Pereiti prie turinio

TurtleRed

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  20
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Apie TurtleRed

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Kontaktai

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Pasirodo egzistuoja garažų bendrija. Yra pirmininkas, nariai. Tikėtina, jog norint gauti leidimą - reikėtų išsipirkti gauti leidimą iš pirmininko, kitų narių, kas tikriausiai praktiškai neįmanoma 🙂 O ir išsipirkti ją reikėtų iš kitų narių, kadangi ji skaitosi kaip ir bendra žemė.
 2. Sveiki, iškilo klausimas dėl žemės sklypo. Bendroje, privačioje teritorije esu nusipirkęs garažą, kuriame dar yra gal 15+ garažų. Teritorija ganėtinai neblogai išplanuota, garažai - seni, mūriniai. Kaip suprantu, visų garažų adresai yra kuriami tokiu principu (pvz): Svojonių g. 9-2. Bendroje garažų teritorijoje yra dar nemažai, neišnaudotos vietos, kurioje tikrai tilptų dar nemenkas kiekis garažų. Nuo ko reikėtų pradėti, kaip gauti leidimus tarkim statybom, kaip reikėtų įsigyti ta žemės sklypelį, kuris tikėtina yra niekieno? Kur geriausia būtų kreiptis dėl tolimesnės informacijos ir ar aplamai
 3. Sveiki, Marija! Norėjau užklausti, turiu mažąją bendriją "RedVet", tačiau norėčiau laikinai sustabdyti jos veiklą, palaukti bent jau pusę metų. Gal galėtumėte pasakyti žingsnius, kuriuos turėčiau atlikti, norint tai padaryti? Gavau iš registro informaciją tik apie įmonės išregistravimą, tačiau niekur nerandu apie mažosios bendrijos sutabdymą. Ačiū iš anksto:)
 4. Sveiki! Kaip manot, kiek galėtų kainuoti tokio https://www.petcoach.co/healthy-weight-calculator/ skaičiuoklio sukūrimas ant wordpress? Galbūt yra koks pluginas, kuris padėtų man tai pasiekti? Gal kas galėtų pagelbėti? Norėčiau tai įdiegti https://redvet.lt svetainėje. Galima būtų susitarti mokestį, arba net galėčiau už 70eur kažką nupirkti iš https://envato.com/.
 5. Gal galėtumėt duoti gaires/pasiūlymus, kokius turėčiau dabar tikslingai žingsnius atlikti, norint sėkmingai ir kryptingai judėti su Facebook reklama?
 6. Bet kiek reikėtų į tai investuoti? Šiuo metu biudžetą parenkų 10eur ir targetinu specifinę auditoriją. Tai kaip suprantu, reiktų plačiai auditorijai rodyti (bent jau didmiesčius) ir tuomet žiūrėti, ar pasiteisina?
 7. Kažkas iš užsienio minėjo, jog labai didelė teigiama koreliacija tarp vyno mėgėjų ir augintinių turėtojų :D Kokius tokiu atveju pomėgius būtų galima pasirinkti? Nejaugi, "dogs/pets/" suveiktų? Tuo pačiu, dėl vizualo, https://www.facebook.com/redvetlt - viską savo rankomis darau. Ar yra paveiksliukų/variantų, su kuriais galima pritraukti auditoriją? Galbūt šiaip bendrai patarimų net turit?
 8. Sveiki! Pats esu be 5min. veterinaras ir neseniai su kolegomis atidarėme parduotuvę https://redvet.lt/, nesumeluosiu, kaip veterinarui - sukurti svetainę nuo pamatų tikrai nebuvo lengva. Tačiau šiuo metu susidūrėme su problema - norime pasiekti tikslinę auditoriją su Facebook AD. Prekių kainos - geriausios rinkoje, iki krepšelio nueina, turim vieną, kitą pardavimą, tačiau Facebook Ad visiškai neduoda rezultatų. Targetinam specinius rajonus (auditorija tampa ~5000), į pomėgius įtraukiu "Wine"/"arts", nes produktai aukščiausių klasių, todėl tikėtina, jog labiau pasiturintys žmonės galės įsigyti
 9. Ačiū labai. Iš esmės dėl valdymo ir kilo klausimas. Vienam žmogui priklauso 65%, kitam 35%, tai kaip padalinti tą valdymą ir nustatyti pelną kiekvienam :)
 10. Sveiki, turiu klausimą, kadangi pirmą kartą susiduriu su MB steigimu. Komandoje esame dviese, žodiškai susitarėme, jog pelnas skirstysis į 2 dalis: 65% man ir 35% kolegai. MB steigimo procedūroje internetu, yra klausimas, kiek yra valdytojų. Ką tokiu atveju turėčiau rinktis? Galvojome rinktis 2 valdytojus, bet niekur nėra sąlygos, kuri išskirstytų valdomąją galią procentais. Ar tokiu atveju reiktų rinktis 1 valdytoją ir 1 narį? Buveinė nurodyta mano giminaičio taip pat, o aš pats esu oficialiai steigėjas. Kaip tokiu atveju geriau būtų pasielgti, jog nenukentėčiau tiek aš, tiek mano kolega?
 11. Ačiū už patarimus, bent jau bendrą supratimą susidariau, nesu visiškai žalias, programuoti nemoku, tačiau minimalius pakeitimus pasidaryti galiu (galvojau, gal kur funkcija yra, kaip kolega sakė - vieno mygtuko pakeitimas. O embed link'ą jeigu pakeičiu pvz ---> <iframe width="500" height="500" src="https://www.youtube.com/embed/fMEUqo56b-Y" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> iseitu kaip nors ikelti, jog vaizdo irasa atvaizduotu, tiesiog pakeiciant width ir height?
 12. Sveiki, galbūt kas žinote, kaip galima būtų gražiai įkelti vaizdo įrašą su youtube linku? Ar kaip tiksliau reikėtų formatuoti, jog puslapyje gražus formatas išliktu, o ne per visą ilgį išskleistas?
 13. Visiškai nėra skubu, viską darau pats, tačiau, kadangi tai antroji kurta svetainė (visko teko pačiam mokytis), tai šiek tiek žinių trūksta, o kartais užstringu taip, kad ir atsakymo niekur nerandu. Būčiau labai dėkingas, jeigu galėtumėte pakonsultuoti ar kažkaip kitaip padėti! :)
 14. Sveiki, kuriu svetainę ---> http://test.redvet.lt/ . Pradėjau nuo projekto redvet.lt, kur teikiu nemokamas veterinares paslaugas žmonėms, nes tikiu, jog visi šeimininkai turi turėti teisę bent jau gauti nemokamą gydytojo konsultaciją. Dabar kuriu svetainę su el.parduotuve.Problema - viską pavyko išversti iš lietuvių kalbos, tik kelis objektus niekaip nepavyksta išversti, loco translator irgi neišeina, nes neranda. Bandžiau per failą tiesiog keisti pavadinimus visus, tačiau labai bijau, jog funkcionalumas susigadins. Gal kas turit patarimų ar galėtų padėti?
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.