Pereiti prie turinio

Lauryz

Nariai
  • Pranešimai

    193
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

    100%

Reputacijos išklotinė

  1. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo brain5ide Geriausia knyga, kurią esu skaitęs   
    Charles Bukowski "Paštas"
  2. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Auksinis Patarimai galvojantiems apie uzdarbi Anglijoje   
    Planuojiu imt gap year ir per juos padirbt Anglijoj ~6mėn, o paskui pakeliaut. Ar mokant gerai anglų kalbą, būtų įmanoma gaut kokį darbą, kad reikėtų daugiau bendraut su žmonėm, o ne tik sandėlį dirbt?
     
    Į kurią dadalį Anglijos patartumėt važiuoti? Noriu kuo mažiau sutikt tautiečių :D
  3. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Ernisx Gyvenimas Anglijoje (Pastebėjimai)   
    liepą varysiu į Alngliją ir žinau, kad ten pinigai ant medžių neauga, bet kai paskaitau tokius postus, tai biškį entuziazmą numuša :D
  4. Patinka
    Lauryz sureagavo į Leggit Pigūs lėktuvu bilietai   
  5. Patinka
    Lauryz sureagavo į Justinas Juodas darbas - juodadarbiams!   
    Nežinau nuo kurio galo šitą straipsnį pradėt net komentuot, tai apsiribosiu tik vienu sakiniu: didesnės nesąmonės seniai neskaičiau.
  6. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Mr Kent Darbas Anglijoje mano akimis   
    Dirbi McDonalde kur moka vos 5svarus ir nurasai fabrika :D. Fabrike maziau darbo, maziau streso ir bent minimuma gausi.
  7. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Mr Kent Darbas Anglijoje mano akimis   
    Dirbi McDonalde kur moka vos 5svarus ir nurasai fabrika :D. Fabrike maziau darbo, maziau streso ir bent minimuma gausi.
  8. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Mr Kent Darbas Anglijoje mano akimis   
    Dirbi McDonalde kur moka vos 5svarus ir nurasai fabrika :D. Fabrike maziau darbo, maziau streso ir bent minimuma gausi.
  9. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Lapinskis Tranzavimas   
    Nu ką tikslas įgyvendintas :). Kelionėje užtrukom 12dienų, per tą laiką nukeliavom ~2700km ir aplankėm: Romą, Veneciją, Vieną, Prahą. Gaila, kad laikas spaudė, nes liepos 12d mum buvo išsleistuvės, todėl turėjom iki jos suspėt grįžt. Iš pačios kelionės parsvežėm begales gerų įspūdžių. Sutikom daug įdomių žmonių ir sužinojom, kad lenkai irgi žmonės :D. Vieni lenkai net namo pasikvietė, pavalgidino ir dar net į kelionę valgyt įdėjo :D. Trumpiausiai tranzuojant laukėm ~1min, o ilgiausiai 6h ( tikslaiu, tai 2 kartus laukėm po 6h ir abi Italijoj :D). Rekordas su viena mašina ~300km, o didžiausias greitis 210km/h :). Per vieną dieną daugiausiai buvom nutranzavę ~700km(Lenkijoj). Visas naktis miegojom palapinėj, tik Prahoj 2 naktis ėmėm hostely, nes norėjom atsipalaiduot ir pabalevot :D.
     
    Roma užkariauta :)
    http://img705.imageshack.us/img705/7617/romt.jpg
     
     
     
    Ne už ilgo planuojiu varyt į Angliją dirbt ir galvojiu tranzuot iki jos, nes žiauriai patiko. Gal žinot ar normaliai ima Anglijoj tranzuotojus? :)
     
    P.s. džiaugiuosi, kad atradau šitą temą, nes jei ne ji, gal niekad ir nebūčiau sugalvojęs tranzuot ir apturėt tikriausiausi geriausią kelionę savo gyvenime :). Ačiū.
  10. Patinka
    Lauryz sureagavo į mikas1982 Dar kartą apie pedofiliją   
    Reiškiaisi tu atvira lesbiečių pasiūlymams ir esi tam pasiruošusi. Malonu girdėti, kad lietuvaitės tokios drąsios. O aš pav. netyčia užbridau į gėjų portalą tai vos monitoriaus neapvėmiau, pagalvojus kaip jie ten tuos savo šokolado farbrikus "šmirgeliuoja" :)
  11. Patinka
    Lauryz sureagavo į suvalgysiu Dreams vs Reality arba Idėja vs Veikla   
    Sveiki forumiečiai, pasidalinsiu su Jumis dar keliomis mintimis apie verslo idėjas ir kelią link jų realizavimo. Tai bus savotiška mano pirmojo straipsnio „Tobula idėja arba Beždžionės teorema“ antroji dalis.
     
    Paskutiniu metu forume (ir ne tik) šnekama tik apie vieną – verslo idėjas.. kaip rasti tą stebuklingą nišą, kuri sukraus turtus? Kaip įkurti naująjį „facebook‘ą“, kaip tapti antruoju Steve Jobs'u arba Ilja Laurs‘u? Tačiau dažniausiai viskas baigiasi tuo pačiu scenarijumi:
     
    1. pateikiama verslo idėja
    2. autoriui pateikiamos (elementariausios) kliūtys, kurios atsiras ją įgyvendinant: įstatymai, konkurentai, kapitalas – dažniausios iš jų.
    3. verslo idėja palaidoma.
     
    Neseniai mačiau interviu ištrauką su visiems gerai žinomu verslininku I. Laurs‘u. Jis užsiminė, jog vidutiniškai lietuviai, palyginus su amerikiečiais, turi labai daug verslo idėjų, tačiau neturi nė žalio supratimo, kaip jas įgyvendinti. Gali susidaryti toks įspūdis, kad užtenka vien sugalvoti kažką įspūdingo, o visi kiti darbai atliks save patys. Deje, išlindę iš savo sąsiuvinio ir susidūrę su tikruoju pasauliu, pamatome, kad viskas nėra taip paprasta. Tad nuo ko pradėti?
     
    Dažniausios kliūtys ir yra jau anksčiau minėti - įstatymai, konkurentai bei kapitalas. Vėliau paliesiu dar kelias, mano manymu galbūt net ir svarbesnes kliūtis, tačiau apie jas šiek tiek vėliau.
     

    http://images.moneysavingexpert.com/images/MonopolyHouses.jpg

     
    Pradėkime nuo konkurentų. Geriausia, kuomet jų nėra, taip? Žinoma, tačiau to tikėtis yra praktiškai neįmanoma. Jeigu konkurentų nėra, tai galbūt todėl, kad niekam ši niša neįdomi? Nebijokite konkurentų – mokykitės iš jų, aplenkite juos. Pagalvokite, kuo Jūsų projektas bus kitoks, kuo jis bus geresnis už kitus. Sakysite: bet kaip aš galiu kažką aplenkti, jie tai juk turi milžiniškus kapitalus, žinomumą..? Čia ir susiduriame su tomis kitomis, paslėptomis kliūtimis, apie kurias naujokai dažniausiai nepagalvoja.
     
    Pagalvokime, kodėl klęsti prekybos tinklas IKI, jeigu aiškus rinkos lyderis yra Maxima? Kodėl žmonės pardavinėja daiktus per iOffer.com, jeigu tam yra eBay? Kodėl egzistuoja kitos internetinės piniginės, jeigu populiariausia yra PayPal? Kodėl kiti skambina į pagalbos telefonus, jeigu galima pasinaudoti Google?
     
    Mano atsakymas į tai būtų paprastas – reikia žinoti savo tikslinę auditoriją. Į ką bus taikomas Jūsų projektas – kas bus Jūsų klientas? Visi? Taip nebūna. Žmonės turi skirtingus poreikius, gyvena skirtingose vietose, yra skirtingo amžiaus, turi skirtingus interesus..
     
    Įdomumo dėlei, pažvelkime į tam tikrus skirtumus tarp IKI ir Maximos: Maxima turi rinkos giganto įvaizdį, kur apstu įvairiausių prekių mažiausiomis kainomis. Milžiniška erdvė patalpose, logotipo spalvos bei tarptautinis pavadinimas, kuria masyvų, patikimą, tačiau šiek tiek šaltoką įvazdį. Tad ką daro IKI? Jų parduotuvės mažesnės, nėra jokių Hyper-IKI ar IKI-bazių, patalpos – mažesnės, pavadinimas – dažnai lietuvių kalboje naudojamas žodis, logotipo spalvos žalia geltona primena gamtos spalvas, vietoje kepami produktai bei kulinarinės laidos sukuria šviežesnį, šiltesnį įvaizdį.
     
    Turbūt visiems aišku, kad parduodami produktai tiek IKI, tiek Maximoje, yra vienodi. Pienas perkamas iš tų pačių ūkininkų, obuoliai vežami iš tos pačios Lenkijos, viskas laikoma tokiuose pačiuose sandėliuose. Tačiau įvaizdis kitoks, o tuo pačiu kiti ir ten besilankantys žmonės.
     
    Taigi, štai tokios smulkios detalės gali lemti Jūsų projekto pasisekimą arba nuopuolį. Šiais laikais eiliniam vartotojui viskas turėtų būti pateikta ant lėkštutės,- netgi registracijos procesai tapo varginančia veikla. Viskas turėtų būti kuo patogiau, paprasčiau. Tai galioja tiek funkcijoms, tiek dizainui, tiek ir kitoms detalėms.
     

    http://4.bp.blogspot.com/_4mZoHhehxr0/SqerTnTciMI/AAAAAAAAAG4/qobrrxfmwcM/s200/Monopoly+man+broke.jpg

     
    Antra didžioji kliūtis – kapitalas. Dažniausiai mes jo tiesiog neturime, tad viską nusprendžiame daryti patys. Bet čia reikia sustoti ir paklausti savęs, ar aš mokėsiu tai padaryti gerai? Jeigu ne, ar verta to mokytis? Versle galioja posakis: laikas – pinigai. Deje, daugelis tai pamiršta, manydami, kad neturi kito pasirinkimo, nes samdyti profesionalams neturi lėšų. O iš tiesų juk visą tą laiką, kurį praleidote mokindamiesi nupiešti baisų logotipą, ar sukoduoti klaidomis besispjaudantį puslapį, galėjote susirasti paprasčiausią darbelį, ir išleisti uždirbtus pinigus samdant profesionalą, kuris darbą atliks iki galo. Taip pat vertėtų atsiminti, jog jeigu paslaugą pirksite pigiai – rezultatas pigiai ir atrodys..
     
    Ir taip prieiname prie antrosios paslėptosios kliūties – investicijų baimės. Reikėtų suprasti, kad greičiausiai nepavyks sulaukti sėkmės pernakt. Norint užauginti vaisių – reikės pasodinti daigus. Kurį laiką tikrai būsite nuostolyje. Sukūrę temą, jog ieškote verslo partnerių, greičiausiai nesulauksit jokio atsakymo, tik kelis pašiepiančius komentarus – nes dauguma toje skiltyje tik tam ir lankosi. Paleidę savo projektą, tik po kiek laiko pastebėsite paliktas spragas, reikės grįžti jų taisyti, būsite kritikuojami.
     

    http://drstudios.co.uk/wp-content/uploads/2009/07/MonoPlans.jpg

     
    Įstatymai – visi suprantame, kad jeigu savo veiklos nelegalizuosime, karučiais vežamų į banką pinigų nuslėpti nuo valstybės nepavyks. Jeigu nesate pasiruošę susidurti su įstatymų, legalizavimų pinklėmis – galbūt dar ir nesate pasiruošę kurti didelį projektą? Tai bus trečioji paslėptoji kliūtis – nerealūs planai. Sukurkite savo projekto plėtros planą, viską užrašykite ant lapo. Pagalvokite, kaip projektas atrodys prieš paleidimą, porą mėnesių po paleidimo, vėliau. Kaip kis nuostolis/pelnas, klientų kiekis, ir t.t. Kada planuojate pagaliau išlipti iš nuostolio? Kaip pritrauksite pirmuosius klientus? Pasistenkite apgalvoti kuo įvairesnes detales ir suprasti, kodėl viskas turėtų vykti būtent taip, o ne kitaip. Žinoma, greičiausiai nuo pradinio plano bus greitai nukrypta – tuomet atlikite tyrimus iš naujo ir kurkite naują planą. Svarbiausia yra ne pats planas, o nuoseklus savo veiksmų apgalvojimas, spragų aptikimas, susieti ir patobulinti esamas detales, taip pat ir praplėsti savo žinias.
     

    http://realtybiznews.com/wp-content/uploads/2011/03/dream-vs-reality.jpg

     
    Apibendrinant pasikartosiu, apie ką reikėtų pirmiausia pagalvoti, kuriant savo projektą. Tai yra:
     
    Kapitalas
    Investicijos
    Konkurentai
    Tikslinė auditorija
    Įstatymai
    Plėtros planas
     
    Apgalvoję šiuos dalykus jau turėsite tam tikrus pamatus savo projektui vystyti ir galėsite pagaliau išlysti iš svajonių (idėjų) pasaulio ir užsiimti realia veikla.
     
    Sėkmės. :)
  12. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo brain5ide Geriausia knyga, kurią esu skaitęs   
    Charles Bukowski "Paštas"
  13. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Trintukas Siūlau darbą Anglijoje vienam žmogui   
    Kas nebuvę Anglijoj, tai geriau patylėkit. Ten fabrikuose mažai kur moka viršvalandžius, dažniausiai toks pat tarifas eina visas valandas.
     
    Po 60h per savaitę hujarint, tai nuo proto gali nušokt, o dar jei sunkus darbas... Kur laisvalaikis lieka? Kas iš tų pinigų, jei nelika jiem laiko leist :/
  14. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Lapinskis Tranzavimas   
    Nu ką tikslas įgyvendintas :). Kelionėje užtrukom 12dienų, per tą laiką nukeliavom ~2700km ir aplankėm: Romą, Veneciją, Vieną, Prahą. Gaila, kad laikas spaudė, nes liepos 12d mum buvo išsleistuvės, todėl turėjom iki jos suspėt grįžt. Iš pačios kelionės parsvežėm begales gerų įspūdžių. Sutikom daug įdomių žmonių ir sužinojom, kad lenkai irgi žmonės :D. Vieni lenkai net namo pasikvietė, pavalgidino ir dar net į kelionę valgyt įdėjo :D. Trumpiausiai tranzuojant laukėm ~1min, o ilgiausiai 6h ( tikslaiu, tai 2 kartus laukėm po 6h ir abi Italijoj :D). Rekordas su viena mašina ~300km, o didžiausias greitis 210km/h :). Per vieną dieną daugiausiai buvom nutranzavę ~700km(Lenkijoj). Visas naktis miegojom palapinėj, tik Prahoj 2 naktis ėmėm hostely, nes norėjom atsipalaiduot ir pabalevot :D.
     
    Roma užkariauta :)
    http://img705.imageshack.us/img705/7617/romt.jpg
     
     
     
    Ne už ilgo planuojiu varyt į Angliją dirbt ir galvojiu tranzuot iki jos, nes žiauriai patiko. Gal žinot ar normaliai ima Anglijoj tranzuotojus? :)
     
    P.s. džiaugiuosi, kad atradau šitą temą, nes jei ne ji, gal niekad ir nebūčiau sugalvojęs tranzuot ir apturėt tikriausiausi geriausią kelionę savo gyvenime :). Ačiū.
  15. Patinka
    Lauryz sureagavo į NeXuS Pigiausios egzotiškos šalys   
    Ar jums atsibodo varginantys miestai, perkrautos gatvės, aukštos būsto nuomos kainos ir nepakeliamos paskolos? Yra pasaulyje vietų, kur jūs galite puikiai gyventi už mažesnę sumą pinigų. Įdomu tai, kad pigiausios vietos yra egzotiškos ir įdomios šalys.
     
    Yra paprastos dvi taisyklės. Pirmiausia: jeigu randate šalį, kurioje gana pigu keliauti, greičiausiai joje pigu ir gyventi. Antra, kad ir kokioje šalyje būtumėte, gyvenimas kuo toliau nuo didesnių miestų yra vis pigesnis.
     
    Žinoma, „pigu“ yra labai slidus žodis, mat tai, kas galbūt jums yra pigu, pakankamai brangu kitur gyvenantiems žmonėms. Tačiau jeigu ir jums pigu yra išleisti vos kelis dolerius per dieną, tai Azijos ir Centrinės Amerikos šalys gali jus sudominti.
     
    Tailandas. Ar esate buvęs Tailande? Jeigu taip, ar atsimenate tą jausmą, kai už bokalą alaus sumokate 0,7 euro? Smėlėti paplūdimiai, saulė ir nuostabus maistas už mažiau nei 350 eurų per mėnesį. Žinoma, už šią kainą neįsigysite apartamentų paplūdimyje, tačiau lengvai rasite jaukų ir tvarkingą butuką, pavyzdžiui, Chang Mai mieste, kur už nedidelio buto nuomą per mėnesį sumokėsite vos 21 eurą. Arčiau paplūdimio kambario nuoma gali kainuoti nuo 63 eurų.
     
    Gaminimas namuose jums beveik nieko nekainuos, nes vietiniai vaisiai, daržovės ir mėsa turguose kainuoja tikrai nedaug. Jeigu nemėgstate gaminti, maisto visuomet galėsite įsigyti mieste. Aštrų viščiuką su ryžiais ar makaronais gausite maždaug už 0,7 euro. Net jei ir išleisite maistui per mėnesį po 142 eurus, dar tiek pat jums liks laisvalaikiui – vietinėms kelionėms, restoranams, vakarėliams ir apsipirkimams.
     
    Kambodža. Prisimenant Kambodžos istoriją ir kruviną Pol Pot režimą bei skurdą niekas nedrįstų šalies pavadinti rojumi, tačiau savo gyvenimo kainomis Kambodža nenusileidžia Tailandui. Žinoma, Kambodža neturi tokių puikių paplūdimių kaip Tailandas, tačiau juk ne apie jūrą kalbame, ar ne? Kambodžos sostinėje Phnom Penh jūs lengvai išgyvensite už 350 eurų per mėnesį. Kadangi į miestą atsikelia vis daugiau ir daugiau užsieniečių, būsto kainos auga. Čia bus gana sunku surasti butuką už mažesnį nei 42 eurų mokestį per mėnesį, tačiau visuomet galite sumažinti šias išlaidas dalindamiesi gyvenamuoju plotu su draugu.
     
    Su likusiais 213 eurų šalyje lengvai išsiversite. Maisto kainos čia panašios arba net mažesnės nei Tailande. Pavalgyti vietiniame restoranėlyje jums kainuos maždaug 1,4 euro už pagrindinį patiekalą ir 0,7 euro už bokalą alaus. Tačiau jeigu norite dar labiau sutaupyti, galite pirkti maistą iš gatvės prekeivių – paprasta, bet pigu. Keliauti tuk tuk jums kainuos keletą eurų per dieną.
     
    Gyventi Phnom Penh, mieste, kur nėra nei McDonals‘s, nei Starbucks, gali būti įdomi patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad Kambodžos gyventojai yra labai vargingi, tačiau kuklūs, todėl gerbkite juos. Susidraugavę su keletu vietinių galite kur kas geriau pažinti šalies istoriją ir suprasti, kodėl čia taip sunku gyventi. Kalbant apie užsiėmimą, Kambodžoje visuomet laukiami anglų mokytojai ir nevyriausybinių organizacijų nariai, padedantys keisti aplinką.
     
    Panašios gyvenimo kainos jūsų laukia ir kaimyninėse šalyse Vietname bei Laose.
     
    Filipinai. Kita egzotiška šalis, kurioje gyvenimas jums nekainuos daugiau kaip 350 eurų – Filipinai. Jeigu norite pabėgti iš didmiesčio, persikelti į Manilą nėra gera išeitis, mat čia nuomos kaina mėnesiui prasideda nuo 255 eurų. Tačiau jeigu pasirinksite Cebu miestą su smėlėtais paplūdimiais, golfo laukais ir puikiais prekybos centrais, gausite išsinuomoti butą už 106 eurus. Kituose miestuose, pavyzdžiui, Damaguete City, lengvai rasite butuką ir už 28 eurus mėnesiui.
     
    Maistas čia taip pat pigus. 142 eurų per mėnesį jums absoliučiai užteks, kad galėtumėte patenkinti visus savo poveikius įskaitant alkoholį ir tabaką – didelis bokalas alaus ir pakelis cigarečių čia kainuoja atitinkamai 0,39 ir 0,57 euro.
     
    Negana to, Filipinai siūlo specialią pensininkų vizą, kurią galite gauti jau sulaukę 35-erių. Tačiau tam jums reikia atsidaryti sąskaitą vietiniame banke. Malaizija siūlo panašią programą pensininkams, kuri vadinasi „Mano antrieji namai“.
     
    Kosta Rika. Čia išgyventi užtektų ir keleto eurų. O išgyvenimas čia gali virsti tikru malonumu. Sala turi 12 skirtingų klimato zonų ir gausią laukinę gamtą, tačiau kalbant apskritai, tai karšta tropinė, labai dvasinga ir draugiška vieta.
     
    Kainos San José mažos –prekės ir paslaugos yra žemiausios beveik visame pasaulyje. Jeigu gyventumėte bute kartu su draugu, lengvai per mėnesį išsiverstumėte su 350-425 eurais. Žinoma, toliau nuo miesto kainos krenta. Maždaug 75 km nuo miesto nedidelį namą galite išsinuomoti už 177 eurus per mėnesį.
     
    Restorane gausite puikiausią patiekalą bei desertą už 2,8-3,5 euro. Jeigu maistą pirksite parduotuvėse ar iš vietinių gatvės prekeivių, mokėsite dar mažiau – bananų kekė jums atsieis 0,3 euro ar dar mažiau. Cigaretės čia kainuoja 0,9 euro už pakelį. Lyginant turgaus ir prekybos centrų kainas, pastarosios yra 30 proc. didesnės.
     
    Kosta Rikoje galite tobulinti įgūdžius arba mokytis buriavimo. Jeigu nesate tinginys, būtinai pasinaudosite galimybe ir išmoksite ispanų kalbos. Čia pamokos jums atsieis kur kas mažiau nei gimtojoje šalyje ar pačioje Ispanijoje.
     
    Belizas. Svajojate apie asmeninį rojų? Jūsų svajonės gali išsipildyti Belize, kuris laikomas viena gražiausių Centrinės Amerikos šalių. Ji turi viską: nuostabius paplūdimius, subtropinį klimatą ir skirtingą gamtą. Oficiali kalba – anglų.
     
    Šalis taip pat yra nardymo rojus. Belizo bareljefinis rijas siūlo 127 vietas nardymui, kur galima pamatyti saugomas jūros ekosistemas.
     
    Kainos panašios kaip ir Kosta Rikoje. Už didelį namą Cayo rajone, maždaug už valandos kelio nuo sostinės, mokėsite 210 eurų per mėnesį. Maistas pigus, jeigu valgote vietines gėrybes. Importuojamos prekės brangesnės maždaug 50 proc.
     
    Jeigu jums per 45-erius, galite pagalvoti apie išėjimą į pensiją Belize. Speciali programa čia jums leistų nemokėti mokesčių, o taip dar daugiau sutaupytumėte.
     
    Prieš pradėdami pakuotis lagaminus atkreipkite dėmesį, kad šalis turi sausąjį ir drėgnąjį sezonus, taigi ne viskas taip jau puiku. Drėgnasis sezonas prasideda gegužę ir baigiasi spalį – tuo metu lyja, pasitaiko uraganų. Taigi jeigu norite šalyje praleisti tik keletą mėnesių, geriau ten važiuokite nuo lapkričio iki balandžio.
     
    Pasaulis greitai keičiasi, todėl tai, kas šiandien pigu rytoj jau gali pasikeisti. Ir nepamirškite svarbiausio, kad geriausi dalykai nekainuoja nieko. Gyventi užsienyje už 350 eurų per mėnesį yra puiku, tačiau čia neįskaičiuotos pažintys su naujais žmonėmis, draugystės, pamatytos vietos, patirti nauji skoniai ir kvapai.
     
     
    straipsnis paimtas is : nuoroda
  16. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Trintukas Siūlau darbą Anglijoje vienam žmogui   
    Kas nebuvę Anglijoj, tai geriau patylėkit. Ten fabrikuose mažai kur moka viršvalandžius, dažniausiai toks pat tarifas eina visas valandas.
     
    Po 60h per savaitę hujarint, tai nuo proto gali nušokt, o dar jei sunkus darbas... Kur laisvalaikis lieka? Kas iš tų pinigų, jei nelika jiem laiko leist :/
  17. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Trintukas Siūlau darbą Anglijoje vienam žmogui   
    Kas nebuvę Anglijoj, tai geriau patylėkit. Ten fabrikuose mažai kur moka viršvalandžius, dažniausiai toks pat tarifas eina visas valandas.
     
    Po 60h per savaitę hujarint, tai nuo proto gali nušokt, o dar jei sunkus darbas... Kur laisvalaikis lieka? Kas iš tų pinigų, jei nelika jiem laiko leist :/
  18. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Trintukas Siūlau darbą Anglijoje vienam žmogui   
    Kas nebuvę Anglijoj, tai geriau patylėkit. Ten fabrikuose mažai kur moka viršvalandžius, dažniausiai toks pat tarifas eina visas valandas.
     
    Po 60h per savaitę hujarint, tai nuo proto gali nušokt, o dar jei sunkus darbas... Kur laisvalaikis lieka? Kas iš tų pinigų, jei nelika jiem laiko leist :/
  19. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Trintukas Siūlau darbą Anglijoje vienam žmogui   
    Kas nebuvę Anglijoj, tai geriau patylėkit. Ten fabrikuose mažai kur moka viršvalandžius, dažniausiai toks pat tarifas eina visas valandas.
     
    Po 60h per savaitę hujarint, tai nuo proto gali nušokt, o dar jei sunkus darbas... Kur laisvalaikis lieka? Kas iš tų pinigų, jei nelika jiem laiko leist :/
  20. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Trintukas Siūlau darbą Anglijoje vienam žmogui   
    Kas nebuvę Anglijoj, tai geriau patylėkit. Ten fabrikuose mažai kur moka viršvalandžius, dažniausiai toks pat tarifas eina visas valandas.
     
    Po 60h per savaitę hujarint, tai nuo proto gali nušokt, o dar jei sunkus darbas... Kur laisvalaikis lieka? Kas iš tų pinigų, jei nelika jiem laiko leist :/
  21. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Trintukas Siūlau darbą Anglijoje vienam žmogui   
    Kas nebuvę Anglijoj, tai geriau patylėkit. Ten fabrikuose mažai kur moka viršvalandžius, dažniausiai toks pat tarifas eina visas valandas.
     
    Po 60h per savaitę hujarint, tai nuo proto gali nušokt, o dar jei sunkus darbas... Kur laisvalaikis lieka? Kas iš tų pinigų, jei nelika jiem laiko leist :/
  22. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Trintukas Siūlau darbą Anglijoje vienam žmogui   
    Kas nebuvę Anglijoj, tai geriau patylėkit. Ten fabrikuose mažai kur moka viršvalandžius, dažniausiai toks pat tarifas eina visas valandas.
     
    Po 60h per savaitę hujarint, tai nuo proto gali nušokt, o dar jei sunkus darbas... Kur laisvalaikis lieka? Kas iš tų pinigų, jei nelika jiem laiko leist :/
  23. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Trintukas Siūlau darbą Anglijoje vienam žmogui   
    Kas nebuvę Anglijoj, tai geriau patylėkit. Ten fabrikuose mažai kur moka viršvalandžius, dažniausiai toks pat tarifas eina visas valandas.
     
    Po 60h per savaitę hujarint, tai nuo proto gali nušokt, o dar jei sunkus darbas... Kur laisvalaikis lieka? Kas iš tų pinigų, jei nelika jiem laiko leist :/
  24. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Trintukas Siūlau darbą Anglijoje vienam žmogui   
    Kas nebuvę Anglijoj, tai geriau patylėkit. Ten fabrikuose mažai kur moka viršvalandžius, dažniausiai toks pat tarifas eina visas valandas.
     
    Po 60h per savaitę hujarint, tai nuo proto gali nušokt, o dar jei sunkus darbas... Kur laisvalaikis lieka? Kas iš tų pinigų, jei nelika jiem laiko leist :/
  25. Patinka
    Lauryz gavo reakciją nuo Trintukas Siūlau darbą Anglijoje vienam žmogui   
    Kas nebuvę Anglijoj, tai geriau patylėkit. Ten fabrikuose mažai kur moka viršvalandžius, dažniausiai toks pat tarifas eina visas valandas.
     
    Po 60h per savaitę hujarint, tai nuo proto gali nušokt, o dar jei sunkus darbas... Kur laisvalaikis lieka? Kas iš tų pinigų, jei nelika jiem laiko leist :/
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...