Pereiti prie turinio

mrwanwan

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  52
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  mrwanwan sureagavo į Apocal Vakcina keičia pavadinimą   
  Skambutis močiutei
   
  Laba diena, skambinam iš poliklinikos, norim pakviesti skiepui nuo Covid-19 viruso
  - Jei AstraZenica tikrai nenoriu, kaimyne sakė, kad žmonės miršta nuo jos.
  Ne, ne AstraZenica, šiuo metu turim Pfizer arba Vaxzevria tai jus galite pasirinkti.
  -O tai kuri geresne ?
  Abi geros gi, abi tokios pat, tai užrašau jus Vaxzevria, ten šiuo metu mažesnes eiles.
  - Gerai.
 2. Patinka
  mrwanwan gavo reakciją nuo Loganas Vakcina keičia pavadinimą   
  Germany's vaccine regulator reports 31 cases of blood disorder after AstraZeneca shot
  Berlin state hospitals pause AstraZeneca shots for women staff under 55
  Provinces suspend AstraZeneca shots for people under 55 after advice from national panel: Health Canada
   
  Išvadas darykitės patys.
 3. Patinka
  mrwanwan gavo reakciją nuo Hakuna Pervedimas iš Partypoker į Swed   
  Man lygiai tas pats buvo, nieko čia nelegalaus :) Parašyk Swedbankui, kad atsiųstų atšauktos operacijos Swift kopijas. Tada jas nusiųsk Partypoker supportui. Užtrukto, bet pinigai grįžo.
 4. Patinka
  mrwanwan sureagavo į Samick Internete nutekinta „CityBee“ vartotojų duomenų bazė: vardai, pavardės, asmens kodai   
  Čia iš tos serijos "Nepyk, kad iš tavo namų nup**so papuošalus. Pats kaltas kad su langais gyveni. Gi pradaužus įlipt galima".
   
  Cmon, turėjo būt pasirūpinta kad tokie duomenys neplaukiotų kažkur. Gi neini gatve ir nemėtai lapelių su savo duomenim kur papuola. Jeigu jau teiki tuos duomenis, tikrai neteiki duomenų žinodamas, kad jie yra laikomi taip, kaip laikė CB (migracijos tikslais).
   
  Okay, sakai naudok 2nd factor autentication. Tokiu būdu įmonėm (FB, Google ir t. t.) atiduodi papildomą dalį savo duomenų. Į jų bazes irgi įmanoma įsilaužt. Tokiu atveju nutekėtų dar daugiau duomenų. Nefainas jausmas kai Google žino kokiu įrenginiu naudojiesi ir kur kiek laiko praleidi.
 5. Patinka
  mrwanwan gavo reakciją nuo Mr Kent (Ne)Verti dėmesio Lietuvos IG influenceriai.   
  Sutinku, žmones seka mažesnius influencerius dėl kažkokios priežasties, o ne todėl, kad jie populiarūs. Tinkamai parinkus microinfluencerį, o ypač dar suderinus nišas, nenustebčiau jei efektyvumas būtu kelis kart didesnis, o ROI kad ir kelioliką kartų.
 6. Patinka
  mrwanwan gavo reakciją nuo d2b Klausimas apie acer nitro 5   
  Turiu būtent šitą modelį, pagal kainą ir specifikaciją tikrai geras deal'as, kai rinkausi nebuvo net artimų konkurentų kainos atžvilgiu. Kompas be Windowsų, taigi tektų įsirašyti pačiam, bet čia taip pat susitaupo keliasdešimt eurų :)
  Silpnesnės vietos: ekranas, kaip IPS panel'iui spalvos nėra pačios taikliausios ir touch pad, tikrai yra laptopų su geresniu. Tačiau visa kita atperka visą tai su kaupu, galingumo užtektinai :)
 7. Patinka
  mrwanwan sureagavo į GlenQuagmire Neaiškumas   
  Gal ir galima. Gal ir negalima. Realiai neaiškumas
 8. Patinka
  mrwanwan sureagavo į ArminasN Reikalingas logotipo atnaujinimas   
  Logotipai kuriami tik vektorine grafika, jokie .PSD yra netinkami.
 9. Patinka
  mrwanwan sureagavo į Creatium Citify - Vilniaus projektų žemėlapis   
  Sveiki,
   
  Noriu pristatyt savo projektą, kurį vystau jau ketvirti metai.
   
  Citify - Tavo miestas rytoj (Vilniaus projektų žemėlapis)
   
  Facebooke: https://www.facebook.com/citify.eu/
   
   

   
   
  Projektą pradėjau vystyti 2016 metais, idėjai kilus statybomis besidominčių bendraminčių rate. Principas paprastas: stebėti, rinkti ir viešinti informaciją apie visus stambesnius (t.y. išskyrus privačius namus arba mažus remontus) statybų projektus Vilniuje. Ir visą tai pateikti žemėlapio pavidale: taip galima greitai susidaryti įspūdį apie projektų mastą mieste. Žemėlapis buvo visiškai basic: ant Google Maps pagrindo ir su labai mažu kiekiu informacijos. Nepaisant to, per tuos metus susilaukė virš 400 tūkst. peržiūrų.
   
  Tad praėjusių metų gale, po ilgų mėnesių darbo, kartu su kolega pristatėm Citify - tai atnaujintą senojo žemėlapio versiją. Atnaujintą ne tik dizaino prasme, bet su praplėstu funkcionalumu, gerokai daugiau informacijos ir didesniu patogumu. Projektas tapo startuoliu.
   
  Taigi hobis tapo bandymu išsukti startuolį. Stebime, renkame ir patogiai pateikiame visą mums prieinamą informaciją apie mieste planuojamus, statomus ir baigtus projektus: daugiabučius, komercinius, parkus, infrastruktūrą ir visuomeninius objektus. Taip pat žymime ir renovuojamus pastatus bei renovuotus daugiabučius. Viskas yra su tikslu prisidėti prie projektų informacijos viešinimo - to, ko dabar ypatingai trūksta viešojoje erdvėje. Taip pat apie naujus pradedamus statyti objektus pranešame Facebook puslapyje, kur jau turime virš 6000 sekėjų. Smagu yra tai, kad jaučiame susidomėjimą iš visuomenės, bet taip pat mus jau pradeda pastebėti ir statytojai.
   
  Paraleliai kviečiame visus lankytojus patiems pateikti informaciją apie projektus, kurių galbūt nėra žemėlapyje. Taip pat kelti statybų nuotraukas.
   
  Taip pat renkame ir pateikiame informaciją, kuri yra aktuali verslo įmonėms. Bandome šią informaciją parduoti tam, kam ji yra aktuali. Pvz., kokiam nors medžiagų tiekėjui nebereikia kelių dienų per savaitę skirti informacijos rinkimui. Prisijungia pas mus ir mato viską vienoje vietoje, gali iš karto kontaktuoti su potencialiais tiekėjais. Verslo modelis sudėtingas išsukti, bet galbūt vienaip ar kitaip pavyks išjudėti.
   
  Labai įdomu išgirsti minčių, patarimų, galbūt papeikimų :)
 10. Patinka
  mrwanwan sureagavo į Mikaz Darbo biržos niuansas.   
  Tokie ir skurdina Lietuva: susirenka stipendijas, busta gauna nemokamai, pasimoko ir musu visu kishenes ir isvaziuoja.
 11. Patinka
  mrwanwan sureagavo į martisxxl Kaip naudotis lynda.com nemokamai   
  Sveiki, užtikau būdą, kaip užsiregistruoti lynda.com nemokamai bei gauti prieigą prie visų jų kursų, tad pasidalinsiu.
   


   
  1. Eikite į http://www.fakenamegenerator.com, spauskit advanced options, ten spauskite Switch to Region, pasirinkite Virginia. Spauskit generate. Prie el-pašto spauskite Click here to activate it! Ir turėkite kažkur įsijungę tą langą, nes į paštą atsiųs prisijungimo duomenis.
   
  2. Eikite į https://www.dclibrary.org/catalog/account/application , ten suveskite visus sugeneruotus duomenis (el-paštą irgi). Spauskit Request library card.
   
  3. Palaukite 5-10min.
   
  4. Eikite į 1 žingsnyje minėtą langą, ten turėjo atsiųsti prisijungimo duomenis. (ID ir PIN). Juos užsirašykite.
   
  5. Eikite į Lynda.com , spauskite Sign in. Atsidariusiame lange spauskite Sign in with your organization portal . Į langą įrašykite dclibrary.org, spauskite Continue. Įveskite savo ID ir PIN. Pabaikite registraciją.
   
  6. Viskas, dabar galite naudotis visomis lynda.com pamokomis :)
   

  Sėkmės!
 12. Patinka
  mrwanwan sureagavo į regdolas Gyvenimas UK: 2015 - 2017, Birmingham   
  Sveiki,
   
  galvojau pasidalinsiu savo patirtimi iš gyvenimo UK.
   
  Mano kaip programuotojo karjera prasidėjo nuo 2010m. vasaros (iškart po koledžo baigimo) įsidarbinau PHP programuotoju nuotoliniu būdu, vienoje Šiaulių kompanijoje. Kepiau svetaines, vieną po kitos, turėjom savos gamybos CMS, galybę jau parašytų modulių, kuriuos visgi minimaliai reikėdavo pritaikyti klientų svetainėms, galerijos, skelbimų, kontaktų ir pan. - viskas labai basic. Tačiau tai ir buvo ko man reikėjo pačioje pradžioje, buvo gan geras žingsnis į priekį. Po maždaug pusantrų metų supratau, kad man reikia kažko kito, kadangi šita kompanija turėdavo vis mažiau ir mažiau klientų, o nuo jų priklausydavo ir mūsų programuotojų atlyginimas. Atvirai kalbant, pačioje pabaigoje, kartais per dieną uždirbdavau po litą-du, kadangi gaudavau tokius reikalavimus, kaip antai pakeisti kažkurioje svetainėje telefono numerį, kuris kartais pagal reikalavimus turėdavo būti įhardcode'intas. Tada rasdavau savo klientų šitame tinklapyje, per pažįstamus ir per kitus skelbimų portalus, tačiau man pasirodė, kad toks darbo būdas yra skirtas ne man, aš turiu turėti stabilų darbą ir atlyginimą. Tuo pat metu, daug savarankiškai mokiausi .NET ir C#.
   
  Berods, nuo 2012 m. spalio mėn, pavyko įsidarbinti į bendrovę ORLEN Lietuva (Mažeikiuose), ten kardinaliai pasikeitė atlyginimas, tais laikais litais gaudavau virš 2800 LTL į rankas, kas atrodė kosmosas (o dar gi gyvenau su tėvais). Pagrinde teko dirbti su MSSQL, nemažai Business Intelligence projektų, šiek tiek Visual Basic, C#, ASP.NET ir labai nedaug PHP. Taigi ten praleidau beveik 4 metus, poto pradėjau ieškoti galimybių kituose miestuose, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje... Atvirai pasakius, už siūlomus įmonių atlyginimus didmiesčiuose nelabai apsimokėjo persikelti iš mažo Mažeikių miestelio į kokį Vilnių. Tad visgi likau Mažeikiuose toje pačioje bendrovėje.
   
  Tada 2015m. asmeniniame gyvenime įvyko daug skaudžių praradimų, kogero "nučiuožė stogas" ir nusprendžiau tiesiog viską mesti ir išvykti į Birmingham, UK, juk nėra ko prarasti. O dar prieš išvažiuojant į UK, prieš kokį mėnesį sakiau, jog manęs ten niekas gyvo neištemps, man ir Lietuvoje gerai. Taigi, ten jau turėjau gyvenančių draugų, tad nebuvo itin sudėtinga situacija išvykti, kadangi buvau priimtas pagyventi kol radau pirmąjį darbą.
   
  Taigi į UK atvykau turėdamas bendrai 5 metus programavimo patirties, tai būtų kažkur apie du metus PHP ir keturis su virš metus .NET.
   
  Job seeking
  Į UK atvykau Spalio 3, 2015m, šeštadienį. Pirmadienį prasidėjo daug žadantys telefoniniai pokalbiai su recruiter'iais, tačiau kaip ir žmonės kituose gyvenimo UK aprašymuose minėjo, kad tie skambučiai nelabai daug reiškia, recruiter'iai labai daug žada, giria, tačiau toks jų darbas ir jie jį daro labai profesionaliai, netgi įtikina, kad tu tuoj gausi darbą, jautiesi labai motyvuotas ir didelis profesionalas. Taigi, patį pirmą trečiadienį jau važiavau į pirmąjį interview dėl .NET developer pozicijos. Tai buvo auto, gyvybės ir NT draudimo kompanija. Kaip ir tikėjausi darbo ten negavau, nors jie ir sakė, jog aš jiems labai tinku ir t.t., tačiau po kelių dienų iš jų nesulaukęs žadėto skambučio per kelias dienas, skambinau pats, bet likau ignoruotas. Skambinau kelias dienas. Atsakymas kaip ir aiškus. Labai nenusivyliau, kadangi nesijaučiau komfortabiliai, iš to ką kalbėjo angliškai galėjau suprasti tik apie 60%, gal net 50%. Visa laimė, kad man ten nereikėjo itin daug kalbėti, o kiek reikėjo kalbėti, tai atvirai sakant, irgi nebuvo gerai. Tačiau, perlipau per save su šiuo pirmuoju pokalbiu, sekantys pokalbiai buvo nebetokie "baisūs", kadangi ir pats įdėjau nemažai pasiruošimo prieš einant į kitus interview (face-to-face arba phone interview). Kalbant apie phone interviews, tai jie dauguma visi labai panašūs, daug pasikartojančių klausimų, plius tu pats išsilavini savo kalbą, žinai ką nori papasakoti ir ką pasakyti, ir kaip pasakyti, ir ko nesakyti.
  Turėjau kasdien po 30 skambučių iš recruiter'ių (nemažiau), visi teigdavo, kad jų klientų kompanijos pačios geriausios ir užvaldys pasaulį, tačiau šiektiek išdrąsėjęs pradėjau atsirinkinėti kompanijas pats, pagal atstumą nuo mano gyvenamosios vietos (gyvenau pas draugus, tačiau planavau nuomotis savo butą netoli tų draugų), pagal naudojamas technologijas, reikalavimus ir kitus specifinius dalykus, kurie būdingi kiekvienai kompanijai atskirai. Turėjau apie 10k eur santaupų atsivežęs iš Lietuvos, tad galėjau daugiau pasispardyti ir surasti to ko tikrai norėčiau.
   
  Lapkričio mėnesį po keleto face-to-face interview, turėjau 2 realius darbo pasiūlymus - SQL Developer arba BI Developer.
   
  Job #1, pozicija Business Intelligence Developer, Dec 2015 - Feb 2016.
  Pasirinkau darbą su kompanija Genting Casinos UK, pozicijoje BI Developer. Kodėl? Todėl, kad ten buvo berods 5 stage interview, per tuos stage'us susipažinau su keletu kolegų, susidariau labai gerą vaizdą apie kompaniją ir ten dirbančius žmones, kadangi kompanijoje buvo dress code'as - kostiumas kasdien, visi kolegos atrodė labai "posh" (prabangūs), mandagūs, draugiški ir malonūs. Pati pozicija tuo metu pasiulė atlyginimą - 35k/annum (apie 2.2k į rankas) + automobilis + iPad + iPhone. Viskas tiesiog WOW, bet juk aš paprastas vaikinas iš mažo Lietuvos miestelio, nežinau nei etiketo, o juk ten visi tokie solidūs, kostiumuoti, pasipuošę, besišypsantys, hollywood smiles etc. Kaip man ten reikės pritapti prie tokio lygio žmonių? Gal kas esate įpratę prie tokio gyvenimo, gal nieko ir keisto, tačiau aš turėjau daug kur pasitempti. Praėjo du mėnesiai darbo šitoje bendrovėje, pamačiau, kad man darbe smarkiai trūksta iššūkių, techninių dalykų, o ten praktiškai kasdien reikėjo daryti įvairius business insights, naudojant BI technologijas, tokias kaip Greenplum, Spotfire, šiek tiek JS, CSS ir HTML. Daviau notice'ą, po savaitės manęs ten nebeliko (atsisveikinant BI direktorė buvo labai nustebusi ir dar pasakė, jog pas juos kompanijoje niekas taip greit neišeina). Aš su ja sutinku visu 100%, tačiau aš ieškojau savęs ir kokioje pozicijoje man labiausiai patiktų dirbti.
   
  Job #2, pozicija SQL Server Developer, Feb 2016 - Nov 2016.
  Paskambinau kompanijai, kuri prieš tai man buvo davusi savo pasiulymą dirbti pas juos, bet buvau juos atmetęs. Taigi, sveiki dar kartą, noriu pas jus dirbti. Jie siūlė tą patį atlyginimą - 35k/annum (apie 2.2k į rankas) Buvau patenkintas kurį laiką šitu darbu (pats darbas ir dabar neatrodo prastas), tačiau žmonės ten dirbantys... kultūra... managerių elgesys... šito tai neparodė per darbo interview. Visų pirma, kolegos paskutiniai nevalos, daug nekalbėsiu apie tvarką tiek ofise, tiek Gents. Pradirbau apie 8 mėnesius tokiam "under pressure", žinoma, tai gali būt daugumai pažįstama ir galbūt normali situacija. Vienas dalykas, kuris "nužudė" mano norą ir motyvaciją ten dirbti, tai buvo mano tiesioginio juodaodžio managerio kultūros ir profesionalumo stoka. Kaip ir minėjau, ten viskas buvo "under pressure", jų klientai tokios įmonės kaip IBM, Lenovo ir daug kitų, tai viskas yra daroma paskubinta tvarka, kad ale būtų išlaikomi tokio dydžio klientai. Aš savo manageriui neatrašiau į emailą kurį laiką, porą valandų, nemačiau tiesiog, Outlook'as buvo minimizintas ir susifokusavęs dirbau prie užduoties. Ofiso tipas, kaip ir praktiškai visur - open space, taigi aplink sėdėjo dar koks 50 ivairių kolegų. Manageris atėjo prie mano stalo ir gan rimtu veidu prieš mano veidą pamojavo suspaustu kumščiu, tipo "ko tu man neatrašai???". Prieš veidą, priešais dar N kolegų. Aš jam tuo momentu nieko nebesakiau. Galvojau eisiu tiesiai į HR ir užbaigsiu jo karjerą šitoje įmonėje, buvau pasiruošęs betkokia kaina jį sumalti, ar net vėl pakeisti savo darbą, man nebebuvo svarbu. Tačiau tuo metu jau turėjau bemieges naktis, kadangi į namus (savo nuomuojamą butą) parsinešdavau daug streso ir įtampos, mano mergina tą irgi pastebėjo. Nutariau daugiau rankų į š... nekišti ir nebenorėjau dar daugiau įtampos, parašiau manageriui savo pamąstymus emailu apie jo elgesį, išvadinau neprofesionaliu ir su kultūros stoka žmogumi. Daviau notice'ą. Pagal politiką, aš turėjau ten atidirbti visą mėnesį, bet manageris, gal dėl kaltės kažkokio jausmo, man pasakė, jog galiu šiandien pat palikti darbą ir visą mėnesį atostogauti su pilnu atlyginimu, tuo tarpu galiu ieškotis kito darbo. Tad susirinkau savo mantą iš stalčių ir viso gero :)
   
  Job #3, pozicija Senior .NET Developer, Dec 2016 - Present.
  Šitą darbą gavau per dvi savaites nuo išėjimo iš praeito darbo. Esu, ir kogero dar ilgai būsiu patenkintas šituo darbu, atlyginimu (kuris yra gerokai didesnis nei praeitose kompanijose), kolegomis, etiketu, kultūra, cutting edge technologijomis ir visu kitu gėriu, tokiu kaip antai lankstus darbo grafikas, work remotely galimybė ir kt. Kaip atrodo darbo diena dabartinėje kompanijoje? Yra bazinės darbo valandos: nuo 10am - 4pm. Tai reiškia, kad gali pradėti anksčiau nei 10am ir baigti 4pm, arba išsimiegoti ir atvykti į darbą 10am ir baigti apie 5-5.30pm, niekas neskaičiuoja ištikro, bet tai nereiškia, kad galima visad tuo piktnaudžiauti. Aš stengiuosi būti ofise apie 7.30am (iš namų išvykstu apie 6.45am) - Man nuo Birmingham'o iki Coventry reikia važiuoti 23 mylias, tad stengiuosi nepakliūti "ant piko". Išvažiuoju truputį prieš 4pm (dėl traffic). Kažkada nespėjau laiku išvažiuoti iš ofiso, tai kelionė truko virš 2val ir čia dar ne max, nenorėčiau nei pagalvoti, jei motorway'juje susimaltų kelios mašinos, kogero būtų uždarytos visos juostos, o tada jau nekas. Pažįstamas stovėjo 4val vienoje vietoje, o motorway'juje i WC nenueisi, kaip žinia, tai ištikro katastrofa būtų.
   
  Kiekvieną rytą turime stand-up meetą prie savo stalų, pasakome ką padarėme vakar, ką darysime šiandien, kokie blocker'iai, ir t.t. Poto jau kas kur, vieni i virtuvę kavos, kiti prie stalu tęsia pokalbius apie betką, kiti dirba, tiesiog jokios kontrolės, visi žinome, ką turime padaryti per vieną sprint'ą, kuris trunka dvi savaites. Taigi kas dvi savaites turime po planning meetingą, susidedame task'us ir pan, taip pat pažaidžiame "scrum poker". Kas liečia darbo valandas, ši kompanija yra labai family friendly - būna kolegos atsiveda savo mažus vaikus i darbą, jei reikia kurią nors dieną būti namie ir kad nori dirbti iš namų - tiesiog pasakyti tai manageriui, iškarto gausi atsakymą "That's fine", tiesiog pasakyt, kad pasakyti :) Arba gali būti nenuotaikoje, tada pasakyti, kad skauda galvą, varau namo - that's fine as well, 'cause we've got 10 sick days per year (fully paid). Dirbant tokiomis sąlygomis, man "neskauda" padirbėti ir daugiau nei priklauso, tad kartais savaitgaliais iš namų prisijungiu, padarau vieną kitą dalyką. Vieni eina pirkti kasdien pietų į Tesco, aš dažniausiai pasiimu maistą iš namų, tad lieku prie stalo, bet būna, kad einu kartu, dėl "socialising", arba, kad prasivaikščioti. O kai lieku prie savo stalo, ne retas atvejis, tiesiog valgydamas dirbu, nes man tai tiesiog patinka, vietoj facebook scroll'inimo. Darbe tokio dalyko kaip stresas nėra, neegzistuoja. Pavyzdys: sprintas yra dviejų savaičių, per jį turi padaryt tam tikrus task'us. Mano manageris tame tarpe irgi turi task'us, tai berods billing'o task'as jau 3 mėn kaba - niekas ten nedega. Žinoma, nebūtų logiška per dienas nedirbti, o su kolegom kalbėtis ir tiek, tada aišku matys, kad visiškai nedirbi, task'ai nejuda, kas nėra normalu nei vienoje kompanijoje.
   
  Kokia kaina gyventi Birminghame?
  Kainos įvairios, šiuo metu su drauge gyvenu nuomojamame bute (naujos statybos daugiabutis namas), taigi:
  Buto nuoma: 725 GBP / month
  Elektra: AVG 120 GBP / month
  Vanduo (quarterly): 350 GBP (yra vonia gulėjimui......)
  Maistas, Internetai, telefonai, drabuziai, netflixai ir t.t.: 400-500 GBP / month
  Automobilis: įskaitant kurą, draudimą ir kt - apie 800 GBP / month - pirktas panašiu principu kaip lizingas, čia yra toks vadinamas PCP
  Įvairios nesąmonės: apie 200 GBP / month
  Savings: XXX - XXX GBP / month
   

   
   

   
   
  Ar planuoji grįžti gyventi į LT?
  Dažnas klausimas, tiek iš artimųjų, tiek iš draugų, atsakymas - TAIP.
  Man pačiam 29 metai, šeimos kolkas neturiu, tiesiog stengiuosi pakeliauti, pamatyti, vis įgauti patirties. Vėliau susirasti kitą darbą, kuris būtų toks pat geras, tačiau būtų fully remote ir suteiktų galimybę gyventi betkur Europoje. Man būtų viskas OK, jeigu ir reiktų rektarčiais atvykti į ofisą kokiam Londone ar pan. Taigi, gyventi į Lietuvą būtinai grįšiu, metai ar du, bus šeima ir pan., tačiau Lietuvoje dirbti nenoriu, ne dėl atlyginimo, galima uždirbti ir Lietuvoje, tačiau man labiau priimtinas UK mąstymas ir darbo kultūra.
 13. Patinka
  mrwanwan sureagavo į maryjanae111 Matas Ligeika - All Alone (feat. Kordas)   
  Sveiki, norėjau pasidalinti nauju kūriniu kurį sukūrėme su garso prodiuseriu, vokalistu, geru gitaristu bei geru draugu Matas Ligeika. Pats esu atlikėjas, dažniausiai repuojantis, bet šį kartą neprisidėjau prie šios dainos kaip reperis, prisidėjau kaip garso prodiuseris. Švilpukas kurį girdite - jį įrašyti truko 4-5 val. :D Dar prie viso to - karštoje ir tvankioje studijoje :D Žodžiu buvo krachas, bet tuo pačiu buvo ir labai smagu. Įkvėpti buvome westerno filmų, visų matytų westerno personažų bei važiavimu keliu Klaipėda - Vilnius, kai besileidžiant saulei Lietuvos laukai ir lygumos įgauna neregėta, kvapą gniaužiantį grožį. Na o kodėl angliškai? Nes bekuriant pastebėjome, kad lietuviškai ši daina skambėtų gan neskoningai, žodžiai skambėjo lyg visai praradę prasmę. Na, o dabar, ilgiau neaušinęs burnos, pristatau jum - 'All Alone'! B-) :)
   
  https://www.youtube.com/watch?v=nHCZz_udNxY
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.