Pereiti prie turinio

inscript

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  531
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%

inscript paskutinį kartą laimėjo Gegužės 11

inscript patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie inscript

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

1.883 profilio peržiūros
 1. https://www.swedbank.lt/private/investor/funds/investmentFunds?language=LIT Viskas aiškiai ir suprantamai pateikta. Pradžiai reikia susikurti naują sąskaitą banke, kelių mygtukų paspaudimas. Tada tą sąskaitą nurodyti kaip investicinę. Viską galima susitvarkyti internetu per kelias minutes. Siūlyčiau investuoti periodiškai. Labai paprasta nusistatyti, kad automatiškai atliktų pirkimus kas savaitę/mėnesį. Pirkti patarčiau Swedbank Robur Access Edge Global vienetus, nes šis fondas diversifikuoja investicijas pasauliniu mastu.
 2. Vienas saugiausių ir paprasčiausių - pirkti Swedbank Robur fondų vienetus. Analogas ETF su mažais mokesčiais ir vidutine metine graža. Jei naudojiesi swedbanko paslaugomis, investicinės sąskaitos atsidarymas nieko nekainuoja.
 3. Kam įdomi šio žmogaus praeitis ir kiek metų jis jau apgaudinėja žmones, web archyvuose galite pažiūrėti puslapį arsauskas.lt. Kažkas seniau buvo sukūręs šį puslapį ir skelbdavo apie daugelį apgavysčių. Tingintiems ieškoti - https://web.archive.org/web/20160408072632/http://www.arsauskas.lt/
 4. Sveikas, pasidomėk, ar esant valstybės tarnyboje gali turėti IV. Nes viena draugė kažkada skundėsi, jog yra valstybės tarnautoja ir todėl negali vykdyti IV...
 5. Teko pačiam susidurti. Ir bankas atsakė, kad asmenims, kuriems virš 50 būsto paskolos neduoda.
 6. Niekas 54 metų amžiaus žmogui būsto paskolos neduos. Geriausiu atveju pasiūlys vartojimo paskolą. Su verslo liudijimu uždirbant 700 irgi bankas būsto paskolos neduos arba skolins kokius 25 tūkst. su kosminėm palūkanom. Jeigu kartu sudarinėsit sutartį, bankas žiūrės abiejų kredito istorijas ir paskolos neduos. Taigi, iš normalaus banko būsto paskolos negausi. Gali bandyti kreiptis į kredito unijas, ar bankus, kurie prisiima didesnę riziką, bet tokiu atveju ir palūkanos bus daug didesnės.
 7. Eik į statybas. Platus darbų profilis. Paklausa didelė. Pinigai geri. O šiai dienai nesvarbu, ar ką moki, ar ne, vis tiek bus kas samdo 😄
 8. Tai kad jau seniai, perkant antrą būstą, bankas prašo bent 30% pradinio įnašo. Šis įstatymmas praktiškai nieko nekeičia.
 9. Jei užsuksi - galėsi kviesti santechniką, kad atsuktų. Iš vis senų radiatorių sklendžių ir kitų mechaninių dalių liesti negalima, nes tikėtina, kad sprogs arba sistema kur nors prakiurs.
 10. Pas mane buvo panaši situacija. Telia šviesolaidiniam internetui naudojau savo turimą TP-link routerį ir lygiai taip pat greitis šokinėdavo iki nulio. Sprendimas buvo nuomuotis routerį iš Telia, tačiau nusprendžiau, kad paprasčiau bus atsisakyti jų paslaugų..
 11. Gal žinote, ar galite pasiūlyti gerą mobilaus namų nterneto planą, geriausiai 4g? Domina įvairūs variantai.
 12. vienu metu galima naudotis 3 asmenims, t.y. iš 3 skirtingų įrenginių.
 13. Sveikas, Jeigu prisiteisti ikiteisminiu būdu nepavyko, kreipkis į teismą. Taip pat, nepamiršk užsakovo informuoti, jog skaičiuoji delspinigius už kiekvieną neapmokėtą dieną. Juos teisme irgi galėsi prisiteisti. Be to, gal gali informuoti, kas užsakovas? Pats verčiuosi analogiška veikla (tik projektuoju kitas dalis), tai kad žinočiau su kuriais užsakovais geriau neprasidėti.
×
×
 • Sukurti naują...