

biz
Patvirtinti nariai-
Pranešimai
5.467 -
Užsiregistravo
-
Lankėsi
-
Laimėta dienų
27 -
Atsiliepimai
100%
biz paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 25 2022
biz patalpino geriausiai įvertintą turinį!
Apie biz
-
Rangas
Forumo širdis
Profilio informacija
-
Lytis
Vyras
-
biz sureagavo į pranešimą temoje: Ką daryti , jai puola virvė ir depresija?
-
Bet ta prasme tiesiog vietiniai zaidejai ar ir tokio lygio kaio hertz, europcar ir sixt? Klausimo esme ar uzsienyje bijot is siu triju issinuomavus. Lyg tokiu problemu nebuvo iki siol, tai ir klausiu gal cia kazkokios tik specifines vietines saraskes taip daro.
-
Cia Lietuvos nuomos? Car sharing nuomos? Ar ir tokios kaip europcar, hert, sixt? Nes ant pastaruju negirdejau tokiu baydu uz virsijima.
-
Gal nepqtiko todel, kad dauguma zmoniu nemegsta terliotis savo kuno tatuiriotemis. Pasako pagal savo skoni ir dar nustebes, kad ne visi ta jo skoni megsta...
-
biz sureagavo į pranešimą temoje: Randų šalinimas lazeriu
-
Euribor turi milziniska itaka busto kainoms, nes kuo jis didesnis, tuo maziau zmoniu atitinka banko reikalavimus paskolai gauti (nes reiiia vis didesnes algos su kiekvienu euribor didinimu). Ta prasme jei prie mazi euribor tarkim minimum reikejo uzdirbti 800 eur, kad imti x dydzio paskola, tai prie didesnio reikes pvz 1000 eur. Kas automatiskai reiksia, kad 800-1000 euru uzdiebe znones iskrenta is galimybes pirkti ta busta, kas automatiskai reiskia, kad pirkeju kiekis mazesnis (paklausa mazesne) ir tt. Euribor yra nr 1 itakojantis busto nt rinka.
-
sha-512 sureagavo į pranešimą temoje: Robert Kiyosaki
-
biz sureagavo į pranešimą temoje: Verslo pirkimas
-
WinSim sureagavo į pranešimą temoje: Vidaus apdailu darbu kaina?
-
sha-512 sureagavo į pranešimą temoje: Turiu pinigų bet neturiu įdėjos..
-
biz sureagavo į pranešimą temoje: Vidaus apdailu darbu kaina?
-
Jei nesi baltarankis, bandyk ziuret youtube ir kai kuriuos darbus oats pasidaryk. Nes dabar meistrai kupa tiek, kad apsimoka savo darbe int neapmokamubatostogu ir paciam darytis bei dar uzdirbti papildomai kelis tukstancius is to. Yra daebu, kurie nesunkiai isnokstami ir nepridaroma rimtu nesamoniu net pirma karta darant ypac jei nesi pedantas kur del smulkmenu pergyveni.
-
https://gerimas.lt/products/stoli®-vanil-premium-vodka-0-7l-37-5 Pries daug metu eilinej parduotuvej matydavau vaniliniu degtiniu, kazkas pasikeite?
-
Mr Kent sureagavo į pranešimą temoje: Atsargiai su GO3 nemokamais pasiūlymais
-
Tai, kad cia stancartine procedura, visur kur duoda nemokama trial, po to buna automatiskai ijungiamas mokamas abonentas, nebent iki trial pabaigos atsisakai. Na gal ir gerai, kad atkreiopi demesi, vadinasi yra zmoniu, kurie to nezino.
-
As speju, kad nelabai kas net zino ka deti i apklausa, dauguma nelabai ka zino apie sampuna, kuri vartoja, tai tiesiog sampunas. Na tipo visi balsuotu, kad nori sampuno, kuris darytu plaukus "sveikus ir zvilgancius", o daugiau ka ten pasirinkti nezinotu 🙂
-
Deividao sureagavo į pranešimą temoje: Bekvapis šampūnas
-
Kaip nustatyti ar yra? As uz, koki kuriam?
-
WinSim sureagavo į pranešimą temoje: Robert Kiyosaki