Pereiti prie turinio

Justas T

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  3
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie Justas T

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Ačiū! Kepurems patogiau didesnės siuvinėjimo mašinos kurios turi lenkta lanką ir prisitaiko prie kepurės formos, su paprastesnėmis sunkiau ir daugiau vargo tikslingai padaryti, tai kolkas manau kepures stengsiuos palikti antram planui. Taip antsiuvai gera idėja. Bet realiai viską ir ant visko galima siuvinėti - nuo batų iki užuolaidų. Paexperimentuosiu ir su šiais dalykais, nes nereikia užsipirkti skirtingu dydžių, kaip pvz su megstiniais, kas kelia daugiau problemų kapitalui 😕
 2. Diskusija gali būti labai ilga ir plati kodėl vienas ar kitas būdas geresnis/blogesnis. Kas ilgiau laiko/mažiau dirgina odą ir tt. (p.s. yra termo plėvelis siuvinėjimo siūlėms padengti, kad nedirgintu odos, jei kyla ši problema - daugiausiai naudojama kūdikiu drabužiams). Siuvinėjimo technologija ir technika man asmeniškai įdomesnė ir priimtinesnė. Tačiau poreikiui esant vieną dieną ir spauda pradėčiau užsiiminėti - dabar pradedu nuo siuvinėjimo. 🙂 Ačiū visiem už atsakymus, patarimus ir diskusiją - susisieksiu su tiekėjais 🙂 Tema atvira ir toliau - jei kas turėsite dar ką pasiūlyti.
 3. Sveiki, ruošiuosi pradėti siūvinėjimo ant drabužių verslą. Ieškau kur pirkti marškinėlius/megztinius (bliuzonus)/kepures. Susirašom jei turite ką pasiūlyti, užsisakyčiau kelis mėginius, pažiūrėti ar medžiaga ir struktūra atitinka mano norimą viziją. Taip pat jeigu žinot kas tuo užsiima ar turite kažkokių patarimų prieš pradedant šį verslą - mielai išgirsiu jūsų nuomonę ir patarimus! Ačiū!
×
×
 • Sukurti naują...