Pereiti prie turinio

Y0L0

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  48
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  100%
 1. Jei metų yra iki 29 arba virš 45, siūlau pasidomėti užt skelbiamu konkursu - savarankiško užimtumo rėmimas ( SUR), kuris vyks rugpjūčio mėnesį. Ten galima gauti pinigų, steigiant sau darbo vietą. Tai kaip pvz. galėtum nusipirkti įrangą, su kuria galėtumėte remontuoti/restaoruoti ar gaminti kažką, kas patiktų žmonėms. Tik jau turėtumėte žinoti tiksliai ką norite daryti 🙂 Dalyvaujant šiame projekte, tik įsipareigotumėte įkurti juridinį asmenį, ir bent 3 metus tai dirbti. Po 3 metų, visa įsigyta įranga tiesiog liktų Jums.
 2. Pilnu etatu negalima dirbti. Tik 0,5. Tačiau galima turėti šalia individualią veiklą ar verslo liudijimą.
 3. Sveiki, noriu paklausti dėl mokesčių turint mb. Jei įmonė parduoda paslaugų už 8000 eur, per viena menesi, išlaidos skaičiuojamos tik to mėnesio, ar pvz išlaidos gali prisiskaičiuoti ir kitų mėnesių?
 4. Sveiki, Ieškau pagalbos, kas galėtų padėti sukurti paprastą internetinį puslapį, kuriame galėčiau sukelti savo darbus ( balso įrašai, audio reklamų įgarsinimai, animuotų filmukų įgarsinimai, mokomoji medžiaga ir t.t. ). Būtų gerai, kad pats galėčiau keisti dizainą, koreguoti puslapį. nereikia nieko sudėtingo. Reikia elementarios pagalbos, labiau net pagrindų. Už pagalbą, galėsiu sukurti Jums audio reklamą pagal duotą tekstą :)
 5. Sveiki. Gal kvailas klausimas, bet paklausiu. Ar turint mb, galima išsiimti ir IV, ar čia nesamonė? Jei mb veikla fotografavimo paslaugos, bet noriu išsiimti kurjerio paslaugą? Gal galima ant mb tiesiog įsitraukti papildomą veiklą kurjerio, ar čia jau bus niekuo susijusios veiklos ir prisikabins?
 6. Taip, aš kalbėjau apie SUR paraišką, kur iki 18k, ne apie ekonominės veiklos rūšies keitimą :)
 7. Sveikas. Nuo ko pradėjai mokytis puslapių kūrimo? Kaip sekėsi? Kaip šiuo metu sekasi? :)
 8. Žinoma ne :)) Diskutuokit į valias :)
 9. Visą projektą yra įmanoma parašyti savarankiškai, net ir kalbant apie minėtas ataskaitas, pasiūlymus, inventorizaciją, įmonės steigimą ir kt. aišku įskaitant vertimą iš užsienio kalbos į LT, jei nemoki anglų k. aišku pagalbos reikia iš šalies, logiška. Viską galima pačiam pasidaryti, tereikia laiko, bet kaip žinoma, laikas-pinigai. Nenukreiptas tikslingai, laiko gali išeikvoti labai daug, ieškodamas atsakymų į paprasčiausius klausimus. Kai kurie neturi laiko ieškoti ir domėtis, kas puiki pagalba yra žmonės, kurie gali padėti su projektu jį kažkada rašę ir laimėję sukaupiant daug patirties ir ž
 10. Iš dalies sutinku. Kvailų žmonių nėra, yra tik tokių, kurie mažai domisi ir nieko neskaito, bet nori gauti pinigų. Ps. Kikvienas, kuris rašo turi savo konsultantą uzt, kuris visada irgi gali pagelbėti iškilus klausimams. Gal labiau turėjau omenyje apie pačio projekto rėmus ir tuos niuansus bei smulkmenas Projektas turi savo rėmus nepriklausomai kur ir kokiame regione jis bus rašomas. Yra daug smulkmenų kaip veiklos ataskaitos, techninio proceso aprašymas, viešieji pirkimai, kvietimai teikti siūlymus ir panašiai. Betkokiu atveju gali būti, jog bus prašoma patikslinti paraišką jei kalbame apie r
 11. 1. Esu uždarbis.lt svetainėje, o ne eikvoksavolaika.lt ir padėk užsidirbti kitiems. 2. Rašant projektą pats mokėjau pinigus, + dar daug pats domėjausi ir dabar niekur nėra parašytą apie pinigus dėl konsultavimo, pats susimastei kažkodėl. 3. Yra forumas, kuriame yra apžvalgos ir visa kita apie šią paraišką, tad prašom keliauti ten. 4. Šia temą sukūriau tiems, kas turi konkrečius klausimus ir ieško pagalbos, o ne tiems, kurie neturi ką veikti ir rašinėja, kad tik kažką parašyti. Tai buvo paskutinė žinutė atsakant į tavo įdomius klausimus, nenorėdamas įžeisti, palinkėsiu gero likusio vakaro :)
 12. Kur užsimenama apie uždirbimą iš menkniekio? :) Neturi ką veikt, nerašinėk nesamonių..
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.