Pereiti prie turinio

DeSigneR

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.780
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo mindaugasss1 Grafinio dizaino programos   
  Jau radau :)
 2. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo 6yt1s WAP projekto kūrimas   
  Įžanga


  Pradėsiu nuo to, kad labiau esu linkęs rašyti apie WAP projektus.
   

  Nuo ko pradėti ?


   
  Kuriant betkokį tinklalapį, jam pirmiausia reikia idėjos. Dažnai jaunus žmones užpuola entuziazmas ir norisi pradėti kažką veikti tą pačią akimirką. Deja, taip daryti nėra gerai, nes neretai iš to nieko neišeina. Patarčiau pasiimti popierius lapą ir išdėstyti savo mintis kas po ko eis, kokia bus darbų eiga ir viso tinklapio išvaizda.
   

  Idėja.


   
  Jos dažniausiai ateina netikėtai arba pamačius kažkokį projektą norisi ir pačiam panašų pasidaryti. Na kaip kartais darau aš. Pamatau kažkokį tai įdomų ir pelningą web projektą, tuojau sumąstau jį perdaryt ant wap. Ir štai, po poros dienų projekto pelnas jau siekia 10-15lt į dieną.
   
  Būna, kad idėjos ateina besiruošiant miegoti. Tokiu atveju nuoširdžiai patariu užsirašyti idėją ant lapo, nes ryte jau nebeatsiminsit apie ką galvojot :)


  Projekto kūrimas


  Projekto kūrimas nevisada reikalauja daug laiko. Tai priklauso nuo projekto ir nuo žmogaus. Jei tau nereikia mokytis programuoti, turi daug laiko, stenkis viską padaryti kuo greičiau, na, kad tai būtų pagrindinis jūsų tikslas tuo metu, o ne pažaistį kokį žaidimą ir poto kurti.


  Kaip žinoti, kad projektas sukurtas ?


   
  Būna atvejų, kad kuri, kuri ir nežinai kada sustoti, nes vis atrodo, kad sekantis atnaujinimas yra mirtinai reikalingas. Tai iš asmeninės patirties patariu NEKURTI PROJEKTO IKI GALO IŠKART. Duokit žaidėjams/vartotojams apžiūrėt pradinę versiją, tada tobulinkit. Taip neprarasit lankytojų, tik juos padauginsite, nes jie yra smalsūs ir laukia, kas bus toliau.


  Kaip išreklamuoti projektą ?


   
  Šiuo metu WAP rinkoje populiariausia reklama - SMS reklama. 1, 2 litus kainuojančios sms reklamos nesikandžioja, turint omeny kiek per jas ateina lankytojų. Svarbiausia antraštėje nurodyti tikrą aprašymą, o ne dedant wap žaidimą rašyti “NUOGAS MAČIULIS” (tokią antraštę šiandien pastebėjau viename populiariame portale :))
   
  Svetainės, kuriose puikiai tarnauja sms reklamos :
   
  http://xbbx.net
  http://nea.lt
   
  http://waplove.net
   
  http://tob.lt
   
  http://wtop.us (gal ir nedaug peržiūri per dieną, bet išlieka ilgai.)
   
  Na ir dar daugybė svetainių, kurias galite rasti http://wtop.us ar http://cntr.finx.lt.
   
  Kitas variantas - pirkti reklamas, kurios būtų rodomos nurodytą laikotarpį (mėnesį, savaitę, dieną ar valandą) ir ji būtų patalpinta kažkur jai skirtoje vietoje. Tokių reklamų mokestis dažniausiai būna bankiniu pavedimu, bet paskaičiavus kiek gauname sms reklama ir banku, vis gi, ši reklama apsimoka labiau.
   
  Svetainės, kuriose galima nusipirkti tokią reklamą :
   
  http://xbbx.net
  http://nea.lt
   
  Yra dar viena galimybė gauti pigios reklamos, tai rasti kokią nors svetainę, kuri neturi įsidėjusi jokios reklamos ar neturi uždarbio ir pirkti reklamą. Dažniausiai susisiekus su tokio tipo svetainės administratoriumi, jis pasiūlo 2-10lt kainą už mėnesį (juokinga kaina), o neretai tokios svetainės turi 100+ unikalių lankytojų per dieną, taigi - vėl neprašausite.
   
  Dar galite bandyti brautis į wap katalogus, nemokamų reklamų skiltis ir panašias vietas, nors netikiu jų sėkmė :)
   
  Jei jūsų projektas yra susijęs su uždarbiu internete ar kažkuo panašaus, bandykite brautis į google paieškos viršunes su įvariais raktažodžiais. Pats negalvojau, kad kažkas gali ieškot tokio projekto, kaip mano googlėj, bet pasirodo per dieną keli lankytojai ateina ir tai paskatino mane kilti į google top pozicijas :D
   

  Uždarbis


   
  Uždirbti wap’e galima daug būdų.
   
  1. SMS apmokėjimai.
   
  2. Reklama
   
  3. Paslaugos/papildymai iš žaidėjų/vartotojų.
   

  Sms apmokėjimai


   
  Šis būdas buvo labai populiarus, jo populiarumas šiek tiek smuko šiuo metu dėl nevykusio Tele2 žingsnio - uždrausti naudotis paslaugomis, jei savininkas neturi ĮV pažymėjimo.
   
  Taigi. Užsiregistruojate, susikuriate raktažodį ir siūlote nariams siųsti žinutes už paslaugas tinklalapyje. Po sėkmingo sandorio jūs gaunate tam tikrą procentą nuo SMS kainos.
   
  http://mokejimai.lt
   
  http://fortumo.com (nuo rugsėjo 17d. tik su ĮV paž.)


  Reklama


   
  Reklamos talpinimu WAP portale susidomėjau visai neseniai, prieš keletą dienų. Tačiau tai mano manymu yra žymiai geriau nei surinkinėti SMS žinutes iš vartotojų (žinoma, galimi ir abu variantai kartu :D). Visas uždarbis priklauso nuo lankytojų bei jūsų fantazijos. Yra daugybė būdų apeiti jų taisyklę, neva negalima raginti vartotojo spausti ant nuorodos.
   
  Šiuo metu naudoju šią reklamos sistemą :
   
  http://admob.com
   

  Papildymai iš vartotojų


   
  Na, jei neturite bent 14 metų, jums greičiausiai teks surinkinėti pinigus iš vartotojų kitu būdų. Labiausiai paplitęs būdas yra imti papildymus. Narys jums parašo PM žinutę su papildymo kodais, jūs pasipildote ir suteikiate paslaugą. Gaunate 100Proc. sumos. Įš dalies geriau nei SMS apmokėjimai, tik kad šis būdas negali būti automatizuotas.
   
  P.S. Jei kas neaišku ar reikia papildyti - sakykit. Parašiau ką žinojau iš savo patirties, žinoma, kad kažko nepaminėjau, tad jei priminsit - dar ką nors papasakosiu :D
 3. Patinka
  DeSigneR sureagavo į Aurimas Toaster Swipe - naujas mano žaidimas Android ir iOS!   
  Sveiki,
   
  ir vėl aš čia su savo žaidimais! Šį kartą pristatau nedidelį gamejam projektas per 3 mėnesius virtusį gana neblogai išdirbtu arkadiniu žaidimu. Pirmas, kuriame nėra paršo personažo... kol kas. Išvaizda apgaulingai vaikiška, bet pereit visus 30 lygių (bus daugiau) reikės nevaikiškų nervų, reakcijos ir taiklumo. Yra ir keli nesibaigiantys kliūčių ruožai, bet su tais dar man reikėtų padirbėt. Ir built-in lygių kūrimo sistema, kuri leidžia sukurtus kambarius siųst į internetą ir parsisiųst turint unikalų kodą.
   
  Android: https://play.google....snoutup.toaster
  iOS; https://itunes.apple...pe/id1187726203
   
  http://i.imgur.com/4r77E9Vl.png
   
   
  Išbandykit... arba kam jaunesniam pasiūlykit! :) Jei turit
   
  Gameplay video tingintiems siųstis:
   

 4. Patinka
  DeSigneR sureagavo į android 1000€ per mėnesį iš Youtube   
  Paboostink posta uz koki 10usd, daugiau zmoniu pamatys
 5. Patinka
  DeSigneR sureagavo į Tmaster Toaster Swipe - naujas mano žaidimas Android ir iOS!   
  Aš spaudžiu tau auksinį TAIP mygtuką :D
  turi potencialo.
  Ne tik šitas, bet visi tavo žaidimai puikiai išdirbti. Su besimušančia keule steame žaidžiu iki šiol :)
  Dirbk su reklamų pirkėjais, kad bežaidžiant rodytų kokį reklamos klipuką ar kažką, už kurį gautum pinigo, ir kompensuotum bemieges naktis :)
  Man pvz labai patinka reklamos stilius "hill climb racing 2" iOS žaidime.
 6. Patinka
  DeSigneR sureagavo į Creatium Tesla Gigafactory Lietuvoje   
  Na, čia reikia mąstyti kaip verslininkui. Mes nesame vieninteliai, norintys tos gamyklos. Tad galime laimėti tik pasiūlę geresnes sąlygas: mokestines lengvatas, greitį išduodant leidimus ir t.t. Visur tą galime padaryti: pavedžiosime už rankų po kabinetus, greitai galime paruošti leidimus ir atlikti reikalingas analizes (kai koks Premjeras tą padaryti palieps), galime suveikti dideles mokestines lengvatas. Reikia tik aukščiausių valdžios pareigūnų supratimo. Lyg ir yra, žiūrėsim ar tikras.
   
  Tesla čia gamintų baterijas. Ne automobilius surinkinėtų. Tad eksportas būtų tik į ES esančias Teslos auto surinkimo gamyklas. Todėl Tesla įkrovimo stotelės argumentas čia visiškai netinka. Jos nėra, nes dar nėra rinkos (ant rankų pirštų galima Teslas suskaičiuoti). Ir nors lengvatos elektromobiliams būtų moralinis paskatinimas Teslai, tai taipogi vargiai yra įtaką darysiantis veiksnys.
   
  Norėdami patiekti savo pasiūlymą, pirma turėtume jį turėti. Negalime nusiųsti emailo Muskui, kaip kad siūlo koks N. Mačiulis ir tikėtis rezultato. Jei kviečiame, tai sakykim iš karto ką duosim. Įsivaizduokim, kad turim 10 sekundžių padaryti "elevator pitch". Pirma pasiruoškime. Tik, aišku, nesiruoškime tris metus, nes pražiopsosime.
   
  Dar noriu komentarą parašyt dėl tų lengvatų.
   
  Nevada, kaip rašė vz.lt, Teslai suteikė ~1 mlrd. dolerių vertės lengvatą mokesčiams. Kodėl mes galėtume skirti net daugiau? Todėl, kad mes tų pinigų tiesiog neturim ir bet kokiu atveju neturėsim. Ką noriu pasakyt?
   
  Įsivaizduokim du atvejus, vienu Tesla stato gamyklą, kitu - ne:
   
  1. Tesla stato gamyklą ir gauna tarkim 2 mlrd. eurų vertės mokestinę lengvatą 30-metų į priekį (t.y. per tiek metų susidarys ta lengvatos suma, kurios mes negausim į biudžetą nuo konkrečių mokesčių). Ar Lietuva nukentės nuo to? Ne. Nenukentės, nes bus statoma gamykla ir daromos bent 5 mlrd. dolerių investicijos (bent tiek žadėjo investuoti pradžioje, po to didinant iki 10 mlrd. - Nevadoje čia). Tai reiškia, kad tokia suma greičiausiai bus paskirstyta didžiai daliai mūsų statytojų įmonių, projektuotojams, statybininkams. Taip pat bus įdarbinti tūkstančiai kvalifikuotą darbą darančių žmonių. Ir visa tai bent 30-čiai metų. Tuo pačiu Lietuva tampa auksine žuvele Europoje, nes visų kitų įmonių žvilgsniai garantuotai bus nukreipti į mus (pvz. kaip Intel atėjo į Kostą Riką, paskui priėjo krūva mažesnių užsienio įmonių - Kosta Rika tapo savo regiono žvaigžde).
   
  2. Tesla nestato čia gamyklos ir negauna tų lengvatų. Ar Lietuva praranda ką nors? Taip, nes neįdarbinami keli tūkstančiai kvalifikuotų žmonių, negaunam bent 5 mlrd. dolerių investicijos ir nesužimbame kitų gamintojų akyse.
   
  Esmė: pirmu ir antru atveju Lietuva negaus tų 2 mlrd. mokesčių, nes pirmu atveju atleisim nuo jų, antru - tiesiog nebus kam juos mokėti. Tačiau pirmuoju atveju gausim pinigų iš kitų mokesčių: PVM statybų, darbo užmokesčio, eksporto ir t.t.
 7. Patinka
  DeSigneR sureagavo į Pipirmete Psichologo pagalba. Ar ji efektyvi?   
  Labas :) Labai gerai tave suprantu. Man vaikystėje buvo trauma (išsigandau iš nosies bėgančio kraujo, būdama 3 metų sodo namelyje, negalėjau atsidaryti sunkių durų ir tėvai neiškart išgirdo mano rėkimą, nuotrumpas net dabar atsimenu) ir nuo to laiko mano gražus kalbėjimas baigėsi ir pradėjau LABAI stipriai mikčioti. Vaikščiojau pas logopedą, pirmoj klasėj užsikirsdavau ant kas antro žodžio, žinoma vaikai kiti dar ir pasityčiodavo, tai tikrai nepadėdavo, dešimties metų man logopedė pasakė, kad nieko padėt man nebegali, turiu tvarkytis pati toliau. Tikrai atsimenu tai kaip sunkų etapą - garsiai klasėje skaityti buvo tragedija, nors skaityti mokėjau puikiai, labai bijojau to, kad vėl užsikirsiu.
   
  Na ir pradėjau daugiau viešai šnekėt. Mokytojos siūlydavo man eiti diktuoti eilėrasčių aktų salėj, labai drąsindavo, visuomeninėj veikloj pradėjau daugiau reikštis, atradau savo pomėgius. Dabar labai retai užsikertu, nes visos šitos veiklos visų pirma išmokė nebijot mikčiot ir savimi pasitikėt. Nu nes gi nieko blogo neatsitiks, jei užsikirsiu. Klasiokai irgi užaugo, dingo vaikiški pasikabinėjimai.
   
  Kam pasakau iš savo aplinkos, draugų, kolegų dabar kad mikčioju - netiki :) Kartais išlenda šitas, bet jau LABAI retai.
   
  O dėl psichologo - tikrai nebijok eiti. Pasiskaityk apie juos - http://www.psichologas.eu/
  Pasižiūrėk, ką yra baigę, kokia patirtis. Gal ir atsiliepimų rasi. Pati esu baigusi psichologiją ir psichologo licenzijos bet kas negauna ir net gavus reikia ją išlaikyti (patvirtino pagaliau įstatymais, ką turi turėti psichologas).
  Parašyk emeilą, papasakok su kokia problema ateini, jei jie patys neturės patirties su tavo atveju arba manys, kad kažkas kitas gali geriau padėti - parekomenduos kolegą. :)
 8. Patinka
  DeSigneR sureagavo į Stanley Gardinas - Grodno (BY) be vizų   
  Buvau nuvykęs į Grodno atšvęsti naujako, taigi papasakosiu kaip kas. Jeigu svarstote ar verta važiuot ar ne - tikrai verta.
   
  Iš pradžių paaiškinsiu kaip ką reikia daryti, kad nuvykti ten be vizos. Viskas daug lengviau nei gali pasirodyti iš pradžių. Jeigu ir po instrukcijų tai jums atrodys per sudėtinga, tai niekur nevažiuokit, sėdėkit toliau scrollinkit savo feisbuką :D
  Oficialus tinklapis: http://grodnovisafree.by/ru/
   
  1. Susirandam popierinį pasą arba jeigu tokio neturim pasidarom. Pasitikrinam iki kada galioja.
  2. Jeigu vykstam su automobiliu, tai pasitikrinam ar turim draudimo žalią kortą. Būtinai turi būti originalas. Vykti galima ir kitais būdais, išskyrus traukinius.
  3. Iš šio sąrašo išsirenkam kelionių agentūrą ir parašom el. paštu (nes skambučiai brangūs :) ). Aš rašiau daug kam, pasirinkau kompaniją "Дон Кихот". Įprasta bevizio leidimo kaina 12€/asm., bet su jų individualia ekskursija po miestą už 35€ leidimai kainavo po 5€, taigi ėmėm su ekskursija. Leidimus atsiunčia el. paštu, kuriuos atsispausdinam. Sumokam grynais atvykus į vietą. Kitos agentūros siūlė leidimus po 10€/asm, daugelis pridėdavo dviejų muziejų bilietus nemokamai. Leidimas galioja iki 5 dienų, mes ėmėm 2d.
  4. Nakvynę radom booking.com, dar ieškojom ir airbnb. Grodno mieste taip pat yra ir hostelių. Standartinio dydžio 2k. prašmatnus butas pačiame centre naujametinei nakčiai kainavo 62€/3asm., kiek žiūrėjau įprastom datom kainuoja dvigubai pigiau. Būtina užrezervuoti nakvynę prieš išvykstant ir atsispausdinti patvirtinimą, nes jį paprašys parodyti ant sienos, nors niekur apie tai užsiminta nebuvo.
  5. Dar reikia sveikatos draudimo. Mes pirkom ant sienos, dviem dienom kainavo 2€/asm., tačiau užtruko apie valandą. Kad sutaupyti laiko galima išsiimti ir Lietuvoje, tačiau nežinau kiek kainuoja.
  6. Pinigus keičiam ant sienos, pastato viduje, kursas normalus: 1€=2.05BYN.
  7. Sienos pervažiavimas:
  a) Pirmiausia pervažiuojam Lietuvos sieną. Ten tik pažiūrės pasus ir praleis.
  b) Privažiuojam BY sieną. Pirmas postas - suskaičiuos kiek žmonių mašinoj ir praleis toliau.
  c) Toliau privažiuojam pagrindinį postą, atsistojam eilėje paskui lietuviškas mašinas. Jeigu tokių nėra - renkamės raudoną kanalą (žiūrim ženklus virš kelio).
  d) Prieis pasienietis, duos baltas migracines korteles kurias reikės užpildyti vienodai kairėje ir dešinėje. Duomenis pildom lotyniškom raidėm taip kaip parašyta mūsų pase. Užsipildę visi prieinam prie langelio ir paduodam visus popierius. Mums grąžina vieną pusę migracinės kortelės, kurios negalima pamesti, nes reikės rodyt išvažiuojant.

  e) Grįžtam prie mašinos, prieis muitininkas ir duos užpildyti muitinės deklaracijas. Pildo tik vairuotojas. Viršuje pažymim Въезд, toliau visur žymim нет, išskyrus automobilį, ten surašom mašinos duomenis. Užpildom abi vienodai ir einam prie langelio. Ten vieną grąžins, kurią taip pat reikės parodyti išvykstant.
  Iš viso pravažiuoti sieną užtrukome apie 2val, eilių nebuvo.
  7. Atvažiavę į Grodno susirandam mūsų agentūros ofisą, kur mus pasitinka labai maloni mergina, pavaišina arbata su pyragu, sumokam už viską 100BYN, tada sėdam į jos mašiną ir važiuojam į ekskursiją.
   
  Pati ekskursija visai patiko, daug įdomios istorijos papasakojo, gražių vietų parodė, tik gaila, kad tą dieną daug muziejų nedirbo, todėl ekskursija baigėsi gan greitai.
   
  Miestas labai švarus, tvarkingas, nėra prabangių verslo centrų, bet taip pat ir nėra jokių lūšnynų. Gatvėse visur sveiką gyvenseną propaguojantys plakatai, o ne alaus ir kreditų reklamos.
  Naujų sutikimas mane labai nustebino. Prieš 00:00 išėjom į pagrindinę aikštę (ten jų dvi) ir... nieko! Absoliučiai nieko, nei minios žmonių nei fejerverkų nei šauksmų, nieko. Tuščia aikštė kur vos keli tokie patys turistai kurie irgi nesupranta kas čia vyksta :D Galvojam gal laiką supainiojom ar dieną :D

  Nuėjom iki kitos aikštės, kurioje žmonių irgi nedaug, tačiau visa aikštė aptverta tvora ir milicininkais. Vienas iš jų mums paaiškina, kad 01:00 čia prasidės koncertas iki 6 ryto, o 02:00 bus fejerverkai.
  Palaukėm ir nepasigailėjom. Koncertas buvo super, žmonių buvo pilna aikštė, matyt visi sutiko naujus namie su šeima ir atvarė į miestą tūsint :) Visai logiška tradicija :) Niekur nesimėtė nei šiukšlių nei butelių, neblūdijo girti malaletkos ar pikti morozai. Žmonių kultūra gerokai aukštesniame lygyje nei Lietuvoje. Visi linksmi, draugiški, vienas kitą sveikina su naujais metais. Ant pravažiuojančių autobusų vietoj maršruto parašyta "su naujais metais" :) Pajutau tą tikrąją, nekomercinę kalėdinę nuotaiką.
   
  Kitą dieną nuvažiavom iki Augustavo kanalo ir tiesą sakant nieko įdomaus nepamatėm. Ten reiktų važiuoti arba vasarą kai viskas spalvota ir gražu arba per kalėdas, nes ten yra kalėdų senio miestelis (nereikia ir Laplandijos :D )
  Dar užsukom į zoologijos sodą, kuris kainuoja tik 2,5€, nors ir nėra labai didelis ir kažkokių super egzotinių gyvūnų neturi, bet vistiek įdomu.
   
  Patarimai ir pastabos:
  Baltarusijoje laikas +1 val. nuo mūsų laiko.
  iGO (Navteq, Tomtom) navigacija beveik nieko nerodo, guglui sekėsi geriau.
  Roamingas kainuoja daug.
  Klimatas atrodė tarsi būtų jūrinis, nes buvo labai žvarbu.
  Kam neramu dėl saugumo, tai ten jaučiausi kokius 10kart saugiau nei Lietuvoje.
  Kainos parduotuvėse panašios kaip pas mus. Maistą rekomenduoju pirkti tik pagamintą Baltarusijoje, nes jis yra natūralesnis ir skanesnis nei importinis.
  Kuro kainos: 95 benzas 0,58€, dujos 0,32€, dyzelis 0,6€.
  Maisto kainos pirmoje pasitaikiusioje užeigoje pagrindinėje miesto gatvėje (kaip Vln Gedimino pr.):
  Kainas dalinkit lygiai perpus ir gausit eurais.

   
  Reziumuojant galiu pasakyti, kad šalis mane labai sužavėjo, dar grįšiu ten tikrai :) Nebijokit ir važiuokit :)
   
  Foto
   
  .
   
  .
   
  .
   
  .
   
  .

 9. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 10. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 11. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 12. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 13. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 14. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 15. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 16. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 17. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 18. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 19. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 20. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 21. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 22. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo Jasinka Atiduodu 400 Html Css knygų ir 18000 straipsnių popierinių   
  Fainas dėstytojas, matyt, buvote
 23. Patinka
  DeSigneR sureagavo į GytisGG Ar pirkėjas, palyginęs mano ir ebay kaina, nesumąstys pats iš ten pirkti?   
  Patarimas nuo manęs, nesiųsk išperkamuoju paštu.
 24. Patinka
  DeSigneR sureagavo į vyteninho Sveiki, turiu Jums pasiūlymą! Arba kaip mano profesiją nulėmė 20 Litų.   
  Sveiki, turiu Jums pasiūlymą! Bet apie viską iš pradžių. Kadangi grįžtu į uždarby po ilgokos pertraukos, reikėtų prisistatyti, nes to taip ir nepadariau. (niekad nebuvau iš tų, kurie norėtų apie save šnekėti, bet keičiasi laikai – reikia keistis ir mums). Aš Vytenis ir šį vakarą nusprendžiau paatvirauti. Kaip ir dauguma „anais“ laikais (aš jau lipau į greitai važiuojantį traukinį) buvau užvaldytas aukso karštinės. Turiu omenyje uždarbį internete.. O tie kas dirbo „kartu“ tikrai žino ką tai reiškia. Bet po daugybės bandymų uždirbti, valandų valandas užtrukusio reklamų spaudymo ir kitokių centų kaupimo formų, tėvų elektros sąskaita, radau DAR VIENĄ BŪDĄ UŽDIRBTI. :)
   
  Ne ne. Nebandysiu Jūsų įtraukti į piramidę.. Tąkart aš susidomėjau logotipų kūrimu. (taip taip dar vienas dizaineris). Tikriausiai atrodė greiti lengvi pinigai, juk logotipas toks, iš pažiūros, nesudėtingas dalykas…
  Ir šį kartą vistik tai užkabino rimčiau nei paprastai. Aišku pirmiausia reikėjo išmokti techininių dalykų, pradėti nuo pagrindų. Apie photoshop’ą buvau girdėjęs, bet kas yra illustrator’ius ar vektorinė grafika?!… Po to sekė teorija, spalvos, šriftų subtilybės ir išsamus suvokimas kas apskritai yra logotipas. Bet viskas išmokstama, o ypač jeigu darai tai kiekvieną dieną. (tuomet didžiausias motyvatorius buvo ~300$ siekiantys prizai už logotipą crowdsource’iniuose web’uose).
   
  Dabar net sunku patikėti, bet be jokio realaus atlygio praktiškai kasdieną piešdavau bandydavau dalyvauti konkursuose, siųsdavau logotipus kritikai (ir gaudavau jos nemažai) bet visa tai tik dar labiau drivin’o. (Beje aš tiesiog dievinu konstruktyvią kritiką – iš jos išmokstama daugiausiai. Na ir žinoma iš nesėkmių). Tai PUSANTRŲ F*CKING METŲ.. T.y. aš dirbau be jokio finansinio atlygio 18 mėnesių.. diena iš dienos.. NIEKO SAU GREITI PINIGAI..
   
  Nors kažkaip ne taip skamba. Iš tiesų aš mokiausi 18 mėnesių ir man nereikėjo už tai mokėti.(skamba geriau) Ir tada vieną vakarą čia uždarbyje man pavyko. Kas?  uždirbau pirmuosius pinigus. Nepamenu koks buvo konkursas ir koks logotipas, tačiau laimėjau/pralaimėjau - užėmiau antrą vietą ir gavau savo pirmuosius 20 Lt iš logotipų kūrimo. Na pinigai – panaudoti bigmac’ui ir pakeliui mėlyno camel, tačiau tai davė daug daugiau.. Daugiau pasitikėjimo pasivimi, motyvacijos ir svarbiausią supratimą, kad sunkus darbas apsimoka ir kad niekada nereikia nuleisti rankų. Viskas įmanoma jei tik dirbi kryptingai. Tai davė jėgų sudalyvauti dar viename konkurse ir jau kitą savaitę laimėjau pirmą logomyway.com konkursą su berots 250$ prizu.
  Tai buvo vienos svajonės išsipildymas. Paskui dėsningai tokios svajonės pildydavosi vis dažniau ir įgavo pagreitį. Galiausiai laimėdavau kelis konkursus per savaitę ir galėdavau netgi kelias dienas paatostogauti nes pilnai save išsilaikiau :).
   
  Tada baigėsi studijos(statybos inžinerijos, kurios visa studijų laikotarpį absoliučiai nepatiko, bet kaip čia nepabaigsi..). Pakeičiau keletą darbų ir galiausiai… Galiausiai atsidūriau vienoje iš geriausių kūrybinių agentūrų Lietuvoje. Ši agentūra orientuojasi į kokybę ir garsius didelius bei mažus, bet įdomius projektus. Daugiausia kuriame pakuotes (mano galva, sudėtingiausias ar bent kompleksiškiausias komercinis grafinio dizaino objektas, jeigu leisite taip išsireikšti.) Aptarnaujame garsiausius prekinius ženklus Lietuvoje ir už jos ribų.
   
  Maži dalykai gyvenime nulemia didelius. Maironis žvelgiantis iš kurpiūros nulėmė mano profesiją. Bet iš tiesų gali būti kas tik nori, jeigu iš tikrųjų nori. :) Norėkite ir jūs.
   
  Taigi aš profesionalus grafikos dizaineris Vytenis. Sveiki kolegos tikiuos galėsiu būti naudingas. Atleiskite už stiliaus ar rašybos klaidas. Atviraujant ne visada viskas rišliai susirašo.
   
  Taip vos nepamiršau aš TURIU JUMS PASIŪLYMĄ.


 25. Patinka
  DeSigneR gavo reakciją nuo NamelessSpy Ieškau žmogaus, su kuriuo galėtume kurti programavimo kursus ONLINE   
  Gal bus naudinga, kaip pavyzdį pažiūrėti: http://phppamokos.lt/
   
  Povilo pamokos - turbūt pačios geriausios, prieinamos lietuviams. Viskas ko reikia ir nieko, ko nereikia.
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.