Pereiti prie turinio

hm7

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  673
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  18
 • Atsiliepimai

  100%

hm7 paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 20

hm7 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie hm7

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Linux4_10TB_1Gbps_SSD, kaina10.38 EUR/mėn., galioja iki Spalio 1, 2025, perleidžiu už 100€ S1_10TB_1Gbps, kaina 10.38 EUR/mėn., galioja iki Spalio 1, 2025, perleidžiu už 100€ imant abu kaina 160€
 2. Pritariu dėl patogumo. Aišku jei mažai spausdini kokioj bibliotekoj visada kaina per lapą bus mažesnė, bet reikia atsižvelgti ir į tai, kad: Į biblioteką reikia nueit / nuvažiuot. Laikas / kuras irgi kainuoja. Negali spausdinti kada tik nori ir kada tik reikia. Nesigaus atsispausdint savaitgalį ar vėlai vakare.
 3. Ten nėr kam uždžiūti, milteliai viduj. Nebent labai prastas spausdintuvas. Turiu labai seną Samsung lazerinį, paskutinį kartą pildytas 2016. Spausdinu po lapą kas pora mėn max. Rašaliniai visi yra scam kur printeris parduodamas pigiau nei savikaina ir tada susimoki už rašalą. Geras video Rašalinį pirkt nebent realiai daug spausdini nuotraukas ant foto popieriaus. Kitiem dalykam net jei ir spausdini spalvotai yra gerų spalvotų lazerinių. Taip pat patariu vengt visų naujų Canon ir HP spausdintuvų.
 4. Čia dažnas atvejis su LT operatoriais, nes VoWiFi nėra kažkokia paslauga už kurią būtų galima nuplėšti papildomai, tai ir nesistengė įjungti. Nors įjungimas jau turint veikiantį IMS (VoLTE) labai nesudėtingas techniškai. Smagu tik kad kartais iš to godumo sau į koją įsišauna, pvz. kaip buvo su MMS ir carrier video calling. Kai tik MMS atsirado USA kainos MMS buvo tokios pat kaip SMS (ir kažkiek plane nemokamai), tas pats ir su vaizdo skambučiais, o LT bent Omnitel atsimenu už MMS po litą mokėt reikėdavo, vaizdo skambutis per 3G būdavo du litai minutė. Rezultate iki šiol USA texting (SMS/M
 5. Neribotas internetas brangesnis nei neriboti pokalbiai su neribotu internetu.
 6. Kažkokia nesąmonė, 6 gi niekur nedingsta, 8 keičiasi į 0. Jeigu numeris yra 62235577, tai su senu prefiksu būtų 862235577, su nauju 062235577, su šalies kodu +37062235577 nesikeičia.
 7. Rašyk kad registruotų gedimą ir tiek. First line support nieko be paprasto klausimo apie planus ar pardavimų nemoka ir nežino. Čia pagal IMEI.
 8. Operatorius mato pagrinde pagal user agent su kuriuo įsiregistruoji į IMS, pvz. Samsung atveju pasidaro toks "useragent": "[PRODUCT_MODEL]-[BUILD_VERSION] Samsung IMS 6.0", Na ir aišku galima pagal IMEI, nors realybėj neteko matyt kad pagal IMEI blokuotų. Operatoriai blokuoja daugiausiai ne telefonus, o pagal planus, kaip pvz. Telia VoLTE veikia, o Ežys ne. Dėl telefono blokavimo, daviau pavyzdį su Google. Teoriškai veikia visur ir galima įsijungt (root nereikia net).
 9. Realiai trys variantai, kodėl gali neveikt VoLTE/VoWiFi 1. Operatorius blokuoja. Retas variantas. Reikia kreiptis į operatorių 2. Telefonas blokuoja. Dažnas variantas. Dažnai Google/Xiaomi/Sony. Kartais galima apeiti lengvai arba sunkiau 3. Telefonas neturi operatoriaus nustatymų. Deja irgi dažnas variantas. Visi Samsung. Reikia, kad gamintojas išleistų atnaujinimą. Jei telefonas senesnis ir nebegauna atnaujinimų, neturėsi VoLTE. Įmanoma apeit sudėtingu būdu. Pavyzdys VoLTE/VoWiFi Bitė/Tele2 Galaxy S7 telefonui. Kurio seniai nepalaiko nei gamintojas nei operatoriai.
 10. Bitė paleido VoWiFi visiems viešai. https://www.bite.lt/volte Labas taip pat https://www.labas.lt/paslaugos/vo-wifi Nepamačiau kad jau buvo rašyta ir kaip naujieną parašiau 😅
×
×
 • Sukurti naują...