Pereiti prie turinio

SantosMae

Nariai
 • Pranešimai

  15
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie SantosMae

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Puikiai suprantu, kad VAT ir yra PVM. Dėl PVM'o klausimo ir nebuvo 😄 Klausiau, ar perkant iš Kinijos prekės kainą (be PVM) + transportas (be PVM) turi neviršiti 150€ tam, kad nebūtų muito mokesčio, ar papildomai be prekės kainos ir transporto (be PVM) priskaičiuoja PVM ir tuomet žiūri, ar neviršija 150€. Bet pagal viską, tai atsakei į klausimą, į PVM niekas nežiūri tikrinant dėl muito, ar viršija 150€. Dėkui.
 2. Dėkui už atsakymą. Dėl VAT viskas aišku, kad jį visada mokėti reikia. Klausimas pagrinde buvo dėl muito apmokestinimo sumos, ar į ją įeina VAT ar ne. Kiek suprantu ne 100% dėl šito esi įsitikinęs. Gal žinai kur tiksliai galima sužinot? Nes ieškojau ir būtent šito neradau niekur.
 3. Sveiki, turiu klausimėlį dėl muito mokesčio iš Kinijos. Kiek suprantu muito mokestis yra mokamas, kai bendrą pirkinių sumą viršija 150 eurų. Tarkim jeigu pirkčiau iš Alibaba (kur VAT not included) ir sumokėčiau pardavėjui 140 eurų, ar tokiu atveju muito mokestis būtų taikomas, ar ne? Turiu omenyje, kad kiniečiui sumokėčiau 140 eurų (kas neviršija 150 eurų), bet Lietuvoje dar turėčiau sumokėti VAT 21% 30 eurų ir galūtiniame rezultate gautusi, jog visas siuntinys kainuoja 170 eurų ir viršija 150 eurų.
 4. Sveiki. Kalbant apie rankų darbo kosmetiką turiu omenyje pačią paprasčiausią - muilas bei vonios burbulai. Kiek teko domėtis, norint gaminti ir pardavinėti šiuos dalykus reikia turėti begale leidimų. Galbūt kas nors užsiimate rankų darbo kosmetikos pardavimu arba pažistate kas tuo užsiima. Norėčiau pasidomėti, ar visi turi tuos leidimus? Ar net jei gaminant paprasčiausią muilą ir mažais kiekiais pardavinėjant jau reikia turėti visus leidimus?
 5. Sveiki, klausimą turiu dėl individualios veiklos pajamų/išlaidų formos pildymo. Peržiūrėjau VMI įkeltą youtube medžiagą (GPM311 formos pildymas) ir turiu klausimą. Pagal tą video, tai ten yra pildomi tik skaičiukai (įrašomos išlaidos bei pajamos). Tačiau kiek žinau, reikia turėti sąskaitas faktūras (išlaidų ir pajamų). Klausimas - ar deklaruojant pajamas/išlaidas reikia iš karto pateikti visas sąskaitas faktūras? Jei taip, tuomet kaip ir kur jas pateikti? Kitas klausimas - jeigu dirbu pagal paprastą IV (prekyba internetu), prekės buvo pirktos mano vardu. Ar tinka tos pirkimų sąskaitos fak
 6. Sveiki. Tiksliai nežinau kur rašyti, tačiau atrodo, jog šitas sub forumas yra skirtas kriptovaliutoms, tai rašau čia. Ką galvojate apie crypto "signalų pardavėjus"? Pastebėjau, jog yra žmonių, kurie pardavinėja crypto signalus, tai yra prognozuoja, kokia valiuta kada kils/kris ir siūlo, kada ją užsipirkti ir kada ją parduoti. Ką galvote apie juos? Ar tai eilinė schema, kaip su statymų guru, ar galima atrasti patikimus? Turiu pinigų, kuriuos norėčiau investuoti į crypto (pirkti/parduoti ne long-term), tačiau pats tiksliai nustatyti negaliu, kada ką verta pirkti ir parduoti, todėl galvoju apie t
 7. Aciu. Per kiek laiko mazdaug patvirtina registracija, ar ilgai reikia laukti?
 8. Sveiki. Noriu nusipirkti įvairios crypto valiutos ir laikyti. Kur patartumėte pirkti crypto valiutą ir ją laikytu su tikslu vėliau ją parduoti? Galvoju apie crypto.com Kokios jūsų nuomonės?
 9. Galbūt žinai ar imanoma patikrinti, ar yra sertifikatai, ar ne? Susiekiau su AliExpress pardavėju, kuris turi Lenkijoje sandėlį, tai sako, kad yra tie sertifikatai. Bet kaip suprast, ar tai tiesa? Ar faktiškai jei kosmetika jau yra Europoje ir pardavinėjama AliExpresse, tai jau turėtu turėt tuos leidimus? Ar ne faktas?
 10. Dėkui už info. O jeigu užsakyčiau tuos pačius lūpų blizgius iš AliExpress, bet ne iš Kinijos sandėlių, o iš Europos (Ispanija, Lenkija, Prancuzija). Ar būtų koks nors skirtungas, ar vis tiek gaunasi tas pats?
 11. Gal kas nors buvote susidūrę ar tiesiog žinosite ir galėsite man padėti. Ar galėčiau turint IV pardavinėti paprasčiausius lūpų blizgius pirktus iš Kinijos? Ar norint juos pardavinėti el. parduotuvėje Lietuvoje reikėtu papildomai ką nors daryti? Bandžiau domėtis, tai radau informacijos apie tam tikrą kosmetikos ženklinimą. Bet kaip tai turėtu atrodyti mano atveju? Ar mano atveju, pardavinėjant vien mažus lūpų blizgius nereikėtu nieko papildomai daryti? Beje, jie nebūtų pagrindinė pardavinėjama prekė, o tiesiog įeitu į komplektą su kitomis prekėmis ( ne kosmetiniais ).
 12. Dėkoju už atsakymą. O kaip būtų dropshipping'o atveju jeigu bučiau PVM mokėtoju? Kai aš sumoku tiekėjui, o jis siunčia prekę tiesiai mano klientui. Vis tiek reikėtu netto + PVM mokėti? Nes kiek mačiau, tai tiekėjas siūlo be PVM kainas, jei esi PVM mokėtoju. Beje kokie tada mokesčiai yra papildomi, kai esi PVM mokėtoju? Kada jie mokami ir kaip jie skaičiuojami? Dėkoju :)
 13. Labas vakaras. Ruošiuosi pardavinėti prekes Lietuvos rinkoje dropship būdu. Šiuo metu turiu individualią veiklą. Tiekėjas yra iš užsienio ir kiekvienai jo pardavinėjamai prekei yra taikomas 21% PVM mokestis. Kiek suprantu dirbant pagal individualią veiklą visada turėsiu mokėti PVM mokestį? Tiekėjas minėjo, kad pagal mano IV kodą mato, jog ne esu PVM mokėtoju. Galbūt galėtumėte suteikti daugiau informacijos apie tai? Ar turėsiu visada už kiekvieną prekę dabar mokėti PVM, ar galbūt yra koks nors kitas būdas?
 14. Labas visiems! Gal klausimas kai kuriems pasirodys ir paprastas, tačiau atsakymas į jį - man turi vertės. Norėčiau sužinoti iš Jūsų, kokiu būdų geriausiai yra surinkinėti mokesčius iš pirkėjų pardavinėjant el. parduotuvėje dropship būdu? Paysera, stripe ar dar koks nors? Jei pasirinkčiau Payserą ir dirbčiau pagal IV, tai perkant mano parduotuvėje žmogus matys mano vardą pavardę - ar toks dalykas neatbaido klientų? Kadangi beveik visur kur žiūrėjau, tai yra UAB/MB ir Paysera pirkimo lapelyje yra nurodomi jų pavadinimai. IV atveju kiek suprantu bus rodomas vardas pavardė? Kalbant apie kitą varia
×
×
 • Sukurti naują...