Pereiti prie turinio

chyrvis

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  9
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie chyrvis

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Ieškomas projektuotojas mažų karkasinių pastatų (iki 40kvm) projektavimui. Pageidautina Sketchup arba Revit. Projektai sudaromi iš architektūrinių brėžinių (fasadai, pjūviai) ir darbinių - karkasas, elektros ir santechnikos brėžiniai. Daugiau informacijos PM.
 2. Sveiki visi, norime padėkoti visiem dalyvavusiem. Konkurso nugalėtojas: mntsm. Susisieksime asmenine žinute.
 3. Sveiki, Dėkingi už Jūsų darbus. Nugalėtoją arba konkurso pratęsimą paskelbsime pirmadienį ( rugpjūčio 10 d. ).
 4. Sveiki, Reikalingas logotipas įmonei užsiimančiai mažų namelių ( 25-30 kvm dydžio ) gamyba skandinavijos rinkai. Produkcijos spektras plėsis, todėl galbūt nereikėtų prisirišti prie namelio vaizdo logotipe, tačiau galimi visi variantai bei spalvos. Konkurso terminas iki Rugpjūčio 4d. imtinai. Atlygis 200 eurų. Bus reikalinga sąskaita. Prekės ženklas: Vivahus ( VivaHus, vivaHUS, VIVAhus ir panašiai ) Gaminamos produkcijos pvz: vibostugan.se | enkelrum.se | www.attefallshus.se Jeigu kils klausimų kreipkitės čia arba telefonu 86218(nulis)179
 5. Sveiki, taip yra žmogus priskirtas šiam darbui. Įmonėje 50 darbuotojų. Problema, kad vienas žmogus suveda į bendrą excel lentelę informaciją ir pvz tą dieną kada dirbama per du objektus - valandas išskaido komentare. Tačiau kai ateina laikas teikti mėnesio ataskaitą užsakovui apie jo skirtinguose objektuose dirbusius skirtingus žmones reikia įdėti daug rankinio darbo perteikiant įvestą informaciją ant timeschedule sheeto.
 6. Sveiki, mūsų įmonė susidūrė su darbo valandų skaičiavimo problema. Niekaip nerandame tinkamo ir kuo paprastesnio softo darbo valandoms suvesti bei rezultatui atvaizduoti. Pvz.: Jonas 15 dienų dirbo po 5h objekte nr1. bei dar po 2h objekte nr.2 pas klientą nr5. Likusias mėnesio dienas dirbo po 8h pas klientą nr9. Reikia programos arba tiesiog excel blanko kuriame galėtume suvedinėti info ir poto pagal klientus ją atvaizduotu. Gal kas turi kokių minčių kokia programa galėtų atlikti mūsų užduotį arba gal yra kas tokią minimalią galėtų mums sukurti?
 7. Tu kaip savo srities specialistas galėtum forumo dalyvi/užsakovą supažindinti su orientacine kaina, kad būtų pakoreguotas konkursas atsižvelgiant į profesionalo išsakytą nuomonę, o ne ironizuoti rašydamas ######ną komentarą. Gerų tau Švenčių ir daugiau profesionalumo ateinančiais metais!
×
×
 • Sukurti naują...