Pereiti prie turinio

qVoid

Nariai
 • Pranešimai

  14
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacijos išklotinė

 1. Pagarba
  qVoid gavo reakciją nuo Raktazodziai Domenų galiojimas IV.LT sistemoje   
  Pasirinkęs domenai.lt, nėra ko gailėtis. Jau virš daug metų. Teko turėti iv.lt paslaugų, atsakingi asmenys susireikšminę, arogantiški. Taiko nuosavų vardinių serverių apribojimus, kada domenai.lt suteikia pilną autorizaciją prie domreg sistemos.
 2. Patinka
  qVoid gavo reakciją nuo biz kaip padaryt factory reset duzusio ekrano android telefonui?   
  Hard reset atlikimo metu, kada pateksi į meniu, prijunk USB laidą į kompiuterį. Pagal garsą galėsi orientuotis. Galima atsidaryti ir Device Manager, bus prie Portable Devices (jau po atstatymo), proceso metu Portable Devices arba Universal Serial Bus Controllers (neprisimenu). Tada suspaudinėk garso mygtukus pagal pamokos vaizdo įrašą. Gamykliniame atstatyme kompiuteris neprieina prie įrenginio, todėl Device Manager gali būti kitas pavadinimas. Po proceso, pasikeis į telefono modelį arba USB režimą.
  Nepamiršk turi būti pertrauka kol aptiks įrenginį, valymo procesas užtrunka kelias sekundes, priklausomai nuo modelio.
 3. Ekspertas
  qVoid sureagavo į MW3 Stabilus investavimas, kur investuoti   
  1. Vienam sakiny sutinki, kad crypto skiriasi nuo akcijų, bet ir tuo pačiu metu nesutinki - tai kaip čia yra?:) Kad tesla nėra verta 1000 dolerių, manau, čia daug kas tau pritartų. Bet visgi kap ir sakai yra skirtumas - su akcijomis tu netiesiogiai perki ownership'ą kompanijoje ir gali gauti dividentus, arba pačios kompanijos tas akcijas perka atgal. O su crypto? Sumoki random sumą už skaičiukus, kurie savaime visiškai jokios vertės neturi. Kita idėja pamąstymams, tarkim Teslos akcijos kaina ir BTC krenta į 0, ir tu gali susipirkti tiek visus pasaulio BTC, tiek visas Tesla akcijas, tačiau iš jų tavęs niekas neperka, kadangi kaina 0. Su Tesla akcijomis tu tampi nauju Musku (ironizuoju, tampi savininku Teslos), su BTC realiai nieko negali daryti. Jei jo kažkas iš tavęs neperka, viskas, pasibaigia visas panaudojimas. Čia manau sutinkam, kad crypto kaina yra gryna spekuliacija.

  2. Dėl investicijų skirtumo - jei mano investicija yra statymas už 1.1 koeficientus lažybose, ir jau pataikiau 8 kartus iš eilės, čia irgi sakytum, kad gera investicija? Na šiaip yra skirtumas - ieškom geriausios rizikos ir pelno santykio. O žinant, kad crypto šiuo metu yra aukštumose ir jokios vertės nekuria, tas rizikos ir pelno santykis neatrodo labai geras.


  3. Dar kažkas temoje minėjo, kad iš crypto uždirbo daug ir gali pasiimti NT be paskolos. Smagu, kad kažkam pasisekė, tačiau klausimas, jei kažkas ruletėj pastato ant juodos spalvos all in ir laimi,  ar irgi naudotumėm kaip gerą pavyzdį? Tuo labiau, kiek crypto yra ir istorijų, kai žmonės nusižudė po 2018 metų crash. Čia manau reiktų sutikti, kad šitas argumentas nėra geras ir galim atmesti iškart.

   
  4. Šioje temoje labai dažnai kartojasi mintis "crypto yra ateitis, niekur nuo to nepabėgsi" - kuo jis paremtas? Kainos kilimu? Nuo kada kainos kilimas yra faktorius, kad tai gera investicija. Praeitis nėra ateities rodiklis. Bernie Madoff irgi nerealią grąžą žadėjo savo klientams. Galop visa schema sugriuvo ir didelė graža baigėsi praprastais pinigais.
  Galim ir į pačią technologiją pažiūrėti - BTC - 5 tranzakcijos per sekundę, kai VISA gali apie 2k per sekundę padaryti? Tai kur čia revoliucija? O kur dar kosminis elektros suvartojimas.
  Aišku tada parodomos būna kitos crypto, kurios būna centralizuotos ir siūlo daugiau tranzakcijų - bet jei crypto yra centralizuota, kuo tada tai skiriasi nuo paprastos duombazės? Realiai tiesiog prikabinamas žodis 'cypto' ir davai pirkit visi, nes čia ateitis:)
  Kitas use case - prarandi savo privačius raktus arba netyčia suvedi blogą adresą darant pavedimą - viskas esi žlugęs ir praradęs pinigus. Ar čia tikrai tokia jau šauni technologija, kuri net neapsaugo nuo žmogiškų klaidų?


  Klausimas - tai kokie realūs argumentai, kad crypto yra ateitis neskaitant kainos kilimo ir "tu nesi pasidomėjęs, pasidomėk" - kuo reikia pasidomėti, nes pasidomėjęs matau tik pilna scam'ų (NFT, shiba, SquidCoin, ir t.t.), didžiulį elektros suvartojimą (ETH nuo pat atsiradimo kalba apie perėjima prie proof of stake, ir kad iki to liko metai, bet kaip neateina taip neateina), spekuliacijas ir aplamai tecnologiją, kurios neįmanoma būtų panaudoti mokėjimams dėl per mažo tranzakcijų skaičiaus. Na ir kaip čia nepaminėsi crypto atsiradusio centrinio banko kuris iš oro printina pinigus - Tether ir USDT. 
  Nežinau, gal kažko nesuprantu - tada mielai laukčiau paaiškinimų ir paprotinimų.:) Dar būtų įdomu pamatyti iš kokių rimtų technologijų ekspertų, kurie sakytų, kad crypto yra ateitis - na neskaitant V.Buterin, kurio pačio turtai priklauso nuo ETH kainos. Galiu pateikti porą pavyzdžių ir iš savo pusės.
   
  Simon Willison (Django framework kurėjas) - https://twitter.com/simonw/status/1386843315190976513
  "Cryptocurrency is one of the worst inventions of the 21st century. I am ashamed to share an industry with this exploitative grift. It has failed to be a useful currency, invented a new class of internet abuse, further enriched the rich, wasted staggering amounts of electricity"

  Stephen Diehl (vienas iš populiariausių haskell kalbos šalininkų) - https://twitter.com/smdiehl/status/1363418896301228033
  "Today we’re going to talk about "the blockchain" and why it’s one of the dumbest most harmful faux innovations to ever come out of the tech industry."

  John Carmack (garsus kaip Doom žaidimo programeris, buvęs Oculus VR CTO)
  https://twitter.com/ID_AA_Carmack/status/1440185150088749062
  "When the Bitcoin E-Waste articles (https://theguardian.com/technology/2021/sep/17/waste-from-one-bitcoin-transaction-like-binning-two-iphones…) went around a few days ago, my initial thought was that the number seemed high, but I checked the math, and it looks reasonable. "

  Jei crypto būtų ateitis, ar tikrai tiek daug progamerių sakytų, kad tai prasta technologija? O gal turim blockchain ekspertų čia, kurie pasakys, kad tai tikrai ateitis? Irgi būtų įdomu išgirsti:)
   
   
 4. Patinka
  qVoid sureagavo į d2b Stabilus investavimas, kur investuoti   
  Kaip nekeista bet tema jau nukrypo į crypto geras/negeras potemę.
  Tie kurie perkat crypto atsakykit: ką už jį perkat ko už realius pinigus negalima nusipirkti?
  Tie kas sako, kad auto ir NT perkami už krypto neapsigaukit? Ar tikrai už crypto? Man regis gaunasi schema už grynus pinigus perki crypto ir tada gali pirkti auto ar pan.

  Jei prieš dešimt metų picą buvo galima nusipirkti už 10000 BTC tai šiai dienai tikriausiai už 0,001 BTC nupirksi. Ir kaip tai pavadinti crypto defliacija?
  Tu neperki nieko už crypto, tu tik konvertuoji esamus pinigus į virtualią valiutą ir kažką nusiperki. O kitam gale asmuo gavęs crypto tą patį daro keisdamas crypto į visiems suprantamus pinigus.
   
  Jei visiems algas pradėtų mokėti crypto tada manau dingtų spekuliacijos crypto. Nes juk nenorėtum gauti šiandien crypto algos vietoj 1000€ tik 0,02BTC, o rytoj atsikėlęs sužinoti, kad tie 0,02BTC verti 500€.
 5. Patinka
  qVoid gavo reakciją nuo MW3 Stabilus investavimas, kur investuoti   
  Kriptovaliutos didžiausias panaudojimas, pritaikymas šiuo metu yra per nelegalią veiklą arba mokesčių, antstolių vengimas. Didelės korporacijos oficialiai nepalaiko, nepalaikys kriptovaliutos dėl saugumo bei atsakomybės. Šis susidomėjimas kriptovaliuta labiau primena į konspiraciją sumažinti ar kitaip paveikti bankų, valstybės įtaką. Tikiuosi atsakymas aiškus, kodėl neturi ateities.
 6. Patinka
  qVoid sureagavo į TEGAS Stabilus investavimas, kur investuoti   
  Man regis labiau atrodo MADMEN postas kaip ka tau baba sake. Crypto ateitis, finansiskai nepriklausomas .. bla bla. Kur argumentai ? 
  ir qVoid net kelis argumentus pateike, o tu Vileikis nei vieno, tiesiog pagal default nusprendes jog jo nuomone neteisinga, ir jei jis pasidometu tai greiciausia suzinotu jog crypto ateitis 😄
  As nelabai suprantu, aplamai, apie ka tu siulai konkreciai dometis? ar vos ne kasdien nauju coinu atsirandanciu, kuri niekuo nesiskiria nuo vakar buvusio, ar piesiamom technologijom po coinu? 
  Mano kaimynas lygiai taip pat svaigo ar dar svaigtsa apie vazdziu fermas, jog tai ateitis, nes nebus ka valgyti px visokie BTC, nes visko matas bus svirpliu miltu kilogramas. 
   
   
 7. Naudinga
  qVoid gavo reakciją nuo biz kaip padaryt factory reset duzusio ekrano android telefonui?   
  Alternatyvos reikalauja įjungti tam tikras funkcijas. Kada ekranas yra pažeistas, negali prie jų prieiti kaip ir atstatyti gamyklinius parametrus. Adapteris yra pigiausias, greičiausias sprendimas.
  Su Android dirbu daug metų. Anksčiau senesnius modelius buvo galima perrašyti per atsisiuntimo režimą. Į išjungtą įrenginį pridedi USB laidą, palaikai garso didinimo arba mažinimo mygtuką, tada įrenginys galėjo būti pilnai perrašomas su visais sektoriais, apeinant apsaugas.
  Dabartiniai įrenginiai reikalauja plėtotojo parinkčių ir fastboot režimo.
 8. Patinka
  qVoid sureagavo į antler Kiek minimaliai teksto reikia puslapiui del SEO?   
  Reklamai turi savo temas, ten ir girkis/reklamuokis. Vien už pasakymą, kad straipsnis negali padaryti žalos seo atžvilgiu, tavęs turėtų betkoks užsakovas vengti. Net nepradėkime nereikalingos diskusijos šia tema.
×
×
 • Sukurti naują...