Pereiti prie turinio

Vaito

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  30
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  Vaito sureagavo į Tmaster Prekės iš Kinijos ir muito mokestis (ar reikėtu mokėti tokiu atveju?)   
  susidėk aliexpress krepšeli, ten iškart siūlo ar nori apjungti prekes (jei tai įmanoma) ar nori siųsti atskirai, taip pat rodo kokį pvm mokestį sumokėsi, pasirinksi siuntimo būdą, nori skubaus siųsk per dhl, ups ar kitą fast kurjerį, jei niekas neskubu, siūsk standart pigiausiu siuntimu. Aliexpress ne durni sėdi, jie bene geriausiai pasiruošė šitam europiniam "visko" apmokestinimui, ir ne tik tu esi suinteresuotas mokėti mažiau, jie lygiai taip pat nori viską ir toliau pardavinėti kiek įmanoma pigiau.
  bandyk kažką daryti, pirk už tuos 150€ ir niekas tavęs papildomai neapmokestins, nes siuntinys greičiausiai bus sutvarkytas už tave. Jei netyčia siuntinys keliaus per lt paštą, gali tekti susimokėti eurą už standarinę biurokratiją. Paštas pasirodo tą eurą visdėlto ivedė, už betkokį vienetą siuntinio iš trečių šalių
 2. Patinka
  Vaito gavo reakciją nuo Turk Ar 5,4 balo garantuoja nemokama vieta universitete?   
  Galima pasitikrinti kiekvienų metų mažiausią balą, su kuriuo įstojo ir bus viskas aišku. O šiaip viskas priklauso nuo konkurencijos. Tačiau pasižiūrėk, koks mažiausias balas būtent tavo studijų programos buvo praeitais metais ir už praeitais metais ir bus aišku. Mažai turėtu skirtis ir šį kartą. 
 3. Patinka
  Vaito sureagavo į MarijaB IV Deklaravimas   
  Tik deklaruoti nurodant nulį. Nieko papildomai daryti nereikia.
 4. Patinka
  Vaito sureagavo į heAt0n VGTU informacinių sistemų inžinerija   
  Tas jausmas, kai pirmą įstoja, o po to pradeda domėtis, kur įstojo.. :D
×
×
 • Sukurti naują...