Pereiti prie turinio

EdFoX

Patvirtinti nariai
 • Pranešimai

  1.384
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%

EdFoX paskutinį kartą laimėjo Birželio 24 2010

EdFoX patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie EdFoX

 • Rangas
  Užkietėjęs dalyvis

Profilio informacija

 • Vardas
  Edgaras
 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

2.573 profilio peržiūros
 1. Betkokiu atveju moki 9%, bet jeigu dirbi (esi studentas), tai nebūtina mokėti kas mėnesį, o užtenka tik deklaruojant. BET, vistiek yra minimali suma, kuri turi būti sumokėta, kitais žodžiais "9%, bet ne mažiau nei X Eur". Tiksliai nepamenu sumos, kažkas apie 300 ЕUR.
 2. Tai gal tiesiog pajamos tokios mažos, jog PSD suvalgo viską? Tai yra vienintelis mokestis turintis minimalų fiksuotą dydį.
 3. Sveiki, girdėjau, jog norint prijungti naują sąskaitą (Pvz PayPal), reikia kažkur apie tai pranešti.
 4. Jeigu apskaita vykdoma "pinigų" metodu, tai mokesčiai mokami tada, kai faktiškai buvo gauti pinigai. Jeigu kaupimo - tada, kai buvo išrašyta sąskaita.
 5. Informacija visiems Upwork (ir panašias sistemas) naudojantiems Freelanceriams - Pajamų suma, kurią turite įtraukti į savo apskaitą yra 10% didesni negu jus gaunat į Upwork sistemą, kadangi oficialiai sąskaitą galutiniam klientui išrašo jūsų vardu Upwork'as, o ten suma 10% didesnė. Taip pat, kad nebūtų per maža, už tuos 10% reikia sumokėti PVM'ą (21%) VMI'ui :) Man pačiam visa tai buvo naujiena, teko atnaujinti deklaracijas už praeitus metus, sumokėti papildomų mokesčių ir dar delspinigių.... P.S. O tas sąskaitas (kurias jūsų vardu išrašo Upwork'as) gauti irgi nelengva. Jas pasiekti gali tik "
 6. Nebūtinai. http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=479241 6str. 4 dalis. Tai va galimybę išrašyti sąskaita kita kalba sistemų yra, bet kad rašyti dviem kalbom vienu metu - nelabai. Bijau, kad teks Exceliais naudotis...
 7. Sveiki, Ieškau sąskaitų generavimo sistemos, kurioje būtų galima patogiai darytis multi-language sąskaitas ir taip pat kuriose būtų patogus sąskaitų žurnalas. Ar esate naudoję tokių? Pagrinde naudojam Harvest, bet ten nėra "multi-language" funkcionalumo. Ačiū
 8. Sveiki, Turiu klausimėlį dėl sąskaitų išrašymo. Turiu Individualią veiklą. nesu PVM mokėtojas. Išrašau sąskaitą į JAV už atliktas paslaugas "elektroniniu būdu". Tokiu atveju mokėti PVM nereikia. Pasakykit (gal turit šabloną?) kaip reikėtų teisingai apiforminti sąskaitą? Ar man nesant PVM mokėtojui reikia dėti "Reverse Charged" arba visokius "PVM netaikoma..."? Ačiū.
 9. Jau pora metų dirbų vien iš Upwork (buvęs oDesk). Nors ne programuoju, o užsiimu projektų valdymų (IT), esu įsitikinęs, jog konkuruoti su Indais/Pakistaniečiais yra labai lengva. Teko darbinti dešimtis (gal net ir virš šimto...) programuotojų, tai visus "Hello, I am the best, I have read your posting carefully and I am sure I can do the task well, Sir" atmetu iš karto (dažniausiai tai būna vartotojai iš paminėtų šalių, manau jie tiesiog stato auto-posterį kokį nors...), tai parodo jog jiems nerūpi darbas, svarbu tik prisukti valandas. Rašant cover letter labai svarbu, kuo daugiau paklausti
 10. Pasikartosiu po dviejų metų, vėl su tuo pačiu klausimu. Kaip sekasi oDesk'e?:) Kaip jums oDesk atnaujinimai? Bando panašėti į Elance...
 11. Sveiki, Toks klausimėlis. Aš turiu "užsiselectinęs" pora veiklų: http://prntscr.com/6hu1y1 Pagrinde ką aš darau tai dirbų "oDesk". Matau, jog apmokestinimas paskutinėje veikloje net 10% maženis. 10% yra labai juntamas kiekis, todėl norėjau paklausti. Kaip reikia įrodyti būtent tą "kodą"?
 12. Gal ką girdėt dėl VSD lengvatų nuo 2015 m.? P.S. Štai ką radau. am.countline.lt/amz_str.php?id=5398&rnd= tik įdomu ar čia kada patvirtins tokį..
 13. http://vz.lt/?PublicationId=65fa5e31-4a1d-49d6-be18-b7fefece3dcd There is a hope.
 14. http://vz.lt/?PublicationId=66d90137-f019-4a8c-9820-4b314ccdb1b4&utm_source=vz&utm_medium=email&utm_campaign=naujienlaiskis-finansai Nu ką, imam dokus ir bėgam restruktūrizuotis?
 15. Straipsnyje nematau, nei vieno šaltinio nurodančio, jog pratęsė svarstymą 2017 metais.
×
×
 • Sukurti naują...