Pereiti prie turinio

Jungle

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1
 • Užsiregistravo

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Įdomu
  Jungle gavo reakciją nuo kloppy Ieškome smulkaus investuotojo į veikiantį verslą (o gal ir pirkėjo)   
  Sveiki, ieškome investuotojo į veikiantį ir augantį verslą. Orientuotas į Baltijos šalių rinkas. Šiuo metu generuoja vidutiniškai apie ~15k (faktiškai įrodomų) pajamų per ~2mėn laikotarpį.
  Kam reikia?
  Mėnesinių kaštų sumažinimui (veiklai būtinos įrangos pirkimui vietoje nuomos, dalies sisteminių procesų automatizavimui, plėtros už LT startui įtvirtinti ir kitiems dalykams jeigu liks laisvo biudžeto).

  Kiek reikia? Kokiomis sąlygomis?

  1. Nuo 15k, mažesnė suma nelabai aktuali, bet galite pasiūlyti savo variantą, protingomis sąlygomis svarstytume ir tarpinį variantą tarp 10-15k.
  2. Grąža nuo 15k investicijos - fiksuoti 400eur (kas mūsų akimis yra sąžininga) nuo sekančio mėnesio pirmus 12mėn ir fiksuoti 500eur po 12mėn sutartiniam laikotarpiui + investuojamos sumos pilnas grąžinimas per ne ilgesnį kaip 3 metų laikotarpį, ARBA didesnės injekcijos atveju - atskiriamas juridinis vienetas, tampate dalininku ir gaunate sutartus procentus nuo mėnesinio/metinio pelno (toks variantas aktualus tik tuo atveju, jeigu investuojama suma siektų ne mažiau 20k iš karto). By the way, šią dalį galima modeliuoti pagal poreikius, abiems šalims tinkamais variantais.
  Ar galima prisidėti darbu?
  Taip, tačiau kontrolę laikysime pas save (nebent interesantas būtų iš tiesų rimtas ir su geru pasiūlymu).
  Garantas?
  Veikla vyksta, dirba, dirbs. O jei ir įvyktų force majeure eigoje, turime kitų maitinančių nišų, tad iš savo pusės siūlome laidavimo sutartį sumai kurią investuojate, arba vekselį.
  Kodėl ne bankas, ne unija?
  Todėl, kad beprasmiška.
   
  Rašyti paprašysime tų, kurie apsieis be beletristikos ir išvedžiojimų. Pasiūlymas yra, veikla aktyvi, reali. Tie, kas norite 40-50 ir didesnės dalies akcijų/pelno su 15k investicija - negaiškime laiko, to nebus.
  Tolimesnis bendravimas AŽ, arba gyvo susitikimo metu, čia jokių diskusijų nevystysime.

  Galimas ir viso projekto pardavimas (jeigu kažkam bus aktualu), įskaitant visą know how, pagalbą pirmąjį mėnesį, patikimą IT komandą kuri atlieka visus techninius/tobulinimo darbus nuo pat pirmų dienų bei kitus dalykus kurių reikia norint, kad procesai toliau sėkmingai vyktų. Kadangi čia skiltis apie investicijas, nesiplėsime apie tai (teiraukitės AŽ, jeigu įdomu).
  Ačiū už dėmesį.

   
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.