Pereiti prie turinio

Leader

Moderatoriai
 • Pranešimai

  4.766
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  33
 • Atsiliepimai

  100%

Leader paskutinį kartą laimėjo Kovo 13

Leader patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Apie Leader

 • Rangas
  Forumo senbuvis

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis
 • Miestas
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

12.694 profilio peržiūros
 1. Perašius ant imonės mokėsi mokestį nepriklausomai nuo vertės. Fiziniam asmeniui 150k. Mokestinė vertė dažnai būna neadekvačiai įvertinta. Tie kas aiškina, kad bandai išvengti mokesčių, nėra susidūrę su šio mokesčio pinklėmis. Turėjau seną apleistą pastatą, kurį įsigijau už 1k eur, o mokestinė vertė dokumentuose buvo net 97k 😄 Mokestinę vertę labai sunku pakeisti, bet nt teisininkų dėka pavyko sutvarkyti ir išvengti neadekvataus mokesčio.
 2. Iš savo patirties pasakysiu, jei medžiagų reikia tik vienam namui tai apie didmenines kainas gali pasvajoti, nes tiekėjai tokias kainas taiko tik ilgalaikiams statytojams ir statybinėms organizacijoms, o vienam namui medžiagos tai jiems smulkus užsakymas. Ypač kai dabar visko visiems reikia ir yra medžiagų tiekimo sutrikimai, pirmiausia stengiamasi patenkinti stambiųjų klientų poreikius. Aišku gali bandyti nueiti i kokią lemora su viso namo medžiagų žiniaraščiu ir tartis, kad visam namui medžiagas imsi iš jų, tai žinoma, mažesnę ar didesnę nuolaidą gausi, bet ne visoms pozicijoms.
 3. Kapitalistinė sistema neveiktų be neturtingųjų, jei visi bus turtingi, kas dirbs visus juodžiausius darbus. Dėl to turtingųjų yra tik keli procentai o visi likę tik aptarnaujantis personalas.
 4. Čia tavo variantas. https://www.lrytas.lt/bustas/nekilnojamasis-turtas/2021/06/09/news/nuomotojai-atrado-nauja-pasipelnymo-schema-pagal-kuria-uzdirba-dvigubai-viskas-teiseta-tik-yra-viena-problema-19651462/
 5. Jei perki uz 160k o įvertina tik 145 tai ne kas, nes bankas finansuos tik nuo 145, o likusius prašys pačiam prisidėti.
 6. Bet kam jūs tai darote, lankote ojektus, ir nieko apie juos nepasidomit, nieko nepapasakojat. Čia kopetėlės, čia įrengimai, čia kolbos.. Čia gal akliesiems įgarsinat? Nes juk ir taip matosi :D Visiškai neidomu žiūrėti. Gi galite pasieškoti informacijos apie objektą, pasidomėti jo istorija, kas ten buvo, kaip dabar. Silpnai labai.
 7. Už stabilią išpildytą ir pelningą svetainę 4-5 metų pelnas yra normali kaina.
 8. Zmogu apscamino ir jis turi padengti zala? Laimi pirkejas arba pardavejas? Kas cia per loterija? :D Scameriu irštva tas pajapalas.
 9. Tai gal kaip tik kita pusė apgaulės būdu laimėjo dispute? Išvis kažkoks niekam tikęs bankas, gauni didesnę sumą pingų ir užblokuoja. Komisiniai kosminiai. Visiškas š.
 10. Jeigu ne tavo kaltė, tai pamirsk ta niekam tikusi bankiuka.
 11. Nieko, kvaila šventė sukomercinta, kad kažką pirktum.
 12. Sketchup vienareikšmiškai tai ko ieškai. Paprasta naudoti. Jei nori tokių vizualizacijų, kaip pateikei nuorodoje, reikėtų V-Ray įskiepio, galingesnio kompo ir daugiau darbo, nes tokias vizualizacijas nėra lengva padaryti.
 13. Manau sunkiausia ne tik gerai išmanyti įstatymus, bet ir turėti šaltą protą, nepasimesti situacijose, pačiam nepridaryti klaidų darant veiksmus ar bendraujant su pareigūnais. Nes jei padarei pažeidimą ir neadekvačiai elgsies, apeliuosi jiems dėl jų pažeidimų, tai galima sakyti iškart pralaimėjai. Milvydo sėkmė šaltas protas, teisingi sprendimai, ko pasekoje jis išliko švarus ir mentams nebuvo prie ko prisikabinti, arba tie prisikabinėjimai buvo panaikinti teismuose. Tiesa, yra ir jis padaręs nesąmonių ir buvo nuteistas pagal BK, kuomet apšaudė keturratininką su vaiku.
×
×
 • Sukurti naują...