Pereiti prie turinio

Simonm

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  200
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Simonm

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Simonas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

852 profilio peržiūros
 1. Prieš pradedant rekomenduočiau susirinkti visą info. Taip pat sutarties reikia stiprios su tiekėju (šiuo atveju tai labiau kaip platintojas, kadangi gamintoją galima laikyti pagrindiniu tiekėju). Dažnai gamintojai būna nustatę išimtines platinimo jurisdikcijas, pvz. paskiria vieną platintoją Lietuvos Respublikoje ir pan.
 2. Passcamp lietuvių naudoju, patogu, yra įskiepis chrome
 3. Man buvo google Security check-up rašę, jog forumcinemas.lt passwordas paimtas per leaką. Detalesnės info nerašė.
 4. Fentanilis dar, kiek girdėti teko.
 5. Bėda, kad RAM pas m1 yra integruoti į plokštę bei rašo, kad neupgradable. Tai manau nepavyks dasidėti vėliau
 6. Sveiki, noriu įsigyti m1 macbook air, svarstau variantą su 8 gb RAM, ar tiek šiais laikais pakanka? Pvz. dabar įsijungus vien uždarbio puslapį ir visom programom išjuntom, ant windows 10 rodo, kad 4,4 gb RAM naudojama. Ar vertėtų žiūrėti su 16 RAM? POREIKIAI: Su vaizdo/foto/programavimu nedirbu, paprastai turiu atsidaręs apie 20 interneto langų (chrome), kelis word, pdf failus, viber, sharepoint, outlook ir pnš., visad naudojau 16 gb RAM (bet windows), tai įdomu, ar nebus trūkumo su 8 RAM (nors macai lyg ir ne tokie alkani resursams).
 7. Dabar miesto kibirą už 2 sav. uždarbį vairuoju, techniškai tvarkingas, bet atsiranda poreikis tolimesniems važiavimams, todėl reiktų komfortiškesnio auto. Tai galvoju apie 3-4 mėn. uždarbio vertės auto įsigijimą. Taip pat gal kažkiek ir mano darbo specifikoje klientams geresnį pirminį įspūdį sukeltų jeigu atvažiuočiau su brangesne auto, bet vėliau vistiek viskas susiveda į darbo kokybę.
 8. Vykdomieji raštai dėl admin. baudų turi būti perduodami vykdymui per 3 mėn., o išieškomi per 2 metus. Jeigu nėra vengimo požymių, po 2 m. vykdomoji byla turi būti nutraukta, o vykdymo veiksmai sustabdomi. Jeigu antstolis išieškojo skolą nesilaikydamas šių terminų, galima teikti skundą ir prašyti grąžinti neteisėtai nuskaičiuotus pinigus. Toks atvejis, kai po 10 ir daugiau m. antstoliai atsibunda yra realus ir pasitaiko gana dažnai. Pateikus skundą jį dažniausiai patenkina (yra niuansu). Į kitą autoriaus rašliavą (kitaip nepavadinsi) nesigilinau, Juratis aplamai skleidžia komunistines idėjas
 9. Jeigu sekasi dabartinėje veikloje, tai į ją ir investuoti, plėstis ir t.t.
 10. Kuo daugiau visko nurodai, tuo mažiau galimybių ateityje kilti ginčams.
 11. Čia labai paprastas reikalas, bet kurioje advokatų kontoroje tau patars ir parengs atsakymą arba reikalui esant atsiliepimą į ieškinį.
 12. Nustok bendraut su jais telefonu, parašyk arba el. paštu arba laišką, kad automobilį buvai pardavęs, už įvykį nesi atsakingas ir su skola nesutinki. Situacija absurdiška, bet į tai reikia žiūrėti rimtai. Be teismo iš tavęs nieko išieškoti negali, tai jeigu jau gausi ieškinį, patariu pas advokatą kreiptis.
 13. Na šiaip veikė tikrai neblogai, bet modelis jau senesnis, tai buvo gan didelio storio, svorio, baterija pavargus, taip pat ekranas ne IPS, šviečiant saulei buvo labai neryškus. Esminis trūkumas SSD nebuvimas, tai man irgi ardyt, pirkt SSD, keisti, perrašyti windows būtų sukėlę nepatogumus. Ačiū už patarimus visiems, jau iškeičiau į kitą modelį. Temą galima rakinti.
×
×
 • Sukurti naują...