Pereiti prie turinio

Offvestuotojas

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  92
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Offvestuotojas

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Klausimas dėl paskolos gavimo, perkant naujos statybos butą: Jeigu planuojamas pirkti neįrengtas butas už 140 tūkst.eur. Atlyginimas į rankas apie 1650Eur, pagal banko skaičiuoklę turėčiau gauti apie 122k paskolos, tačiau kaip suprantu tokios negausiu ir gaučiau apie 110 tūkst.eur. Jeigu bankas reikalaus turėti pradinį įnašą 20% kas būtų apie 28tūkst.eur, o maždaug tokią sumą ir turiu banko sąskaitoje. Kiek tokiu atveju reikia turėti papildomų pinigų banko sąskaitoje buto įrengimui, kad bankas suteiktų tokio dydžio paskolą, ar bankui tokiu atveju jau nebėra aktualu kaip ir už koki
 2. Sveiki, Galbūt yra žinančių, kaip norint gauti paskolą, bankas vertina kuomet atlyginimas yra gaunamas su priedais kiekvieną mėnesį? Tarkim norima gauti banko paskola: 120 tūkst. Pagal preliminarią būsto paskolos skaičiuoklę, norint gauti tokią sumą atlyginimas į rankas turi siekti apie 1650eur/men. Tačiau kokie šansai gauti tokią paskolą, jeigu fiksuotas atlyginimas kas mėnesį yra 1200Eur, tačiau kas mėnesį stabiliai gaunami 1000eur priedai, kas iš viso kas mėnesį sudaro virš 2000eur. Ir ar aplamai yra prašoma pateikti darbo sutartį ar užtenka pažymos dėl atlyginimo?
 3. Na taip, bet dar pridėsiu, kad labai svarbu atsirinkti tinkamą influencerį pagal savo nišą, kad tavo parduodamo produkto ir to influencerio auditorija bent iš dalies susikirstų. Jeigu pardavinėji produktą 30+ amžiaus moterims, o tavo influencerio 90% auditorijos sudaro 16-25 amžiaus jaunimas, tai gerų rezultatų nesitikėk, kad ir koks populiarus tas influenceris bebūtų.
 4. Sveiki, kažkada buvau pasidaręs sąrašiuką IG influencerių (labiau konkrečiai produktams, kurie susiję su moterų nišomis, kadangi pardavinėjam tokius produktus) ir pasidariau mini analizę su vidutiniškų like skaičiumi ant postų bei influencerių engagement rate'ais. Noriu pabrėžti, kad dažnu atveju, ypač kalbant apie Lietuvos influencerius daug labiau apsimoka samdyti micro influencerius su geru engagement rate ir mažais įkainiais, negu daugiau followerių turinčius, kurių įkainiai dažniausiai visiškai prasilenkia su logika (na, bet aišku rinka diktuoja kainas). Pasidalinu failu, galbūt kam
 5. Sveiki, Visiškai neturiu patirties su Google adsais, todėl pradėjus šiek tiek domėtis nustebino gan žema jų kaina Lietuvos paieškoje, kadangi tikėjausi gerokai didesnės, bet galbūt aš kažką tiesiog ne taip supratau. Kaip pvz naudoju raktažodį "mobilieji telefonai" Ar teisingai suprantu, kad norint su šiuo raktažodžiu būti pirmoje (1.2) puslapio pozicijoje man kainuos 130Eur per mėnesį ir vidutiniškai turėčiau sulaukti apie 770 apsilankymų savo svetainėje?
 6. Sveiki, bandant sukurti Facebook Shop rodo, kad mano puslapis jau turi Fb Shopa ir norint ji valdyti reikia eiti i commerce manageri bet nuejus i commerce manageri vel praso susikurti Fb shopa Gal zinot kame problema?
 7. Sveiki, šiuo metu naudojam serveriai.lt hostingą ir manau, kad tai gali būti viena priežasčių, kodėl turime labai blogą svetainės krovimo greitį. Galbūt turite patarimų kokį hostingą pasirinkti ir ar būtų sudėtinga pačiam svetainę perkelti ant naujo hostingo?
 8. Sveiki, Per shopify sukūrus puslapį ir mokėjimams surinkti naudojant OPAY, ar Shopify reikia mokėti kažkokį % nuo pardavimo ar vieninteliai mokesčiai būtų Shopify mėnesinė narystė bei OPAY % nuo operacijos sumos ?
 9. Matai tokiu atveju kyla klausimas kaip pats PayPalas reaguos, jei persivedinėsiu nuolat pinigus iš tų pačių sąskaitų į vieną konkrečią sąskaitą. Žinant PayPalą tai čia gali kilti įvairių problemų su jais. Galvoju galbūt saugiau būtų prie artimųjų PP pridėti savo kitų bankų sąskaitas ir tuomet persivesti tiesiai į bankus, kad išvengti papildomų pinigų siuntinėjimų tarp PP sąskaitų. Kiek domėjausi PayPalas leidžia pridėti banko sąskaitą, kurios duomenys nebūtinai sutampa su PP paskyros turėtoje duomenimis.
 10. Pačią veiklos sritį tinkamą tai rasčiau čia ne problema. Tačiau kas mane dar neramina, tai, kad aš pinigus gaunu ne į vieną PayPal sąskaitą. Kadangi toje platformoje, kuri man moka pinigus, turiu ne vieną paskyrą, tai pinigų išgryninimui turiu naudoti taip pat ne vieną PayPal paskyrą, todėl naudoju ir artimųjų paskyras. Todėl man ir kyla klausimas ant kiek legitimate tokiu atveju VMI akimis atrodytų mano veikla, kuomet nusiminėju pinigus net ne per vieną PayPal sąskaitą + neturiu konkrečių sąskaitų už ką tie pinigai.
 11. Sveiki, Gaunu pinigus iš vienos US svetainės į savo PayPal sąskaitą, norėčiau persivesti pinigus į savo banko sąskaitą bei susimokėti mokesčius, tačiau iki galo nesuprantu kokią sumą mokesčių man reikėtų mokėti ir aplamai kokią veiklą geriausiu atveju būtų atsidaryti. "If your country of tax residency is not in the United States, up to 30% of your earnings may be subject to tax withholding. If there is a tax treaty between your country and the United States, and if you qualify for the benefits of that treaty, withholding may be reduced or eliminated" Galbūt žinote kokie yra Lietuvos-USA
 12. Galbūt čia yra nusimanančių ir galinčių paaiškinti kodėl pastaruoju metu taip kyla dolerio kursas. Ir kaip manot kiek dar tai gali tęstis ir kokios to kilimo lubos.
×
×
 • Sukurti naują...