Pereiti prie turinio

Artaip

Patvirtinti nariai
  • Pranešimai

    136
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    1
  • Atsiliepimai

    0%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Artaip sureagavo į wwwutglt Ieskau tesktu rasytojo   
    chatGPT?
  2. Patinka
    Artaip sureagavo į AiptLt Stabilus investavimas, kur investuoti   
    O koks skirtumas, kaip atrodo mainų priemonė? Ar kriauklės, ar druska, ar popieriukai, ar crypto? Funkciją tai tą pačią atlieka. Kriauklės ir popieriukai net geriau - veikia net kai nėra elektros. :D 
  3. Patinka
    Artaip sureagavo į Stanley Stabilus investavimas, kur investuoti   
    Kas norėtų? Išlįsk iš forumo į gatvę ir paklausinėk realių žmonių, skirtingų profesijų ir soc. sluoksnių ar jie norėtų eurus pakeisti į crypto - pusė net nežinos kas tai tokio, kita pusė žiūrės skeptiškai ir tik nedidelis procentas sakys taip. 
  4. Patinka
    Artaip sureagavo į ValentasD Ar tikra muzika išmirė?   
    Jei iš populiariosios muzikos: Pink Floyd, jei klasika, tai čia jau labai daug turiu...nuo Štrauso ligi Vivaldi. Jei sąžiningai, nebegaliu klausyti Dubstep ir kitų, kai perėjau prie klasikos...tiesiog nebeišeina.
  5. Patinka
    Artaip sureagavo į Degenerated Ar tikra muzika išmirė?   
    Kol egzistuoja instrumentai, tol muzika nemirs. Tikri muzikantai yra ir bus čia, tik juos reikia pačiam susirasti. Tiesiog toks įspūdis, kad ji išmirė susidaro todėl, kad daugelis žmonių nebeskiria kas yra menas, o kas pinigų gaminimui skirtas pseudomenas, kuris grojamas per radiją ir televiziją. Tikros muzikos reikia ieškoti pačiam, ji nebėra populiari, kaip pavyzdžiui minėtieji Bitlai ar Queen'ai buvo.
  6. Patinka
    Artaip sureagavo į Frankenstein Dviguba pilietybė   
    Manau aisku, jog ir taip ganetinai lengvai uzverbuoja zmones snipinejimui. Kodel su sita problema susitvarko visos didziosios salys? Manau sitas argumentas nera validus. 

    Kodel negalima tiesiog padaryti, kad dviguba leidziama tik tiems kurie yra gime lietuvoje ir igauna kitos valstybes pilietybe?
  7. Patinka
    Artaip sureagavo į android Telefoniniai sukciai jau baigia uzvaldyti skelbiu.lt   
    Pasidalinsiu savo istorija su telefoniniais sukciais kur vos nenudegiau, nes cia gali atsitikti betkam. 
    Zodziu paskutines 3 savaites pardavinejau macbooka. Is 10 skambuciu zmoniu bent 7-8 skambinantys yra sukciai. Kazkada pries pora metu irgi taippat pardavinejau kita kompa tai buvo lygiai tapati istorija, daug susisiekianciu yra sukciai. Tada perdaug demesio nekreipiau, bet kai sy karta vos manes neapi*iso tai negaliu susilaikyti neparases apie tai. 
    Visada atidirbta tapati schemute: 
    1. Paskambina velai vakare (18-19h)
    2. Pasakoja kad kompa perka savo zmonai
    3. Issiklausineja apie kompa
    4. Pasiulo nupirkti kompa ir uz ji apmoketi banko pavedimu. Meluoja kad turi ten koki siauliu/luminor banka kurio mokejimas butu iskaitomas tik sekancia diena. Atsiuncia padirbta saskaitos irasa
    5. Atsiuntus padirbta israsa, praso adreso nes nori atsiusti kurjeri kuris paims kompa.
    Vien per paskutines 2 savaites teko bendrauti gal su 6-7 skirtingais sukciais, skirtingi balsai bet schemute atidirbta lygiai ta pati.  Toks jausmas kad viskas skaitoma praktiskai zodis i zodi papunkciui kaip is kokio scenarijaus, skiriasi tik balsai bei miestai pamiksuojami. Jeigu jau tiek metu tapati schema vykdoma tai kogero daug kas pasigauna?
    Zodziu pats nepasimoviau ant situ scammeriu, mano situacija buvo siektiek kitokia.
    Susisieke "pirkejas" per facebook marketplace, susitarem kad pirks kompa ir as jam ji issiusiu per kurjeri. Daejom iki to kad jau reikia daryti pavedima, tai staiga pradejo abejoti ir pats pasiuliau apsikeisti asmens dokumentu kopijomis vardan sventos ramybes. Zmogelis dingo, gal persigalvojo ir atrodo nieko tokio ane? Pasirodo prisidariau sau problemu. 
    Po 2-3 dienu po nepavykusio "pardavimo" gaunu e-maila jog is is BITES per DPD iskeliavo naujas telefonas iPhone 12 Pro Max 256GB (~1300-1400EUR vertes) i kazkoki salia Alytaus esanti kaima. Pasiziuriu pristatymo duomenis: vardas/pavarde mano, e-mailas mano taciau tel. numeris ir adresas visai kitas. Nedelsiant susisiekiau su BITE, bendravo labai atmestinai ir issikalinejo (abejojo kad galbut cia konsultante ivele klaida, gal cia ne sukcius) bet galu gale uz keliu valandu ta DPD siunta atsauke. Galiausiai kai prispaudziau tai patvirtino jog sukcius paskambino jiems ir prisistate manimi, padiktavo asmens koda ir uzsisake sau nauja telefona. Bet pradejo mane guosti jog DPD kurjeris nebutu siaip sau paprastai atidaves naujo irenginio sukciui ir butu paprases ID pasirasant dokumentus. Is mano patirties kai atvyksta tie DPD kurjeriai tai jie visada skuba ir papraso tik pin kodo, paima parasus ir greitai lekia kito pristatymo daryti. 
    Man protas neisnesa, kaip turint vien varda/pavarde bei asmens koda galima uzsisakyneti irenginius i visiskai kita miesta? Tuolabiau kad as pats BITES klientas ir turejo matyti, kad skambinama is kitos sim korteles? Zodziu kaip supratau konsultanto klaida.
    Pasijungiau poto i creditinfo, maciau jog bande tapati bajeri padaryti ir su TELE2, taciau nesekmingai. Tada galiausiai uzsisakiau ta 15eur/metams tapatybes apsauga kur neduoda jokiu lizingu/daiktu mano vardu ir viskas. Taciau nusprendziau jog taip nepaliksiu.
    Uzpildziau pareiskima per e-policija.lt, surasiau visus duomenis, laikus, ivykius ir persiunciau asmens dokumenta kuri sukcius buvo pateikes. Po poros dienu atlikta buvo policijos apklausa, dar po poros dienu atejo pranesimas jog ikiteisminis tyrimas nurauktas, nes sukciaus telefono numeris nefiguruoja jokiuose kituose tyrimuose ar bylose. Viskas. Policija neprase is BITES skambucio iraso, taip pat policija nemate reikalo bent jau nuvaziuoti iki sukciaus nurodyto adreso ir pasidometi kas ten vyksta. Mazdaug niekas neapgavo manes, nenukentejau, sukciaus tel numeris svarus, tai ko as cia svaistau ju laika?
    Visada man juokinga budavo kai vyresni zmones slepdavo savo asmens dokumentus, plesydavo visokius laiskus pries mesdami i siuksliu deze. Saugodavo ta asmens koda ligu jis butu kokios santaupos. O dabar kazkaip dingo tas juokas, nes dabar gaunasi taip jog Lietuvoje sukciai gali uzsisakyneti irenginius issimoketinai ant kitu zmoniu, pakanka vardo/pavardes/asmens kodo. Nes mobiliojo rysio operatorius (siuo atveju BITE) pjauna gryba ir nedaro ID normalios patikros (nors siais laikais yra ir mobilus parasas, ir smart ID ir t.t.). Tada yra didele tikimybe kad skubantis kurjeris nepaprasys asmens dokumento kad patikrinti tapatybe ir perduos irengini sukciui. Po to jeigu bandysite ieskoti galu policija nutrauks tyrima, nes telefono numeris yra naujas ir su niekuom nesusijes. Neblogai, ka? 
    Ka isvis reiketu daryti su tokiais sukciais? Jie baigia uzvaldyti skelbiu.lt nes jau daugiau negu puse skambinanciu (del brangiu elektronikos irenginiu) yra sukciai. Atsakomybes jie isvengia, pedas sumeto, o ir teisesaugos sistema neigali su jais tvarkytis.
    Gal cia isviso reikalinga kazkokia nauja skelbimu platforma, kur tik pasitvirtine tapatybes asmenys galetu registruotis ir kontaktuoti su pardavejais?
     
     
     
  8. Patinka
    Artaip sureagavo į LukasKuc Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    Na, taip, menininkams sunkiau, bet jiems sunku visose valstybėse, net tose, kur tvirta ekonomika. Tiesiog ilgesnis kelias, bet jį praėjus po to ir pinigai tampa neblogi. :) Ypač dabar akivaizdu, kad Lietuvos ekonomika išaugus ir atsiranda vis daugiau laisvų pinigų, kuriuos žmonės panaudoja unikaliai žmonių kūrybai, nes tai yra prestižo ženklas - net jei turi nelabai žinomo autoriaus unikalų darbą, jau tuo gali kažkiek pasididžiuoti.
     
    Reikia suprasti, kad visos profesijos negali vienodai gerai uždirbti - visada buvo ir bus tokios profesijos, kurios gauna daugiau ir tokios, kurios gauna mažiau. Taip veikia ekonomika. Jei šito nebūtų, tuomet tai būtų ne laisva rinka, o socializmas. Socializmas skatino nepriklausomų specialistų nebuvimą, todėl dabar dauguma vyresnio amžiaus vyrų yra auksarankiai, kurie bando didžiąją dalį darbų pasidaryti patys. Užsienio šalyse žmonių mentalitetas kitoks (kadangi jie nematė socializmo) ir jie galvoja tik taip, kad "aš dirbu savo darbą, uždirbu pinigus ir galiu sumokėti kitam, kad jis padarytų kažką, ko aš nemoku".
     
    Iš esmės aš esu tikras, kad sąlygos visur neblogos, bet dažnai jos priklauso nuo žmogaus ambicijų. Kiek yra veršlenančių žmonių, kurie tikisi visko ant padėklo. :) Vajei. Net paprasčiausia valytoja gali mesti savo darbą, susipirkti reikiamus valymo įrankius ir pradėti dirbti ant savęs - ir, jei ji turi savo transportą, gali tikrai gerokai daugiau uždirbti. Bėda yra žmonių mentalitete, kuris tikisi visko ant lėkštutės. Lietuva pasaulėja, atsiranda paklausa vis naujiems dalykams (kaip namų tvarkytojoms, kaip padidėjo poreikis pavežėjams ar maisto pristatymui į namus). Reikia tik kažko imtis. Dauguma žmonių vietoj lenkdami nugaras už mažą atlyginimą galėtų dirbti ant savęs daug paprastų darbų ir gerai (jei ir ne ypatingai, bet gerokai daugiau nei dabar) uždirbti, bet visi tiesiog bijo prarasti tą saugumą - gaunamą atlyginimą.
     
    Visgi tai jau kita tema, nutolusi nuo soc. tinklų.
  9. Patinka
    Artaip sureagavo į Siaubakas Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    Iš esmės tu teisus, bet gal su ekonomikos dalim nesutikčiau, nes yra tikrai daug pavyzdžių, kur ji labai toli nuo normalios. O menininkam, ypatingai jauniem, tikrai nėra lengva išgyventi, turbūt retas baigęs tą pačią VDA ar kitas dirba pagal specialybę, t.y kuria, užsiema kuryba. Dar labai svarbu atskirti sąvokas, amoralu ir nusikalstama, sukti varkes ar ten kokius nors narkotikus iš principo yra nelegalu arba kaip minimum patenka į pilką zoną, o čia bent jau iš tos pusės atrodo OK.
     
    Manyčiau reikėtų kalbėti apie bendrą situaciją, o ne konkrečiai apie Neringą, kai net ir LT yra pilna verslo šakų, alkoholio pramonė, lošimai, reklamos, tv ir kitos, kurios net sakyčiau yra tikrai žalingos. Todėl man visiškai aišku kodėl buvo pasirinktas toks kelias. Lygiai taip pat kaip, kad populiaresni žmonės (ne influenceriai, sakykim Klajumas ir panašaus dydžio), pasirenka reklamuoti sakykim "įvairios" reputacijos reklamas, kad išsilaikytų ar padidintų pajamas, pelną, nors jų pagrindinė veikla kaip ir garbina ir su ja viskas ok.
     
    Kai bus suvienodintos sąlygos tarp normalių ir garbingų profesijų (statybininkas, apskaitininkė, programuotojas, pardavėja ir kt.) ir tarp tokių, kurios patenka į grey arba questionable profesijas (Neringa, lošimai, influenceriai ir t.t), tada manau ši problema išnyks. Galbūt. Labai sunku paprastam žmogui atsispirti pagundai turėti daug daugiau ir in a way su minimaliom pasekmėm, negu mažai, bet ramiai ir taip visą gyvenimą. Čia tik asmeninė nuomonė.
  10. Patinka
    Artaip sureagavo į UnoDėdė Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    Šiaip, kad ir kaip ten bebūtų, galiausiai tu turbūt esi teisus. Kas aš toks, kad teisčiau ir vertinčiau kitų elgesį? Atsisėdęs forume kažką čia p i z d i e l i n u ir teisiu, vietoj to, kad pažiūrėčiau į savo paties primaltą š ū d ą. Atsiprašau arbro, kad tave užsipuoliau dėl to, kad turim skirtingą požiūrį į dalykus. Nei aš koks nors moralės švyturys, nei kas, kad galėčiau čia aiškinti.
     
    Paantrinsiu kažkam, kas čia rašė, jog esam susvetimėję. Aš - pirmas eilėj. Ateinu ir kažką stumiu ant atsitiktinių žmonių ir jų pasirinkimų.
     
    Mano tiesa - niekas. Nieko nesuprantu ir nežinau.
     
    Naujų metų proga linkiu sau būtų mažesniu l o x u
  11. Patinka
    Artaip sureagavo į LukasKuc Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    Per daug žmonių jau nuėjo ne tuo keliu. Dažnai norėtųsi pasakyti, kaip Ed Sheeranas dainavo, "I wish love was a currency and whole world was wealthy". :)
     
    Bet kaip kokią mantrą labai dažnai perklausau šitą interviu su muzikiniu fonu (
    ), nes jis labai puikiai atspindi visą esmę. O esmė paprasta - tokie dalykai kaip pinigai, šlovė, mašinos yra kaip narkotikas, nes, jei tu jų nori, tu jų norėsi vis daugiau. Nori milijono, jį gavęs užsimanysi milijardo. Jei nori merginų, tai kad ir kokią nuostabią rastum, norėsi dar kitos. Jei tau tai teikia kaifą, tai veikia tave kaip narkotikas - tu to norėsi vis daugiau ir daugiau, nors tai ir nėra svarbiausi dalykai gyvenime. Reikia paklausti savęs dėl ko darai kažkokius dalykus ir kas svarbiausia iš tikrųjų. :) 
     
    O jei ta lietuvaitė būtų tavo dukra? Tau būtų gerai? Čia viskas atsiremia į žmogaus vertybes ir principus. Jei žemos vertybės, tai taip, viskas čia ok - tegul. Bet žmonės, kurie turi kažkokias vertybes, supras, kad nėra čia okey ir nereikėtų tai daryti. Dabar viskas paverčiama preke. Moters kūnas yra prekė. :) Galų gale, net ta pati minėta lietuvaitė turi nemažai darbo įdėti - jai reikia fotografų, investuoti uždirbtus pinigus į įvairius seksualius drabužius, photoshopo irgi tikrai yra sočiai ir t.t. :) Tai ji tikrai nedirba labai lengvai, bet pagal mano vertybių sistemą ji nėra kažko verta. Kiekviena moteris, apdovanota grožiu ir įdėjus darbo galėtų daryti tą patį. Vis tik aš, su savo senoviniu požiūriu, to nelaikyčiau garbingu darbu. Daug garbingiau dirba legaliai Olandijoje prostitutės. :)
  12. Patinka
    Artaip sureagavo į kloppy Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    Jim Carrey yra gerai pasakęs: "I think everybody should get rich and famous and do everything they ever dreamed of so they can see that it's not the answer.”.
     
    Aišku, kad ne pinigai esmė gyvenime, jeigu jau kalbėti apie šią temą. Pinigai yra ok, priemonė, komfortas, pilnavertiškas turbūt gyvenimas į tai įeina taip pat. Galu gale, dalykai, kuriuos darome, yra dėl pinigų, atmetus visus "dėl savęs" ir pan. Tačiau, gyvenime nutinka n dalykų, kai pinigai mažai ką gali padaryti, ir supranti, kad jie kaip buvo, taip ir lieka tik priemone. Kai sergi, serga artimasis, miršta mylimas žmogus, ir niekas nebegali padėti. Tada ir ateina suvokimas, kad pinigai gavno, tik per daug nebūna niekam, kaip dainavo Bareikis, kol pas jį patį neatėjo dėdė. :)
     
    Ta proga, gal ir su naujais metais visus pasveikinsiu, ir palinkėsiu nebūti pinigų vergais, vadovautis daug stipresnėmis vertybėmis, būti nuoširdžiais ir pilnais empatijos kitiems. Kaip visuomenė, esame labai svetimi, svetimi vieni su kitais, turėtume būti daug nuolankesni. Jeigu galvosime tik apie naudą, ar pinigus, bet nejudėsime į priekį kaip visuomenė. Skęsime ir kaip asmenybės kancofkej.
  13. Patinka
    Artaip sureagavo į LukasKuc Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    Taip ir būna, kai pas žmones pagrindinis kriterijus yra pinigai, o toliau moralinių normų nelieka. :) Jei turi pinigų, tu ahujenas (nors ir žudyk, pardavinėk narkotikus, parsidavinėk ir t.t.), o jei neturi, tai tylėk ir nesmerk kitų. :D Man tai juokingi visi tie žmonės, kurie tik pinigais viską matuoja. Visiems pinigų reikia, bet ne jie svarbiausi. Todėl pinigų gausybę turinčios žvaigždės žudosi, o tie, kurie pinigų neturi, sugeba atrasti laimę kituose dalykuose. :)
  14. Patinka
    Artaip sureagavo į UnoDėdė Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    JOOOOO, SENELIUMBAI..... CHILL........... Matosi, kad nesi labai apsišvietęs šiuo klausimu. Leisk, sutraiškysiu tavo "argumentus" į šipulius.
     
     
    Jeigu nelabai supranti, tai pavardinsiu, ką pornografijoje blogo (o čia nuo to mažai skiriasi, nes pažiūrėjus į jos nuogos fotkes, dideli šansai, kad žmogus po to nueis smaukytis įsijungęs pornhub) matau ne tik aš, bet ir tūkstančiai kitų žmonių:
     
    1. Sukuria iliuziją apie santykius ir absoliučiai nešviečia jaunų žmonių apie saugų seksą, o skatina nesaugų lytinį santykiavimą su bet kuo, bet kur ir bet kada. Kitaip tariant - skatina lytiškai plintančias ligas.
     
    2. Griauna šeimas ir santykius.
     
    3. Sukelia belekokią priklausomybę, kai kam ir kompulstyvią. Tyrimais įrodyta, kad priklausomybė nuo pornografijos yra prilyginama priklausomybei nuo narkotikų, kadangi abu smegenis stimuliuoja panašiai.
     
    4. Kaip ir bet kuri kita priklausomybė, pasinaudoja žmogaus silpnumu ir vilioja iš jo pinigus. (Čia specialiai tau, nes bandei man pasakyti, kad pornografija ir panašaus tipo "verslai" ne-apipi-sinėja žmonių. Aišku, dabar bandysi man pasakyti, kad tie žmonės "patys kalti" (labai netikėtas bus tavo posūkis), bet tada aš šausiu tau atgal tavo paties logika ir pasakysiu, kad prostitutės irgi pačios kaltos, kad nepatenkinti klientai jas pasmaugia ir numeta kur nors tarpuvartėj? Taigi b-l-e-t, pati kalta! O narkotikų magnatai irgi niekuo dėti, čia patys kalti tie, kurie vartoja!
     
    5. Yra įrodyta tyrimais, kad žmonės, priklausomi nuo pornografijos, dažniau pateisina išprievartavimo atvejus. Čia, SENELIUMBAI, paliubomu, irgi turėsi kokių nors kontrargumentų.
     
    6. Blogina seksualinio gyvenimo kokybę.
     
    BET TU PALIUBOMU ŽINAI GERIAU. TURĖSI, MATYT, KAŽKĄ ATSAKYTI Į VISĄ TAI. ŠAUSI KOKIĄ NORS PANAŠIĄ B-Y-B-I-E-N-Ę APIE TAI, KAD MANO PANA NEGRAŽI.
     
     
    🙂 Na 🙂, čia 🙂 tai 🙂 nelabai 🙂 turiu 🙂 ką 🙂 atsakyti, 🙂 apart 🙂 to, 🙂 kad 🙂 tavo 🙂 smegenys 🙂 nieko 🙂 "geresnio" 🙂 parašyti 🙂 neišnešė.🙂 Priminei 🙂 man 🙂 kokią 🙂 4-5 🙂 klasę,🙂 kai 🙂 paaugliai, 🙂 kurių 🙂 protas 🙂 paskandintas 🙂 brendimo 🙂 šlapime, 🙂 apart 🙂 tokių 🙂 bukų 🙂 ad hominem 🙂 argumentų 🙂 nieko 🙂 daugiau 🙂 pasakyti 🙂 nebegali.
     
     
    Seneliumbai, vėl, neturėdamas argumentų puoli į asmeniškumus net nežinodamas mano situacijos, bet tiek to.
     
     
    Vienintelė vieta, kur iš esmės su tavimi sutinku. Esi teisus - n x čia karščiuotis kažkokiam forume ir įrodinėti savo nuomonę, kuri niekam neįdomi. Tą, visada čia rašydamas, pamirštu.
  15. Patinka
    Artaip sureagavo į Heknev Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    Labai gerai, kad čia atvėrei diskusiją su mamomis ir vaikais. Prieš keletą dienų nustebau pamatęs kaip motina prisidengdama vaiko vardu kelia į youtube turinį ir renka prenumeratorius vaiko veido sąskaita. Net kilo mintis ar youtube leidžiama taip daryti? Tai yra vaiko išnaudojimas kuris turbūt žino kas yra fb ir yt, bet dar nesupranta kaip visa tai veikia tuo labiau nesupranta jog tėvai gyvena iš vaiko veido rodymo internautams.
     
    Negana to į savo video dar deda ir kitų vaikų veidus esu garantuotas jog tų vaikų tėvai net nenutuokia ir jokio leidimo tikrai nėra davę. Kanalas vadinasi ROKO NUOTYKIAI nors tai daugiau roko mamos nuotykiai. Jeigu taip elgiasi suaugę žmonės kurie rodo tokį pavyzdį kitiems nors turėtų kažkiek nu nors kažkiek kontroliuoti savo atžalas, tai ką jau kalbėti apie jaunąją auditoriją, galbūt visai ne nuo to galo čia pradedama. Man čia yra žiauriau negu žiauru vaikai tokio amžiaus jau yra pratinami prie medijos dėmesio kurio norės vis daugiau ir daugiau. Jūs tai vadinate ateitim? realybe? Na tuomet velniop tokią ateitį ir realybę.
     
    https://www.youtube.com/watch?v=JSX59SJgFcs&ab_channel=ROKONUOTYKIAI
  16. Patinka
    Artaip sureagavo į wicked Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    “Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.” ― G. Michael Hopf
     
    tik tiek
  17. Patinka
    Artaip sureagavo į Paulius. Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    Nera panos salia, tai pries miega reikia cia issiliet. Sakoma pikcius ir neigiamas emocijas reikia palikti senuose metuose.
     
    Niekas uz jus nenuspres ka daryti, ka ziureti. Jei jus itakoja social media tai jusu beda, jei jus itakoja Maximos akcijos stendas, tai jusu beda. O ne tu kas tai kuria. Pasaulis nera koks buvo musu vaikysteje, nebebus. Viskas keiciasi, kazkas leciau, kazkas greiciau. Zmogus yra labiausiai prisitaikanti butybe, dauguma naujoviu mums padeda gyventi daug geriau.
     
    Jautiesi sekamas internete, faktas mus seka. Bet ar tikrai tu Petrai esi idomus su savo delfio skaitymu ir retkarciu porno pajungimu. Tokiu milijardai. Kazkoks susireiksminimas, kad mane stebi. Fak ju, tegu stebi. Nedaryk kas pazeidzia istatyma ir buk spakainas.
     
    Tau nepatinka fb ar insta, o kazkam patinka. Puiki vieta, sedziu pas draugeli rukom kaljana, imetu kaljanciko foto, iskart mergiote kokia paraso ka tu, ka veiki. Be pastangu galima planuot sekanti vakara. Ar tai blogai?
     
    As dievinu tai, kad mums pagaliau reklamas parenka. Kad jei as domiuos auto, isirengineju namus ir noriu vyrisku vardiniu drabuziu, tai nematau maisto akciju, moterisku rubu, vaiku prekiu. Per tokias atrenkamas reklamas, esu tikrai kelis kartus puikiai uzvestas ant kelio kur apie parduotuve nezinojau, bet pasirodo ji turejo preke kurios ieskojau.
     
    Sakot cia viskas parduodama, visur melas. Atsiminkim vaikystes laikrascius, skelbimai "BRANGIAUSIAI SUPERKAME" ar "PIGIAUSIAI REMONTUOJAME" ar cia ne melas? Kiekvienam laikrasti tokiu "GERIAUSIAI" budavo pilna. Turguje kainos budavo nustatomos pagal tavo veida ir apsirengima. Ar cia viskas normalu?
     
    Grazu paziuret, bet nenoreciau nei antros puses, nei dukros kuri save pusnuogia keltu viesai. Bet pazvelgus i viska kitu kampu, dabar jaunimas turi puikia progra parodyt save, savo talenta butent social medijos deka.
     
    Nesuprantu kaip galima influencerius keikt, tai tiesiog darbas. Drabuziu modeliai taip pat reklamuoja gaminius kuriu galbut patys nemegsta. Manikines eina per podiuma su sukuosenom kurios joms nepatinka. Jei taip ziuret tai visas pasaulis netikras.
    Zinojot, kad Lidl kasininke jums pasiulo papildoma preke kurios pati nemegsta,o gal neragavus.
     
    Ir pabaigai gyvenkit savo gyvenima, jums zj.bs day story kurt tai ir kurkit, jums neleidzia ramiai gyventi facebook'as, tai trinkit ir bukit laisvi. Jus seka internetas, atsijunkit. Nereikia buti susireiksminus ir jei man kazkas nepatinka to bandyti primesti kitiems.
     
    FB ir social media ######. Kiek jusu ten susirado antras puses, draugu, kolegu. Kiek nupirko reikiama daikta ar kazkam dovana. Tai puikiai palengvina musu gyvenima.
     
     
    Einu i.pis.iu fb story pries miega. Bye pikciurnos.
  18. Patinka
    Artaip sureagavo į Razr Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    Nezinau, manau, kad zmogus kaip visados gali rinktis ir tik jo paties pasirinkimas, ka jis seka, bei ka skaito. As pats asmeniskai youtubeje nemazai muzikos coveriu perklausau ar tai ka nors apie masinas pasiziuriu ir pns. Internetine prostitucija is dalies tiek gerai, tiek ne, kai kuries zmonems suteikia finansine laisve bei praplecia pazinciu rata ir tik ju paciu pasirinkimas poto, ka su ja veikti, taip ar taip, zmones dauguma per pora menesiu siais laikais uzsimirsta, bei atsiranda kas juos pakeicia. Aisku niekada nesuprasiu, kaip zmones tiek pinigu sumerkia i onlyfans ir pns, bet cia jau ne mano reikalas. As pats asmeniskai per kompiuterius zaidimus esu susirades pazystamu tiek is Turkijos,Latvijos ir pns, tai manau su SOC medija yra panasiai. Kadangi naudoju du AD Blockerius tai as labai daug reklamu nematau, ar matau ju labai labai mazai, jos dauguma yra erzinancios, bet jeigu gerai pamenu, per tas reklamas esu atrades https://www.etsy.com/, tai kartais jos yra bei naudingos. O siaip kaip rasiau pradzioje, visados galima rinktis kam tu naudosi tas socialines medijas, nebutina tau narsyti visos informacijos, o tik pasilikti bendravimo funkcija. Aisku kaip mokyklose atsiranda tiktoko bureliai, tai jau vercia biski sunerimti, kas seks poto, bei reiktu jaunesnius zmones sviesti, kad tai dauguma yra tik iliuzicija, kuri nevisados atitinka realybe. O siaip tikiu, kad labai letais zingsniais einame link "idiocracy", bet is kitos puses, galbut ateis diena ir viskas pasikeis i kita puse ar tai persikelsim i VR realybe... :D Taip pat manau, kad sitas youtuberis juos puikiai pasiepia ir verta perziuros.
  19. Patinka
    Artaip sureagavo į Heknev Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    Tai yra tai ką turėjau omenyje, Kalbant apie Neringą, jos instagram turinys tik gėlytės. Įsivaizduoju kas darosi patreone kuriame „Bilietas kainuoja“ nuo 50 eurų iki 5000 eurų.
     
    Nemanau, kad ten viešinamas toks pat turinys kaip instagrame, ten jis bus žymiai aštresnis. Kad ir kaip ten bebūtų aš nelabai buvau linkęs susikoncentruoti tik į pinigus šioje temoje, taip paliečiau reklamos kompanijas ir jų milijardines pajamas, tačiau neturėjau omenyje pačio uždarbio sistemos.
     
    Labiau turbūt norėjau paliesti žmogiškas vertybes. Todėl instagram'ą ir pavadinau Prostitucijos platforma. Neringa galbūt to nedaro jame, tačiau patreone, sunku įsivaizduoti ką ten galima pamatyti kito už tokią bilieto sumą tikrai ne jos tapytus paveikslus, jeigu taip būtų neiššoktų popup'as su lentele „Are you under 18?“ :) Taip tikriausiai ji vartosi piniguose, bet galime tik paspėlioti kiek joje žmogaus? Kiek savigarbos tame? Nors tai ir nėra mūsų reikalas, o jos. tik diskutuojam. Dėkui, kad įsitraukei į diskusiją.
  20. Patinka
    Artaip sureagavo į diablom Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    Neturiu Instagram, Tiktok. FB retai naudoju. Pastebėjau, kad anksčiau į FB eidavau pažiūrėti ką draugai nuveikė, o dabar jei nueini, tai po 10 min jau žiūri trečią suggested filmuką, kol susivoki..
     
    Norėčiau, kad aplinkiniai mažiau naudotų soc medijų, kartais net susipykstame dėl to su artimaisiais. Pamenu vienais metais švesdami naujuosius metus su draugais namelyje, surinkome iš visų telefonus ir grąžinome tik kitą dieną. Buvo vieni iš geriausių naujų metų ir niekas tų telefonų nelabai ir pasigedo.
  21. Patinka
    Artaip sureagavo į Heknev Soc. Tinklai. Kur link einame?   
    Sveiki ši tema atvirai diskusijai. Nepriimkite mano žodžių, tik išklausykite. Galbūt atrasiu bendraminčių. Ir čia apibūdinu tik savo savijautą, mintis, pastebėjimus. Ir iškeliu klausimą kur visa tai link veda?
     
    Visada domėjausi soc. tinklais. Žmonių elgesiu juose ir tai ką žmonės palaipsniui sugeba pasiimti iš soc. Tinklų. Kažkada ir pats turėjau gaunamas pajamas iš fb puslapių, tačiau tai jau gan senoje praeityje, tada tai atrodė kieta. Dabar mąstau kitaip.
     
    Neperseniausiai peržvelgiau dok. „Social Dillema“ filmą. Apie tai kaip veikia visa soc. media, kaip esame sekami ir mums į ekranus yra kišama per prievartą tai ką mes „mėgstame“. Jau seniai žinojau, jog žmonės yra sekami t.y jų paieškos googlėje ar kituose search engine indeksuojamos ir pateikiamos kitose platformose pvz fb, ig, adsense ir pan. Nieko naujo nei man, nei turbūt jums. Suprantu tai yra milijardinis kompanijų verslas. Bet po daugelio perskaitytų knygų, pražiūrėtų dokumentikų, kyla klausimas kur visa tai link eina?
     
    Kodėl man visa tai neduoda ramybės? Pastaruoju metu internetą pradėjau matyti kaip didžiulį šiukšlių ir netikrumo kupiną burbulą kur nuolatos didžiųjų kompanijų reklamos platformos kiša į galvą įvairius produktus ar paslaugas. Naršant facebook'e mane asmeniškai erzina tokie dalykai kaip „You may have been interested in“ ir pateikiama daugybė kvailų vaizdo įrašų kurių sveiku protu būdamas net nežiūrėčiau. Toks jausmas, kad viskas brukama ir kemšama žmonėms į smegenis per prievartą, nebeliko beveik jokios pasirinkimo laisvės.
     
    Virdulio fenomenas - Kuomet darbe, per pietų pertrauką visi šnekėjomės temomis ir bekalbėdami tiesiog palietėme šalia stovėjusio virdulio kainą, vienam iš pokalbio dalyvių paėmus į rankas telefoną ir vos tik įjungus fb iššoko „senukų“ sponsored langas su siūlomu VIRDULIU! Atrodo juokingai todėl tuo metu ir pasijuokėm, bet viduje liko toks stebimos aukos jausmas. Internete žmogus visada buvo tik produktas ypač soc. medijoms, jie parduoda mūsų dėmesį ir laiką. Mes esame tie kurie jiems sukuriame pelną. Aptrakčiai mąstant mes parduodame savo laiką už pinigus ir savo kasdieniniuose darbuose ir pan, bet mes bent jau žinome dėl ko, už ką ir kam dirbame. Tačiau čia parduodami savo laiką pinigų mes negauname, gauna kažkas kitas. Čia turbūt įsiterpia ir psichologiniai aspektai.
     
    Instagram platformą Šiuo metu pavadinčiau internetine prostitucija. Visi tie influenceriai platina prekes kurių gyvenime atrodo patys nenaudotų. Viena yra verslas, antra yra savęs pardavimas, tik, kad čia pardavinėjimas ne kūnas o savigarba. Protu nesuvokiama kaip save gerbiantis verslininkas galėtų naudotis šiomis nišomis kur apie jo produktą yra meluojama dar blogiau kuomet jis pats prašo meluoti apie jį nors tai ir yra stiprus idėjos iškėlimo į viešumą ginklas. Juk SEO optimizacijos užima daug daugiau laiko, negu žinutės parašymas įtakingam „influenceriui“.
     
    Tiesiog darosi sunku suvokti kaip greitai viskas tapo monetizuojama, netikra, naivu ir pigu. Kaip mano amžiną atilsį senelis sakydavo „Ne žmogus turi tarnauti automobiliui, o automobilis žmogui“. Štai čia aš įžvelgiu truputį panašumų ir šioje situacijoje. Kas vyks netolimoje ateityje? Esu matęs jog jau dabar kai kurios merginos kelia savo beveik apsinuoginusias nuotraukas vien tam, jog gautų šiek tiek followerių ir dėmesio, o galbūt klystų (labai tikiuosi) gal tai tik jų fetišas? Asmeniškai nenorėčiau matyti ateityje savo dukros stumdant savo kūno dalis už kažkokių followerių kurių daugiausiai bus pagyvenusių žmonių akys dėmesį. Tai atrodo baisu tačiau matant kas vyksta manau tokia yra netolima ateitis ir apie tai kažkodėl niekas nekalba. Nesu Skirmantas Malinauskas, bet mano akimis tai yra kažkoks marazmas.
     
    Iš facebook'o platformos kaip asmuo pasišalinau prieš gerus tris mėnesius. Pasilikau sau laisvę naudotis tik messenger aplikacija ši yra naudinga iki kol susirašinėjimų metu neprasidės reklamų pateikimai tarp žinučių (tikiuosi taip nebus). Po to kai deaktyvavau paskyrą pasidarė lengviau „kvėpuoti“ daugiau laisvo laiko saviems projektams, mažiau „ūžimo“ galvoje, stabilesnis ir geresnis miegas. Rytas žvalesnes - darbingumas produktyvesnis. Nors atrodo ten ir taip mažai laiko praleisdavau, bet turbūt to pakako, kad viskas susijauktų. Didesnė meilė sportui ir sveikatai. :)
     
    Nemažai aš čia sėdėdamas prirašiau, nežinau ar kam buvo įdomu jeigu ne atsiprašau už sugaištas minutes. Bet kokia jūsų nuomonė apie tai? Ar jaučiatės panašiai? Ar per daug to nesureikšminate? Galbūt aš imu per daug visa tai į galvą nors tikrai neturėčiau? Įdomu išgirsti Jūsų nuomones.
    Būtų įdomu apie tai padiskutuoti.
  22. Patinka
    Artaip sureagavo į mantas666 Kas pasikeitė per karantiną?   
    Žiniasklaida yra nuomonės formuotojai- štai ir atsakymas kas yra valstybinės reikšmės influenceriai :D
     
    Dabar įsivaizduokit radijo programą, kurioje būtų kalbama: kaip gerai gyventi per karantiną- tai būtų tikras cirkas... Jie privalo iškelti problemas ir žiūrėti iš neigiamos pusės, kad būtų apie ką diskutuoti. Nepatenkintų gyvenimu žmonių visada buvo daugiau nei patenkintų. Gaunasi neišsemiama tema kurti turiniui ir kalbinti individualius asmenis bei verslininkus.
  23. Patinka
    Artaip sureagavo į Sypsnius Kas pasikeitė per karantiną?   
    Atvirai džiaugiuosi karantinu, man 2020 buvo vieni geriausių metų gyvenime. Karantinas davė vienus pliusus, studijos iš namų, darbas iš namų, nereikia keliauti darbo reikalais, nereikia iš paskaitų prašytis, paskaitos iš namų, galiu paskaitų metu darbo reikalus apsitvarkyti ir telefonu atsiliepti ir laiškus atrašnėti.
    Vestuvės karantino metu planuoti pasaka, niekas nepisa proto, kad ar pakveisi į balių ar ne, visiem savaime aišku, kad nieko nekviesiu, kviesiu tik keletą žmonių kuriuos noriu o ne puse giminės.
    Finansiniu atžvilgiu, gal alga ir sumažejo, nes dingo apimtys ir kelionės, bet ir išlaidos sumažėjo. Nuoma atpigo.
     
    Vienintelis dalykas, kas nervina tai valstybinės institucijos, bankai, ir kitos įstaigos kurios *******ėja dėl karantino. Banke net gavau paaiškinimą, kodėl taip vėluoja pavedimai, ir pending pinigai kabo žymiai ilgiau, atsakymas buvo, kad covid sulėtino internetą :D iš šito vos ne žvengt prieš jį pradėjau. O šiaip tai įstoigos sulėtėjo panašu dvigubai, visų dokumentų gavimai, supporto linijos viskas atrodo mire, toks jausmas kad supportas negali iš namų dirbti, ir net serveriams reikia social distance palaikyti, tai kas antra išjungė.
  24. Patinka
    Artaip sureagavo į Stanley Kas pasikeitė per karantiną?   
    Kardinaliai gyvenimas nepasikeitė, buvo tik tam tikrų nedidelių pasikeitimų:
     
    +:
     
    Jau kokie metai prieš karantiną dirbau iš namų, tai darbo pobūdis nepasikeitė, pasikeitė tik darbo apimtis ir tas yra gerai, prieš tai dirbau nuo ryto iki nakties, dabar dirbu iki 17-18val tik darbo dienom griežtai, atsirado laisvo laiko visokiem antraeiliams dalykams - susitvarkyt namus, pasikrapštyt prie mašinos ir pan.
     
    Su draugais susitinkam kaip ir anksčiau. (Forumo davatkos galit dabar užpult koks esu socialiai neatsakingas ir kaip platinu virusą :D ) Gal tik sumažėjo susitikimų su pažįstamais, draugų draugais ir pan.
     
    -:
     
    Trūksta kelionių. Nors šią vasarą spėjau pakeliaut netgi du kartus, bet trūksta darbo kelionių. Anksčiau kai užsisėdėdavau namie retkarčiais išlėkdavau į Vokietiją kokios mašinos parvaryt, dabar tai neįmanoma. Ir naujus šį kartą teko sutikti kaip visi - su mišrainėm ir degtine, o ne blaivam kur nors užsieny :)
     
    Užknisa, kad uždarytos nemaisto prekių parduotuvės. Kaip tik persikrausčiau ir reikia pirkti visokius baldus, šviestuvus ir kitus daiktus, rinktis internete atima labai daug laiko, nėra normalių foto ir aprašymų, jei ir randi kažką tinkamo, tai nėra prekyboje arba labai ilgas pristatymo terminas.
     
    Trūksta maisto įvairovės, nes uždarytos kavinės, restoranai, kur vaikščiodavom kone kiekvieną savaitgalį. Nors stengiamės pirkt ir gamint kuo įvairesnį maistą, bet skonis vistiek būna +- panašus ir pradeda atsibosti. Kartais paimam kokią picą, bet kol parveži namo ji jau būna atvėsusi ir skonis ne toks kaip picerijoj ką tik iš pečiaus.
     
    Visiškai išnyko pagrindinis mano hobis - driftas ir kiti automobilių renginiai. Išvis nesuprantu kokia prasmė ribot automobilių renginius kai vistiek visi savo mašinose sėdi ir nekontaktuoja. Būtų bent kažkokia legali pramoga žmonėm.
  25. Patinka
    Artaip sureagavo į kloppy Kas pasikeitė per karantiną?   
    Rankas dazniau pradejau plaut nei anksciau.
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...