Pereiti prie turinio

MartynasKu

Nariai
 • Pranešimai

  1.543
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  14
 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Naudinga
  MartynasKu gavo reakciją nuo Tomashh Siuntų/baldų/daiktų pervežimo paslaugos   
  Dėl punkto nr. 2:


  Kaip tik ir ieško, gali pasiteirauti ir bus tada aiškiau kas kiek ir po kiek. 🙂 
 2. Patinka
  MartynasKu sureagavo į DEZAVU Revolut investiciju deklaravimas   
  Investicijų sąskaita revolut yra "fondų pirkimas" ir kai ten įneši pinigų - reiškia nusiperki fondo vienetų, kai išimi iš ten - parduodi.

  Jau daug apdiskutuota FB buvo šis Revolut atvejis, papraščiausia ir jau patikrinta (tiek savęs, tiek draugės, tiek FB komentarų), jog kiek Revolut padeklaravo pajamų, tiek tu irgi prirašai prie išlaidų - palūkanos.

  Pvz. pajamų deklaravo Revolut 1000 EUR, tu gavai 10 EUR palūkanų per metus, tai išlaidų deklaruoji 990  ir prisek visą Revolut statementą (investicinės tos sąskaitos), o jei palūkanos atsispindi kitoje skiltyje, tai deklaruoji pajamos = išlaidos.
 3. Patinka
  MartynasKu sureagavo į Tmaster Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  taip, lygiai toks pat verslo modelis.
  Visi mob ryšio tiekėjai taip veikia IŠSKYRUS telia/bite/tele2
 4. Patinka
  MartynasKu sureagavo į l781 Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  nors ir pats pardavinėju, nors ir turėčiau "politiškai patylėti" arba "taip nekalbėti" - bet konsultuodamas kiekvieną klientą, kuris ištiesų domisi mobilaus ryšio technologijom - visuomet sakau, kad betkuri bevielio ryšio technologija, veikianti ne P2P (taškas-taškas) būdu - gali betkada striginėti, nepriklausomai nuo technologijos, nes: betkuris operatorius stengsis parduoti kaip galima daugiau paslaugų kuo didesniam vartotojų / abonenntų kiekiui, kad gautų kuo didesnes PAJAMAS. tuo tarpu investavimas į srautų paskirstymą, tinklo resurso kėlimą - jau antraeilis klausimas, nelabai tiesiogiai proporcingai piklausantis nuo PAJAMŲ (t.y. investuojamos sumos nebūtinai turi augti, augant gaunamų poajamų sumai)....
  5g - ne išimtis.
 5. Patinka
  MartynasKu sureagavo į l781 Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  telefono padalos tik parodo, kaip telefonas "girdi" bokšto signalą - tačiau jeigu su pilnom padalom tu viena vakara tegauni tik 10mbps, o kita vakara jau 150mbps - tai reiškia tik tiek, kad telia bokštas tuo konkrečiu metu turi dideles perkrovas, ir nebesugeba aptarnauti visų klientų, ir tau telieka vieną vakarą - tik 10mbps greitaveikos.
  ...sveikinu atėjus į mobilaus ryšio pasaulio realijas... 🙂
 6. Patinka
  MartynasKu sureagavo į Tmaster Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  youtube puikiai optimizuotas, jį rodys ir su 3g. Aš kalbu apie live stream servisus, kur video rodo on demand, o ne precached
 7. Patinka
  MartynasKu sureagavo į l781 Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Nors "nepriimta" reklamuoti konkurentus - bet pasidalinsiu, nes tikrai gaunas pigiau nei Magnetuke: kam tinka Bitės tinklas ir 4G - tai Intersele dar yra 30 SIM kortų už 7.50eur/men (neriboti gb). jie rašo, kad daugiau tokių nebus pasiūlymų naujoms sim, o aš pridėsiu, kad tuo pilnai tikiu:

 8. Patinka
  MartynasKu sureagavo į ojojoj Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Na spėlionės pakolkas tik dėl studento plano kainos. Moksleiviai turi pinigų daugiau nei studentai😁 tai studentams gal ir numes kokį euriuką😁
  Šiaip pagal Telia Ežio kainodaros logiką, tai taip matau segmentavimą:
  Vieši planai - visiems Lietuvos piliečiams, kurie gali ir nori susimokėti
  Ukrainos planas, tai ukrainos piliečiams ale papigintas už 10€
  Moksleivio planas moksleiviams už 8,99€
  Studento planas studentams su 5€ (?) ar OHO 9,90€ mokesčiu
  O va didžiausiems kaulytojams - Specialus1 už 8,49€, kur iš tikrųjų yra tas pats OHO už 9,90€ tik be EU duomenų.
 9. Patinka
  MartynasKu sureagavo į ojojoj Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Studentai renkasi kas yra šioje temoje pasiūlyta. Atsiverti kelis lapus šioje temoje atgal ir perskaitai šviežią info.
 10. Patinka
  MartynasKu gavo reakciją nuo Drone Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Verslas gali, bet kai verslas pasako kelsim kainą, vartotojas gali be netesybų nutraukti sutartį. Tačiau, bitei šitie pakėlimai apsimoka nes:
  1. Dauguma spėju kokie 98-99 proc. klientų numoja ranka ir sutinka mokėti tą 1-2 Eur/mėn brangiau, nes tokiu atveju nereikės nieko daryti.
  2. Koks trečdalis nieko nesužino apie planuojamą kainos pakėlimą, nes bitės automatinis laiškas apie kainos pakėlimą nueina į skiltį reklamos arba spam. Ir klientas apie kainos padidinimą sužino, kai jau gauna sąskaitą. O kaip mes puikiai žinom, kai jau gauni sąskaitą su padidėjusia kaina, tai jau būna šaukštai po pietų, nes būna pradelstas 30 dienų informavimo terminas, kad nesutinki su nauja kaina ir nori nutraukti sutartį be netesybų. Vartotojui bandant sakyti, kad aš nieko negavau ir t.t. bitė turi įrodymus, kad laišką išsiuntė, o tai kad jis nukeliavo į spam ar reklamas, tai jau nebėra bitės problema, tai vartotojo el. pašto dėžutės nustatymų klausimai, už kuriuos yra atsakingas tik pats vartotojas. Tad šiuo atveju vėl laimi bitė.
  3. Na, o kad nebūtų didelio klientų nubyrėjimo, tie kurie planuoja išeiti (esu pats ne kartą jiems skambinęs tik gavęs laišką ir pavyko pasilikti tą pačią kainą iki padidinimo), tai iš pradžių kabina makaronus, bet po 15-20 min pokalbio, kai mato, kad nieko nesigaus, tada pasiūlo palikti tą pačią kainą. Kas šiuo atveju gaunasi ? Dauguma "debiliukų" mokės brangiau, o tie kurie "kėlė bangas" mokės tiek kiek mokėjo seniau.

  4. Na ir paskutinė rūšis, kurie nepraneša, kad planuoja išeiti ir puikiai išmano teisinius niuansus. Iš karto drožia pas kitą operatorių, pasirašo numerio perkėlimo sutartį, kai tik gauna laišką, kad bus keliama kaina vienašališkai iš bitės pusės (nes žino, kad netesybos nebus taikomos). Ir aišku bitė, kai gauna prašymą atiduoti numerį, skambina, pasiūlo ką reikia (kaip matėm, geba net 1,49 EUR/mėn už 40 GB pasiūlyti), bet klientą prisitraukia atgal. Ir kas tada šioje situacijoje laimi ? Vėl bitė, nes taikydama tokią metodiką konkurentams atiduoda minimalų savo klientų kiekį.

  Ir finale ką turime ? 98-99 proc. kurie sąmoningai arba pražiopsojo kainos kėlimą, suneša bitei daugiau pajamų. Koks pusė procento klientų lieka su ta pačia kaina, ir koks tūkstantis klientų lieka su mažesne kaina, negu mokėjo prieš tai. Nesunku suprasti, kad tie kurie mokės ir toliau tiek pat - tai viskas tvarkoje, nuostolių nėra nuo jų, tie kurie mokės mažiau, jų nuostolius padengs iš tų kurie mokės daugiau, bet gerokai virš 95 proc. klientų kas mėnesį moka daugiau ir bitė surenka daugiau pajamų. Pabandė vieną kartą, žiūri viskas super, pabandė antrą - žiūri vėl pajamos padidėjo. Tai ir periodiškai pakartoja. Ir tai irgi reikia suprasti, jie yra privati kompanija, kurios pagrindinis tikslas - pelnas, tad to ir siekia visais įmanomais būdais. 🙂 
 11. Patinka
  MartynasKu sureagavo į nix Vairavimas ir akiniai   
  Issitirk dar karta sveikata normaliai ir persidaryk teises. Ateiciai nesudmaliauk.
 12. Patinka
  MartynasKu sureagavo į Tmaster 2 pakopos pensijos kaupimas   
  2 pakopa būtų gerai, bet yra vienas didžiulis minusas, jog išėjus į penciją turi "įsigyti" anuitetą, ir gausi kelių eurų injekciją pakol būsi gyvas. mano manymu čia yra amžiaus scamas. Nes wtf, kodėl negaliu gyventi iš bazinės pencijos, o 2pakopos investicijos su palūkanomis man negali pareiti per vieną pavedimą? jau net užsimerkiant į į kitą, šitos sistemos nesąmonę, jog niekada gyvenime be priežasties, net ir sumokėjęs mokesčius, negaliu atsiimti jau sukauptų pinigų.
  Toks scenarijus, kurį dėlioja valdininkai yra neįtikėtinai brangus, limituotas ir rizikingas būdas neatgauti net tų pinigų, kuriuos sumokėjai.
  Išvis pencijų fondai su deklaruojamais 10% prieaugliais turbūt juokauja. Jie ten prekiauja mano pinigais, uždirba komisą + belekokius pelnus, bet ant popieriaus rodo vos 10% prieaugli? 😂
 13. Patinka
  MartynasKu sureagavo į lasickui 2 pakopos pensijos kaupimas   
  Nėra ką diskutuoti. Antros pakopos vengti reikia kaip maro. Jei niekur papildomai neinvestuoji ir uždirbi daugiau nei MMA, tai geriau bent tuos 3% nuo atlyginimo dėti į trečią pakopą. Ten bent jau išsiimti gali reikalui esant. O antra su savo anuititetų išsipirkinėjimu yra visiškas briedas, nesvarbu kuriame fonde
 14. Pagarba
  MartynasKu gavo reakciją nuo kloppy Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Lygiai ta pati situacija ir mano broliui gavosi kaip ir tau. Broliui irgi giedojo apie 10-11 eur/mėn, tai nuderėjau iki 7,5 eur, bet tai toli gražu ne tas, ką būtų gavęs iškeliant numerį, bet taippogi jis nenorėjo išmokėti iš karto su tuo +30 eur, tad teko sutikti su tuo ką primetė. Nieko turėsi pamoką ateičiai kaip ir mano brolis, neimti jokios įrangos iš operatorių. Jei jau reikia kažko ant išsimokėjimo, visada galima pasiimti iš bigbox.lt SB lizingas visom prekėm 24 mėn. nemokamas t.y. be pabrangimo, užtat jei reiks iškelti numerį pasibaigus plano sutarčiai - nebus problemų. 🙂 
 15. Patinka
  MartynasKu sureagavo į ojojoj Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Tai prašo tavo vardo pradedant chatinti. Aš tikrą įrašydavau, nes melais neužsiimu gyvenime, tai poto su kitais bandant chatinti arba pamatęs, kad jungia su tuo pačiu pradėjau rašyti "Ežio klientas" prie vardo ir poto vistiek prašydavo prisistatyti. Bet poto išvien tuos pačius du konsultantus vis jungdavo ir jungdavo, tai kaip ir esu sakęs, tai parašiau iš darbinio ir pavyko. Neaišku ar ten ką nors fiksuoja jie ar ne. Bet, kad iš jų eina melas, tai faktas, kad ir tam pačiam chate po gauto plano pradėjo "pasakot" kaip ji "naudojosi" prepaidu ir "perėjo" į abonimentą ai ai kaip "patogu" ir t.t.
 16. Patinka
  MartynasKu sureagavo į Tmaster Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  kaip ir jau ir kažkas ankščiau rašė, šitą planą gavo irgi iš belekažkelinto karto, keista, jog visi šitie live chatai nėra bandomi susieti pagal numeri/ip ar tiesiog "cookies" pagalba tarpusavyje, ir taip matyti bandančio susisiekti žmogaus chato istoriją. Nes nu taip laisvas žmogus gali ir visa diena trukdyti įmonės darbuotojų darbą kol išsiprievartaus kažkokį planą, kuris kitais atvejais gali ir neegzistuoti.
  Čia su visa pagarba tiems, kurie prievartauja ežio konsultantus vardan to geresnio rytojaus 😄 
 17. Patinka
  MartynasKu sureagavo į Zmogus2 Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  O jei perkeli numerį į Labas tai 3 mėn gali naršyti neribotai, SIM 1 eur.
 18. Pagarba
  MartynasKu gavo reakciją nuo kloppy Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Lygiai ta pati situacija ir mano broliui gavosi kaip ir tau. Broliui irgi giedojo apie 10-11 eur/mėn, tai nuderėjau iki 7,5 eur, bet tai toli gražu ne tas, ką būtų gavęs iškeliant numerį, bet taippogi jis nenorėjo išmokėti iš karto su tuo +30 eur, tad teko sutikti su tuo ką primetė. Nieko turėsi pamoką ateičiai kaip ir mano brolis, neimti jokios įrangos iš operatorių. Jei jau reikia kažko ant išsimokėjimo, visada galima pasiimti iš bigbox.lt SB lizingas visom prekėm 24 mėn. nemokamas t.y. be pabrangimo, užtat jei reiks iškelti numerį pasibaigus plano sutarčiai - nebus problemų. 🙂 
 19. Pagarba
  MartynasKu gavo reakciją nuo kloppy Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Pradėkim nuo to kad turi įrangą ar ne perkėlimas dėl to nepakibs - numeris vis tiek bus perkeltas.

  Dabar kas dėl netesybų. Nežinau kaip ten Telijoje, bet Tele2 rašiau prieš kokį mėnesį, kad brolio baiginėjosi numeriui sutartis, o jis dar buvo pasiėmęs ausines "ant išsimokėjimo" sudėjus visas sumas galutinė suma gaunasi tokia kokia be sutarties bet kokiam žmogeliui iš gatvės bet susimokant visą sumą iš karto.
  O bet tačiau, kai pasigilino, ar bus kokios netesybos jei iškels numerį kai tik baigsis numerio plano sutartis, tada ir pasimatė kas yra kas: taip, numerio plano sutartis baigsis, bet kadangi buvo paimta įranga ant išsimokėjimo, reikės tokiu atveju susimokėti įrangos vertę be nuolaidos t.y. tuo konkrečiu atveju ~30 eur papildomai. Užakcentuosiu, kad tas ausines buvo galima įsigyti tais 30 eur pigiau bet kam t.y. ir ne tele2 klientui bet sumokant visą sumą iš karto. O kadangi jis norėjo mokėti kas mėnesį, tai jam davė pasirašyti tokią sutartį, kurioje ausinių vertė įrašyta 30 eur didesnė ir tas išsimokėjimas "pakabintas" ant to jo numerio. Nes jeigu nesi tele2 klientas ir neturi jokio numerio, tai tele2 tau neduos jokios įrangos pirkti išsimokėtinai. Tai vat ir pakibo brolis, dabar moka 7,5 eur už 5 GB planą, nes nenorėjo susimokėti 30 Eur už savo žioplumą ir teko prasitęsti ant tokio prasto plano. Taip, kad panašiai bus ir pas tave, pasiskaityk tos įrangos sutartį kas ten ir kaip, bet 99 proc. bus tau tas pats ką aš čia aprašiau. 
  Kitaip sakant, kai nori mokėti kas mėnesį (o ne visą sumą iš karto), jie į sutartį įrašo įrangos vertę didesnę, kad jeigu tu sugalvosi pabėgti kažkur, tai tada jie ir išsireikalaus tą sumą t.y. be nuolaidų ir tada dažnas nieko nebedaro, nes už orą susimokėti šimtinės ar dviejų nenori.
 20. Pagarba
  MartynasKu gavo reakciją nuo kloppy Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Lygiai ta pati situacija ir mano broliui gavosi kaip ir tau. Broliui irgi giedojo apie 10-11 eur/mėn, tai nuderėjau iki 7,5 eur, bet tai toli gražu ne tas, ką būtų gavęs iškeliant numerį, bet taippogi jis nenorėjo išmokėti iš karto su tuo +30 eur, tad teko sutikti su tuo ką primetė. Nieko turėsi pamoką ateičiai kaip ir mano brolis, neimti jokios įrangos iš operatorių. Jei jau reikia kažko ant išsimokėjimo, visada galima pasiimti iš bigbox.lt SB lizingas visom prekėm 24 mėn. nemokamas t.y. be pabrangimo, užtat jei reiks iškelti numerį pasibaigus plano sutarčiai - nebus problemų. 🙂 
 21. Patinka
  MartynasKu sureagavo į kloppy Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Jo, ačiū už atsakymus ir tau, ir kitiems. 
  Kažkaip, nemaniau, kad bus aktualu perkėlimai, ir juolab, kad turima įranga tave realiai pririša, maniau, kad svarbiausias aspektas neimti įrangos su siūlomais planais. Žodžiu, buvo padaryta klaidų, susisiekiau su Telia, jie tiesiog išrašytų sąskaitą ir reikėtų vienu mokėjimu padengti įrangą, mėnesinių mokėjimų nelieka, tad teko susitarti dėl naujos sutarties tiesiog, gerai, kad keliais eurais bent pigiau nei pirminis planas buvo ir nei tas, kuriuos siūlė ankščiau (11 Eur/men, 10GB, 5GB ES/EEE, neribotos min. lb nieko gero, bet visi svertai šiuo atveju Telia pusej, juolab, kad įranga ne taip ir senai pirkta, tad išmokėti iš kart nelabai norėčiau. 
 22. Pagarba
  MartynasKu gavo reakciją nuo kloppy Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Pradėkim nuo to kad turi įrangą ar ne perkėlimas dėl to nepakibs - numeris vis tiek bus perkeltas.

  Dabar kas dėl netesybų. Nežinau kaip ten Telijoje, bet Tele2 rašiau prieš kokį mėnesį, kad brolio baiginėjosi numeriui sutartis, o jis dar buvo pasiėmęs ausines "ant išsimokėjimo" sudėjus visas sumas galutinė suma gaunasi tokia kokia be sutarties bet kokiam žmogeliui iš gatvės bet susimokant visą sumą iš karto.
  O bet tačiau, kai pasigilino, ar bus kokios netesybos jei iškels numerį kai tik baigsis numerio plano sutartis, tada ir pasimatė kas yra kas: taip, numerio plano sutartis baigsis, bet kadangi buvo paimta įranga ant išsimokėjimo, reikės tokiu atveju susimokėti įrangos vertę be nuolaidos t.y. tuo konkrečiu atveju ~30 eur papildomai. Užakcentuosiu, kad tas ausines buvo galima įsigyti tais 30 eur pigiau bet kam t.y. ir ne tele2 klientui bet sumokant visą sumą iš karto. O kadangi jis norėjo mokėti kas mėnesį, tai jam davė pasirašyti tokią sutartį, kurioje ausinių vertė įrašyta 30 eur didesnė ir tas išsimokėjimas "pakabintas" ant to jo numerio. Nes jeigu nesi tele2 klientas ir neturi jokio numerio, tai tele2 tau neduos jokios įrangos pirkti išsimokėtinai. Tai vat ir pakibo brolis, dabar moka 7,5 eur už 5 GB planą, nes nenorėjo susimokėti 30 Eur už savo žioplumą ir teko prasitęsti ant tokio prasto plano. Taip, kad panašiai bus ir pas tave, pasiskaityk tos įrangos sutartį kas ten ir kaip, bet 99 proc. bus tau tas pats ką aš čia aprašiau. 
  Kitaip sakant, kai nori mokėti kas mėnesį (o ne visą sumą iš karto), jie į sutartį įrašo įrangos vertę didesnę, kad jeigu tu sugalvosi pabėgti kažkur, tai tada jie ir išsireikalaus tą sumą t.y. be nuolaidų ir tada dažnas nieko nebedaro, nes už orą susimokėti šimtinės ar dviejų nenori.
 23. Patinka
  MartynasKu sureagavo į tomazino Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Perkeliant numerį iš Labas į Ežį, paskutinę dieną Bitės tinkle, gautas pasiūlymas telefonu: 7,5Eur. - 5G planas, neribotos min. ir sms, 200GB LT, EU nesidomėjau, sutartis 12/24mėn. Perkėlus į Ežį gautas pasiūlymas pereiti į Telia: 18Eur. + 5G planas, neribotos min.,sms, GB - LT, neribotos min., sms, 37GB - EU, sutartis 24mėn. Ežio planas Specialus1 gautas iš antro karto/ konsultanto.
 24. Patinka
  MartynasKu sureagavo į e3ikaz Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Kiek naudoju tai niekada neteko susidurti su tuo. Po 400-500gb sunaudoju. Taip pat būnant ES neteko taip pat susidurti su apribojimais. Maniškis planas suteikia 37gb ES
 25. Pagarba
  MartynasKu gavo reakciją nuo ds80 Geri "nekataloginiai" ryšio planai šiai dienai   
  Galima, oho planą bet kas gali užsisakyti. 🙂
×
×
 • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...