Pereiti prie turinio

MuniGod

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  2.269
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  8
 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo MartynasKu Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Taip, pas mano mamą buvo senos kartos planas, kur už 5€ 300min, unlimited sms ir juokingi 200MB. Kadangi pribrendo laikas mamą pamokyti su išmaniu elgtis, tai reikėjo pasirūpinti ir normaliu planu. Parašiau konsultantui, arba pasiūlot gerą planą arba iškeliu į tele2. Abonentas daugiau nei 20 metų. Tai ir pasiūlė šitą planą, ir daugiau nesigilinau. Nes interneto daugiau nei reikia, o ir kaina tenkino.
  Beja aš net nepradėjau iškelinėti, vadinkim "pagąsdinau", kad iškelsiu. 
 2. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo MartynasKu Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Telia: Būtų naujos kartos planas: neriboti pokalbiai, SMS ir 34 GB interneto, neišnaudotas internetas persikelia į kitą mėnesį, ES šalyse būtų 4 GB, būtų 8 Eur/mėn, 24 mėn. sutartis.
 3. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo antler Slegianti finansine nasta   
  Būtum porą mėnesių anksčiau parašęs, būčiau pasiūlęs darbą Švedijoje prie miškų sodinimo. 
  Bet jau sezonas į pabaigą, tai dėl dviejų mėnesių nevertą važiuoti naujokui. 
  Ir labai nesvajok apie skandinavus. Visi čia atvažiuoja užkalt pinigo, bet beveik visi nusivilia ir važiuoja namo. Niekas nedalina pinigų į kairę ar dešinę.
  Švedijoje nekvalifikuotam darbe jei gausi 1700-2000€ į rankas tai bus labai gerai. Atsiskaičiuos nuoma, maistas, ir liks koks 1000€. Aišku jei kaip dauguma dirbsi stroikėse po 250-300h per mėnesį, tada gal ir 3000€ uždirbsi, bet tik ne per lietuvius dirbti.
   
   
   
   
   
   
 4. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo integer Pirkiniai iš Kinijos brangs..   
  Esmė, kad Švedijoje 10kk+ gyventojų, kai Lietuvoj <3kk. Ir švedai daug didesniu mastu darė, nei, kad čia jūs galvojat kelias siuntas užsisakyti. O ir LT paštas nėra toks reikšmingas vietiniu mastu, kai vietinėje rinkoje dauguma eshopų ir kitų paslaugų teikėjai naudojas kurjeriais ir paštomatais, aš net nežinau ar LT paštu kas siunčiasi kokias prekes, kai kurjeriai po tris euriukus. 🙂 Kai SE paštas atlieka visas funkcijas, nėra čia nei paštomatu, kurjeriai realiai tik du, ir tie patys dažnai tik veža iki atsiėmimo punkto. Esmė, ką norėjau parašyti. Kad švedai buvo taip pat nepatenkinti, ir daug užsakinėjo ir neatsiemė. Bet niekas nuo to nepasikeitė, kainos nesumažėjo. Užtat pašto kokybė pagerėjo, nes kai vėlavo siuntos susitvarkė su logistika.
  Nežinau kur gyvenat, bet man LT pastaruosius 2-3 metus nėra buvę, kad nepristatytų, dingtų ar įmestų pranešimą, net per covid. Paskutiniu metu būna, kad paštininkė ir du kartus per dieną atveža siuntinius. Aišku, už gerą darbą paštininkei atsiligynu šokoladu, saldainiais ar kava. 
  Čia galbūt didmiesčių problema. Kai Šiauliuose gyvenau, tai būdavo, kad registruotus įmeta į pašto dėžutę ir nesivargina užlipt, nors pirmam aukšte gyvenau, bei pasirašo patys. Bet niekad nedingo tai ir nekėliau scenų.
  Bet čia jau darbuotojų kultūra ir požiūris į darbą. Būtų gerai, kad tas 1€ nukeliautų tik į darbuotojų atlyginimus.
  O šiaip sėkmės keršijant dėl 1 euro. 😄
   
 5. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo dynamic Ar kas nors susidūrėt su činišku Itella Logistics ir SmartPost Lietuva elgesiu?   
  Lyg seniau Itella buvo oficialūs DHL partneriai, o pačio DHL kaip ir nėra Lietuvoje, ta prasme DHL neturi savo busiku. Nes visada gaudavau iš Itellos, nors perku per DHL.
 6. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Kaip išgyventi jei įklimpai į skolas ir persekioja antstolis. Realaus žmogaus istorija   
  Aš tik kelias minutes paklausiau. Aš kur dirbu kasmet atvažiuoja bent keletas skolų turinčių žmonių. Jau kai ieškau žmonių, vienas iš klausimų būna ar būtina sąskaita jo vardu. Per 12 metų prisiklausiau nemažai istorijų. Vieni stengiasi atiduoti kuo greičiau ir toliau gyventi, bet didžioji dauguma slapstosi ir nenori už dyką atiduoti pinigų. Dažniausiai sutikau prisibaudavusių, tad jiems tai atrodo pinigai už nieką. Tai ir neduoda. Buvo vienas, 4 kartus girtas be teisių. 16k litų bauda. Dirbo su brolio sąskaita, anstoliai sužinojo, visą sąskaitą su 13-14k litų užšaldė ir atimė. 😄 😄
 7. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo venom Kaip išgyventi jei įklimpai į skolas ir persekioja antstolis. Realaus žmogaus istorija   
  Kolega savo laiku buvo skoloj 60k litų, padirbo du sezonus Švedijoje ir atidavė. Gyvena dabar ir nesuka galvos. O jo brolis po šiai dienai velkasi su 6k € skola. Mašina ne jo vardu, nuoma ne savo vardu, dirbo 6 gal sezonus Švedijoj nei cento nedavė ir vedė į kito žmogaus sąskaitą. Per 10 metų realiai tik palūkanas anstoliams mokėjo, nors galėjo per vieną sezoną atiduot, bet principai neleido. 😄  Tai ir šitam video turbūt principai ima viršų, geriau slėptis, nei susiimti, atiduot ir gyvent toliau.
 8. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo venom Kaip išgyventi jei įklimpai į skolas ir persekioja antstolis. Realaus žmogaus istorija   
  Kolega savo laiku buvo skoloj 60k litų, padirbo du sezonus Švedijoje ir atidavė. Gyvena dabar ir nesuka galvos. O jo brolis po šiai dienai velkasi su 6k € skola. Mašina ne jo vardu, nuoma ne savo vardu, dirbo 6 gal sezonus Švedijoj nei cento nedavė ir vedė į kito žmogaus sąskaitą. Per 10 metų realiai tik palūkanas anstoliams mokėjo, nors galėjo per vieną sezoną atiduot, bet principai neleido. 😄  Tai ir šitam video turbūt principai ima viršų, geriau slėptis, nei susiimti, atiduot ir gyvent toliau.
 9. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo Turk Verslų pranašumai Lietuvoje   
  Pranašumas Lietuvoje tai Individuali veikla bei PVM nuo 45k. Pvz Švedijoje nėra individualios veiklos, čia gali gauti tik individualią įmonę bei VAT mokamas nuo 3000€ pajamų..
  Tad LT versliuką užkurti ir pasibandyti paprasčiau.
  Kažkada mes su kolega paskaičiavom, kur daugiau lieka darbuotojui atlyginimo, Lietuvoje ar Švedijoje.
  Tai norint, gauti 3000€ į rankas Lietuvoje, turi būti ant popieriaus ~5200€.
  Švedijoje norint gauti 3000€, reikia ant popieriaus 4100€. 
  Jeigu imsime su darbdavio mokesčiais, tai Lietuvoje ~5300€ (really tik 100€ darbdaviui? ), Švedijoje darbdavys sumokės apie 1250€.
  Tai gaunam LT darbo vieta 5300€ vs SE 5350€. Ir tai skaičiavau su max % mokesčių (34,2%, kai realiai būtų tokiam atlyginimui 29-30%), nes SE progresiniai mokesčiai.. Realiai darbo vieta +- 5250-5300€.
  Nebent kažkur klystu, nes LT nesu niekada dirbęs, tai pagal skaičiuoklę paskaičiavau.
 10. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo Variantas Crashina telefonas   
  Tik nepasakok. Gal jums Apple ir veikia idealiai.
  Žmona turėjo ~2 metus, keikė, iškeikė ir prakeikė tą obuolį. Pastovus lagas, išsijunginėjimai, bei baterijos nelaikymas..
  Turėjau nuo 2014 iki 2020 du iphonus, viskas ok man buvo, ir tokių bėdų kaip žmonai nebuvo. Bet jei battery health ~85% ir turi telefoną kraut 2-3 kartus dienoj. Tai kam toks išvis reikalingas. Būdavo darbe -5 - -10 ir jei ištrauki iš kišenės tel. tai akyse krenta procentai. 40-50% ir išsijungia lauk. Buvo kai ėjau su GPS, 50-60% ir išsikrovė.. Jei lauke -30, tai nuo 100% per minutę išsikraudavo. Suprantu, kad akumas turbūt numirė (abiejų iphonų :D ), bet per 6 metus buvo ir išsijunginėjimų, ir pastrigdavo programos ir nereikia pasakoti, koks tas apple geras. Aišku, tel. nekeičiu kas metus ir nenaudojau jokių XS ar panašiai. O ir nebuvo, kad kasdien. Bet į mėnesį-du kartą tikrai, koks gliukas būdavo. Neskaitant apgailėtinos baterijos.
  Turiu ir ipadą darbinį jau kokius 4 metus, tas jau šalčio nebijo ir akumas laiko neblogai. Retai bet pasitaiko, kad išsijungia ar koks appsas nesiloadina.
  Po iphone nusipirkau note 20 ultra, tai iškart grįžo malonumas naudotis telefonu, kai netik, kad nebereikia 2kart krauti, bet ir visą dieną aktyviai naudojant dar ir vakare nėra būtina krauti. Per 7 mėn nebuvo nieko, apart vieno swedbank appso, kuris neužsiloadina dėl šitos bėdos. Kol kas adroid tikrai niekuom neatsilieka, o kai kur ir lenkia. :)
  Nesu nei vieno ar kito fanas, naudoju tiek vieną tiek kitą, bet juokinga, kai pradeda tą apple taip girti ir išvis kišti į nesusijusias temas. Gal dėmėsio trūksta?
   
   
 11. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo Kasiukas Nemokamas sąskaitos generatorius - bills.lt   
  Dar yra keli tekstai nekeičiami, būtų gerai, kad visi būtų pakeičiami, tada ir angliškai būtų galima išrašyti. :)
 12. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo timizas PAYPAL minusas   
  Na tavo pasirinkimas buvo padengti 4k, jeigu man taip būtų nutikę, ir kai esu 100% nekaltas, tikrai nebūčiau padenginėjęs, čia jau paypalas turi gilintis į situaciją, o ne lengvai atiduoti.
  Dar prieš 10 metų paypal buvo "kažkas", šiai dienai pilna visokių alternatyvų ir pilnai galima išsiversti be paypalo.
  Aš kaip ir tu, nepriimu didesnių mokėjimų ir nepriimu iš EU, jau geriau prarasti 1 klientą nei 180d būti ant klaustuko. :)
 13. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo TAUTVYDAS111 Kas pasikeitė per karantiną?   
  Nors negyvenu LT.
  Bet realiai man nepasikeitė niekuom. Gal pavasarį buvo sunkiau darbe dėl žmonių trūkumo ir labiausiai bosui buvo stresas, kad ukrainiečiai negali įvažiuot. Tai teko daugiau dirbti.
  Darbe niekas nepasikeitė.
  Namuose, žmona pastojo, bet tai buvo planuota ir nesvarbu ar c19 ar ne.
  Gal tik kelias keliones teko atšaukti dėl c19.
  Bet visumoj vieni geresnių metų tiek namie tiek darbe.
 14. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo guzikas54 Gyvenimas Svedijoje   
  Yra.
  Patirtis puiki, neturiu kuo skųstis.
  Darbų irgi yra visokių, kaip ir Lietuvoje.Tinginiai ir Švedijoje neuždirba. :)
 15. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo Vilkates Uždaryta POKERSTARS paskyra visam laikui   
  Aš dėka vieno forumo nario irgi 10 metų pp accountą praradau. :D
 16. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo OutCOME Dideles sumos pervedimas i Lietuviska saskaita   
  Aš galvoju, ne VMI turės įrodyti, o tu iš kur gavai ir kokia priežastis. Neįrodysi - apmokestins. Ir nemanau, kad paeis su priežastim jog kažkas šiaip pervedė. :)
 17. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo OutCOME Dideles sumos pervedimas i Lietuviska saskaita   
  Aš galvoju, ne VMI turės įrodyti, o tu iš kur gavai ir kokia priežastis. Neįrodysi - apmokestins. Ir nemanau, kad paeis su priežastim jog kažkas šiaip pervedė. :)
 18. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo antler Defliacija ar infliacija?   
  Aš visus pinigus investuoju į savo hobį, numizmatiką ir bonistiką. Tai netik padengia infliaciją, bet ir garantuotas pelnas.
 19. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo antler Defliacija ar infliacija?   
  Aš visus pinigus investuoju į savo hobį, numizmatiką ir bonistiką. Tai netik padengia infliaciją, bet ir garantuotas pelnas.
 20. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo antler Defliacija ar infliacija?   
  Aš visus pinigus investuoju į savo hobį, numizmatiką ir bonistiką. Tai netik padengia infliaciją, bet ir garantuotas pelnas.
 21. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo itlead Ar kaip nors ruošiatės galimai krizei?   
  Turbūt neturi draugės/žmonos. :D Kai mano žmona nuvaro į kirpyklą padažyt plaukų ir biški pakirpt. 60-80€ ir trunka 1-2h.
 22. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo Tmaster Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Kadangi pats man ją padėjai nupirkti Vokietijoje, tik gal nepameni. Tai nesivelsiu į tolesnę diskusiją bei ačiū už puikų auto. ;)
 23. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo Tmaster Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Kadangi pats man ją padėjai nupirkti Vokietijoje, tik gal nepameni. Tai nesivelsiu į tolesnę diskusiją bei ačiū už puikų auto. ;)
 24. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo SPeed_FANat1c Ką dirbate ir kiek uždirbate?   
  Švedija. Į rankas.
  Kol sniego nėra, miškų sodinimas - ~35-40 000kr/mėn
  Kai sniego mažai, ir galimas miškų valymas/retinimas su trimeriu - nuo 20 000kr/mėn.
  Kai neįmanomas darbas lauke, malkų fabrike - nuo 20 000kr/mėn.
  Hobis bonistika/numizmatika/aksesuarai kolekcionavimui - 100-1000€/mėn. - priklausomai nuo aplinkybių.
 25. Patinka
  MuniGod gavo reakciją nuo Tmaster Prekyba automobiliais Lietuvoje   
  Kadangi pats man ją padėjai nupirkti Vokietijoje, tik gal nepameni. Tai nesivelsiu į tolesnę diskusiją bei ačiū už puikų auto. ;)
×
×
 • Sukurti naują...