Pereiti prie turinio

Vaito

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  30
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Vaito

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki. Pirkčiau įvairius projektus, kurie neša pelną. Tai gali būti el. parduotuvės, blogai ir t.t, galite siūlyti viską. Lauksiu jūsų pasiulymų.
 2. Prisidėsiu ir aš prie klausimo. Jeigu pirksiu prekes ne per AliExpress, bet iš Kinijos tiekėjo. Tiekėjas sako, kad pvm neprideda ir nesumoka. Kokius veiksmus turėčiau atlikti, kad viskas būtų sklandžiai? Tai yra, kaip man sumokėti pvm, ar reikia jį mokėti iš anksto, ar gavus siuntą?
 3. Ačiū už atsakymą. Kai pradėjau gyliau domėtis tai tą ir supratau, jog tikriausiai tokia veikla nebus pelninga. Todėl čia ir parašiau, kad kas nors pakonsultuotu 🙂 Klausimas - galbūt yra kur nors kokia skaičiuoklė ar formulės, pagal kurias galima būtų tiksliai apskaičiuoti kiek dar papildomai sumokėčiau? Tarkim žinau visų bendrą prekių kainą + žinau kiek kainuos siuntimas. Kokia situacija būtų, jeigu užsakinėčiau prekės iš EU ( pvz. iš Lenkijos ). Kokius mokesčius tuomet turėčiau sumokėti? Ačiū dar kartą visiems už pagalbą 🙂
 4. Sveiki. Galvoju apie galimybę pradėti el. prekybą, tačiau kyla klausimų. Galbūt galėsite man padėti 🙂 Jei pirkčiau prekes iš Kinijos didesniais kiekiais ( planuoju išleisti tarkim 1k ) ir siųstis sau, ar užtektu tokiai veiklai IV? Tarkim jei prekėms išleisiu 1k, tai papildomai dar turėsiu sumokėti 21% PVM nuo visų prekių ar dar ką nors papildomai? P.S Jei būtų kita galimybė, rinkčiausi ne Kiniją, tačiau pagal mano prekę nerandu tiekėjo Europoje.
 5. Sveiki. Galbūt kas nors užsiiminėjote/užsiimate affiliate marketingu fizinių dalykų ( ne kursų pardavinėjimu ). Reikėtu jūsų patarimo, su kuo geriausiai tuomet bendradarbiauti ir kur ieškoti prekių? Pagal idėja visai man turėtu tikti Amazon, tačiau kiek skaičiau, tai niekas nesiūlo su juo prasidėti. Ką šiuo atveju galite pasiūlyti?
 6. Sveiki. Klausimas toks. Jei pardavinėju užsienyje savo el. parduotuvėje ir turiu joje affiliate programą. Žmonės naudojantis ją gauna tam tikrą procentą už pardavimus. Kaip galima būtų įteisinti IV affiliate išlaidas, tai yra procentą, kurį sumoku žmonėms už pardavimus? Ar būtinai tie žmonės turi išrašyti sąskaitas faktūras ir kitokio būdo nėra? Nes tikriausiai ne visi tą padaryti galės.
 7. Galima pasitikrinti kiekvienų metų mažiausią balą, su kuriuo įstojo ir bus viskas aišku. O šiaip viskas priklauso nuo konkurencijos. Tačiau pasižiūrėk, koks mažiausias balas būtent tavo studijų programos buvo praeitais metais ir už praeitais metais ir bus aišku. Mažai turėtu skirtis ir šį kartą.
 8. Sveiki. Nupirkčiau el. parduotuvę ar kitą internetinį projektą. Geriausiai, kad būtų tam tikras pelnas. Su visais pasiūlymais į PM.
 9. Sveiki. Galbūt kas nors žinote, ar jeigu užsisakysiu paslaugas iš fiverr.com platformos ir tos paslaugos bus atliekamos mano verslui ( dirbu pagal IV ), ar galima fiverr.com atliktas paslaugas priskaityti prie IV išlaidų? Sąskaitą faktūrą fiverr.com išrašo.
 10. Kaip ir pats sakai - skamba nerealiai. Bet kuriuo atveju, jei esi Lietuvos piliečiu mokesčius turi mokėti čia. Jų gali nemokėti tik tuomet, jeigu sumokėjai juos valstyvėje, su kuria Lietuva turi pasirašiusi sutartį dėl dvigubo apmokestinimo išvengimo. Jei toje šalyje mokesčių mokėti nereikia, tuomet juos privalai sumokėti Lietuvoje. Galutiniame variante gaunasi taip, kad mokesčius turi sumokėti pagal Lietuvos mokesčių dydžius.
 11. Bent jau mano atveju ( dropshipinu JAV rinkoje ), tai mokesčius sumoku pilnai Lietuvoje, o JAV užpildau irgi tax return formą ir nusiunčiu įrodymą ( invoice ), kad mokesčius jau sumokėjau. Kadangi JAV mokesčiai yra mažesni nei Lietuvoje, tai papildomai ten nieko nemoku. Tikriausiai yra galimybė daryti atvirkštinį variantą, tai yra - sumokėti mokesčius užsienyje ir tuomet Lietuvoje pateikti įrodymą, jog sumokėjai juos. Jei užsienyje mokėti mokesčiai bus mažesni, nei Lietuvos, tai turėsi sumokėti papildomai tą dalį, kurios truksta iki Lietuvos pilnų mokesčių.
 12. Sveiki. Reikėtu pagalbos tų, kurie daugiau apie tai išmano. Dirbsiu pagal dropshipping'o modelį ir planuoju įplaukas gauti į TransferWise ( kadangi platforma, kuri išmoka pinigus reikalauja, kad būtų US bankas, o TransferWise turiu US sąskaitą ). TransferWise sąskaita būtų su tuo pačiu vardu, kuriuo registruota IV. Įplaukų invoic'e galiu pasiimti PDF formatu, jame nurodoma įplaukos suma, data, mano duomenys ( vardas, pavardė bei adresas ), o kaip siuntėjas yra nurodomas "TransferWise Ltd on behalf of PAYPAL". Klausimas, ar toks įplaukos invoic'e būtų tinkamas ar jame trūksta tam tikros informa
 13. Klausimas aktualus ir man, kadangi turiu panašią situaciją, tik apmokėsiu ne BTC. O veiklą vykdysi Lietuvoje ( pardavinėsi ) ar užsienyje? Kiek žinau, tai jei negali pateikti išrašų patvirtinančių pirkimus/pardavimus, tai reikia mokėti 30 procentų nuo visų pajamų ir legaliai viską darant kitos išeitės nėra.
×
×
 • Sukurti naują...