Pereiti prie turinio

Vytenis96

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  56
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  0%

Vytenis96 paskutinį kartą laimėjo Gegužės 3 2018

Vytenis96 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Vytenis96

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

1.384 profilio peržiūros
 1. Paraiškos vertinimo kriterijai keičiasi kasmet?
 2. Vienas iš vertinimo kriterijų yra Asmens turimos kvalifikacijos (įgyto išsilavinimo) atitiktis steigiamai darbo vietai. Kaip šiuo atveju yra vertinama ta kvalifikacija? Ar kelių dienų kursai galėtų skaitytis kaip įgyta kvalifikacija? Pavydžiui ketinu užsiimti aplinkotvarka ar miškininkyste ir baigiu kelių dienų trukmės pjūklininko ar panašius kursus, ar jie skaitytųsi kaip kvalifikacija?
 3. O jei be dokumentų tai kas tada? Atima prekes? Deda baudą? Kiek suprantu tai didžioji dauguma kas veža iš bazių tai rizikuoja ir važiuoja be dokumentų? 😄 įdomiai ar dažnai tikrina?
 4. Sveiki, noriu pasiteirauti. Ketinu pirkti prekes iš bazių esančių Lenkijoje ir jas pardavinėti Lietuvoje. Ar vežantis prekes per sieną užtenka turėti tik prekių įsigijimą patvirtinančius dokumentus, jei pvz sustabdytų muitinė?
 5. Sveiki, galbūt yra uždarbiečių, kurie užsiima aplinkos tvarkymu, t.y. žolės pjovimu, sniego valymu ir panašiai bei norėtų susipažinti? Turiu keletą klausimų. :)
 6. Sveiki, gal yra uždarbiečių kurie perka prekes iš bazių lenkijoje? Turiu keletą klausimų pm. 🙂
 7. Grupės pavadinimas: AUTOMOBILIAI IR JŲ DALYS IKI 300 EUR Cover ir pin post išnuomota iki gruodžio Parduodu dėl laiko stygiaus, paskutiniu metu grupę esu šiek tiek apleidęs Puiki galimybė uždirbti pasyvių pajamų iš reklamos ir cover, pin post nuomos! Pradinė kaina: 200 EUR Aukciono pabaiga : 2021 06 13 20:00h
 8. Sveiki, pirkčiau facebook puslapį, domina įvairūs pasiūlymai. Biudžetas iki 200 europinių.
 9. Sveiki, turiu facebook grupę AUTOMOBILIAI IR JŲ DALYS IKI 300 EUR. Grupė yra aktyvi, 47 000 narių, grupės niekur nereklamuojant į mėnesį prisijungia +- 600 narių. Kokia galėtų būti tokios grupės kaina?
 10. Sveiki, pirkčiau facebook grupę su lietuviška auditorija. Domina įvairūs variantai.
 11. Sveiki, gal kas galėtume šiek tiek pakonsultuoti keliais klausimais dėl merkandi?
 12. Sveiki, užsiimu: miškų ugdymu,kraštovaizdžio priežiūra. Ieškau: Žmogaus, kuris galėtų pakonsultuoti apie prekybą paletėmis.
 13. Sveiki, Pastaruoju metu labai susidomėjau nekilnojamo turto brokerio darbu. Galbūt yra uždarbiečių dirbusių/dirbančių šioje srityje ir galinčių pasidalinti patirtimi?
×
×
 • Sukurti naują...