytės be jokių argumentų. Saulius "išsirinkot naują valdžią, tai jos ir klausinėkit" Skvernelis juk žymiai geriau.
   
  3. Išėjus į lauką kaukę laikyt ant smakro ir pešt ciges vieną po kitos arba su kavos puodeliu smaukytis 3 valandas po miestą. O į visus tuos, kurie vaikšto su kaukėm, žiūrėti marozo žvilgsniu lyg grąsintum juos tuoj sudaužyti.
   
  4. Per Kalėdas važiuoti pas gimines, kad ir kas benutiktų. Kadangi esam nevjebenai protingi (nes vieninteliai suprantam, kad viruso nėra ir kad mus visus aplink apgaudinėja), tai tikrai sugalvosim būdą, kaip apeit ribojimą išvykti iš savivaldybės - pro kokį mišką pravažiuosim ar pan.
   
  5. Prieš važiuojant pas gimines, nepamiršti iki uždarant prekybcentrius spėt apsilankyt juose visuose. Burgeriai patys nesusivalgys, kalėdinės dpvanos pačios nesusipirks.
   
  6. Pajutus peršalimo simptomus niekada nesikreipti į jokią gydymo įstaigą. Pageidautina eiti į darbą ir niekam nesakyti, kad blogai jautiesi. Jeigu dirbi paslaugų srityje, tai gali tiesiog nešioti ######ną kaukę arba plastmasinį skydelį, kuris ni-xuja neapsaugo. Jeigu kepi kokias picas, būtinai į darbą eik su 38c temperatūra ir čiaudėk ant maisto, kurį gamini. Nesvarbu, kad be koronos dar yra n įvairių ligų ir virusų, bet paskola pati neišsimokės, todėl į darbą reiktų eiti ir su atviru kaulo lūžiu.
   
  7. Ne tik, kad nenešioti kaukių, bet ir p-istis su atsitiktiniais žmonėmis, nenaudojant prezervatyvų ar kontracepcijos.
   
  8. P-ašikus ar p-amyžus tiek namie, tiek viešajame tualete ne tik, kad nesivalyt š-iknos, bet ir niekada rankų nesiplaut.
   
  9. Vaikų ne tik, kad neskiepyt jokiom vakcinom, bet ir daryti "atvirkštinį prijomą" - paimt nosinę ir su ja braukiant pereit per visas rankenas kokiam nors akropolyje, o tada duot vaikui išsipūst nosį. Va čia būtų geras imuniteto sukūrimas, o ne kažkokie, N-AXUI, atsiprašant, D-EBILŲ, baigusių doktorantūras kembridžuose (aš taigi su 12 klasių išsilavinimu, b-let, geriau žinau), sukurti skiepai.
   
  10. P-oxui, kad karantinas. Per naujaką būtinai eit sprogdint petardų, nusitraukt galūnę arba girtam paslyst ant ledo, susilaužyt ranką ir važiuot į traumatologinį. Tada ten užkimšt eiles ir, kas be ko, viskuo piktintis rėkaujant ir keiktis ant gydytojų.
   
  11. Kadangi čia uzdarbis.lt, tipo IT bendruomenė ten ar kažką, tai reikia bandyt investuot ir pasipelnyt iš žmonių nelaimės arba to, kad jie lengvai pasiduoda manipuliacijoms. Sukt varkes su kokiu telemarketingu: sukurti fake'inę investavimo platformą, skambinti žmonėm ir siūlyt investuoti labai gerom sąlygom į "medicinos įmonių akcijas". Tada jiems pervedant pinigus, sistemoje rodyti +300% kasdienį prieaugį, o kai jau bus sumerkta kokie 10K, uždaryt platformą ir išsigrynint pinigus per kokį nors j-obaną bitkoiną.
 5. Patinka
  Arturas1985 sureagavo į tuner Apie Samsung akciją "seną į naują"   
  Sveiki,
   
  noriu pasidalinti savo mintim apie Samsung akciją ir apskritai apie Samsung. Pamėginsiu nusiųsti ir į Delfi, Lrytą, bet abejoju, kad išspausdins, kas norės rašyti blogai apie savo didelius reklamos užsakovus..
   
  Žodžiu, esu (o gal jau buvau) Samsung telefonų fanas, nuo tada kai labai taupiau ir nusipirkau Galaxy S2, vėliau ir toliau pirkdavau Samsungus peršokdamas maždaug kas antrą modelį, S4, S6 edge, S8, S9 - kurį naudoju dabar. Užpraeitą savaitę užmačiau tokią akciją, vadinasi "seną į naują" tai yra perkant S20 FE, S20 arba S20+, galima atnešt savo seną telefoną ir jie paskaičiavę kiek telefonas yra vertas padaro dvigubą nuolaidą tokiai sumai. Mano atveju pasinaudojus Samsungo skaičiuokle, įvedus, kad atnešiu arba atsiųsiu (prie siuntimo dar grįšiu, nes čia visiška apgaulė) rodė vertę 200eur, padvigubinus 400 eur, reiškia, kad perkant tarkim S20FE už 659 eur, reiks mokėti tik 259 ir atiduoti savo seną. Iš pradžių bandžiau pasikonsultuoti telefonu, konsultantai pasakė nusipirkti kitą tel, savo seną išsiųsti ir vėliau bus pervesti 400 Eur.
   
  Nelabai pasitikėjau tokiu siuntimo pasiūlymu tai nuvažiavau į Samsung parduotuvę, kad iš karto primokėti tik 259, o ne laukti pinigų grąžinimo. Pasirodė, kad niekur FE modelių jau nebeturi, tiek to galvoju paimsiu S20, nors ir keliais šimtais brangiau. Padaviau savo S9 telefoną, konsultantė apžiūrėjo ir sako, galim duoti daugiausia 60 Eur nuolaidą, nes ekranas su defektu. Paprašiau, kad parodytų kur, nes telefonas realiai idealios būklės. Įjungus mėlyną spalvą per serviso meniu, gerai įsižiūrėjus matosi neryškus kvadratukas toje vietoje kur yra grįžimas į meniu. Toje vietoje visada dega kvadratas kai naudojiesi telefonu (kas turi žino, kad dega "home" grįžimas, pas visus po to kai nebedaro atskiro mygtuko kaip seniau). Ką noriu pasakyt, kad čia ne defektas, o būdas pasipinigauti, jie patys puikiai žino, kad tą "nematomą" kvadratą gali įžiūrėt ant bet kurio telefono, kainą nukerta nuo žadėtos 400 iki 60, dėl to ir ragina siųsti paštu, paskui laukti grąžinimo, kai jie įvertins. Jeigu visgi čia tikrai skaitosi defektas tai vartotojai dėl jo niekaip nekalti, o čia yra Samsungo OLED brokas visuose telefonuose.
   
  Bandžiau jiems rašyti skundą elektroniniu paštu, bet vis atrašo atgal (jau 3 kartus, kad ir kaip mėginčiau išdėstyti savo poziciją) kaip kokie robotai: "Atsiprašome jei ši prekė arba paslauga jums suteikė nepatogumų, jei turėsite daugiau klausimų kreipkitės vėl". Po tokių atsakymų kaip šlapiu skuduru per veidą, nuo vieno žmogaus jiems nuostolio nebus, bet jau nebegalėsiu pirkti Samsungų toliau po tokios apgaulės su akcija ir tų robotiškų atsakymų.
 6. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 7. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 8. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 9. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Alonsas Kebabinė   
  Dėl pačio kebabų populiarumo, tiesiog anksčiau nebuvo tiek alternatyvų, tai visi žinojo tik kebabus ir čeburėkus, o dabar ant kiekvieno kampo picos, burgeriai, sushi ir t.t. Aišku kebabų pirkėjų išlieka, nes kokiam darbininkui, moksleiviui, studentui ir panašiai pigu/greita/sotu. Bet tikrai uždarbis daug mažesnis nei prieš 5-10 metų. jau nekalbu dar seniau.
  Tiesiog labai pabrango darbuotojai, produktai, nuomos ir t.t. Jau nekalbu, kad seniau mažiau klibino visos inspekcijos, tai kiti tikrai rizikuodavo, nemažai tokių jau prigavo paskutiniu metu. Nežinosi kada sulauksi vizito :)
  Kaip pačiam turint kebabinę, tai galvojam apie kitą verslą, per daug konkurencijos, visi tikrai jau atsivalge kekabų ir kažko naujo nenustebinsi, net ir su plačiu meniu. Aišku yra taškų kur tikrai gerai gyvena ir gyvens, bet maitinimo sfera tikrai sunki, reikia nemažai įdėti darbo ir pačiam, labai aišku svarbu ir kokybė, padarys vieną kartą blogai, iškart visi kalbės, daryk super pripras ir ačiū nepasakys :D O palaikyti kokybę kainuoja, nes vat atveš tiekėjas brangiau produktus ir galvok ką daryti, ar kelsi kainas ar kris kokybė ar tavo pelnas.
 10. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Alonsas Kebabinė   
  Dėl pačio kebabų populiarumo, tiesiog anksčiau nebuvo tiek alternatyvų, tai visi žinojo tik kebabus ir čeburėkus, o dabar ant kiekvieno kampo picos, burgeriai, sushi ir t.t. Aišku kebabų pirkėjų išlieka, nes kokiam darbininkui, moksleiviui, studentui ir panašiai pigu/greita/sotu. Bet tikrai uždarbis daug mažesnis nei prieš 5-10 metų. jau nekalbu dar seniau.
  Tiesiog labai pabrango darbuotojai, produktai, nuomos ir t.t. Jau nekalbu, kad seniau mažiau klibino visos inspekcijos, tai kiti tikrai rizikuodavo, nemažai tokių jau prigavo paskutiniu metu. Nežinosi kada sulauksi vizito :)
  Kaip pačiam turint kebabinę, tai galvojam apie kitą verslą, per daug konkurencijos, visi tikrai jau atsivalge kekabų ir kažko naujo nenustebinsi, net ir su plačiu meniu. Aišku yra taškų kur tikrai gerai gyvena ir gyvens, bet maitinimo sfera tikrai sunki, reikia nemažai įdėti darbo ir pačiam, labai aišku svarbu ir kokybė, padarys vieną kartą blogai, iškart visi kalbės, daryk super pripras ir ačiū nepasakys :D O palaikyti kokybę kainuoja, nes vat atveš tiekėjas brangiau produktus ir galvok ką daryti, ar kelsi kainas ar kris kokybė ar tavo pelnas.
 11. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Alonsas Kebabinė   
  Dėl pačio kebabų populiarumo, tiesiog anksčiau nebuvo tiek alternatyvų, tai visi žinojo tik kebabus ir čeburėkus, o dabar ant kiekvieno kampo picos, burgeriai, sushi ir t.t. Aišku kebabų pirkėjų išlieka, nes kokiam darbininkui, moksleiviui, studentui ir panašiai pigu/greita/sotu. Bet tikrai uždarbis daug mažesnis nei prieš 5-10 metų. jau nekalbu dar seniau.
  Tiesiog labai pabrango darbuotojai, produktai, nuomos ir t.t. Jau nekalbu, kad seniau mažiau klibino visos inspekcijos, tai kiti tikrai rizikuodavo, nemažai tokių jau prigavo paskutiniu metu. Nežinosi kada sulauksi vizito :)
  Kaip pačiam turint kebabinę, tai galvojam apie kitą verslą, per daug konkurencijos, visi tikrai jau atsivalge kekabų ir kažko naujo nenustebinsi, net ir su plačiu meniu. Aišku yra taškų kur tikrai gerai gyvena ir gyvens, bet maitinimo sfera tikrai sunki, reikia nemažai įdėti darbo ir pačiam, labai aišku svarbu ir kokybė, padarys vieną kartą blogai, iškart visi kalbės, daryk super pripras ir ačiū nepasakys :D O palaikyti kokybę kainuoja, nes vat atveš tiekėjas brangiau produktus ir galvok ką daryti, ar kelsi kainas ar kris kokybė ar tavo pelnas.
 12. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 13. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 14. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 15. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 16. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 17. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 18. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 19. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 20. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 21. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Auksinis Kebabinė   
  Turiu kebabinę, samdomės darbuotojus ir patys dirbame. Aišku mažam mietelyje savi niuansai, bet keletas pastebėjimų.
  Dėl darbuotojų, tai tikrai rasti dabar normalių darbuotojų daug sunkiau, manau dauguma moka kažkokį minimumą + nuo dienos apyvartos ar tam tikro skaičiaus damoka, čia jau kaip kas sugalvoja. Prieš priimant kažką tikrai verta patikrinti FB, mažam miestelyje aišku ir per kitus sužinai apie žmogų, nes tikrai galima užšokti ant ne kokio darbuotojo.
  Dėl vagysčių tai juk galima sudėti kameras viduje, bent jau žinosi kas vyksta :)
  Aišku kas labai svarbu, tai ir pačiam bent jau pasidomėti/pasirodyti kebabinėje, nes tikrai daug kur skanus kebabai buna, kol dirbo/dirba šeimininkai, nereik tikėtis iš darbuotojų stebuklų. Jei darbuotojai žinos, kad bet kada gali atvažiuoti tai nemanau, kad nešis savo lavašus ir panašiai :D
  Ir naudok normalų gerą padažą, nes nėra blogiau, kai kur nusiperki paragauti kebabą ir padažas tiek atskiestas, kad bėga pro visur, geriau mažiau jo, bet tiršto ir kokybiško, nei kažkokios paplavos.
 22. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Variantas Coinsbit - Nemokami 100-200$   
  Hmmm, na kad Coinsbit visas Exchange volume yra FAKE, užtenka pažiūrėt TOP 4 pagal Volume, o pagal Liquidity net nėra top 50 :D ir dar užtenka pažiūrėti į trade history ir sell/buy orders išstatytus :D
  Idomu kas pirks tuos CNB kai visi norės parduoti? bet aišku galima pažaisti, nors tikrai netikiu, kad kažkas gausis. Binance coinų buvo 200 milijonų, CNB 1,5 milijardo :D
  Crypto. com tai ten Monaco coin, kur visai kita situacija :)
   
  Yra ir daugiau apie Coinsbit čia:
  Coinsbit Scam?
 23. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Variantas Coinsbit - Nemokami 100-200$   
  Hmmm, na kad Coinsbit visas Exchange volume yra FAKE, užtenka pažiūrėt TOP 4 pagal Volume, o pagal Liquidity net nėra top 50 :D ir dar užtenka pažiūrėti į trade history ir sell/buy orders išstatytus :D
  Idomu kas pirks tuos CNB kai visi norės parduoti? bet aišku galima pažaisti, nors tikrai netikiu, kad kažkas gausis. Binance coinų buvo 200 milijonų, CNB 1,5 milijardo :D
  Crypto. com tai ten Monaco coin, kur visai kita situacija :)
   
  Yra ir daugiau apie Coinsbit čia:
  Coinsbit Scam?
 24. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo Variantas Coinsbit - Nemokami 100-200$   
  Hmmm, na kad Coinsbit visas Exchange volume yra FAKE, užtenka pažiūrėt TOP 4 pagal Volume, o pagal Liquidity net nėra top 50 :D ir dar užtenka pažiūrėti į trade history ir sell/buy orders išstatytus :D
  Idomu kas pirks tuos CNB kai visi norės parduoti? bet aišku galima pažaisti, nors tikrai netikiu, kad kažkas gausis. Binance coinų buvo 200 milijonų, CNB 1,5 milijardo :D
  Crypto. com tai ten Monaco coin, kur visai kita situacija :)
   
  Yra ir daugiau apie Coinsbit čia:
  Coinsbit Scam?
 25. Patinka
  Arturas1985 gavo reakciją nuo juliusbmx Nemokami 25€ Luno platformoje   
  Spėjau pasinaudoti bonusu, dėkui temos autoriui :)
×
×
 • Sukurti naują...