Pereiti prie turinio

MNetwork

Nariai
 • Pranešimai

  16
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Apie MNetwork

 • Rangas
  Naujas veidas forume

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Nesuprantu, o tai kaip man reikia viduje pakeisti esamą tekstą?
 2. Taip atsidaro, ir vistiek neeina nieko redaguoti. Suinstaliavau classic editor plugin
 3. Sveiki, bandau susitvarkyti pardavimo sistemą tačiau vis nepavyksta redaguoti woocommerce checkout shortcode. Per kur reikia jį atsidaryti, kad būtų galima redaguoti? Internetą žiūrėjau vis nesupratau..
 4. Sveiki, susidūriau su problema keldamas parduodamus daiktus į savo svetainę naudodamas ecommerce. Kurioje vietoje reikia įdėti nuotrauką, kad ją rodytų kaip produkto viršelio nuotrauką?
 5. <?php /** * The header for Astra Theme. * * This is the template that displays all of the <head> section and everything up until <div id="content"> * * @link https://developer.wordpress.org/themes/basics/template-files/#template-partials * * @package Astra * @since 1.0.0 */ if ( ! defined( 'ABSPATH' ) ) { exit; // Exit if accessed directly. } ?><!DOCTYPE html> <?php astra_html_before(); ?> <html <?php language_attributes(); ?>> <head> <?php astra_head_top(); ?> <meta charset="<?php bloginfo( 'charset' ); ?>"> <met
 6. Jeigu kalbi apie čia, neišeina minusinių reikšmių dėti...
 7. Sveiki, gal kas žinote kaip galima būtų pamažinti headerį? Per pačius wordpresso nustatymus headeris jau yra nustatytas kiek įmanoma mažiausias.
 8. Sveiki, gal kas galite rekomenduoti telefonų privačių stikliukų gamintoją? Kalbu apie telefono stikliukus kurie naudoja micro louver technologiją ir šviesą skleidžia tik tam tikru kampu.
 9. Laba, o kokius įrankius pasitelkiant buvo sukurta ši svetainė? CSS, HTML IR JS Ar kažkuom kitu? 🙂
 10. Dabar kai apie tą svetainės susikurimą pačiam per wordpressą pasiūlėte, labai sudomino 🙂 Užsisakiau shared hostingą, rytoj kai turėsiu laiko reikės būtinai prisėsti. Atrodo įdomiai ir išties jau kurį laiką domino svetainių kūrimas.
 11. Dėkui už atsakymą. Suprantu, kad sellixą naudoti nėra gera įdėja. Jį būčiau naudojęs tik dėl to, kad sužinoti ar kažką iš vis domintų tokios paslaugos 🙂
 12. Dabar pagrindinis klausimas yra, ar išvis sellix tinka drop servicingo paslaugoms? Čia tik laikinas dalykas, atsiras keletas klientų ir atsidarysiu savo svetainę. 🙂
 13. Labai ačiū už nuoširdų atsakymą 🙂. Prisegiau, kaip atrodo nuotrauka. Kalbant apie kainas, kol kas noriu pasiekti bent vieną pardavimą ir sužinoti ar ištikrūjų kažką tai domintų. Manau, jeigu pakelčiau kainą pačioje pradžioje būtų DAR sunkiau rasti klientų.
×
×
 • Sukurti naują...