Pereiti prie turinio

anykey

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.137
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacijos išklotinė

 1. Patinka
  anykey sureagavo į l777 Mano patirtis su Vilniaus muitine 🛃 dėl grąžinamos siuntos, svarbi naujiena!   
  Tai reikėjo tiesiog imti kita firma muitinės tarpininke rosada
  Ta įmonė ne tokia griežta kaip "Gerbiamosios" Reginos rscargo.lt
   
  Rosadai būtum nusiuntes dokumentus kad pirkai už tuos 5 eur ir nebūtų tau reikėję galimai muitų mokėti...
   
  Nebent pats pardavėjas supjove grybą ir parašė didelę suma o tokių tikrai pasitaiko...
   
  Kiti savo prekę įvertina dvigubai pasakai jiems kad įvertintų mezesne suma tai jie nesupranta, #####, myzniai todėl ir is jų paskui niekas neperka jei pirkėjui tiek po to pridaro problemų
  Atminkite kliantas 99 % visada teisus
  Kaip ir mes apgauti kliantai muitinės tarnybų tarpininkų
  Čia ne šiaip tai sugalvojome...
  Blogi niekam nelinkime
   
   
  Pvz mes kaip siunčiame į užsienį kokias prekes tai visada parašom už prekę maža suma tada nereikia pirkėjui mokėti tu astronominių muitų mokesčių ir tada pirkėjas pamato kad nereikia jokių dar papildomų mokesčių mokėti ir tada ateina gryztamsis ryšys ir po to perka dar ir dar ir toliau užsimezga tolimesnė partnerystė ⚯
  Nevykėliai to negali suprasti, bet lyderiai tai puikiai supranta.
   
  Tai va ignoruokit muitininkų kurie remia tik monopilines įmones bei daro viską kad žmogus nepirktų pigiai is trečiųjų šalių o pirktų čia Europos sąjungoje ar dar bliagiau Lt pirktų ir kaip kada iki 5 - 10 kartu pemokėtų
  Apsurdas bei apgavystė
  Pasaulyje neturi būti muitininkų bei sienų
  Nes muitinė yra gobsiai kurie pelnisi iš neturtingų ir taip paskui dar labiau padoro juo neturtingais
   
  Supraskite valstybė tai yra vagis nes ji kiekvieną jūsų appavagia per per didelius mokesčius tai ateis galas kaip kuo labiau decentralizuotas pasaulis pasidarys...
  Centralizacija įkalina
  Decentralizacija išlaisvina.
   
  Daug kas pasakys kad tai pvz gi mokyklos yra
  Už mokesčių mokėtojų pinigus
  Bet bl tos mokyklos moko ko 95 % niekados gyvenime nereiks tai faktas tai dar vienas valstybės pasipelnymo šaltinis mokykla 🚸
   
   
  Paskui tokias įmonės kaip gaisrines ar policija 🚨 reikėtų normalioje visuomenėje
  Padaryti privačias kaip poliklinikos
  Kada atėjo tau bėda tada ir susimoki
  Arba susimoka paskui per to miesto gyventojus tai gautųsi skatikai gaisrininkams už užgesinta turtą
  Gi gaisrai kasdien nevyksta...
   
  Kam atsitiko tas ir moka po įvykių...
   
  O jeigu 99 % žmonių nevyksta tos nelaimės tai kam jie pastoviai turi mokėti mokesčius už krūvas valstybinių tarnybu
   
  Čia gudriai viskas uzsplepta tik vyrai reikia plačiai atmerkti akis bei pasidomėti giliau...
   
  Linkiu visiems laisvės bei gero gyvenimo.
 2. Patinka
  anykey gavo reakciją nuo Ramziukas Huawei Honor 8   
  Viskas gerai yra su tais Huawejais, neklausyk ką čia varo ant jų, gal kokie vienetiniai atvejai, jei kažkas kažkam strigo. Daugelį Huawei modelių turėjęs, Honor 8 veikia nepriekaištingai, ir programomis tvarkosi, jokių ten "palauk" nebūna, akumas laiko tikrai padoriai. Man asmeniškai tik kameroje kokybės geresnės trūko. Nemanau kad One nusipirkęs, kažką geriau gausi. Geri variantai ir Honor 7x, Honor 9 Lite. Tik aš naujo nepirkčiau, ieškočiausi gero naudoto.
 3. Patinka
  anykey gavo reakciją nuo vycius2003 Pirkau ebay apgavo, ka daryti? 100 svaru.   
  Pirkau s3 kaip "for parts or not working" su dauzytu ekranu. Mokejau tiesiai i paypala, nes sutarem kaina be aukciono. Gavau, bet ne i9300 , o amerikietiska varianta i535. Nei aprasyme, nei nuotraukose to nesimate. Iskeliau paypale byla ir gavau i vienus vartus, tipo viskas cia gerai, "for parts or not working" ...nera pagrindo, pardavejas taisykliu nepazeide ...
 4. Patinka
  anykey gavo reakciją nuo Esnyper geros arbatos pardotuvie   
  Kad vertėjo reikia tavo rašliavai išversti :)
 5. Patinka
  anykey sureagavo į cnqq Uždarbis.lt FREE Poker Championship   
  Trečiasis turas baigėsi.
   
  Dalyvių: 68.
  Trukmė: 1:16h
   
   
  1 vieta: Donzuan_LT (pardavimai) 5$ +invite į Final Table.
  2 vieta: tdk999 (tdk) 3$
  3 vieta: stiffleris (stiffleris) 2$
   
   
  Prizai finalininkams išmokėti.
   
  Registracija į 4 turą atidaryta. Registruokitės ir lauksime jūsų kitą sekmadienį 20:00 Lietuvos laiku!
 6. Patinka
  anykey gavo reakciją nuo pardavimai Uždarbis.lt FREE Poker Championship   
  Nemokamai cia,,,tik žmonos sutikimo reikia :D
 7. Patinka
  anykey gavo reakciją nuo Druski Uždarbis.lt FREE Poker Championship   
  Kai lietuviai nori for fan pazaist, eina i play money ir ten taškosi kaip nori :)....normaliai cia viskas buvo, kai toks tempas, nespeji visu fiksuot, kaip kas zaidzia...o jei pats perpratai juos, kurie taip "spaude", tai turejai juos ir "padaryt", kai zinojai ju zaidimo stiliu.
 8. Patinka
  anykey gavo reakciją nuo Druski Uždarbis.lt FREE Poker Championship   
  Kaip ten sakoma?...blogam šokėjui ir kiaušai maišo?:)
 9. Patinka
  anykey sureagavo į efkasas Kaip jums šauna įdėjos?   
  Idėjos man "šauna" stebint žmones, žiurint ko jiems truksta, ka naudoja, kaip elgesi.
 10. Patinka
  anykey sureagavo į Justinas Kodėl jūsų idėjos nieko vertos   
  Sveiki,
   
  Pakalbėkim apie idėjas, kurias lietuviai taip mėgsta ir vertina - tame tarpe ir aš pats. Nors apie save šia tema turėčiau kalbėti būtuoju laiku, kadangi kąsnelis patirties atvėrė akis.
   
  Kodėl idėjos nieko vertos?
   
  Ilgą laiką, kaip daugelis šiame forume, labai norėjau sukurti savo verslą, uždirbti daug pinigų, tad užsiregistravau čia ir pradėjau skaityti... ir perskaitęs begalybes įvairiausių žmonių pranešimų supratau, kad norint tai padaryti, svarbiausia yra "rasti gerą/orginalią/perspektyvią (įterpkit savo žodį) idėją!". Kadangi man su fantazija problemų nėra, tai aš ir pradėjau - įvairiausios idėjos pradėjo pas mane piltis. Tiesą sakant jų pradėjo atsirasti tiek daug, kad net atskirą sąsiuvinį užsivedžiau:
   
  http://img38.imageshack.us/img38/996/20120303072531.jpghttp://img849.imageshack.us/img849/5027/20120303072349.jpg
   
  Kiek tai tęsėsi? Bent porą metų. Kuo tai baigėsi? Dar didesniu kalnu idėjų, bet nei vienos neįgyvendinau. Bet palikim mane sekundei ir peržvelkim kitus forumo narius, čia "idėjų" irgi, atrodo, netrūksta:
   
  Galime pastebėti, kad visur tiesiog sprogsta šitas skambus žodis. Pagrindinės problemos čia atsiskleidžia:

  Žmonės apsėsti sugalvoti kokią nors idėją
  Mano, kad jų sugalvota idėja iškarto neš nerealius pinigus ir visi bandys ją pavogti
  Idėją aprašo vos pora sakinių per daug niekur nesigilindami, nes ji juk pati savaime nereali, visi tie skaičiavimai ir apmąstymai tėra smulkemos
  Dauguma galvoja, kad savo idėjai įgyvendint jiems būtinai reikės partnerio. Taip, mintis gera, tačiau ieškodami daro dar vieną klaidą - ieško žmonių "norinčių prisidėt", o taip atsitinka todėl, kad žmonių galinčių prisidėt jie tiesiog tingi ieškot, nes norisi savo idėją įgyvendint greičiau nei kiti, kol niekas bloga akim nenužiūrėjo ir nepavogė.

   
  Ką iš to gauname? Užburtą nuolatinį idėjų generavimą ir komentavimą, tačiau vos keli procentai piliečių pereina prie idėjos įgyvendinimo fazės. Taip gaunasi todėl, kad pats idėjų mąstymas ir lyg narkotikas - kai sugalvoji vieną, pabandai į ją pasigilinti, supranti, kad ji ##### ir galvoji antrą, tada pakapstai antrą idėją ir supranti, kad ši taip pat #####, todėl mąstai trečią, o, kad sutaupytum laiko sumąstai dar ir ketvirtą bei penktą, nes jei kuri nors idėja pasirodys vėl nieko verta, turėsi dar dvi likusias.
   
  Žodžiu taip ir žaidi mąstydamas vis daugiau ir daugiau idėjų, bet nustoji jas vertint ir bandyt/galvot kaip įgyvendint, todėl tiesiog lieki prie jų generavimo.
   
  Kas yra kažko verta?
   
  Kas tikrai yra kažko verta, tai darbas ir veiksmai. Jei turit idėjų susijusių su svetainių kūrimu, nustokit malt šūdą ir ieškot suknistų partnerių, sėskit mokytis programuot ir piešt. Gana verkt, kad matematikoj nesat gabūs ir gimėt su abiem kairėm rankom todėl piešt nemokat ar "neturit meninių gebėjimų", todėl jūsų dizainai atrodo lyg iš atsilikėlių mokyklos konkurso. Viskas įmanoma. Jei sugebat valdyt abi rankas ir turit pilnai funkcionuojančią galvą tai tik laiko klausimas, kada abiejų dalykų išmoksit. JEI BANDYSIT.
   
  Jei turi idėjų susijusių su pirkimais-pardavimais, tai nustok ieškot tų tobulų prekių (juokingiausia, kad tokios paieškos yra paklaust forume "a kas daba gerai aina?"), o pasitaupykit pinigų - t.y negerkit ir nerūkykit savaitgalį, arba tėvų duodamus "pietų" pinigus taupykit ir ieškokit ką dabar galit nusipirkt gana nebrangiai ir parduot su šiokiu tokiu antkainiu. Esmė nėra iš karto pasidaryt 10 000 per mėnesį, o suprast kaip pirkėjas mąsto, kaip galit gaut geresnes kainas, kaip tinkamai reklamuot savo prekes ir tūkstantį kitų esminių verslo elementų.
   
  Jei turit kitokių minčių, ne ieškokit tos savo "tobulosios nušvitimo akimirkos", kada verslo planas tiesiog pats pasirašys ir visi jums neš milijonus, bet imkitės daryti bet ką, kas nors truputėlį suvokimo visoj toj srity atneštų. Ką nors remontuot - išrinkit savo dviratį ir bandykit surinkt, kad neliktų laisvų dalių, vest renginius - suorganizuokit kam nors gimtadienį tokį, kad visas kaimas atsimintų, verst knygas - pasiimkit anglišką knygą patinkančia tema ir išverskit pirmą skyrių.
   
  Idėjos dažnai labai gražiai atsisijoja, kai savo fantaziją šiek tiek pagardini realybe. Atsiranda patirtis, naujos idėjos, pažintys, pinigai na ir tada normalus idėjų įgyvendinimas bei pinigai, apie kuriuos visi svajojam.
   
  O jei po viso šito jūs vistiek norėsit rasti tuos savo milijonais besišvaistančius investuotojus, juos vistiek turėsit įtikint ne tik idėja, bet ir kodėl būtent TU gali ją įgyvendint. O ją įgyvendinti galėsi tik tūkstantį kartų bandęs ir dar tiek pat suklydęs. Nes tai neišvengiama. Jei nori kažką mokėti, turi turėti daug patirties, o vienintelis kelias jos įgyti - daryti kažką ir mokytis iš savo padarytų klaidų.
   
  Galvokit apie mums jau gerai žinomus pavyzdžius, Gates'ą, Jobs'ą - juk tokias kompanijas sukūrė, bet pradžioj Bill'ui forumuose nereikėjo rašinėti, ką kiti mano ir ar įmanoma uždirbti, jei kompiuteris turėtų operacinę sistemą, nei Jobs'as klausė "kur būtų galima realizuot asmeninį kompiuterį"? Jie kūrė, mokėsi ir darė ir ne su "norinčiais prisidėti prie projekto", bet su tais, kurie galėjo ir mokėjo kažką daryti ir tikėjo ta pačia idėja.
   
  Ką daryti toliau?
   
  Paskaitykit:
  Kodėl neverta bijoti, kad kas nors pavogs jūsų idėją. Bei kaip visada šaunų Kerniaus komentarąta pačia tema.
   
  Pažiūrėkit:
   
  Kaip visad gera Ilja Laurs kalba. Rekomenduoju šitą, nes jis mėgsta save vis kartoti kiekvienam video, o čia dauguma jo idėjų sudėta į vieną. O jei esat tikrai alkani, tai pažiūrėkit dar ir šitą, kuris yra gana panašus į pirmąjį, bet su keletu naujų įžvalgų, bei šitą, mano mėgstamiausią, peržiūrėtą gal 3 kartus.
   
  Šitą būtinai - apie verslininkų didžiausias klaidas ir svarbiausias savybes.
   
  Mokymuisi:
  Programuoti galit pradėti mokytis:
  http://www.codecademy.com
  http://www.theninjaofweb.com/ - šiek tiek įvairių web develop'inimo pradmenų
  http://www.codeschool.com/courses - čia yra tiek mokamų, tiek nemokamų kursų. Jei tikrai norit išmokt programuot, tačiau vis negalit normaliai prisiverst, siūlau nepagailėt šiek tiek pinigėlių. Motyvacija visai kitokia bus, kai žinosit, kad jau susimokėjot.
  Įvairių mokamų/nemokamų kursų, kurie padės jums tobulėti galit rasti čia:
  http://www.khanacademy.org/
  http://www.udemy.com/ - čia vis akcijos programavimo kursam pasitaiko.
   
  Jei kas dar nesinaudojat:
  laisvą laiką labai verta leisti http://www.ted.com ir http://ecorner.stanford.edu/
   
  Jei vistiek nežinot nuo kurio galo pradėt:
  http://uzdarbis.lt/t157323/verslo-internete-ideju-schema/
  http://uzdarbis.lt/t43883/rimti-darbo-budai-internete/
  http://uzdarbis.lt/t149675/investicijos-i-ateiti-it-verslas/
   
  Ką turit pridėti?
   
  Pabaigai...
   
  Niekieno nenorėjau įžeisti šituo pavadinimu, nes forume yra tikrai labai stiprių asmenybių senokai sukūrusių savo verslus ir sėkmingai juos plėtojančių. Čia skirta visiems tiems "idėjų medžiotojams" laukiantiems išganingosios minties. Nes žinau, ką tai reiškia, kadangi pats ten buvau. Taip pat žinau, kad iš to pagyti beveik neįmanoma, tačiau įmanoma su tuo susigyventi ir šio bei to pasiekti. Įmanoma kurti naujas idėjas, tačiau išmokti kartų vieną po kitos jas įgyvendinti. Didžiausias vaistas nuo šitos bjaurasties yra savo idėjos užauginimas ir pavertimas jos sėkmingu verslu.
   
  Labai džiaugsiuos, jei bent vieną žmogų tai įkvėps imtis darbo pagaliau
   
  Justinas
 11. Patinka
  anykey gavo reakciją nuo minep Iphone 5 + water ...   
  Ryziai, pirtys.....jus dar i mikrobange idekit padziovinimui :D
×
×
 • Sukurti naują...