Pereiti prie turinio

Laukine feja

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  201
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Laukine feja sureagavo į Rico Žalios Kortos Loterija (DV-2019)   
  Manau, kad noras gyventi JAV labai stipriai įtakotas Holivudo. Kiek esu girdėjęs pasakojimų iš ten gyvenančių giminių tai tikrai yra daugybė problemų apie kurias LT net nepagalvotum, žinoma galimybių daugiau, bet jų daugiau nei LT ir tam pačiam Londone, tai kokio galo trenktis taip toli? :)
  Kaip turistui, bet kada galima nuvykti ir manau daugumai to pilnai pakaktų, nes įsivaizduoju, kad bent 50% visų pildančių žaliai kortai, nėra JAV praleidę nei keleto savaičių arba apskritai nėra ten buvę.
   
  Nėra ta Lietuva juk tokia trečio pasaulio valstybė, kad reikėtų kaip kokiems ne..ams veržtis į Amerika aka svajonių šalį gyventi ir tikėtis, kad pateksit į rojų.
 2. Patinka
  Laukine feja sureagavo į Toffy PROTO INDUSTRIJA YouTube Kanalas   
  Tipiniai lietuviai, kad tik pabambėti :D Džiaugtis reikia, kad kuria ir žiūrėti!
 3. Patinka
  Laukine feja sureagavo į Tmaster PROTO INDUSTRIJA YouTube Kanalas   
  būtent tas ir žavi, tas paviršutiniškumas, pasitikėjimas, taiklūs ir nevisada patogūs klausimai, o kartais perdaug atviri. Lietuvoj to labai trūko.
  PVZ su kitu mūsų forumo video blogų verslininku Eugenijum, kuris kas antrą savo žodį iškarpo ne dėl montažo subtilybių, bet dėl savo klaidų, nėra net ko lyginti
 4. Patinka
  Laukine feja sureagavo į Jauskribas PROTO INDUSTRIJA YouTube Kanalas   
  Žiauriai viskas nuoširdžiai ir lengva forma padaryta, kas padaro video įdomesniu.
 5. Patinka
  Laukine feja sureagavo į 24bazar Kaip iskesti darba? 160val per menesi   
  o tu gal dziunglese gyveni? itariu, kad turi interneta, kur nemokamai gali rast informacijos bent jau apie tai kokie darbai tau patiktu, apie tai kokiu igudziu tam reiktu. gali investuot ta papildomai uzdirbta 100 euru i igudziu tobulinima, gali susirast geresni darba, kur kolegos nebus apmire. Bet vietoj to ateini pilnas negatyvo ir bandai pasakot, koks pasaulis neteisingas, kokie vergvaldziai blogi ir kaip didziausias malonumas tau yra kenkti vergvaldziams. Tada sukeli sleikstuli savo atzvilgiu ir visi perskaite supranta, kad tau net negaletu jokio normalaus darbo pasiulyti, nes tu pradetum kenkti verslui. to pasekoje uzsidarai vieninteli isejima is to uzburto rato :) lieki pasmerktas dirbt uz 400 nekenciama darba ir tai tik tol, kol uzknisi vadovus ir jie pasistenks tave ismest.
 6. Patinka
  Laukine feja sureagavo į ovsas1 Kaip iskesti darba? 160val per menesi   
  Dar vienas, madinga gi dabar sakyti, kad nežiūri televizijos, o kas žiūri tie durniai. Nebūtinai tv pagalbą turi žiūrėti, gali atsirinkti patinkančias laidas. Mielai žiūriu Auksinį protą, kuriame renkasi, drįstu teigti, protingesni ir už tuos televizijos nežiūrinčius. Dėmesio centre su Jakilaičiu galima pažiūrėti ir pan.
 7. Patinka
  Laukine feja sureagavo į 24bazar Kaip iskesti darba? 160val per menesi   
  net nezinau ar man taves gaila ar pikta, kad tu aplamai egzistuoji :) akivaizdziai gyveni pas mama, tai ner skirtumo ar uzdirbi 400 ar 500, tokie nieko nesugebantys dalbajobai rezultate pradeda ieskoti gyvenimo dziaugsmo kaifuodami, kol degraduoja tiek kad ir darbo uz 400 niekas tokiam negali pasiulyti. Bet taip suprantu, kad tu toks ne vienas, nes tavo tema palaikino kruva zmoniu, kurie panasu jaucias taip pat.. tai tenka ir man imest tau 50 kapeiku, su viltim, kad prabusi ir prakusi.
   
  Jei uzdirbi mazai, reiskia sugebi uz tiek isgyventi.. net jei ir gyveni pas mama, tai nedidindamas poreikiu gali gan greit susikurti pasyvias pajamas, bet tam reikia uzsidirbti pradini kapitala, kad turetum ka investuot, kad uzdirbtum tas savo minimalias pajamas ir galetum sedet sau namuose ir turet laiko ziuret i deze, zaist su deze, ar zaist su savim, kas turbut siuo metu teikia daugiausia dziaugsmo, nes neitariu ka galima gyvenime veikt su 400eur i men.
   
  Net jei sita info pasieke apkerpejusias ir pesimizmo apm*ztas smegenis, tai turbut galvoji, kad tada bus blogis kad nesugalvosi ka veikt su tais sukauptais pinigais, tai pasakysiu paprasciau - tam yra zmones ir imones, kurios gali viska padaryti uz tave ir su minimalia rizika.
   
  Tau tereikia 27000 lietuvisku pinigu, kad galetum zaist su savim ir nieko neveikt per dienas, o uz tai gauti tuos savo varganus 400. tai issiblaivyk nuo tu pigiu m*zalu ir eik lenkt kupra su sypsena, nes kol gyveni pas mama labai pasistenges gali sutaupyti turbut 300euru net nuo savo varganu 400, ka jau kalbet apie 500 kuriuos galetum uzdirbti, jei nebutum tinginys ir liurbis. Po 90 menesiu vergoves atgausi laisve ir galesi megautis beprasme egzistencija be darbo. Ir visa tai tik del to, kad nenori mastyt.. nenori mastyt kaip igyt kvalifikacija, kaip uzdirbt per menesi 1000 ar 10000, kaip idarbint kitus, kad jie dirbtu igyvendindami tavo idiotiskas idejas, kurios galimai pasiteisintu ir tau niekada nereiktu dirbti..
   
  Todel sekmes tau degraduojant arba keiciantis, na o jei netycia noresi baigt vergove surinkes kazkokia dali pinigu ir noresi juos idarbint, tai nebijok kreiptis i mane, parodysiu kaip 1000 paverst i 1 000 000 aisku per ilgus metus kai pinigai dirbs uz tave.
 8. Patinka
  Laukine feja sureagavo į Mikaz Kaip iskesti darba? 160val per menesi   
  Dirba jis senukuose sales darbuotoju. Dirba ilgai, netobuleja, jam tas 100 eur priedas (+25% algos) nesvarbu, nes jis nenori dirbti apskritai. Mokytis irgi nenorejo... nera ka tokiam patarti.
 9. Patinka
  Laukine feja sureagavo į ArBro Kaip iskesti darba? 160val per menesi   
  Šok į kokį darbelį pusė etato, tai daugiau laiko liks kūrybai ar kitiems poreikiams. Galbūt pavyks rasti kokį už 200-300€, ko pasekoje turėsi laisvo laiko pagalvoti kaip užsidirbti papildomai pinigėlio
 10. Patinka
  Laukine feja sureagavo į Pipirmete Kaip iskesti darba? 160val per menesi   
  Tikrai, keisk darbą.
  Darbe praleidi daugiau laiko nei su antra puse ar artimaisiais, draugais. Neturi tai būti kančia.
   
  Sutarti su kolegomis irgi labai svarbu. Nes vėlgi. Neskaitant savaitgalių jie yra labiausiai matomi žmonės kasdien :)
   
  Ne visi darbai yra blogi, ne visuose darbuose 8 (ar daugiau ar mažiau) valandų yra sunku išbūti. Jei darai tai, kas patinka ir jauti jog tobulėji ir profesionalėji, nespėji ir apsidairyt, o vos atėjai - pietūs. Papietavai, sėdai atgal dirbt, žiūri - jau darbo pabaiga. :)
   
  Kai randi, kas patinka, viskas tikrai apsiverčia. Ir pirmadienis kartais tampa daug geresnis nei sekmadienis.
 11. Patinka
  Laukine feja sureagavo į babunas Blaivus naujų metų 2019 sutikimas sąmoningų bendraminčių rate   
  o gal žinote fb grupių ar panašių vietų kur yra skelbiami tokio pobūdžio renginiai?
 12. Patinka
  Laukine feja sureagavo į babunas Blaivus naujų metų 2019 sutikimas sąmoningų bendraminčių rate   
  Todėl kad taip yra įskiepyta sistemos ir taip turi būti. Turi baigti mokyklą, eiti į darbą, auginti vaikus, imti paskolą, pirkti būstą, mokėti mokesčius - jeigu išklysi iš "vežių" tapsi atstumtuoju, niekam nepatinka kai kas nors prieš sistemą eina.
 13. Patinka
  Laukine feja sureagavo į Loganas Blaivus naujų metų 2019 sutikimas sąmoningų bendraminčių rate   
  O kame čia liūdnumas? Kad laipsnių nėra ar, kad geria kažkokį tai apgailėtiną vandenį, kurį žmonės turi gerti visą savo gyvenimą tam jog išgyventų? Cha cha vandenį, kokie senamadiški. Dar pasakyk, kad perka brangų mineralinį ar šaltinio vandenį, kuris organizmui yra daug geriau nei vanduo iš krano, tai čia jau išvis ponios ir ponai turime labai liūdną atvejį, visiškas liūdesėlis čia. :)
 14. Patinka
  Laukine feja sureagavo į Loganas Blaivus naujų metų 2019 sutikimas sąmoningų bendraminčių rate   
  Mūsų kūnas (ypač kepenys) apie tai labai greitai ir puikiai praneša. Bet mes aišku labai greitai tai pamirštam kai skausmas praeina. O jau kai paskui ilgalaikės bėdos (smegenų neuronai kenčia iškart ir jiems gali sakyti ate ate kiekvieną kartą, jie neatsistatys) tai "wow, kaip čia man taip atsitiko". Pirma daroma, o galvojama tik vėliau (dažnai tai išvis nedaroma).
   
  Neišsilavinęs, primityvus žmogus prikišęs ranką prie ugnies to daugiau nebedarys, nes supras, kad ugnis = skausmas. Tačiau, net ir tokie paprasti dalykai daugeliui yra nesuprantami ir yra gyvenama kažkokiose svajonėse: "geriu tik per šventes", "rūkau tik dėl nervų", "jei norėčiau mesčiau", "o ką daugiau veikti?", "o tai kaip kitaip atšvęsi?", "vis tiek visi kažkada mirsime".
 15. Patinka
  Laukine feja sureagavo į Dzigidzigi Kodėl man parašė Gary Vaynerchuk?   
  Ačiū už galimybę išsiplėsti. Ačiū ir už tai, kad skaitot ir maloniai (nelabai) diskutuojat :D Ačiū už vienas kitas pagyras ir atvirkščiai.
   
  Nesivelsiu į gilesnes diskusijas, o ir paskutinį kartą išsiplečiu (norintiems suprast, o ne įrodyt):
   
  Žmogau, jeigu tu viską supranti ir tau viskas aišku, tai ties čia ir nebegaišk laiko.
  Kad yra kam įdomu ir naudinga aš ramus. Tik tam, kad neprifilmuotum ir nepriklaidintum žmonių, paaiškinu ką vertingo galima atrasti tekste (ne tokiems "genijams" kaip tu):
   

  Kaip galima pasimaut ir impulsyviai 'kažką' nusipirkti
  Kad išvis yra toks dalykas kaip chatbot'as per kurį gali įdomiai ir efektyviai pardavinėti
  Kaip verta kurti žmogišką interaction'ą ir atkreipti dėmesį į detales
  Sujungti kam ir kodėl reikėjo tą post'ą poliarizuot
  Suvokti ką gali autoritetas ir kaltės jausmas (y)
  Nesigirti.
   

   
  Kitais žodžiais, nepatinka neskaityk, o ant lėkštutės, tai būk ramus, tau atneš tik mama.
  Sėkmės.
×
×
 • Sukurti naują...