Pereiti prie turinio

sarunasp8

Nariai
 • Pranešimai

  7
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie sarunasp8

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki, ruošiuosi greitu metu keliauti į Prancūziją, tiksliau Paryžių. Pradėjau domėtis kokių dokumentų reikia. Gal kas neseniai keliavote ar taip pat greitu metu vyksime į Prancūziją? Būtų smagu jeigu pasidalintumėte savo turima info apie reikiamus dokumemtus:) dėkui
 2. Sveiki, tema gal ir nuvalkiota, daug apie tai kalbėta, bet norėčiau vis tiek paklausti apie dabartinę situaciją. Įmanoma per savaitę užsidirbti "ant popieriaus" 500-600e, ar norint tokios sumos reikės dieną-naktį taksuoti? (kalbame apie Vilnių) Antra, apsimoka nuomotis mašina taksavimui ar net neverta svarstyti?
 3. Dėkui, pamaniau užsuksiu per dieną kol darbe ir sutaupysiu, bet matau nieko nesigaus:)
 4. Sveiki. Pirmiausia pradėsiu nuo to kad mano bute radiatoriai yra to senovinio, sovietinio tipo. Tačiau atsikraustęs į butą greitai pastebėjau, kad prie radiatorių yra tarsi tokios rankenėlės. Pamaniau gal išeis su jomis reguliuoti šildymą? gal esate kas nors susidūrę su tai.
 5. Sveiki. Turiu klausimėlį. Ar čia man vienam Bitės ryšys Vilniuje yra labai silpnas? Kaip jums su tuo ryšiu? Kituose miestuose viskas gerai, na bet Vilniuje...Lauke ryšys geras, bet uzdaroje patalpoje tai tragedija.
 6. Sveiki, situacija tokia kad greitu metus baigsis nuomos sutartis, tai ieškausi kito, didesnio buto. Turiu kelis variantus, bet tie daugiabučiai yra blokinio tipo. Esu gyvenęs tik mūriniuose. Tai noriu paklausti jūsų nuomonės apie blokinio tipo daugiabučius. Kaip garso izoliacija, nesigirdi kaimynų? Bent jau seniau sakydavo kad jie yra šaltesni, čia tiesa? ir kt. Dėkui už atsakymus, lauksiu jūsų nuomonės
×
×
 • Sukurti naują...