Pereiti prie turinio

hm7

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  380
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

hm7 paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 29 2020

hm7 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie hm7

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Kiek tas "didesniais kiekiais"? 10? 100? 1000? Operatoriai nepardavinėja, nes niekas tokiais kiekiais neperka. Vienintelis normalus būdas iš operatoriaus gauti daug SIM kortelių yra sudaryti platinimo sutartį su operatoriumi, tada gausi korteles mažesne kaina, bet privalėsi parduoti operatoriaus nurodyta kaina.
 2. Laikinos kortelės dažnam provideriui iškart signalizuoja fraud, taip kad pats kaltas. Naudoju su Curve kortele, viskas be problemų veikia.
 3. Pas mane gal dar seniau, tik mažai kas šiais laikais siunčia SMS 🙂
 4. B2368 neblogas, ten realiai lauke ne antena, o pats modemas, todėl į routerį jau ateina normalus ethernet. Tekę bandyt, Ežys vakarais veikdavo apie 200Mbps
 5. Visoj ES cashback labai mažas dėl ES ribojimų https://www.telegraph.co.uk/personal-banking/credit-cards/why-new-eu-rules-mean-youre-getting-less-cashback-and-rewards-fr/
 6. Pamačiau, kad pasikeitė siūlomi planai ir pradėjo siūlyti 2Gbps šviesolaidį. Gal kažkas naudojat? Kokie atsiliepimai? https://www.vz.lt/inovacijos/technologijos/2022/05/03/telia-sviesolaidzio-sparta-didina-iki-2-gbs
 7. Yra atitinkamas lietuviškas registras https://www.dakpr.smm.lt, ir yra bendras ES registras, tai gali be problemų patikrint. Jei "diplomas" gautas ne ES/LT gali paprašyt pačiam atnešt. Ar tikrins ar ne nėra garantijos, nežinau situacijos, bet jei kažkas panašaus į "Turiu diplomą, duok 2x algą" greičiausiai tikrai pasidomės.
 8. Remiantis Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos direktoriaus 2005-12-23 įsakymu Nr. 1V-1160 patvirtintų Elektroninių ryšių paslaugų teikimo taisyklių 12 dalimi, nesutikdami su sąlygų pakeitimu – jei pakeitimas daro esminę įtaką jūsų naudojimuisi paslaugomis – galite atsisakyti paslaugos sutartyje nustatyta tvarka bei terminais be pareigos grąžinti suteiktas nuolaidas. Tuo motyvuodamas gali nutraukti sutartį, tačiau turi įspėti tiekėją, kad dėl to nutrauki.
 9. Primityvūs kartotuvai nebėr naudojami, viskas šiais laikas yra grįsta packet switched network'u (IP network'ai). Nėra skirtumo ar ant stogo, ar ant ryšio bokšto - iš principo tai yra ta pati celė. Aišku, skiriasi galia, talpa, kiti techniniai dalykai. Celei reikia tik dviejų dalykų: elektros ir sujungimo su backend'u. Sujungimas su backend'u gali būt bet koks, nes IP based network'as. Tavo įkeltoj foto tai yra radiorelinė linija (ta apvali antena). Kur reikia daugiau talpos naudojama optika.
 10. Nueini į eBay, susivedi modelį + parametrus ir žinai kiek vertas. Pavyzdys.
 11. Monese Lietuvoje turi e-money specializuoto banko licenciją. Ne normalaus banko. Indėliai nėra drausti indėlių draudimu. Toks ir skirtumas. Dėl asmeninės informacijos, esminis klausimas ar registruojiesi nes reikia tos sąskaitos, ar dėl bonuso? Jei dėl bonuso, ar tavo privatumas vertas 15 eurų?
 12. Nežinau ko ir kaip ieškojai, bet Airija yra atskira valstybė. ES narė. Kodėl kažkas turėtų pasikeist po Brexit? Jei Lenkija išeitų iš ES, kas pasikeistų Lietuvai? Nieko. Šiaurės Airija yra JK dalis, todėl po Brexit galioja visi muitai kaip ir į JK.
×
×
 • Sukurti naują...