Pereiti prie turinio

Mindaugaszu

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  18
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie Mindaugaszu

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Pas kasko įvairiai, tačiau dažniausiai tokias naujas auto dengia pilnai, atskaito tik franšizę. Priklauso kiek mokėsi už kasko 🙂 Esu girdėjęs atvejų kai pagal metus jau turėtų būti taikomas nusidėvėjimas dalims (draudiminio įvykio remontas) - bet kas turi geras sąlygas ir moka normalias sumas už kasko - susimoka tik franšizę ir važiuojam toliau. Šiuo atveju manau jeigu nebus įrodytas vairuotojo chuliganiškas vairavimas ar alko, narko, tai jis tiesiog susimokės franšizę, o viso auto vertę gaus salonas.
 2. 2020 pabaigoje paleistas internetinis projektas., sukurtas OpenCart. Visi internetinio puslapio vertimai EN, RU kalbomis. .com ir .lt sujungta multishop principu. Nuo pradžios parduota prekių už maždaug 7,2K, įkelta virš 5000 prekių, surinkta apie 300 naujienlaiškių prenumeratorių. Reklama leista tik per FB, IG, neišleidžiant jai kosminių sumų. Susidomėjimas yra, niša besiplečianti ir turinti ateitį. Domenai lt, com, lv; visas puslapis, fb, ig - 2200 EUR. Atskiru susitarimu galima parduoti ir su prekių likučiu (vertė apie 40K) ar ir su visa įmone ir reikaling
 3. Sveiki, Ieškau programuotojo (ne pradedančiojo) - kuris peržiūrėtų viską nuo a iki z sukurtame projekte ir pateiktų išvadas ar projektas sukurtas tvarkingai, pagal sutartį ir sutartus funkcionalumus ir kt. Kurta ant Opencart. Lauksiu žinučių PM, gerai būtų su kokiu nors darbų portfolio, galbūt klientų atsiliepimais.
×
×
 • Sukurti naują...