Pereiti prie turinio

Vysnine Angis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  28
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Vysnine Angis

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Ar ruselui tiktu? Jei taip, tuomet dalyvauju, kitaip statymo nepriimkite. Butu gerai, jei patikslintumete matmenis. 5€
 2. Sveiki, Ieškau darbo Lietuvoje ar užsienyje. Netrukus baigsiu bakalauro studijas: autotransporto elektronika. Viskas kas susije su autotransportu ir elektronika domina. Minimaliai suprantu #C kalba, sugebu braižyti elektrines principines schemas taip pat kaip ir jas analizuoti, kurti algoritmus. Turiu įvairios patirties. Greitai mokausi! Daugiau papasakoti galiu až arba telefonu. Prioritetas Kaunas, tačiau apgalvoju visus galimus variantus. Taip pat ieškai darbo? Padėk kitiems ir tuo pačiu man. Kur, kaip ieškote darbo? Kiek laiko užtrunkate kol randate tinkamą darbą? Ačiū. G
 3. Sveiki, Tema skirta pasidalinti jau žinoma informacija kaip: puslapis, patikima, procedūros kaip pardavėjui, mokesčiai, pagalba. Mano atveju domina aukcionų puslapiai kur yra didelis srautas kolekcionierių. Catawiki.com bandžiau registruotis kaip selleris su IV, tačiau nepavyko. Šiame puslapyje mačiau esančių pardavėjų Lietuvių. Ar turime forumiečiu/pardavėjų CATAWIKI, kas galėtų pagelbėti ir už sutartą mokestį %, tarpininkautų laikinai? Domina ir kiti variantai išskyrūs Ebay. Turiu įvairių pašto ženklų. Veiksmas Kaune. Taip pat įdomūs kiti puslapiai.
 4. Patinka artilerija, mankštos. Kariuomenėje nuo 900€ galite uždirbti. Draugas jau tarnauja pora metų, atlyginimas men +-1500€.
 5. Sveiki, Ar yra narių, kurie uždirba iš pokerio, žaidžiant 3/4 žmonių grupėje prie 9 vietų stalo. Laukiu atsakymų, kas yra išbandę ir įdomu ar pasiteisina ar ne. Ačiū už atsakymus.
 6. Norėtusi išgirsti pora atsakymų: Kiek laiko naudojate LYMPO? Kiek laiko rinkote pinigus? Ka pirkote? Ar gavote prekes?
 7. Sveiki, Ruošiuosi pradėti mokytis programuoti Mplab, XC8 compileriu. Naudosiu mikrovaldiklį PIC18F24k22 ir HC-05. Pirmas žingsnis - sukonfiguruoti mikrovaldiklį su HC-05. Programavimo įgudžiai labai minimalūs, tačiau yra noras mokintis ir tobulėti. Reikalas toks, kad noriu sukurti appsa, kuriuo valdyčiau rėlę bluetootho pagalba. Galbūt yra narių, kurie galėtų pasidalinti savo patirtimi arba konkrečiais šaltiniais kaip sukonfiguruoti bluetooth su mikrovaldikliu. Taip pat labai idomu kaip sukurti appo funkcijas, kaip vyksta pats kodavimas tarp appo ir bluetooth, nes šiuo klausimu neturiu jokio
 8. Galite paaiškinti kas čia per premijos?
 9. Ačiū, logotipą jau turiu, tačiau galite toliau reklamuotis čia, nes gali būti, kad ne man vienam prireikia jūsų paslaugų.
×
×
 • Sukurti naują...