Pereiti prie turinio

Simonm

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  205
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Simonm

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Simonas
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

1.686 profilio peržiūros
 1. Galiojimo laikas: 8 dienos ir 28 minutes

  • Parduodu
  • Naujas

  Parduodu juodos spalvos Apple Watch 8 45 mm LTE (esim, t. y. veikia internetas be telefono). Be devėjimo žymių. Garantija dar pusantrų metų (pirktas LT). Pridedu dėžutę ir visus priedus, pakrovėjas, papildoma apyrankė. Kaina 375 EUR. Kaunas.

  350 €

 2. Parduodu juodos spalvos Apple Watch 8 45 mm LTE (esim, t. y. veikia internetas be telefono). Be devėjimo žymių. Garantija dar pusantrų metų (pirktas LT). Pridedu dėžutę ir visus priedus, pakrovėjas, papildoma apyrankė. Kaina 399 EUR. Kaunas.
 3. Ką manot apie Volvo xc90 iki 2013 ar 2014 metų (nepamenu iki kada ėjo)? Atsiradus poreikiui dideliam auto pradėjau žvalgytis būtent į šį modelį, atrodo mažiau problematiški nei panašaus dydžio konkurentai (x5, ml), aišku tokių metų jos visos tiksinčios bombos
 4. Dėl dalininkų skaičiaus, kiek pamenu įstatyme nėra tokio reikalavimo, gal nebent įstatuose nusimatę tokį dalyką. Nors VšĮ yra ribotos atsakomybės JA ir VšĮ dalininkai kaip ir UAB akcininkai įprastai neša mažesnę atsakomybę nei vadovas, bet patarimas būtų nelįsti ten, kur nesupranti. O jeigu jau nuspręsi, reiktų gerą due diligence atlikti, pasirašyti saugią dalininko teisių perleidimo/pardavimo sutartį.
 5. Jeigu turi sutartį, sąskaitą, apmokėjimo įrodymus - reikia teikti pareiškimą dėl teismo įsakymo išdavimo. Jeigu aukščiau nurodytų dokumentų neturi, bet pvz. turi susirašinėjimus, arba juos gali gauti, tai reiktų ieškinį teikti. Neklausyk kas čia sako jog atgauti neįmanoma, turbūt jie nėra su tuo susidūrę. Kai ginčas tarp fizinių asmenų be bylinėjimosi patirties, tai labai daug būtų yra gauti tų įrodymų - rašyk, skambink, svarbu viską fiksuoti. Dar aišku tam tikrais atvejais gali pakakti ir normalios teisinės pretenzijos.
 6. Prieš pradedant rekomenduočiau susirinkti visą info. Taip pat sutarties reikia stiprios su tiekėju (šiuo atveju tai labiau kaip platintojas, kadangi gamintoją galima laikyti pagrindiniu tiekėju). Dažnai gamintojai būna nustatę išimtines platinimo jurisdikcijas, pvz. paskiria vieną platintoją Lietuvos Respublikoje ir pan.
 7. Passcamp lietuvių naudoju, patogu, yra įskiepis chrome
 8. Man buvo google Security check-up rašę, jog forumcinemas.lt passwordas paimtas per leaką. Detalesnės info nerašė.
 9. Fentanilis dar, kiek girdėti teko.
 10. Bėda, kad RAM pas m1 yra integruoti į plokštę bei rašo, kad neupgradable. Tai manau nepavyks dasidėti vėliau
 11. Sveiki, noriu įsigyti m1 macbook air, svarstau variantą su 8 gb RAM, ar tiek šiais laikais pakanka? Pvz. dabar įsijungus vien uždarbio puslapį ir visom programom išjuntom, ant windows 10 rodo, kad 4,4 gb RAM naudojama. Ar vertėtų žiūrėti su 16 RAM? POREIKIAI: Su vaizdo/foto/programavimu nedirbu, paprastai turiu atsidaręs apie 20 interneto langų (chrome), kelis word, pdf failus, viber, sharepoint, outlook ir pnš., visad naudojau 16 gb RAM (bet windows), tai įdomu, ar nebus trūkumo su 8 RAM (nors macai lyg ir ne tokie alkani resursams).
 12. Dabar miesto kibirą už 2 sav. uždarbį vairuoju, techniškai tvarkingas, bet atsiranda poreikis tolimesniems važiavimams, todėl reiktų komfortiškesnio auto. Tai galvoju apie 3-4 mėn. uždarbio vertės auto įsigijimą. Taip pat gal kažkiek ir mano darbo specifikoje klientams geresnį pirminį įspūdį sukeltų jeigu atvažiuočiau su brangesne auto, bet vėliau vistiek viskas susiveda į darbo kokybę.
 13. Vykdomieji raštai dėl admin. baudų turi būti perduodami vykdymui per 3 mėn., o išieškomi per 2 metus. Jeigu nėra vengimo požymių, po 2 m. vykdomoji byla turi būti nutraukta, o vykdymo veiksmai sustabdomi. Jeigu antstolis išieškojo skolą nesilaikydamas šių terminų, galima teikti skundą ir prašyti grąžinti neteisėtai nuskaičiuotus pinigus. Toks atvejis, kai po 10 ir daugiau m. antstoliai atsibunda yra realus ir pasitaiko gana dažnai. Pateikus skundą jį dažniausiai patenkina (yra niuansu). Į kitą autoriaus rašliavą (kitaip nepavadinsi) nesigilinau, Juratis aplamai skleidžia komunistines idėjas
 14. Jeigu sekasi dabartinėje veikloje, tai į ją ir investuoti, plėstis ir t.t.
×
×
 • Sukurti naują...