Pereiti prie turinio

Chanteure

Nariai
 • Pranešimai

  129
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%

Chanteure paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 21 2020

Chanteure patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Chanteure

 • Rangas
  Pradedantis dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. EDIT: Needaskaičiau problemos, pražvelk kokie IP adresai prisijungė prie serverio su `last` komanda. Pasikeisk SSH/SFTP/FTP/CMS slaptažodžius. Pražiūrėk paskutinius modifikuotus failus webroot`e, gal koks webshell bus.
 2. Tikriausiai iš `SOROŠO` fondų viskas čia finansuojama, nejuokink žmogau, iš kur tu žinai kaip aš mastau ir kuo domiuosi ir ko nesidomiu :D Tikriausiai visą savo informacija gauni iš tiesa.com :) O moteris neprivalo kovoti už teisingumą ar mes vėl gryžtam atgal į xx amžių?
 3. Nudažė perėją, tragedija :)) Čia niekas nieko nepavogė, tik nudažė, pilką miestą pavertė šiek tiek daugiau spalvotu, what`s wrong with this? Nuo perėjos nudažymo nuėjo iki to, kad siūlo man kaip gyventi.. :D Pathetic. Ne viskas yra chill, bet tokie dalykai neturėtu tau kelt tokių neigiamų emocijų, kaip kelia dabar.
 4. Tai su tavim kažkas ryškiai negerai :D Nematau, kas blogo jog vaikai piešia vėliavą arba vaivorykštę, ir jei sulygini tai su ######is ant gatvių ar svastikom, tai tikrai tikrai su tavim kažkas ne taip :D
 5. Damn you liberalai Ne tik Europoje bet ir USA etc ir aišku ne visos perėjos. Bet jei kažką trigerina tokie dalykai, tai there must be something wrong with you. :D
 6. Tada RIP, taciau jei didesnis srautas is kitu saliu, tai geriau jau minus keli zaidejai, nei visas serveris offline.
 7. Kaip suprantu GTA V serveris, pažiūrėk kokie IP adresai attackina, jei iš konkretaus regiono, gali dėti blacklist visą tam tikros šalies range.
 8. Man atrodo, kad tau problema ne su Wi-Fi, bet su DNS. Pabandyk pingint kokį serverį tarkim 185.11.24.36 (15min.lt) ir pabandyk nueiti į 15min.lt naudojant jų IP adresą. Jei gali pasiekti ju svetaine naudojant IP adresa: Pabandyk kitą naršyklę, jei tai nepadeda, su administratoriaus teisėmis per cmd: ipconfig /flushdns ipconfig /renew ipconfig /registerdns Jei tai nepadeda, per Control Panel pakeisk DNS serverį į google DNS 8.8.8.8.
 9. Tikriausiai apie sita: https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-45367810
 10. Ne, mastantys kitaip nėra vatos, tačiau tavo išsireiškimai leidžia susidaryti nuomonę, jog tavo vertybės labai panašios tų kurie palaiko rusiją. Visi išsireiškimai dėl liberalų, kad viską išvoks, sugadins, sunaikins. Tokie komentarai dažniausiai ateina iš vatų, kurie vis dar prijaučia ssrs ir verkia dėl kolūkių sunaikinimų.
 11. Atsiduoda didele didele vata nuo tavęs ir visų tavo komentarų šitam poste. Taip, jei turėsime liberalią valdžią tai pizda bus, visiem reikės nešioti aukštakulnius, pėščiųjų perėjos bus perdažytos vaivorykštės spalvom, juodaodžiai galės turėt baltaodžius vergus. Get a grip vata
 12. Anglijoje labai brangus mokslas, + negausi paskolos studijom (student finance) jei negyvenai 2 metus. Tuo labiau reikia pragyventi 5 metus jei nori gauti paskola pragyvenimui (Maintenance Loan).
 13. Darbui ir filmams, W10. Nepatarčiau rašytis Linux jei dirbi su dokumentais, word etc, libre office ir open office yra vėžys :
×
×
 • Sukurti naują...