Pereiti prie turinio

andrews1

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  66
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%

andrews1 paskutinį kartą laimėjo Gegužės 23 2019

andrews1 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie andrews1

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Ar galėtum nukreipti tinkama linkme, kur būtų galima pasiskaityti apie galimybes optimizuoti mokesčius investuojant kaip juridinis asmuo? Taip pat dar klausimas prie to pačio. Ar klystu, kad nereikia mokėti mokesčių, kol neparduodi savo akcijų? T.y jei turiu X akcijų, kurias planuoju laikyti 20 metų, tai mokėsiu mokesčius tik vieną kartą - po 20 metų, kai realizuosiu kažkokį pelną?
 2. Sveiki, Parduodu du bilietus į Ludovico Einaudi koncertą, vyksiantį Kovo 18d. Compensa salėje, Vilniuje. Originali bilietų kaina yra 163 eurai, parduodu už 150. Vietos: 18 eilė, 23-24 vietos, parteryje. Nuoroda į koncerto informacinį puslapį: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/ludovico-einaudi-299156/ EDIT: Dabar pastebėjau, jog parašyta, kad koncertas yra perkeltas. Kolkas sustabdau pardavimą, lauksiu, kol paskelbs datą.
 3. Gal kas turite nuorodą, kur galima būtų stebėti kiek šauktinių yra surinkta šiuo metu?
 4. Gal kas esate pasirinkę arba galvoję pasirinkti trejų metų tarnybą kas antrą savaitgalį? Kokios nuomonės? Iš bėdos galvoju imti šitą variantą.
 5. Šiaip geras klausimas ir nesu matęs, kad kas nors būtų į jį atsakęs. Ar yra numatyta kokia tvarka, jei turi periodinius vizitus pas gydytoją? Juk neisi savaitgalį, nes paprasčiausiai neįmanoma. Ar ten visiems nusišvilpti?
 6. Anglijos universitetuose yra galimybė gauti bakalaurą + magistrą studijuojant vieną programą. Tai, jei matai, kad programos ilgis yra 3 metai, tai reiškias gausi tik bakalaurą. Jei 4 (sandwich), tai gausi ir magistrą. Tačiau tvarka yra ta pati, t.y kai baigi 3 metus, rašai bakalaurą, o dar kitais metais - magistro darbą. P.S Aš studijavau Anglijoje 3 metus, jei kažkokių klausimų turi - klausk :)
 7. O ką manai apie Alpari fix contracts (https://alpari.com/en/fix-contracts/)? Kažkas panašaus, tik Alpari apeina Europinius įstatymus sakydama, kad čia yra trumpo galiojimo opcijos. Teko bendrauti su jais, tai klausiau ar galima būtų prekiauti esant Europoje, sakė, kad galima, bet praktiškai nebandžiau.
 8. Na tai priklauso kiek kainuoja viena akcija, pagal tai ir reiktų žiūrėti, kiek turėsi akcijų sumokėjęs 5 eurus. O šiaip čia pasiskaityk apie fractional shares
 9. Iki galo perskaityt reikėjo, ką autorius parašęs
 10. Kai turėsi pusę metų statistiką, tada rašyk čia forumuose ir skelbkis, kad pas Tave investuotų. Mėnesio neužtenka pamatyti, koks sėkmingas esi.
 11. Seksiu, visai įdomu kaip čia Tau seksis. Tik turiu pastebėjimą. Kodėl neparašai čia, kai atidarai poziciją? O būtent tik tada, kai ją uždarai? Patikimiau atrodytų, jei vienas postas būtų apie naujos pozicijos atidarymą, o kitas apie tos pozicijos uždarymą ir statistiką. Kaip mums žinoti, kad Tu to screenshot'o nepafotošopini? :rolleyes:
 12. 30,000 knygų? Yeah, right. Jam 64 metai. Tarkim pradėjo skaityti tas knygas būdamas 20ties. 30,000 / 44 = 681 knygos per metus. Vidutiniškai knyga turi 300 puslapių. 681 * 300 = 204,300 puslapių per metus. Tarkim skaito kiekvieną dieną, be perstojo. 204,300 / 365 / 16 = ~35 psl per valandą. Matai kiek daug prielaidų? Akademinės knygos ne po 300 psl. turi, o daugeliu atveju daug daugiau. Pabandyk mėnesį, 16h per dieną, kiekvieną valandą perskaityti 35 psl, ir, susisteminti kaip pas jį puslapyje sako, "academic disciplines and has synthesised the wisdom of the ages". Parašyk čia rezultatus.
 13. Puiki diskusija. O ką manote apie rinkos situaciją esančią šiuo metu? NT kainos yra užkilusios, kas nėra gerai perkant būsta, nes kaina tikrai kris, galima to tikėtis net ir sąlyginai greitu metu. Ką turiu omenyje, tai perkant butą už 50k eurų ir imant paskolą, kai poto realiai ta būsto kaina nukris ~25-30%, tai ar verta? Dabar Vilniuje, bent jau Lazdynėliuose, visi ima paskolas ir tie pastatai dygsta kaip grybai po lietaus, matau pravažiuodamas vis. Tai ko nepalaukus kelerius metus, kol tie savininkai pradės pardavinėti tuos būstus pigiau nei juos pastatė dėl ekonominės situacijos? P.S. Aiš
×
×
 • Sukurti naują...