Pereiti prie turinio

RobbieLT

Nariai
 • Pranešimai

  4
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 1. Problema išspręsta! Pasirodo tarp failų FTP buvo dar vienas aplankas užsilikęs su pavadinimu vendor, matyt paysera siuntė užklausą ne į tą aplanką todėl negalėjo rasti WebToPay. Dabar viskas veikia! Dėkui už pagalba visiems!
 2. Bandžiau per iv.lt puslapį kluonoti puslapį naudojantis jų installatron programa. Kas keisčiausia kluonuotame puslapyje Paysera testinis apmokėjimas veikia be jokių problemų, viskas užsikrauna ir testiniai mokėjimai praeina be problemų. Bet puslapis jug kluonotas tad skirtumo praktiškai nėra. Tad kodėl gi neveikia originaliame wordpress sukurtame web'e...hmmm.
 3. Tikrinau jau teisės ir jos yra tokios pačios kaip ir kitiems katalogams ar pluginams. Šiek tiek man viskas mistiškai atrodo, kadangi pluginas nesipjauna su kitais pluginais ar tėmom, tad net nežinau kur problema. Iš esmės visi pluginai veikia +-puikiai neskaitant Paysera.
 4. Sveiki, kuriu savo e.shopo puslapį ir susidūriau su tokia problemyke bandant įdiegti Paysera apmokėjimo įskiepį. Trumpai tariant viskas tvarkoje aš jį įdėgiau ir lyg ir viskas turėtu būti gerai, tačiau bandant apmokėti per checkout page, pasirinkus paysera, išmeta "Internal server error" pranešimą. Pasidariau wp logus ir štai ką man rašo tose logose: [08-Sep-2021 14:03:59 UTC] PHP Fatal error: Uncaught Error: Class 'WebToPay' not found in /home/asialt/domains/asteria.lt/public_html/wp-content/plugins/woo-payment-gateway-paysera/includes/class-wc-paysera-request.php:80 Stack trace: #0 /
×
×
 • Sukurti naują...