Pereiti prie turinio

MarijaB

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  302
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  10
 • Atsiliepimai

  100%

MarijaB paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 28 2020

MarijaB patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie MarijaB

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Moteris
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. 14 tūkst Eurų riba galioja įsigijimams prekių iš ES. Paslaugos ir prekių importas neįeina. Asmeniniai pirkimai ir skirti veiklai nesumuojami. Bet reikės labai daug aiškintis, kad tos prekės nebuvo skirtos IV veiklai, juolab kad iš to paties tekėjo. Ir manau sunkiai pavyks apsiginti. Pirmas patikrinimas ir 21 proc. nuo apyvartos ir ašarų pakalnė. Nerizikuočiau tikrai. Tai gal geriau registruotis iš karto 🙂
 2. Patikrinimo metu VMI prašo ir banko išrašų. Todėl geriau, kad mokėjimai būtų iš IV asmens arba iš IV asmens šeimos nario. Nes jeigu vienas perka, o kitas parduoda, tai gali kilti klausimų.
 3. Arba 30 proc arba pagal faktines. Kito kelio nėra. Arba prekybą kabinti ant kito žmogaus.
 4. Asmens kodas nėra būtinas ir aš net nerokemenduoju. Užtenka vardo pavardės, IV numerio, adreso. Na dar banko sąskaita, jeigu apmokama bankiniu pavedimu.
 5. Problemų sulauksite, kad neturite buhalterio ir nežinote, kaip susitvarkyti tai. O ne dėl pačios paskolos. Niekas dėl to nestatys prie sienos ir nesušaudys 🙂 P.S. iki balandžio mėn. reikia pateikti VMI deklaraciją apie paskolas.
 6. Mokesčiai mokami nuo pajamų dydžio. Ne dvigubi ar trigubi, o nuo nuo to kiek gauni ir nesvarbu kokiu forma. Dirbant ir turint IV nėra PSD grindų. Tai yra PSD, VSD ir GPM mokama tik nuo uždirbto pelno. Nėra pelno - nėra ir mokesčių.
 7. Neskaitant administracinės naštos, tai dirbant B2B schemoje labiau apsimoka būti PVM mokėtoju.
 8. 1. Perkant 121 eur yra prekės savikaina. 2. Parduodama be PVM, nes esate ne PVM mokėtojas. Vadinasi Kita įmonė nusiperka už 121 eur, jokio pirkimo PVM nėra ir susigrąžinti nieko negali. 3. Ne. PVM galima susigrąžinti tik tada, kai yra prievolė mokėti. 4. Civilinė sutartis, jeigu vienkartiniai sandoriai arba fizinis asmuo turi išsiimti indiviualią veiklą, jeigu nuolatinis tiekimas.
 9. Taip. PSD grindys yra privalomos. Nebent esate draustas valstybės lėšomis. Beja nemokant VSD, tai nesikaupia Sodros stažas.
 10. Teko dirbti įmonėje, kuri platino produktus LT ir buvo puolama vartotojų teisių (ačiū konkurentams). Įmonė turėjo tikrai stiprią teisininkų komandą prieš paleidžiant naują produktą LT. Dar stipresnės reikėjo ginantis nuo vartotojų. Teko ir sertifikatus rinkti ir sudėtį įrodinėti ir dėl reklamos teiginių gintis ir t.t. Teko ir mokslinius tyrimus užsakinėti ir į teismus keliauti. Nors tas pats produktas buvo platinamas visoje Europoje ir skandinaviškas. Realiai teisininkai visada turėjo daug darbo. Turėti problemų užtenka vieno skundo. Baudos labai didelės ir siekia procentus nuo
 11. Galima per metus turėti atsitiktinių sandorių, kai parduodamas neregistruotas turtas. iki 2500 eur pelnas per metus yra neapmokestinama. Pelas=pardavimo kaina-išlaidos jeigu asmuo turi įsigijimo dokumentus
 12. Klausimas buvo apie atlygio minimumą. Skirtingai negu darbo santykiuose MB nariai gali negauti jokio atlygio. P.S. mokesčių grindys yra tik Sveikatos draudimo. Socialinio draudimo nėra.
 13. Jeigu nėra susitvarkoma teisingai, tada taip. Yra tokios kaip dvigubo apmokestinimo išvengimo sutartys, kurios draudžia dvigubą apmokestinimą, bet asmuo privalo viską daryti teisingai. Šioje vietoje reikėtų išsiaiškinti su JAV.
 14. Gyventojo mokesčiai mokami ne toje šalyje kur vyksta pardavimai, o kur gyventojas gyvena. T.y. yra rezidentas mokesčių tikslais.
×
×
 • Sukurti naują...